BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #859319 przez marcynia
No wiec po wizycie wszystko w sumie jest ok. Tylko mam przeplywy sprawdzic Małego bo mozliwe ze scisnal pepowine reka i slabo wyszly. Nastepna wizyta 15tego kwietnia. Maly wazy 2100troszke ponad. Nie mam rozwarcia uff... ale ta szyjka krotka i miekka ale nie ma tragedii. Glowka dalej na dole :) ten piekacy w srodku brzuch to nic strasznego tak bywa poprostu. A boke po zebrami to pupa Malego...i jego kosc ogonowa.. ała..

Pol miasta chodzilo dzisiaj w krotkim rekawku... 20''... super pogoda.

Agnieszka- ja jestem zadowolona na pierwszy rzut oka i na proby obslugiwania sie nim. Super. Elegancko szybko pach pach ;)
Oleczka- 3w1 sevilla carmelo
Danusia- kosmetyki...ja wlasnie sama nie ogarniam juz co potrzebuje jeszcze ;) nie mam do kapieli plynu to wiem napewno hehe ahh wyjdzie w prqniu ;) a wozek nie jest tako to jest sevilla camarelo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859426 przez SYLWIA
Dzień dobry Majóweczki :)

Dziś u nas pobudka o 5.20. Olek spać nie mógł i przyszedł do nas do łóżka :)

Ja byłam wczoraj u lekarza wszystko ok. Mały waży ok 2300 nie należy do największych :)
Ale to może lepiej ;) może łatwiej będzie go urodzić :) Mały ułożony główkowo, ale tego dowiedziałam się jak byłam u prywatnego lekarza (chciałam żeby to on w razie czego zrobił cesarkę)

Ja spakowałam torbę, ale nie mieszczę się w swoja małą, więc muszę pożyczyć od teściów większa :)
Nati ja też mam nadzieje, że będę rodzić w wojewódzkim, chodzę dodatkowo do Przybyłowicza on jest ze szpitala woj. Super lekarz i bardzo miły skupiony i na każde moje pytanie odpowiadał szczegółowo.
Teraz mam kolejną wizytę 31 marca co 2 tygodnie, bo to już 35 tydzień.

Mam pytanie czy któraś z Was robiła już badanie GBS? Ile ono kosztuje u Was? Ja muszę iść do laboratorium bakteriologicznego i tam zrobić, choć w pierwszej ciąży robił mi lekarz, a ja tylko zanosiłam wymaz. Jak to jest u Was? Miłego dnia brzuchatki.



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859449 przez nati.olsztyn
Sylwia Miałam okazję poznać Przybyłowicza jak leżałam poprzednio z Dawidem i teraz w szpitalu. Poprzednio nie zrobił na mnie dobrego wrażenia a teraz na patologii ciąży okazał się być naprawdę bardzo w porządku lekarzem:-)
Mi poprzednio w ciąży wymaz na gbs pobierała gin.do której wtedy chodziłam, ja tylko zanosilam próbkę do sanepidu, ale ceny nie pamietam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859502 przez oleczka331
Witajcie dziewuszki:)

dzis nocka co 2 godziny pobudeczka ale zadnych skorczy:) za to rano no juz kilka bylo.A wiec tak jestem po wizycie mialam ktg robione tydzien temu tez bylo spokojne podobno ksiazkowe, tym razem mala okopala caly sprzet wszytsko skakalo mi na brzuchu cos jej sie tam nie podobalo-jejku bylam w szoku jak mozna byc az tak wscieklym :silly:
Pielegniarka sie smiala lekarka tez ale ze nie dalo rady nic zrobic to przerzucily mnie na bok bylo nieco spokojniej ale nie do konca ;) No nic pokazala kto tu rzadzi:) jakby to opisac u mnie w brzuchu gotowaly sie ziemniaki na najwyzszej temperaturze :laugh:

niby powiedziala ok, przeszlismy do do sali badan tam zbadala mnie mowilam jej o oststnich skorczach ona ze wszytsko jest jeszcze wysoko i zamkniete ale usg oczywiscie nie zrobiła w sumie bylo tydzien temu ale po tych silnch skorczach boje sie ze moze byc cos nie tak.Mowila ze moze to byly przepowiadajace abo miednica sie juz powoli rozchodzi no a moze... a moze...

dzis czekam na polozna za godz lub dwie bedzie chce z nia pogadac jeszcze moze ona cos mi powie na to.Chcialam jeszcze podzielic sie z wami doswiadczeniem wczorajszym otoz bylam w pracy chodzilam dosc sporo mialam przyplyw energii od tego pieknego slonecznego dnia.No i potem zaczely mnie lapac te skurcze znow-tak ze ukucnac musialam, ze bylam z mezem zapakowal mnie do auta-i powiedzial to byl twoj ostatni dzien w pracy pozegnaj sie :huh:

kurde tak to zawsze ruchu troche bylo ale moze faktycznie ja juz sie nie nadaje moze za duzo, tamte dni kiedy w nocy mialam skorcze tez duzo chodzilam ok 2-3 godz.Chociaz czy to duzo? :unsure:

no nic czekam na polozna i na wozek widze ze juz kurier z miasta obok o 6 godz go przejal.Oby doszedl dzis bede go podziwiac caly weekend hahah

milego dzionka kochane, u nas sloneczka dzis nie ma niestety, chodz z 15 stopni jest. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859590 przez patka89
Aguśka88 To jak Cię zwolnią dyscyplinarką z roboty,czego oczywiście Ci nie życzę
to przysługuje Ci macierzyński? A tak w ogóle na umowę o pracę z tego co wiem w ciąży nie mogą Cię zwolnić
a Moje dziecko to ,już tak nie kopie bardziej robi mi masaż stópkami i piąstkami czuć to
całkiem przyjemne to :D Jak mały masażysta po trochu w każdym miejscu :D
U Mnie też ładna pogoda już 2 dzień znowu dzisiaj idę trochę na rybki fajny relaksik nad wodą jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859856 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859863 przez marcynia
osia- ojej... bedzie dobrze, màz cie troszke odciazy a ty odpoczniesz troszke. Musosz sie dobrze czuc kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859864 przez marcynia
Sylwia- ja GBS robie15.04 lekarz pobiera a ja zanosze pietro wyzej i ttam tylko place 40zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859872 przez oleczka331
Witajcie
malo cos was dzis ale wiem ze w Polsce ładna pogoda wiec pewnie korzystacie u nas pada dzis :(

ale za to przyszla dzis fura naszej córeczki wiec wstawiam fotkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859887 przez nati.olsztyn
Gosienko Trzymaj się Kochana! Ucałuj Zojke od nas!

oleczka - Fajna furka, taki pozytywny kolorek!:-) I kolorki w pokoju widzę takie bardzo moje:-)


Ja właśnie wstępnie spakowałam torbę dla Małej:-) cieszę się bardzo bo już długo o tym myślałam a jakoś nie mogłam się zebrać... Jeszcze tylko muszę pomyśleć czego mi brakuje w torbach i sobie to zapisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859894 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie ok, nic ciekawego sie nie dzieje, poza tym, ze wiecznie cos przynosi listonosz lub kurier do naszego domu, John sobie wczoraj kupil fotel na kolkach, dzis przyszedl zestaw butelek
ze sterylizatorem, podgrzewaczem, ocieplaczami na butelki itp itd., wszystko to jest zestaw startowy Tommee Tippee. Fajnie :-D

Pogoda u nas w UK ladna, ale nie jest za cieplo, wiec malo wychodze na ogrod.
Poprane dla Wiktorii mam juz wszystko do 3 miesiecy, reszte narazie trzymam w kartonie. Wydaje mi sie, ze juz wszystko mamy, mam przynajmniej taka nadzieje :-D

Powiedzcie mi, bo ja juz totalnie nie czaje. Mam ten koszyk mojzesza, w ktorym Wiki bedzie spala przez pierwsze 3 miesiace. Kupilismy nowy materac i przescieradla na gumke. Mam mnostwo kocykow, no i sam koszyk ma tez takie przykrycie dla dzidzi.
Czy ja potrzebuje jakas posciel? Nie za bardzo rozumiem o czym piszecie, w sensie, ze koldra i poduszka? Ale dzidzie nie moga uzywac poduszek. Nic nie kumam :(

Widze dziewczyny, ze piszecie o wynikach krwi, ja juz wiecej badan miec nie bede, ostatnie badanie ok, wiec nie beda juz robic. Teraz tylko beda mi mierzyc brzuch, wazyc i sprawdzac mocz i cisnienie.

Oleczka - no wlasnie, to jest dla mnie strasznie frustrujace, ze mam tyle sily w glowie, i tyle sobie zaplanuje, co zrobic, a jak dojdzie co do czego to polowy nawet nie zaczne, bo mnie zmeczenie bierze, ech...
Ten suwaczek to musisz skopiowac ten link i potem wkleic go w swoj podpis jak wejdziesz w edytuj dane. Mam nadzieje, ze pomoglam. Ladnie cie coreczka pokopala, hehe :) Ja jak pochodze nawet godzine, to czuje, ze brzuch mi sie spina, ale nie boli.
Fura super!!!

Agnieszka_23 - masz racje, co do laktatora. Ja chyba narazie tez go nie bede kupowac, poza tym, jestem totalnie zielona, nie za bardzo wiem po co one sa, jak sie przechowuje mleko, w czym, jak dlugo, czy je mozna podgrzewac (w sensie to z piersi) i w ogole jestem totalnie zielona :(
Ale sie usmialam, hahaha, ja tez raczej chce rodzic tam, gdzie jest szpital :-* :-D

Karla - ciesze sie, ze z dzidzia ok :) Ja tez biore mleczko Gaviscon jak mnie zgaga zlapie.

marcynia - super wozek!! :) fajna gondola, wow :) No i ciesze sie, ze z dzidzia ok!

OlgosAmigos - ten fajny ten Twoj wozek!! Jak sie czujesz? Jak skurcze?

Mamma Mia! - nie wiem co Ci poradzic, mna caly czas sie opiekuje tylko polozna i do tego ona nie pracuje w szpitalu, wiec ja w ogole nie bede tam znala nikogo.
Ja zazwyczaj ide spac okolo polnocy i budze sie okolo 8, wiec tez jakos nienadzwyczajnie, czasami w ciagu dnia sie poloze, ale potem jestem zamulona.

Danusia - zazdroszcze pogody! Jaki sprzet do noska bys proponowala, bo ja sie totalnie nie znam, i czym jest ta sol morska?

Nati - ojej, zdrowka kochana!!! Kurde Wy dziewczyny macie rozne skurcze bolesne itp, a ja nic! Mam nadzieje, ze nie przenosze! Ja sobie nie wyobrazam, zeby Johna nie bylo przy porodzie, ale on tez bardzo chce.

patka - swietne wiadomosci z okulista widze. Bardzo sie ciesze!

Aguska88 - witamy! Myslalam o Tobie ostatnio, co sie dzieje. Czemu maja Cie zwolnic z pracy, zartujesz!?

Sylwia - oj nie pospalas dzisiaj! Co to jest badanie GBS?

Gosia - trzymam za Was kciuki, odpoczywaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860010 przez SYLWIA
Paradise1982 Tu masz wszystko opisane co to za badanie GBs
zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101459,11509569,Badanie_GBS.html
Poduszki i kołderki taki maluszek nie potrzebuje, wystarczy kocyk tym bardziej,że bedzie ciepło. Ewentualnie jakiś śpiworek do spania.



U nas dziś piękna pogoda była, więc troszkę połaziłam a teraz wszystko mnie boli i ciągnie. Już chwilę się przespałam. Teraz muszę małego położyć spać. Na razie ogląda Bolka i Lolka :)



[url=http://www.su

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860049 przez OlgosAmigos
Ależ piękny dzień dziś był :laugh: aż taka inna energia w człowieka wstępuje!od rana prałam i prasowałam i obiad,że mało nie padlam po południu...teraz już jestem w łóżku i pewnie zasnę jak tylko głowę do poduszki przyłożę :) skurcze jakby ustały pomimo intensywnego dnia także chyba nie jest tak źle...za to moje Dziecię znudziło się pozycją głową w dół i od wczoraj leży sobie w poprzek!pomijam fakt ze całą miednice po lewej mam obkopaną i żebra po prawej i wątrobę!jakby cały czas próbowała wrócić na miejsce,ale jakoś jej nie idzie :angry:
Byłam dziś nawet na spacerze,ale nie wiedzialam,ze aż tak gorąco będzie!wróciłam cała mokra,w stopy gorąco!coś strasznego!a wcale jakoś dużo nie chodziłam...a najgorsze było to,ze jak wróciłam nie mogłam zdjąć obrączki :dry: tak mi palce popuchły :(

Oleczka- wózek fajny,ale pokoik...no czad!też chcę taki! ;)

Paradise- co do pościeli to ja się właśnie zastanawiam czy w ogóle kupować teraz...przecież i tak będzie tylko prześcieradło potrzebne...cała reszta dopiero później więc i później można dokupić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860210 przez Paradise1982
Dziewczyny, dziekuje za wyjasnienie mi sprawy poscieli, w koncu kumam! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860214 przez marcynia
Hej.

Oleczka- fajny powóz ;)
Paradise- ja mam 2 komplety poscieli ale to na pozniej. Dawali to bralam haha. Poduszki nie bede uzywac. Mam spiworek. I rozki chyba 3 wiec ma w czym spac ;)
Nati- ja jutro planuhe zaczac sie pakowac :)

Dziewczyny u mnie dzis 23' polatalam troche w krotkin rekawju ale czad hahah ;)
)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl