BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #878346 przez oleczka331
isia-jestes dla mnie nadzieją :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878376 przez Mamma Mia!
Ah pierwsze majowe dzieciaczki :) Super, gratulacje dla świeżo upieczonych Mam :)

Jak ja bym chciała już mieć swoją Mała przy sobie...niepokoi mnie to strasznie, że jutro mam termin wg. OM, pojutrze wg. usg a ja nic nie czuje :( skurcz był jeden parę dni temu ale teraz to już nie jestem pewna nawet czy to był skurcz? Bo tylko jeden? :/ poza tym Mała cały czas szaleje jak szalała, brzuch wysoko więc jeszcze się nie ułożyła do wyjścia...
Będę miała jutro rano ktg więc zobaczymy co tam słychać, martwię się...

Czy tylko u mnie nie ma żadnej akcji tuż przed porodem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878381 przez miła
oleczka331 u mnie tak samo n apoczatku mialam skurcze mdlosci i oczyszczanie a teraz co ....zadnego oczyszczania zadnych mdlosci tylko skurcze sa ale tez nie za czesto. Wiec mi tez chyba stanelo w miejscu :dry:
isia Moja droga jak ja ci zazdroszcze tego porodu !!!

Dziewczyny ja wiem ze kazda mamusia ktora juz jest po wszystkim przezyla to inaczej ale te skurcze takie silne co 2 min to jaki to jets bol :P no bo teraz mam te skurcze przepowiadajace takie miesiaczkowe to te mocne takie to tez bol miesiaczkowy czy inny?? :laugh: :laugh:


37 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878393 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878411 przez nati.olsztyn
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




JESTEŚ NAJLEPSZA!!!HEHE:-P Sąsiad pewnie padł z wrażenia! Super!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878417 przez olcia1989a
witam!jestem mamą lipcową 2013 weszłam na to forum bo lubie czytać takie oczekiwania na dzidziusia.sama pamiętam jak to przeżywałam każdy ból brzucha odrazu myśl może to już??im bliżej terminu stawałam się bardziej nerwowa.i się nie doczekałam aż samo się zacznie.poród miałam wywoływany opisywać może lepiej nie będę bo nie chce was straszyć każdy przeżywa go inaczej.wracam do tamtych chwil przed porodem z takim sentymentem bo to niezapomniany czas.przepraszam że tak wam zaśmiecam forum.pozdrawiam przyszłe mamy i gratulacje dla mam które mają maluchy już przy sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878418 przez oleczka331
buahaha gosia27-sie nasmialam :laugh: :laugh: :laugh: \

mila- no nic dokladnie zastoj ;)

mamma mia- daj znac co tam :unsure:

przypomniala mi sie sytuacja, sprzed ciazy heh kiedy to sprzatalam mieszkanie w majtach i w topie i wystawilam smieci na klatke wtedy drzwi pod wplywem przeciagu trzasly, i oto ja bez kluczy bez komorki, bez spodni :laugh: i mysle co teraz :unsure:
poszlam do sasiadki po niemiecku niewiele moswilam ale zrozumiala, dala mi spodenki xxxxl-niemra jak nic otworzyla drzwi od piwnicy ja na rower i do mojego do pracy w tych spodenkach :laugh: zaplakana szlocham a on pyta co sie stalo a ja rycze jeszcze bardziej jak mu powiedzialam tak zaczal sie smiac i dal mi swoje klucze, a ja myslalam ze on nie ma drugich i ze teraz trzeba wezwac fachowca :huh: ale udalo sie to bylo przezycie heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #878439 przez iwonan12
Dziewczyny ja dzis fatalnie sie czuje .Mdli mnie jest dobrze jak leze jak wstaje to mam wrazenie jak by brzuch chcial mi odpasc i oddychac nie moge :dry: chce juz urodzic :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878442 przez Gosia27
oleczka :lol: ano bywa i tak
iwona biedna,leż i pachnij

JA własnie wróciłam z Zojką z placu zabaw, jeny jaka jęczy dooopa z niej dziś :S na obiad zjadłam cały talerz makaronu na słodko z twarogiem i truskawkami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878444 przez miła
oleczka331 hahahahahah !! :laugh: :laugh: :laugh: ciekawe co jeszcze dzisiaj ci sie wydarzy :silly: ??
iwona12 odpoczywaj kochana :) ale nie ma sie co dziwic to juz pomalutku na ciebie czas :)
Gosia27 MMmmmmniam :) ale mi narobilas smaka! ja tez lubie makaronik z truskaweczkami. A ten twarog to jak na koniec dajesz czy razem miksujesz? Nigdy z tym nie jadlam ?

37 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878448 przez patka89
Już widzę,że jest coraz więcej dzieciaczków majowych na świecie.
Gratuluje wszystkim mamusią śliczne dzieciaczki :)

Moja malutka śpi dużo bardzo się cieszę,ale Ja i tak mam mało czasu bo załatwianie wszystkich formalności lekarza, macierzyńskie,akt urodzenia itp. Ale ogólnie jestem tak szczęśliwa,że wszystko to robię z radością.

Dzisiaj u Nas była położna sprawdziła,że wszystko z mała jest ok.
obejrzała pępuszek i w ogóle z malutką jest ok.
Niestety z moim ciśnieniem nie jest ok muszę go kontrolowac do czwartku i do niej zadzwonić.

Dziś moja malutka o godz 9:10 skończyła tydzień już z niej duża kobitka <3
Niedługo będzie można już z nią wychodzić na spacerki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878449 przez Gosia27
Miła na kostę twarogu daję 1 żółtko,1cukier wanilinowy,ciut smietany 30% bądźmleka. Łączę go z ugotowanym makaronem i posypuję już na talerzu pokrojonymi truskawkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878465 przez oleczka331
miła- to bylo w zeszlym roku :) dzis mi sie przypomnialo

zezarlam 3 lody na patyku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878467 przez oleczka331
paradise co z toba??? dzis cisza?? siedzisz pewnie w ogrodzie... no chyba ze.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878470 przez sela
hejka:)Ja juz po wizycie u lekarza rozwarcia nie ma,brzuch sie bardzo opuscił powinnam do 15 urodzic no ciekawa jestem bardzo az brzuch mnie boli ze strach boze to coraz blizej :ohmy: Miałam tez ktg wyszły skurcze dzis przez cały dzien mnie łapaia w sumie mam na dzisiaj termin z usg moze cos sie w nocy wydazy hahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl