BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #887582 przez oleczka331
hej
mowmimama- gratulacje mamuska!!! poznawajcie sie!!!
u mnie jesi chodzi o nakladki tez mala ladnie z jimi lapie i nie ma takiego bolu ale niestety zasypia przy nich i sie nie najada, przez co spadala na wadze.Teraz sie wyswanilam c prawda masakra bo podwojna robota ale trudno.Otoz sciagam mleko elektryczna pompa firmy medela u nas mozna wypozyczyc kupujesz tylko zestaw startowy.Wypozyczenie za darmo na recepte.Idzie jako tako kropelkami, ale idzie wczoraj sciagnelam na raz 180ml taki rekord.A normalnie sciagam po 100ml.Trzymam mleko w lodowce i jak mala zglodnieje podgrzewam.Dzieki temu wiem ile je i ze nie jest godna a potrafi zjesc od 70-do nawet 110ml.Ladnie teraz przybrala nie za duzo nie za malo polozna mowi ze w sam raz.Ale w nocy to mam dosc tego sciagania.Ej dziewczyny co jecie podczas karmienia??? macie jakies dania? czy wasze bobasy puszczaja tyle baków???? :laugh:
pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887630 przez OlgosAmigos
Aneta- ja też niestety nie pomogę...:/
Oleczka- no to ładnie sciagasz!ja niestety nie mam tyle pokarmu:( ściągam ręcznie i laktatorem to najwięcej mi się 40ml udało i to już po herbatce laktacyjnej...co do bąków to owszem,lubi popuszczac tak kilka dziennie ale czy to dużo czy mało to nie wiem;) ja jem raczej wszystko...znaczy nie jem truskawek i czereśni póki co,ale mam chęć spróbować. No i jeszcze bez smazonego. Dziś miałam rosół i gołąbki Ale zjadłam je bez kapusty,któregoś dnia był gulasz z warzywami i kasza gryczana, albo potrawka z kurczaka z ryżem;)
Mała wczoraj nie spala prawie cały dzień,ale za to noc marzenie!raz się obudziła tylko a potem rano:) dzisiaj też ładnie śpi, ale pewnie za to noc będzie z grzywki:/ byliśmy dziś u pediatry i Mała ładnie przybrała na wadze:) tylko z*ebke dostaliśmy że niby za dużo mm je...no ale jak wisi na cycku godzinę czy półtorej a potem drze się jak opetana i pcha rączki do buzi to co mam robić?potrafi nawet 60ml dojesc a ona mi mówi ze to nie znaczy że jest głodna!dziś faktycznie jej praktycznie pierś wystarcza póki co,ale np wczoraj dojadla 100ml i dopiero zasneła:(
Jeszcze mam takie pytanie do Was...udaje Wam się codziennie wychodzić na spacer...?mam wyrzuty sumienia bo w domu jesteśmy półtorej tyg a byliśmy kilka razy tylko:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887706 przez nati.olsztyn
Olgos - Ja nie wychodzę codziennie. Że tak powiem czasem brakuje mi czasu, a czasem sił. Też mam wyrzuty bo tak jak Małą mogę wystawić na balkon tak Dawid potrzebuje się wybiegać...:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887782 przez Paradise1982
Oleczka - moje dziecko juz jest tylko na mm, ale puszcza mnostwo bardzo glosnych bakow, haha :-D

OlgosAmigos - nie przejmuj sie lekarzem. W koncu po cos wymyslili to mleko! Moja juz tylko na mm jest i wszystko jest w porzadku. Ja codziennie nie wychodze, ale co drugi dzien na pewno, bo chociaz do glupiego sklepu musze po zakupy isc :-D Chociaz w sumie ostatnie pare dni codziennie gdzies z mala ide, a to do miasta, a to do sklepu na osiedlu, jutro ide ja zwazyc, wiec codziennie gdzies tam idziemy, a jak nie, to wystawiam mala na ogrodek i sobie razem siedzimy.
Nie znam sie, ale moja niunia jak pcha raczki do buzi to wedlug mnie oznacza, ze jest glodna.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887790 przez nati.olsztyn
Hehe;-)
A niedługo pchanie rączek do buzi będzie oznaczało jeszcze idące ząbki:-) Jak ten czas leci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887793 przez Gosia27
Nati widze Cie :laugh: karmisz? Moja glodomorrra sie obudzilam z dzikim rykiem na uczte :P
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887794 przez nati.olsztyn
Gosiu :-) Nie, nie karmie. Malutka grzecznie śpi. Za to Dawid zasnął dopiero niecałą godzinę temu, potem poszłam zjeść i tak się ciasta najadłam że teraz mi się spać nie chce:-P
A znając życie, jak już przysnę to Młoda wstanie:-)hehe U nas też zawsze dziki szał na jedzenie. Głodomory! ;-) A jak Zosia się czuje w roli starszej siostry?

Moja dzisiejsza kolacja;-):

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887799 przez mowmimama
Hej:) moj to spi i spi:)

Kurcze sutki mnie tak bola; ( przy ostatnim karmieniu jedna piers tak strasznie mnie bolala:( ledwo z bolu wutrzymalam... a nic nie mam do sutkow; ( odwiedziny dopiero o 12... co polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887828 przez Gosia27
mowmimama mozesz probowac przez nakladki,mi nie pomogly,smarowalam swoim pokarmem i bepanthenem brodawki,opowiednio przystawiac malego do piersi,po ok tygodniu brodawki sie zahartowaly ale czasem zdazy sie malemu mnie ugrysc....
nati Zosia jest strasznie zazdrosna,placzu co nie miara,smoczek powrocil do lask,zle nam spi,jesc nie chce,zapomniala ze ma nozki,ciagle chce na rece....totalna masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887840 przez OlgosAmigos
Mowmimama- ja też bepanten używałam,ale tak profilaktycznie bardziej:)

Nati- smaka mi tym ciastem narobiłaś :P już od wczoraj jakieś ciacho za mną chodzi, ale wątpię żebym miała kiedy zrobic :unsure: Mała mi ciągle na cycku wisi i przy nim zasypia, jak odkladam do łóżeczka to zaraz się budzi...a jak uda jej się na dłużej zasnąć to i ja wtedy drzemie :unsure: chyba jeszcze nie teraz to ciasto :(

Gosia- no nie zazdroszczę...w sumie Zosia też jeszcze mała jest i niewiele rozumie, ale miejmy nadzieję ze z każdym dniem będzie tylko lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887932 przez Gosia27
No i czemu nie mogę zmienić suwaczka :blush:

Mmusia jak Tymonek?jesteście w domku???
Agnieszka_23 jak Twój synek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887958 przez Asia K
Witam serdecznie
Jestem Kwietniówką 2014 :D
Gratuluje wszystkim świezo upieczonym mamuskom :)
Przepraszam że wtrącam się z prywatą ;) , ale własnie jestem po CHRZCINACH i mam na sprzedaz piekny rożek na chrzciny - wart około 70-80 zł. Ja chce go sprzedac za 19 zł +przesyłka.
Jak któras zainteresowana napiszcie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887976 przez moniaW
a u nas nie przespana noc,,Ala dostała kolki i płakała przez 4 godziny :( w końcu nie wytrzymałam i dałam jej trochę mleka w proszku na kolki i zaparcia..na szczęście pomogło
mnie też bolą piersi i sutki :( od wczoraj karmie przez nakładki,mała ładnie je przez 30 min ale ból podczas ssania i tak jest odczuwalny :(
dzisiaj taka ładna pogoda może wybierzemy się na pierwszy spacer albo posiedzimy w ogrodzie jeśli kolka nie wróci bo wczoraj zaczęła się od 14stej i skończyła nad ranem :(
miłego dnia dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888041 przez nati.olsztyn
mowmimama Ja brodawki smarowałam swoim mlekiem, czekałam aż wyschnie i na to Purelan. I przy synku i teraz poskutkowało:-)

moniaW U nas na bóle brzuszka pomagają krolelki Biogaia. A doraźnie można też na przykład esputicon podać.

Gosia To macie niewesolo z Zosieńka. Ale z czasem będzie tylko lepiej. Inaczej być nie może.

olgos Może sciągnij raz mleko i daj z butli. Zobaczysz ile zjada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888101 przez OlgosAmigos
Nati- próbowałam kilka razy ściągać...i ręcznie i laktatorem i rekord to 40ml, a zazwyczaj ok.20ml jest...a widzę że Mała potrafi wyciągnąć więcej...teraz przy piersi zasneła to mleko jej się wylewalo z buzi:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl