BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #888178 przez nati.olsztyn

OlgosAmigos napisał: Nati- próbowałam kilka razy ściągać...i ręcznie i laktatorem i rekord to 40ml, a zazwyczaj ok.20ml jest...a widzę że Mała potrafi wyciągnąć więcej...teraz przy piersi zasneła to mleko jej się wylewalo z buzi:/



Hmmm... To może sciągnij między karmieniami i podaj to po karmieniu jakby jeszcze chciała. Ale tak żeby karmienie trwało max 40 minut.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888449 przez mowmimama
Ja dzisiaj wychodzę ze szpitala:) więc będę moglap przecprzeczytać co napisalyscie;)

A poki co leze na tym lozku i moje piersi sa z kamienia; ( mam chwilowy nawal pokarmu i jak leze czuje ze bola:(( dali mi jakas tabletkę i dostane jeszcze dwie do domu będę miala je po polowce brać. .. nie zdazylam się zapytać co to za tabletka. Poki co ukojenia brak. Najgorzej jak maly się teraz obudzi i będzie chcial jeść; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888457 przez paninka87
Gratulacje dla wszystkich mamuś!!!
Dziewczyny mam do odsprzedania strój na chrzest... zejdę z ceną do 50 zł za komplet +kw.
olx.pl/oferta/sliczna-sukienka-bolerko-c...a-CID88-ID3h6pd.html
Pozdrawiam, mamusia maj 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888482 przez Mmusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888493 przez Gosia27
Mmusia tak bardzo się cieszę że jesteście w domu,Tymonku Ty mały dzielny wojowniku, jesteś prześliczny,rośnij zdrowo na pociechę rodzicom!!! :kiss: jeśli chodzi o Nutramigen...moja Zojka też na nim była i też go nie piła,wiesz ja bym chyba dała possac małemu piersi,jeśli jej tak bardzo szuka

mowmimama pewnie dostałaś Bromergon....ja bym go nie brała, bo nawał jest przejściowy,musiz tylko odciągnąc latatorem tyle abyś poczuła ulgę, i wtedy przyłozyła schłodzonę pieluchy,ewentualnie napiła się 2xszkl naparu z szałwii, no i Antoś najlepiej ściągnie nadmiar pokarmu, ja męczyłam się 3 dni,bolało jak jasna cholera, ale da się przejśc bez tabletek,super, że wracacie do domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888505 przez Mmusia
Przyznam szczerze, że się złamałam i przystawiłam go dziś raz do piersi na chwile i zobaczę czy nie dostanie biegunki. Bo w szpitalu był na bebilon pepti i dostał biegunki dlatego mu zmienili na nutramigen bo tam nie ma laktozy. Jeśli nie zrobi wodnistej kupki to zacznę częściej przystawiać. ;)

Ale się zdziwiłam bo mi tłumaczyli, że jest szczególnie wrażliwy (w sensie reakcji organizmu, który jest przez lekarstwa osłabiony) i mam na razie mojego mleka przez tydzień nie dawać ale szczepić jak najbardziej ( a mleko matki ponoć najlepsze nawet wcześniaki na oiomie dostawały). I tu się zaczęłam zastanawiać bo się naczytałam o tych szczepieniach i o NOP , ja nie jestem ich przeciwniczką jestem za tym aby szczepić po okresie ochronnym to znaczy najwcześniej pierwsze pojedyncze szczepienia po 6 miesiącu życia i nie na wszystko. A kolejne w odpowiednich odstępach czasu i to pojedynczo ( żadnych kumulacji nawet nie dwie na raz). A tu mi każą takiego maluszka (niby osłabionego) szczepić od razu. Ja chyba lekarzy nie zrozumiem nigdy :huh:

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888576 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888595 przez mowmimama
Oki to odciagne...maly je mi z piersi ale one wygladaja tak samo:( a na dole jakies ciemne się zrobily; ( siedze teraz z kapusta ale ciezko bo maly tez dzisiaj jakiś inny jesy placze caly czss i nie spi:( oki to ja teraz posiedze z laktatorem... antek ssal z jednej 30 min i byla dalej taka nabrzmiala. Ale zrobie teraz tym laktatorem i reszte tak jak napisalas... ja tak jestem tym zestresowana... calyczas placze tym bardziej ze maluszek w ogolenie spi; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888612 przez Paradise1982
Mmusia - wspaniale wiesci :) Slicznego i bardzo walecznego masz synka. Bardzo sie ciesze :)
mowmimama - w domu najlepiej :) Nie martw sie, poczatki sa najtrudniejsze, a placzesz dlatego, ze Ci jeszcze hormony sie stabilizuja. Ja plakalam przez pierwsze 3 dni za kazdym razem jak Victoria plakala, ale to przechodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888697 przez moniaW
mowmimama wiem co przeżywasz bo ja parę dni temu też dostałam nawału i miałam piersi jak kamienie do tego poobgryzane brodawki,płakałam razem z małą :( na szczęście mój mąż mi pomagał w tych trudnych dniach,zabierał Alę do innego pokoju żebym ja mogła się uspokoić i wyciszyć,bo jak my się denerwujemy to nasze maleństwo to wyczuwa i też jest nie spokojne.
w ten sam dzień przyszła położna i pokazała mi jak masować piersi.jeśli wyczuwasz zgrubienia to musisz je dość mocno masować okrągłym ruchami w stronę brodawki,,ja tak masowałam i aż mi mleko tryskało na podłożoną pieluchę ale naprawdę taki masaż przynosi ulgę i pomaga
przed każdym kamieniem musisz wymasować swoją pierś wtedy mały szybciej ją chwyci bo jak są zastoje to mleko nie leci mały się wkurza
moja Ala już nie ma problemu z chwytaniem piesi,zastoje zniknęły po 2 dniach masowana tylko brodawki jeszcze trochę bolą ale dla niej zniosę wszystko :kiss:
dlatego masuj,masuj i jeszcze raz masuj,powodzenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888951 przez oleczka331
hej
u nas od piatku tylko pokarm z piersi koniec z butelka mala dostawala takich boli ze myslalam ze jej brzuch wybuchnie nic nie pomoagala nawet niemieckie krople wiec postanowilam sprobowac sama piersia, okazuje sie dzis po dwoch dniach ze poki co nie spadla z wagi a jeszcze oprocz tego jest spokojna i ladnie spi.Najgorsze z tego wszystkiego jest to ze strasznie bola piersi, jak mala chwyta i ssie przez caly okres karmienia bol jest nie do zniesienia.Staram sie wytrzymac dla niej ale jest ciezko sama mysl o karmieniu mam juz dreszcze.Uzywam maltan, ale to chyba chodzi o to ze ona tak silnie ssa bo jest tak wyglodniala potrafi spac 4-5 godz to jak wstaje to sie dopada jak szalona.

Zobaczymy jak bedzie dalej moje piersi z rozmiaru e przeszly chyba na g.Sa ogromne polozna pyta jak ja moge tyle dzwigac ale co zrobic szkoda ze nie da sie tak odczepic i potem znow przyczepic.Oddalabym wszytsko zeby miec rozmiar a. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889328 przez Gosia27
Hej mamutki,dajecie rade przy tych upalach....to nienormalne,dzis 34'C a w przyszlym tygodniu ma byc ledwo 20'C....

U nas wszystko dobrze,dzis byla pediatra na wizycie. Adam ladnie przybiera,osluchowo tez czysto wiec to cieszy. Z Zosia probujemy dojsc do ladu i skladu,przyjechala tesciowa do pomocy,ale jak zawsze swoje 5gr musi dorzucic :huh:

Ja zaczynam organizowac chrzciny na 12.07,mam juz ubranko dla mojego przystojniaka,dzis jeszcze zamowie szatke i swiece. Rodzice chrzestni wybrani,tylko kewestie przyjecia w restauracji musze dopiac na ostatni guzik. Juz nie moge sie doczekac :) tylko braku pomyslu na siebie,w co sie ubrac....a jak U Was w tej kwesti?

Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890310 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890959 przez usia
Majóweczki co tu taka cisza :) napewno każda zajęta maleństwem. A tak poza tym co u was słychać?? Bo mi się tęskni za wami... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891104 przez Gosia27
Hej
Usia dziewczyny jakjuz piszą to na fb i praktycznie nikt tu już nie zagląda a mi tak szkoda ze ucichło forum...

Ja dziś padam ze zmęczenia,Adaś ma dziś pierwszy kiepski dzień, wybudza sięco chwila z płaczem, do południa musiał go boleć brzuszek bo się prężył i płakał, na razie sięto wyciszyło a ja się zastanawiam co takiego zjadłam bo nie jadłam niczego nowego,ważne że przeszło. za to Zosia daje nam w kość, oboje z mężem jej nie ogarniamy :dry: właśnie jestem w trakcie pakowania nas, jutro mąż nas zawozi ażdo 13.07 do mojej mamy....nie umiem sobie tego wyobrazić jak ten pobyt będzie wyglądał,ale sama bym sobie nie poradziła tym bardziej że ruszyło wykończenie naszego domu i mążciągle na budowie :) :unsure: :unsure:

Miła,Marcynia,Mowimama,Mmusia co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl