BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #934929 przez meniado
Aha no i na mnie padło :)

Elmirka ja też bym się przeszła na warsztaty z chustonoszenia. Na początku też ćwiczyłąm na miśku :D a teraz niby wkładam Helenkę ale ona nie umie i nie lubi zrobić taki zaokrąglonych plecków tylko strasznie się odgina do tyłu nawet bez chusty i cieżko miją ułożyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934931 przez meniado
No i jeszcze raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934932 przez meniado

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934945 przez martyska
Heja :-)

U nas nocka hmmm morze być pomimo pobudek co trzy godziny ;)

Iza potwierdzam to wszystko co napisały dziewczyny ja żadnych kropelek nie dawał am bo nic nie pomagało najlepsze to termometr rowerek oczywiście suszarka ciepła kąpiel i dużo cierpliwości u nas już dawno przeszły bo i dziecko przyzwyczaiło się do mm ale ja podaje NAN pro 1 więc nie pomogę :-)

Dziś na fb znów się dzieje a jade dzisiaj zobaczyć mojego nowego siostrzeńca bo zabierają go dzisiaj do domku to boje się zobaczyć co zastene na FB :-)

Elmirka no prawda tu wszystko się zaczęło nasze fasolki tu rosły przeżywałyśmy poród każdej z nas a najbardziej mnie cieszy że wszystkim nam udało się urodzić zdrowe śliczne dzieciaczki przecież tyle tragedii na tym świecie a my jesteśmy szczęśliwym mamusiami :-)

No nic milego dnia :-)
Podziękowania: iza1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934946 przez MarzenaBZ
cześć Mamuśki,
Ja tylko na chwilę bo robimy dziś przemeblowanie w sypialni i w kuchni itd. Mam zamieszanie a na dodatek skończył mi się internet w telefonie:(
Nie wiem jak to przeżyję... będę pewnie tu rzadziej niż dotychczas;( W miarę możliwości będę Was nadrabiać.
Buziaki:* :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934981 przez iza1988
Meniado Nutramigen 1 Oskar dostaje od 2tyg i juz nastepnego dnia zaczely sie pierwsze problemy z kupkami, i z dnia na dzien coraz gorzej jest, dzis bylismy u pediatry i zaczynamy stosowac ten LGG, miejmy nadzieje, ze pomoze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #935054 przez Magdalen
Dooobry ! :*
Ciesze sie , ze tu zostałyście kochane :* czytam Was w wolnej chwilii ale nigdy czasu juz nie ma zeby napisac,. ;)
U nas chooroba znow sie wdarła. ;( mi został tylko kaszel, ale dziewczyny juz zasmarane , kaszla ..;/ eh a na szczepienie muszse isc z jedna i z druga, wyzdrowieja to obie na raz pójdą sie kłuć ;) :D tak poza tym to Nina sie marudna zrobiła od jakiegoś czasu...;/ pomału mam dosyć .;D hy Nie wiem czy jej zębol nie idzie czasem , łapki ciagle w buzi , i to na jedna strone sobie wkłada i tam masuje dziąsełko .:)
Kurcze chciałabym poodpisywac każdej cos...ale ocvzywiście czasu tyle nie mam ;) posprzatałam młode śpią to miałam chwile usiąść i dać znać, że żyje, podwójne macierzyństwo mnie nie wykończyło ;) daje radę na spokojnie już ;) ale psychicznie czasem nie wyrabiam :(
a to nasze małe pamiątki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #935070 przez Magdalen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935184 przez Cania
hej :)

a co tu się dzieje? :) Dziewczyny pisza i tu i tu :P :)

Madzia sliczne zdjęcia Twoich pociech! :D i Wasze również! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935312 przez MarzenaBZ
Cześć Kochane!
Ale mnie drażni brak pakietu Internetu w telefonie.

Zrobiłam małej badanie moczu i wyszły w nim leukocyty...Oczywiście z nerwami do przyjaciółki zadzwoniłam (pediatrą jest). Kazała powtórzyć i iść do lekarza małą przebadać. Liczę na to że Emilka jest zdrowa, bo nie wygląda na chorą...
A mnie boli masakrycznie kręgosłup...
Nic lecę bo niunia płacze. Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935361 przez Agnilla
Marzena ile ich wyszło??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935381 przez iza1988
Magdalen super wozek, to Cameleon?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935387 przez Magdalen
Cania dziekuje ;*
Iza dzieki ;* , nie niee to nie Cameleon. To GRAPI ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935496 przez Magdalen
Bry! :woohoo:
A jednak mnie opuściłyście ?. :( Nikt tu nie zagląda ?? :dry:
U nas noc z pobudkami co dwie godziny nawet nie pełne 2h. :blink: maaasakra. :angry:
O 8 zawsze jest juz koniec spania nocnego :D i tak do 10, 11 są pogaduchy , zasypia na godzinke dwie, znow pogaduchy , spi dalej i tak gdzieś od godziny 18 do 20,21 siedzi z nami potem cała toaletka wieczorna cycuś i do łożeczka spać .;D tak u nas wyglada mniej wiecej cały dzień.... :woohoo: pomijając marudzenie czasami :P
Pogoda straszna dzisiaj... w nocy tak wiało ze myslałam ze drzewa zaraz powyrywa z ziemi.. ;) i lało ...brrrr :angry:
A ranek noo ciemno jest jak nie powiem gdzie wieeejeee, paadaa.... eh . Tylko w łożku sieedzieć bo nic sie nie chce... :(
Miłego dnia jeśli jeszcze ktoś tu zerka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935510 przez martyska
Hejka :-)

Magdalen ja zerkam ;)

U nas pobudki w nocy co trzy godziny :dry:

A pogoda taka sama jak u was nic dodać nic ująć masakra jakaś tak chce mi się spać ech zapowiada się ciężki dzień ... :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl