BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #826338 przez Agnilla
dzieki Gabi :) wkleje Wam tu tez
ps. ja sie ostatnio zaczelam nakrecac na coreczke, a mialam faze na synka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826340 przez gabi28
Ja też się nakrecam na córeczke :) nie wiem czemu... takie przeczucie. Zresztą mój T ma już syna więc może dlatego tak o córeczce myślę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826343 przez ilona88
Agnilla gratulacjone:) cuudownie jest:)
Magduśka u nas na forum Helenne jest kosmetyczką ale nie udziela się na forum ostatnio bo zaganiana jest dziewczyna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826344 przez Agnilla
jak zobaczylam, ile ozdob do pokoju moge porobic, to stwierdzilam ze musze miec corke, zeby sie wyzyc w pastelowych dodatkach :) juz wiem co i gdzie a jak sie okaze, ze to syn to bedzie zonk i cala koncepcja bedzie tworzona od nowa :) ale i tak moja fasola to moja fasola, narazie sie gender :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826348 przez magduska
agnilla sliczne zdjecie i piekne malenstwo :lol:

ilonka dzieki za informacjie,jak moze pojawi sie na forum,to zapytam sie jej pare rzeczy :)
ilonka,a ty kiedy masz polowkowe?

agnilla moze twoje przeczucie sie spelni i bedzie coreczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826362 przez ilona88
Magduska 3 lutego mam wizytę u gina więc się dowiem co i jak. Długo nie słyszałam serduszka mojej dzieciny i ogarnia mnie lekki niepokój czy wszystko jest ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826432 przez Agnilla
Ilona, nie dziwie sie, tez im blizej wizyty tym bardziej sie balam, ze jest cos nie tak, bo wizytye mialam rowno mc temu. i tak czekalam juz na to serducho. choc ost jak sie nawcinalam czekolady to moj motyl tak tanczył, ze wiedzialam, ze tam jest :) a lekarz dzis sie smial, jak mu powiedzialam, ze czuje fasole, ze co ja niby moge czuc. ale ja ją czuje :) musi mocno figlowac, zeby ją poczuc, ale sie da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826436 przez gossik
zdjęcie świetne i jakie wyraźne!! powiem Wam, że płeć płcią, ale najważniejsze to żeby małe było zdrowe :) Agnilla skoro do tej pory nie wiesz jaka płeć to może będzie dziewuszka bo chłopca to raczej szybko idzie namierzyć podobno ;). Ja niby czułam, że będzie dziewczynka, ale widocznie moja intuicja zawodzi, albo wyszła jakaś pomyłka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826440 przez helenne
Hej kochane!!!
Witam Stare Lipcówki i te nowe ;) Kochane ale ja zalatana jestem, remont trwa, ledwo w ciuchy się mieszczę już to zamówiłam spodnie na allegro 3 pary, zaraz wam wszystkie foty powrzucam brzusiowe i mojego salonu jeszcze nam zostały 2 pomieszczenia do zrobienia, fryzjer damski i kosmetyczny ja się gnieżdżę na razie w pomieszczeniu na 4 łóżko solaryjne, zresztą same zobaczycie. :D Meble do damskiego kupione pokażę wam na razie na allegro ale potem jak zrobię już naszego salonu. Kasy idzie nie miłosierni.... ;( ale odkujemy się :D Po remoncie wyjezdzamy na tydzien do spa odpocząć. Dziś byłąm na kontroli ale bez USG USG mam połówkowe 20 lutego. Moje maleństwo też się już rusza bombelek malutki jak motyleczek albo ważka .
Te mebelki kupiliśmy na damski. allegro.pl/wyposazenie-meble-fryzjerskie...aty-i3882434016.html
Z męskim ruszyliśmy od 17 lutego. Może super luksusowo jeszcze nie ma bo jesteśmy ograniczeni budżetem ale się staramy żeby jakiś poziom był... Mam nadzieję że się wam spodoba.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tu macie album z fotkami z brzusiem w 16 tyg i teraz rośnie z dnia na dzień :D Niunkowe ciszki które kupiłam, rzęsy jakie robię, kawe jaką serwuję u Nas w salonie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826457 przez helenne
Aaaa i tak jam jest kosmetyczka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826793 przez Agnilla
Helenne miałas odpoczywac, a widac, ze szalejesz :) synek sie potwierdzil? :)
ps. kawę chętnie bym wypiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826853 przez magduska
helenne szalejesz kochana :) ciaza ci sluzy, niezla laska z ciebie :laugh: ja tez poprosze taka kawke i te rzeski :silly: sa piekne,widac,ze salon udekorowany z klasa, ciuszki dla malenstwa piekne :woohoo:

a ja chcialam sie zapytac,jaka bys polecila maseczke nawilzajaca i oczyszczajaca do twarzy, moja cera jest teraz sucha i pelna jakis krostek,plamek czerwonych i swedzi czasami,wczesniej nie mialam z nia problemow ;) uzywalam wczesnej maseczki z Ziaji,oczyszczam ja 2 razy dziennie plynem miceralnym,staram sie pic duzo plynow i nie jesc tlusto ;) :P.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826855 przez magduska
u mnie dzis standardowo juz od skonczenia I trymestru zupa ogorkowa :lol: ,zupy mi smakuja jak nigdy,miesa dla mnie moze nie byc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826866 przez malgorzatawalak
Magduska zgadzam sie z toba...mieso nie smakuje już tak jak dawniej :) może to znak że będzie dziewczynka :) ja juz powoli zaczynam nie mieścić sie w swoje nawet te większe ciuszki chyba czas na zakupy :) dziewczyny macie jakieś pomysły na imię dla chłopca? My na razie mamy tylko dla dziewczynki a z chłopcami jest ciężej żadne mi się nie podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826869 przez magduska
malgosia dla chlopca podoba mi sie Fabian,Tymon,a mojemu Eryk i Blażej :)( Igor, Szymon, Oskar sa juz w rodzinie,dlatego odpadaja,a podoaja mi sie tez)
a dla dziewczynki to Iga, Inga, Pola, Blanka,Michalina, Marcelina,choc ostatnio spodobaly mi sie te stare imiona Zosia, Hania, Antosia :), powiem ci,ze bede miala dylemat i to duzy,badz tu czlowieku madry :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl