BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #847726 przez Agnieszka_H
Witam dziewczyny:)

Wlasnie wróciłam z pracy i sprawdzam co tam u was;)Oj te popuchniete nogi to dla mnie koszmar, zreszta co sie dziwić jak od 9-22 na nogach i tak dzien w dzien nawet w niedziele ale co zrobic.
Jak u was bo mi z dnia na dzien brzuszek teraz rosnie i coraz ciężej.

Magdalen gratuluje córci!



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847774 przez elmirka_20
Dziękuję Wam bardzo! :)

Znowu piękny dzień się zapowiada! :)

Dzisiaj pójdę na pierwsze zakupy :) Może kupię chociaż jakiegoś ciuszka :)
Cania! Jak na razie dla dziecka ja mam TYLKO ŻYRAFĘ :D Także zakupy dopiero przede mną! :)

Agnieszka89, też planuję wybrać urlop roczny 80% płatny. Tak jak napisałaś: stałe pieniądze a w razie gdyby nasz "wspaniały" rząd chciał wprowadzić znowu jakieś zmiany - wolę od razu być zadeklarowana na dłuższe posiedzenie w domu z dzieckiem... W tym kraju wszystko jest możliwe (szkoda tylko że zazwyczaj dzieją się te nieprzychylne ludziom rzeczy...).

Jeśli mi się uda załączę mój brzuch: 1 dzień 21 tygodnia (Tłusty Czwartek akurat :)) i robione wczoraj wieczorem zdjęcie żyrafy (tylko kolory wyszły słabo, bo robiłam telefonem. W rzeczywistości ma ładny żółciutki kolor a łatki są niebieskie a nie szare jak na zdjęciu ;) )



Miłego dnia Mamusie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847779 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
U mńie tez sie zapowiada sloneczny dzien :)
Nie wiem czy ktoras juz szukala ale ja wczoraj nadtknelam sie na taka strone gdzie mozna sobie zamowic z roznych firm darmowe probki dla naszych maluszkow :) stwierdzilam ze warto wkleic link zeby kazda z nas tez mogla sobie zobaczyc:)
Link do strony:
www.poradnikniemowlaka.pl/bezplatne-probki-dla-niemowlat/

Moze kogos to uchroni przed wyrzucaniem pieniedzy w bloto :laugh:
Jak ja bym chciala miec choc ta zyrafe dla mojego synka no coz musze jeszcze troche poczekac ale dziewczyny jak wpadne w wir przygotowan i zakupow to nie nadaze zdjec wklejac : :laugh: nie wyobrazam sobie zeby ktos za mnie mial kupowac mojemu dziecku wyprawke po prostu sobie nie wyobrazam :) to jakby zabrac kobiecie najlepsza czesc ciazy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847788 przez Cania
elmirka_20 aaaa to od zyrafy zaczelas, niezle :D :) tez bym chciała taka zyrafe, a na razie jeszcze nie mam planow jak pokoik dziecięcy będzie wygladal... ale to kolejna rzecz do planowania jak już będę na zwolnieniu :) tym bardziej ze pewnie wprowadzimy się do naszego m gdzies w okolicach września, października. także pokoik będzie idealny :D

Agnieszka_H chyba nie jestes w pracy od 9 do 22... tym bardziej na nogach! jeśli dobrze kojarze to stać w pracy można bodajże do 4 godzin. Przed komputerem tez do 4 godzin (choć u mnie to akurat z tym ciężko). I tym bardziej jak Ci nogi puchna, wypadaloby je trochę oszczedzac, a nie być na pelnych obrotach, caly czas na nogch.

malgorzatawalak dzięki za stronke z probkami, na pewno się przyda :)

U mnie słoneczko tez pięknie swieci za oknem, a rano obudzilo mnie delikatne pukanie w brzuszek :) Coraz częściej odzywa się to maleństwo :D W planie na dziś spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847804 przez elmirka_20
Kurczę :/ Spędziłam calą godzinę na próbach dodania chociaż zdjęcia brzuszka - pal sześć żyrafę - ale się nie udaje :/ Ciągle jakiś "error" albo "internet explorer nie może wyświetlić strony" , "brak połączenia z internetem" a ja już ani nie mam cierpliwości, ani pomysłów- zdjęcia pozmniejszałam do granic możliwości a próby podejmowałam też na google chrome :/ I nie ma zdjęć :( Fuck :/ Help ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847813 przez marzena25
malgorzatawalak fajna ta stonka dużo pożytecznych info, jak będę miała więcej czasu to przeglądnę sobie szczegółowo :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847827 przez Cania
Nasza malutka z początku tego tygodnia :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847870 przez Agnilla
noo jaki nosek :0
ja tez w wolnej chwili luknę na liste
elmirka, a probowałaś w innej przegladarce, chrome np?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847895 przez elmirka_20
No niestety, przykro mi bardzo, ale ja się poddaję - straciłam dzisiaj łącznie dwie godziny z życia na próby załączenia zdjęć - maleńkich dwóch zdjęć i już nie mam na to sił. Ciągle to samo, na dwóch przeglądarkach pracowałam i nic. Może kiedyś mi sie uda, ale dzisiaj już zbyt wiele nerwów i czasu na to straciłam.

W przerwie byłam na zakupach :) Mam teraz oprócz żyrafy (bo ta przecież najważniejsza z całej wyprawki :) ):
- paczkę pieluch newborn - 25 szt.
- 2x body z krótkim rękawkiem,
- 1x body z długim rękawkiem,
- kocyk polarowy zielony 75x100 cm,
- ręcznik z kapturkiem kapielowy,
- paputki (nie mogłam sie oprzeć choć wiem, że są niepotrzebne tak malemu dziecku),
- pięciopak śliniaczków,
- przewijak (bardziej mata do przewijania - ładna i można wszędzie ze sobą zabrać).

KONIEC


Na siłę nie chciałam nic kupować. W internecie na allegro można kupić dużo taniej te same produkty więc nie wariowałam, ale przynajmniej zobaczyłam jak co wygląda na żywo :)

Wiecie co... To wspaniałe zrobić zakupy jak mąż ich nie wypomina tylko z zaciekawieniem ogląda! :) I wreszcie nie slyszałam: A PO CO CI TO? :)

Cania, fajniutkie zdjęcie! :)
Mi niestety teraz lekarz takiego zdjęcia nie zrobił: mam akcje serca, zmierzoną kość udową, glówkę, brzuszek i... trzy zdjęcia męskiego krocza :D A fotki dla uciechy rodziców niestety nie dostałam. Ale może następnym razem :)
P.S. Mam nadzieję, ze moje dziecko odziedziczy nosek po tatusiu, bo mój jest dośc duży (ta kulka na końcu) :/

Ja rownież dziękuję za stronę z próbkami :) Fajne podsumowanie gdzie co mozna dostać. Na pewno sie przyda! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847906 przez Cania
Elmirka, mala będzie miała z nosem przerabane, bo zarówno ja jak i maz mamy duże i z garbkiem :P :) także przykro mi, będzie musiala z tym zyc :D :) a co do zdjęć, to wlasciwie jedyne takie 'do pokazania' bo reszta to tez wlasnie glowka, nozka, brzuszek, kregoslup :) No ale w końcu lekarz ma mierzyc i sprawdzać, czy maleństwo dobrze się rozwija, a nie robic zdjęć z profilu :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847946 przez gabi28
dzień dobry popołudniu... ja jak zwykle nie mam czasu w weekend,więc tylko na chwilkę wpadłam.

kupilam taki wózek,tylko,że cały czarny.
www.skapiec.pl/site/cat/2607/comp/1212538

Głowa mnie boli od wczoraj,zmierzyłam ciśnienie i mam 104/49 masakra normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847948 przez wiolcia1004
Gabi fajny wózek, elmirka zazdroszcze pierwszych zakupów, Cania napewno malenstwo bedzie mialo sliczny nosek. Ja mam tydzien wyjety z zycia i czekam az sie skonczy a mianowicie nie mam apetytu pewnie przez ta zgage ktora nie dokucza mi w formie palenia w przelyku tylko chyba macica uciska mi na zoladek, nie mam na nic sił a do tego hormony daja mi o sobie strasznie znac bo ciagle mam dołai rycze ogólnie masakra:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847971 przez Agnilla
przepraszam, za opoznienie, ale dopiero wrocilismy do domu, zjadlam 1/4 kebaba a najadlam sie tak, ze ledwo zyje :ohmy:
przedstawiam Wam panią zyrafe ( noo pani, bo musi byc do pary dla synka) , ktora elmirka kupila malemu groszkowi :)



i malego groszka w domu w 21tc ;)

gabi, super wozek, tylko czasem nie wychodz z nim do lipca ;)
wiolcia :kiss:

co do nosów, to ja tez uważam, że mam duzy :P i nienawidze swojej brody, wiec mam nadzieje, ze odziedziczy meza brode ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847978 przez elmirka_20
Agnilla, bardzo, bardzo raz jeszcze dziękuję Ci za pomoc !!! :) Teraz i mój brzuchol będzie uwieczniony na naszym forum :) I pani żyrafa :)

Cania, masz całkowitą rację - najwazniejsze że nam się dzieciaczki dobrze rozwijają a fotkami zajmiemy się my - jak już dzieci będą z nami :) A noski będą takie jakie mają być i już :) Każdy musi ze swoim żyć i jak nas natura stworzy takim powinniśmy się akceptować :)

gabi28, fajny wózek :) Ja też będę wybierała czarny (w biale kwiaty, także całkiem czarny nie będzie a i też kwiatów jako kwiatów tam nie widać jakoś zbyt mocno :) ). Zależy mi na ciemniejszym, bo chcę kupić 3w1 a wtedy mam nadzieję, że mi posłuży przynajmniej 3 lata. Gdyby byl jasny bałabym się o nasza polską pogodę: deszcze, chlapy, śniegi (jak wrócą bo na razie na szczęście nam uciekły :) ) i potem kłopot z doczyszczeniem... Może mi się wydaje ale tak jakoś będę spokojniejsza z ciemnym wózkiem ;)

Wiolcia1004, mam nadzieję, że szybko najdzie Cię znacznie lepszy nastrój i znikną te zgagi... Szkoda żebyś się tak męczyła, szczególnie że robi sie coraz ładniejsza pogoda na spokojne pełne usmiechu i myślenia o maleństwie spacery :) Trzymaj się - w końcu musi się to paskudztwo skończyć! :)

Miłego wieczoru Kobietki! :) Odpoczynku, uśmiechu i kopniaków od dzieciaczków! :) [Byle nie w pęcherz jak moje wczoraj w poczekalni do lekarza :) 3x bieglam siusiu a 4 raz w gabinecie :) ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847981 przez Agnilla
nie ma za co :kiss:
wiolcia rozmyslam nad Twoja zgaga i to jak sie objawia, ja po jakims ciezkim posilku mam takie pieczenie na gorze brzucha , kiedys myslalam, ze to skora brzucha sie rozciaga i smarowalam, troche balsam pomagal, moze chlodzil? ale czasm to zbyt mocno piecze...zawsze myslalam, ze jak zgaga to wlasnie przelyk hmm :unsure:
ja tez jestem za ciemnymi wózkami, sama mam granatowy, z bialym pasem, ale pas z ekoskóry wiec latwy do czyszczenia :)
ja z sikaniem tragedii nie mam chyba :P ale czasem tez chyba mam ucisk...ostatnio robilam siku w domu i ledwo dojechalam do rodzicow 2 km dalej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl