BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #848774 przez carmen12345
Ewa dzięki za tę informację, bo tak sie składa, że własnie popijam sobie kakao, które uwielbiam ponad wszytsko.. No ale w takim razie sie wstrzymam :D

Magdalen, problemami z kręgosłupem trzeba zająć się jak najszybciej, tak powiedziała mi moja pani ginekolog,bo kiedy leżałam na leżance a poźniej nie mogłam wstać, odrazu stwierdziła, że jak chcę chodzić w 8 i 9 miesiacu to czas na rehabilitacje.
też mam właśnie problemy z kręgosłupem :(.

Co do ubranek to dostałam wczoraj mnóstwo ciuszków po chłopcu i po dziewczynce iii uwaga.. bardzo się zdziwiłam,bo te chłopięce spodobały mi się bardziej, stwierdziłam więc że moja królewna będzie głównie niebieską i błękitną królewną, bo te różowe ubranka wydają mi się jakieś wyblakłe :(
Znalazłam nawet 4 Pary spiochów należących.. do MNIE :D moja mama utrzymała je w fantastycznym stanie przez te 20 lat :lol:

Sama narazie kupiłam dopiero 3 kaftaniki i sukieneczkę której nie mogłam się oprzeć :kiss:
ale na pierwsze chwile raczej wiele kupować nie będę,bo te ciuszki które dostałam są w większości na sam poczatek. I tak nie zdąże pewnie mojej kruszynki w to wszystko ubrać :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848792 przez wiolcia1004
Carmen fajnie ze bedziesz mogla ubrac swoje malenstwo w swoje ciuszki ktore ty nosilas. Ja po nastepnej wizycie tez przejrze kartony ciuszkow bo meza siostrzenicach juz nie moge sie doczekac i wtedy zrobie liste czego mi potrzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848801 przez wiolcia1004
A ja naszczescie wrociłam do zdrowia juz mnie nie ciśnie zoładek nie mam zgagi, wrocil mi apetyt, i wrocila mi energia jak ja sie ciesze ze znow normalnie funkcjonuje. Magdalen podziekowanie dla ciebie za polecenie Gavisonu przyniosl mi ulge:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848805 przez gabi28
dzień dobry mamuśki.

czuję się fatalnie,ból głowy jest nieznośny-apap nie pomaga,możliwe,że to wina ciśnienia... mam niskie..a wczoraj to juz w ogóle spadło 90/49 wypicie kawy mi nie pomaga,bo znowu zaczęłam wymiotowac. dobrze,że jutro mam wizyte,to zapytam o to ciśnienie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848816 przez Agnilla
Gabi, ja jakis czas temu tez mialam takie cisnienie, maz zadzwonil do lekarza, to kazal bardzo duzo wody pic. dodatkowo wyczytalam w necie, by w pozycji pionowej chodzic/siedziec bo lezenie dodatkowo obniza cisnienie, a na plecach juz w ogole. ja wtedy wlasnie sobie na plecach lezalam, bo mi wygodnie bylo, nie pomyslalam, ze uciskam jakas tetnice czy cos tam, mnie akurat woda i chwila ruchu pomogla, nie jakos super ale cisnienie choc troche wzroslo. moze to faktycznie pogoda, codziennie inna, a my jestesmy bardziej podatne niestety :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848827 przez Magdalen
No dlatego ide sie dowiedziec co sie dzieje i co mi poleci na te moje nogi i kregoslup.. ale dla mnie to juz pomocy zadnej nie widze niestety...
Wiolcia nie ma sprawy ;D Mi tez pomaga ale niestety nie na dlugo .;D ale napewno dluzej dziala niz mleko ;D
Ja tez sie musze zabrac za przejrzenie ciuszkow po corci.. wiem ze wiekszosc to mi mlodsza siostra do lalek wziela ;) ale napewno cos zostalo ;D
A co do cisnieniA to u mnie narazie w miare dobrze.. ale glowa niestety non toper boli.. rano jak wstaje caly dzien i jak sie klade. ;)eh .;D Nogi mi coraz to bardziej puchna.. ;D Wiec sie zaczyna... ale dopiero bd "balony jak sie cieplej zrobi " i bede w ciaglym ruchu ;P powoli sie przyzwyczajam .;D Mam na oku laktator silikonowy z LOVI... ;D jeden w domu mam ale jest duzy i nie poreczny ...Ale dobrze , ze ktos cos takiego wymyslil ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848852 przez ggabii
elmirka na zakupach to dostałam oczopląsu. Gdybym miała ze sobą worek kasy to chyba zabrałabym do domu wszystko ;) oglądaliśmy z Mężem śliczne łóżeczka, komody, przewijaczki.... po prostu boskie !! Ostatecznie wylądowaliśmy w Smyku a tam kolejny zawrót głowy :P ciuszki cudowne, ale fakt, że dla takich malusich dzieciaczków większość to jasne ubranka. No ale i tak się zakochałam.
Dobrze, że Mąż mnie hamował i nie pozwolił na jakieś większe szaleństwo. Oblał mnie trochę zimną wodą, ale ubłagałam go chociaż na jeden drobny zakup. I jest to prześliczny cieplutki kocyk :) A co do reszty to były tam bardzo fajne ulotki na których byłą już przygotowana szczegółowa lista co do wyprawki i według tego będziemy na spokojnie i rozważnie kupować to, czego wcześniej nie dostaniemy w prezencie hehehe ;) Ale i tak większość z pewnością będziemy kupować przez internet bo różnica cenowa jest znaczna....

Kurcze jeszcze tylko miesiąc pracy i ufff... A tymczasem na 16 się wybieram zarabiać na rodzinę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848895 przez martyska
Próbowalam wrzucić zdięcie mojego brzuszka ale nie dałam rady :(
Głupi tablet... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848934 przez Magdalen
Martyska spokojnie ;D stres jest niezdrowy ;D
Ggabi to prawda roznica cen jest ;D i ja tez kilka drobiazgow zamowie przez internet ale wiekszosc to musze dotknac wziac w rece obejrzec , zeby kupic ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849026 przez Cania
Co do bolow glowy, lekarz mi cos przepisuje na migreny no ale w ciazy zupelnie odpada, tylko apap... Iv dobre sa te plasterki na czolo chlodzace, robia robote... Choc czasami i to nie pomaga... Na szczescie niskie cisnienie jest zdecydowanie lepsza opcja niz nadcisnienie w ciazy. Tez mam niskie, na codzien 100/50, bywa ze nizsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849272 przez Agnilla
Dzień dobry :)
Gabi chyba za szybko pochwalilam, że udało mi się unormowac ciśnienie i tak się trzyma... Ehe wczoraj chodziłam mega zmulona ale nie zmierzylam ciśnienia. Dziś już jestem taka sflaczala, mąż mi zmierzył ciśnienie i mam 100/60 blee
miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849285 przez malgorzatawalak
oj ja też tak mam dziewczyny... czasem energii full aż muszę się stopować żeby nie przedobrzyć :) a czasem mam takiego lenia że tylko leżeć i spać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849292 przez staślubania
Hej Dziewczyny:)

Cieszę się, że się odniosłyście do moich rozważań na temat fotelików (dzięki Agni:)), bo już myślałam, że moje wpisy są niewidoczne :laugh: dostałam 2 fajniutkie wózki, ale ani jeden bez dodatkowego fotelika, dlatego muszę się w niego zaopatrzyć.Faktycznie porządna wkładka dla maluszka jest na początek najważniejsza. Damy radę:)

Co do mleka, to faktycznie nie wolno przesadzać, podobnie z cytrusami.

Magdalen, kręgosłup też mam zwichrowany, i zachodząc w ciążę strasznie się bałam, że będzie bardzo ciężko.Jak na razie jest jeszcze bardzo dobrze, ale prawa noga też coraz częściej odczuwa ciężar ciała(mam prawostronną skoliozę i przepuklinę między dwoma kręgami). Oby było do końca ciąży tak jak jest teraz to będę przeszczęśliwa. Trzeba już teraz troszkę ćwiczyć, bo po urodzeniu będzie duuuuużo schylania ;)

Moje ciśnienie jak do tej pory mam prawidłowe i na równym poziomie - zawsze około 130/80. Tylko jedno mnie zastanowiło tej nocy, zwykle jest mi bardzo gorąco ostatnio, a dziś kiedy szłam do łazienki dostałam takich dreszczy, że nie mogłam przestać się telepać. A temperatura w domu cały czas ta sama. Może dlatego, że w dzień troszkę za dużo chciałam zrobić. Byłam i w Zus i w US i u księgowej, że nie wspomnę o pogrzebie:(
Kupiłam lovelę i wszystko prałam : od pościeli po wszystkie ubranka:) mam czasami za dużo energii, jak małgosia :silly: Ale ze spaniem coraz trudniej. Czytałam gdzieś (może nie powinnam), że od 23. tygodnia mogą zacząć się już gorsze noce. I będzie tak do porodu. Ale tak naprawdę w to nie wierzę, tylko sobie tłumaczyłam dzisiejszą :laugh:

Ale dziś słoneczko, cudnie za oknem, więc na spracerek Laski, na świeże powietrze:)

Pozdrawiam cudne Brzuszki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849437 przez Magdalen
Witam !
Staslubania vhyba tylko u ciebie takie piekne sloneczke ;D U mnie to akurat tak sobie jest , cieplo ale zachmurzone niebo dobrze ze nie jest ponuuro bardzo. ;D sloneczkoo sie co jakis czas po troszku przebija ;D Byłam z rana u rodzinnego ;D zajelo mi to 15 minut z dojechaniem i powrotem ;D he gdyby nasza sluzba zdrowia byla wszedzie taka sprawna to by bylo super ;D pozdrawiam ;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849438 przez marzena25
Cześć dziewczynki u mnie tez pogoda nie najlepsza ;) zjadłyśmy śniadanie i pasowało by się ubrać bo w piżamie jesteśmy, nie wiem ale coś moja niunia od wczoraj jest mniej ruchliwa w nocy prawie wcale się nie rusza tylko wieczorem, i w ciągu dnia czasem może zmienia jej się tryb spania ;)

A nie wiem co wy z tym mlekiem i cytrusami, pisałam wam że chodzę na takie spotkania z położną i dostałam książkę o odżywianiu i tam piszę właśnie żeby od 2 trymestru zwiększyć ilości mleka i produktów mlecznych do 4 , mleko pomaga zapobiegać np. wysokiemu ciśnieniu krwi ma witaminę D i wapń, które są nam potrzebne i dziecku też, może chodzi tutaj o osoby które nie tolerują laktozy i w ciąży nie powinny włączać mleka do diety, nie wiem zapytam położnej na następnym spotkaniu ale może ten lekarz jest trochę zacofany bo wcześniej wiem od mamy że właśnie picie mleka w ciąży nie było zalecane.Jeśli chodzi o cytrusy to owszem słyszałam że mogą powodować alergie ale można i powinno się je spożywać w ciąży co dziennie ze względu na zawartości witaminy c w ograniczonych ilościach myślę że jedna pomarańcza dziennie nie zaszkodzi.

Ja kupiłam do prania ciuszków malutkiej Jelp color żel mam mniej chemii i nie zawiera fosforanów ani ich pochodnych takich jak fosfoniany a w którymś z produktów loveli one chyba są ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl