BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #848605 przez martyska
Cześć dziewczyny:-)
W końcu mam chwile w weekend się przeprowadzaliśmy i byłam tak wykończona że na oczy patrzeć nie mogłam. Co do zgagi to ja miałam tylko raz chyba ale nawet nie pamiętam już po czym a jem wszystko.


Na szczęście już mnie Skórcz w łydce nie złapał i chwała bogu.

W weekend taka piękna pogoda a dziś u mnie szaroburo :angry:

Ja fotelik też mam dostać więc się nie wypowiadam :silly:
Adel ja też bym już chciała lipiec i mieć moją kruszynke przy sobie ale czas leci szybko u mnie zaraz pełnych 22 tygodni i jestem przeszczęsliwa :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848613 przez Agnilla
no to ja jestem chyba jedną z niewielu, której do porodu się nie spieszy :) chcę pokorzystać ze stanu ciązy, cieszyc sie nim, kompletowaniem wyprawki itp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848621 przez martyska
Agnilla gratuluje bo widzę ze wywalczyłaś Pole :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848629 przez Agnilla
w 95% ;) ale mysle, ze maz troche bierze mnie na przetrzymanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848640 przez Magdalen
u mnie z samego rana tez bylo ponuro zimnoooo.. ;( Ale sloneczko pomalu wychodzi chmury sie rozchodza moze cos z tego bd ;D Ja tez bym chciala jak najdluzej nosic malenstwo w sobie ale tez chcialabym juz miec je przy sobie ;D taka kruszynke mala ;*
A co do przeprowadzki to tak mi sie marzy isc na swoje... z daleka od "tesciow" eeh...
Agnilla walcz do konca ja juz odpuscilam bo nic mojego nie przekona na NADIE. ;D Zostaje Nina ;) ale za to ja mam popis co do drugiego imienia ;P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848643 przez malgorzatawalak
hej mamuśki :)
jak weekend minął? ja wreszcie zabrałam się za przejrzenie z mężem ubranek które dostaliśmy od mojej siostry :) fajnie było sobie tak pooglądać takie malutkie rzeczy i wybrać niektóre dla naszego synka :) powiem szczerze że wcale nie było łatwo... zgadzam się z tym że ubranka dla dziewczynek są po prostu urocze natomiast dla chłopców jakieś takie szare i bure :( no cóż kto powiedział że chłopiec nie może chodzić w zielonym, żółtym i błękitnym?

my planujemy kupić wózek 3w1 już z fotelikiem dlatego nawet nie interesowało mnie jakie są atesty...może powinnam tą wiedzę uzupełnić :)
dziś w DDTVN jest jak zastosować pierwszą pomoc w przypadku zachłyśnięcia dziecka... w sumie w pracy miałam pierwszą pomoc ale nie wiem czy umiałabym zastosować się do procedur podczas takiej sytuacji :( ciężka sprawa...
czasem mi się wydaje (pewnie wiele z was przyzna mi rację) że odkąd dowiedziałam się o dziecku zupełnie zmienił mi się światopogląd.
tak myślę że moje życie już nigdy nie będzie takie beztroskie jak kiedyś :D szczerze? i dobrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #848665 przez agnieszka89
staślubania sorrki przeoczylam pytanie o fotelik, ja mam w planach kupic wozek 3w1 wiwc z fotelikeiem, a potem bede muslala nad wymiana na wiekszy pozniej tylko ;)

a co do zakupów ja tez narazie wszysko przez internet kupuje Na samej butelce i smoczkach zaoszczedzilam 20 zl mimo ze za przesylke trzeba zaplacic W sklepach straszne zdzoerstwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848667 przez Nula
A witam dziewczęta :d Ja mam termin na 27 lipca :D

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848705 przez moni_a111
Witam.
U mnie dzisiaj też pogodnie, wybieram się do lekarza więc mam ogromnego stresa. :(

Co do fotelika sie nie mogę wypowiadać bo też dostanę, ale z tego co wiem to testy zderzeniowe maja podobne mnie na tomiast zależy żeby miał wygodną wkładkę dle noworodka.

Zazdroszczę zakupów ja mam sporo ciuszków po starszych dzieciach a i zapewne dostanę sporo.

Miłego dzionka życzę :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848717 przez Ewa1001
Cześć,
dziewczyny ja właśnie wróciłam od lekarza. Byłam u rodzinnego na kontroli po mojej chorobie. Nadal jestem przeziębiona lekarz powiedział, że najgorsze minęło. Teraz mam dużo wypoczywać i niepotrzebnie nie wychodzić na dwór ani w miejsca gdzie jest duże skupisko ludzi. Czyli moje wymarzone zakupy jak na razie odpadają:(
Nie spodobały się lekarzowi moje badania krwi. Przepisał mi witaminki oraz probiotyki odbudowujące florę bakteryjną w jelitach (żeby witaminy lepiej się przyswajały). Mam się pokazać w środę raz jeszcze a jutro powtórzyć badania. Tak się martwię o moje maleństwo, żeby tylko nic mu się nie stało.
Będąc na wizycie dowiedziałam się ciekawych rzeczy. Lekarz powiedział mi, żeby w tym okresie ciąży w jakim obecnie się znajduje unikać mleka i cytrusów, ponieważ są to rzeczy typowo alergiczne i łożysko przepuszcza do maluszka te wszystkie alergeny. Powiedział, że później dzidziuś rodzi się alergikiem. Nie wiedziałam o tym. Ja uwielbiam mleko i nawet dziś rano jadłam płatki z mlekiem. Od dziś będę go unikać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848727 przez Magdalen
Eh.. czeka mnie wizyta u ortopedy w czwartek ;( ... az sie boje co mi powie.. ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848752 przez wiolcia1004
Magdalen u ortopedy?? a co sie stało?
Ewa dzieki bardzo ze napisalas ta informacje ja codziennie pilam kakao od teraz juz nie bede:) dzieki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848758 przez Magdalen
Mam chory kregoslup i cos mi z nogami sie dzieje...
No ja mleko uwielbiam i litrami pije... i nie odstawie go calkiem.. ale ograniczam juz pomalu. ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848765 przez wiolcia1004
U to nie dobrze oby wszystko sie dobrze skończyło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #848770 przez Magdalen
No bardzo nie dobrze.. juz nawet ciezko mi sie chodzi...
Ale jakos to bedzie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl