BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #847994 przez Cania
Dziewczeta, ja dzis bylam u rodzicow, obowiazkowo siku przed wyjsciem, potem pojechalismy do galerii handlowej, tam na wstepie siku, oczywiscie przed powrotem do domu jeszcze raz siku w galerii... Takze masakra :)

Elmirka, cudowny brzuszek i czaderska zyrafa! :) :D

Tez preferuje ciemniejsze kolory ;) wozek kupilismy granatowy z bezowymi wstawkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847997 przez gabi28
Elimrka ładny brzusio-zgrabniutki :)
Agni,narazie wózkiem przejechałam się po mieszkaniu.wersje spacerowa spakowałam i schowałam w piwnicy,a gondola już zostanie w mieszkaniu,mam komfort,że jeden pokój mam nieużytkowany i tam może byc. :)
Wiolcia... wspólczuję bardzo,miałam zgage w ok. 5-6 tyg masakra.. nic nie pomagało,chociaz Rennie przynosił ulge.Nie jedz może teraz żadnych cytrusów,i pij dużo zimnego.. czegokolwiek-mleka,wody..ale zimne.

Jutro jadę na urodziny siostrzeńca,nie wiem jak dojadę te 60km . z moją chorobą lokomocyjną.. chyba co 10km będę robiła przerwy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848047 przez Agnieszka_H
Chodzi któraś z was do szkoły rodzenia?Albo myśli o tym bo ja sie zastanawiam ale do końca nie jestem pewna:(



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848049 przez agnieszka89
ja moalam w planach isc U mnie w szpitalu od 32 tyg mozna sie zapisac, ale moj maa pewnie bedzie robil ciagle bo od maja do wrzesnia roboty najwiecej i urlop ma wziasc na narodziny synka, wiec pewnie nie da rady ze mna chodzic a to na tym zależało mi najbardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848088 przez staślubania
Hej Dziewczyny:)

mam pytanie, jakiej firmy fotelik samochodowy 0-13 kg kupiłyście albo macie zamiar kupić. Mam mętlik w głowie, czytałam o testach zderzeniowych, opinie rodziców itp.itd., ale to wszystko nie rozjaśniło mi pola widzenia :laugh:

Wczoraj przywieźliśmy łóżeczko od koleżanki, ale jeszcze w kawałkach:)

Pozdrawiam i miłej niedzieli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848091 przez Magdalen
Witam Mamuski w pogododny piekny dzionek ;)
Śliczne Brzuusie i dzieki za gratulacje ;);)

U mnie malenstwo tez bedzie z nami ale moja coreczke starsza bd musiala wyeksmitowac do osobnego pokoju choc nie mam na to serca ;( ale trzeba ;D
Bede miala troche czasy to Wam wrzuce zdj mojej ksiezniczki ;D heh ...
Pozdrawiam i udanej niedzieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848094 przez Magdalen
Witam Mamuski w pogododny piekny dzionek ;)
Śliczne Brzuusie i dzieki za gratulacje ;);)

U mnie malenstwo tez bedzie z nami ale moja coreczke starsza bd musiala wyeksmitowac do osobnego pokoju choc nie mam na to serca ;( ale trzeba ;D
Bede miala troche czasu to Wam wrzuce zdj mojej ksiezniczki ;D heh ...
Pozdrawiam i udanej niedzieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848108 przez elmirka_20
Heh, dzięki Dziewczyny! ;)
Nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga, ze mąż już nie odważy się zaśmiać że to tylko wzdęcia a nie brzuszek ciążowy :) Ciągle się wcześniej ze mnie nabijał :)
Załuję tylko że mam sąłby aparat w tel. bo żyrafa na żywo ma śliczne kolorki: zółty i niebieski (łatki, antentki) a na zdjęciu wygląda jakby byla przybrudzona-żółta z szarymi jak kanapa łatkami :)

gabi28, spokojnej i krótkiej podróży :) Mi nie wolno jeździć. Nawet jak jedziemy z mężem po mieście na zakupy czy 20 km do lekarza, to ja źle znosze wszelkie wertepy - nasze polskie drogi. Zaczyna boleć mnie brzuch i marzę tylko o domu i położeniu się, żeby jak najszybciej mi przeszło. Coś delikatny ten mój chłopczyk :)

Agnieszka H, ja się zapisałam do szkoły rodzenia. Przy pierwszej ciąży uważam, że to świetny pomysł bo nauczę się prawidłowo oddychac podczas porodu, żeby nie poddusić dziecka a i też o laktacji, karmieniu piersią, pierwsza opieką nad takim drobnym maleństwem. Ja będę o wiele spokojniejsza jak skorzystam z tej szkoły i zapoznam się też z oddziałem położniczym, na którym pewnie będę rodzić. Co więcej, jak się pozna już jakąś położną to może akurat będzie nam towarzyszyć potem przy porodzie? Kto wie :) Zawsze to później dla nas mniejszy stres jak się zobaczy znajomą twarz... Dodatkowo opisane będą rodzaje zniczuleń, rodzaje porodów (cc i pn - z czym który poród się wiąże) i gimnastyka, co dla nas jest ważne a ja np ruchu specjalnie du
żo nie mam więc szkoła mnie do tego zmobilizuje :)
Szkołę rodzenia bardzo mi poleca koleżanka, która już rodziła pierwsze dzieciątko i mówi, że naprawdę warto przed tym pierwszym porodem skorzystać :) I tak nie mam nic innego do robienia, to się tym bardziej dobrze składa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848116 przez elmirka_20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848128 przez Ewa1001
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj zapowiada się piękny i słoneczny dzień :)
Gabi super wózek, zazdroszczę wam już zakupów. Ja planuje zakupić wózek 3w1.
Elmirka_20 śliczne paputki i brzuszek :)

Wracając do tematu nosów, to mój też jest koślawy. W dzieciństwie miałam operację związaną z chorymi zatokami i miałam łamany nos i chyba krzywo się zrósł, więc chyba nie jest to genetyczne. Jednak i tak wolę aby nasz synek odziedziczył nosek po tatusiu :)

Ja też planuje się zapisać do szkoły rodzenia. W tygodniu pojadę do szpitala w którym będę rodzić dowiedzieć się więcej na ten temat. Tak jak Elmirka uważam, że przy pierwszym dziecku warto uczestniczyć w tych zajęciach. A i tak cały dzień siedzę w domu to szkoła rodzenia nie będzie tylko przydatna ale też jakąś rozrywką :P

Mój mały dzisiaj mocno wariuje w brzuszku. Kopie od samego rana :)

Miłej niedzieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848130 przez margollka
hej dziewczyny! w koncu nadrobilam zaleglosci i przeczytalam wszystko co naskrobalyscie :) u mnie wszystko ok, maly rosnie rusza sie codziennie co mnie bardzo cieszy :) my juz zaczynamy szkole rodzenia w ta srode. troszke wczesniej niz planowalam, no ale juz wszystko pozajmowane i mialam do wyboru albo teraz w 6 m-cu albo zaczac na miesiac przed terminem, a wtedy jesli dzidzius by sie pospieszyl moglabym nie dac rady pojsc na wszystkie zajecia, dlatego zdecydowalismy sie ze w tym przypadku lepiej wczesniej niz wcale :) w drugi tydz kwietnia bede tez miala robione badanie krwi przed i po obciazeniu glukoza... staramy sie o kupno domu w tym roku, wiec wczoraj bylismy w banku dowiedziec sie w jakiej wysokosci kredyt moglibysmy zaciagnac, bylismy u dewelopera, ktory wlasnie zaczyna budowe domow i ogladalismy jeden dom pokazowy...miejmy nadzieje, ze wszystko pojdzie pomyslnie i bedziemy mogli kupic dom dla naszej rodzinki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848132 przez ggabii
Jejjjj elmirka jakie kochane :) brzuszek śliczny :) ja dziś wybieram się na małe rozeznanie po sklepach i mam nadzieję że coś przykuje moją uwagę i zabiorę coś do domku bo już zazdroszczę Wam bardzo że macie już jakieś rzeczy dla maleństwa a ja nadal NIC ... ale dziś to się pewnie zmieni :D
Miłej i pięknej słonecznej niedzieli Wam życzę !!!!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848139 przez Ewa1001
margollka to będzie Twoje pierwsze badanie przy obciążeniu glukozą?
Mój gin powiedział aby zrobić to badane między 23 a 24 tygodniem ciąży. Na badanie krzywej cukrowej idę więc 11 marca czyli w 23 tygodniu i 6 dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848143 przez margollka
tak pierwsze. ja mieszkam w Anglii, tutaj robia to badanie w 28tyg

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848156 przez Ewa1001
Już myślałam, że jak coś namieszałam ;p
Moja znajoma mieszkająca w Szkocji wogóle nie miała robionego tego badania.

Dziewczyny muszę się z wami czymś podzielić. Wczoraj spotkałam się ze znajomymi, którzy od dłuższego czasu starają się o dziecko jednak do tej pory im się nie udało. Rok temu zdecydowali się na adopcje i złożyli wszystkie potrzebne dokumenty, chodzili na spotkania z psychologiem itd. W poniedziałek otrzymali dziecko, 7 miesięcznego chłopca, Antosia. Jednak nie mogłam nadziwić się opowieści o jego matce. Było to jej ósme dziecko, które oddała do adopcji. Dziecko urodziło się w domu w 7 miesiącu ciąży z wrodzonym zapaleniem płuc.

Dziewczyny my tak dbamy o siebie i nasze maleństwa, planujemy czas po urodzeniu , robimy zakupy. Nie mogę zrozumieć tej kobiety, która rodzi ośmioro dzieci i wszystkie oddaje do adopcji... Antoś jest po prostu cudowny, nie wyobrażam sobie jak można mieć serce oddać własne dziecko. Nie mogłam zasnąć w nocy po usłyszeniu całej tej historii...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl