BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #877791 przez meniado
Cześć dziewczyny :) pewnie wszystkie już śpią a ja dopiero się melduję. Ja od dziś jestem u teściów - mój M pojechał na noc z kolegami nad jezioro i zostałam sama. Ale żeby nie było pojechałam do nich na parę godzin - usmażyłam kiełbaskę nad duuuuużżżżym ogniskiem - mmmmmhhhh przypomniał mi się smak dzieciństwa, posiedziałam trochę i wróciłam - fajnie tak od razu człowiekowi wraca chęć do życia i energia bo ostatnio to marnie z nią było - tak jak u Was widzę dziewczyny.
Jeżeli tylko będzie pogoda to w sobotę chcemy się wybrać na jakąś wycieczkę, a w niedzielę mamy podwójne chrzciny u dwóch bratanków M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877795 przez Lyanka
Cześć kobitki ;)
Ja z dnia na dzień biję swój rekord wstawiania...dzisiaj od 5:30 na nogach :cheer: A synuś zadowolony też, bo jak tylko oczy otworzyłam i usiadłam to od razu zaczął mi podskakiwac w brzuszku :)
Ja też nigdzie nie wyjeżdżałam, bo mąż dopiero dzisiaj wraca z delegacji. Ale była u mnie wczoraj przyjaciółka, to trochę pospacerowałysmy po parku, posiedzialysmy u mnie i dzionek zleciał ;) a dzisiaj zimnica od rana, tylko 4 stopnie u mnie :(
A co tam u was dziewczynki? Jak się czujecie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877800 przez Magdalen
HeeeloooU :D
U mnie jest taka pogoda do dupy za oknem ze eeh. gdyby nie bylo zielono powiedziałabym ze to paskudna jesień ..:( ziimno mokro .. pada ciagle !! :( eh. majówka jak sie patrzy yyyh.
Leki mi sie skonczyly muusze w taka pizgawice za przeproszeniem cisnac taaaaki kawal (bo mieszkam na obrzezach miasta i wszedzie mam cholernie daaleko do tego nie mam czym sie ruszyc) do apteki eh. Wszystkiego sie odechciewa. Ale sie chyba wsztrzymam ten jeden dzien moze jutro pojde .
Buuuziaki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877809 przez Cania
Hej Dziewczyny :)

U mnie dzis cudna pogoda sie zapowiada :) jedziemy dzis na wycieczke do Krynicy, na Gore Parkowa, deptak pod pijalnia wod, taki lajtowy wyjazd :) mam tylko nadzieje ze gdzies bede trafiala na jakas toalete heh.

Wczoraj tez byl bardzo ladny dzien, spedzilam go na dzialce u rodzicow, grill, lezak, karty i piwo bezalkoholowe, pobawilismy sie z psiakiem, zdecydowanie udany dzien :) nawrt mnie troche slonce zlapalo choc staralam sie chowac do cienia.

Dziewczyny, co z tymi Waszymi humorami sie dzieje? Kurcze no... Oby sie i zdrowko i humory poprawily.

Co do znieczulenia jeszcze to ja mialam kiedys do operacji kolana to co daja do cesarek, ale trafilam na jakiegos anestezjologa ktory mial straszne problemy z wbiciem sie w ten moj kregoslup i robil to trzy razy, masakra. Ale to pewnie tylko moj kregoslup czy jakis przypadek, zazwyczaj tak to nie wyglada :)

Milego dnia wszystkim Mamusiom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877810 przez martyska
Heyyy..:-)

U mnie dziś humor lepszy noc prawie przespana nie licząc wstawania do toalety co godzinę :dry:

Dzisiaj pogoda okropna ale ja z domu się nie ruszam ma odwiedzić nas mama i siostra więc dzień jakoś zleci

www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/c...aluch-w-brzuchu.aspx

Bardzo mi się ten tekst spodobał może i wam się spodoba :-)

Magdalen tylko musisz się dowiedzieć czy jutro będzie apteka otwarta bo święto wiec nie wszystkie będą otwarte wiem z własnego wczorajszego doświadczenia :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877847 przez agnieszka89
U mnie humor dopisuje Maly ciagle sie po brzuchu rozciaga az sie maz smieje ze mnie worozciaga albo porozrywa
Pogoda fatalna a jutro na chrzciny jedziemy mam nadzieje ze nie zamarxne bo kupilam sukienke a nie mam hic zbytnio alternatywnego do ubrania :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877848 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
U mnie masakryczna pogoda...rano 1 stopien na termometrze a do tego caly czas pada i jest szaro... :( gdzie tu weekend majowy...
Ja dzis niestety sama bo maz w pracy do 19 wiec jakos musze spozytkowac ten czas i poprasuje troche a potem wstawie pranie :)
U mnie noce calkiem niezle tylko czasem sie budze na siusiu chyba ze mam ciezki orzech do zgryzienia to czasem budza mnie w nocy moje mysli... :dry:
Dziewczyny jeszcze tylko dwa miesiace dziela nas od przywitania na swiecie naszych sloneczek :laugh: czasem tak sobie mysle ze ten czas tak szybko leci...jeszcze niedawno byl listopad i dowiedzialam sie o malenstwie a juz jest maj a zaraz bedzie lipiec :blush: cudowne uczucie ale zarazem przerazajace :)

Dziewczyny a jak wasze maluszki kopia...ja ostatnio zauwazylam ze moj synek mnie kopie a bardziej sie rozpycha i wypycha rozne swoje czesci ciala...brzuch tez w ciagu ostatnich paru dni bardzo mi urosl i robi sie jak u kubusia puchatka taka wielka pilka :blink:

Milego dnia mamuski :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877857 przez Lyanka
Malgorzatawalak ja od kilku dni czuję mocniejsze ruchy, rozciąganie i kopniaki synka :) czasami, to brzuch mi we wszystkie strony lata...aż mąż się śmieje, że niezłą wiercipięte będziemy mieli :) Nie wiem czym to jest spowodowane, ale podejrzewam że jest co raz mniej miejsca dla maluszka i dla tego bardziej to czuję.
Myślę, że u ciebie jest tak samo...poza tym wszystko zależy też od ułożenia maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877859 przez agnieszka89
martyska świetny jest ten artykuł odrazu go przesłałam znajomym ciezarowka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877862 przez Magdalen
tatapad.pl/zdrowie/zrozumiec-kobiete/10-przykazan-ciezarowca/

Fajny artykułek :D ubawicie sie ale jaby nie bylo napisane to jest wsztsko prawda :D

A co do ruchów mojej małej to uuulalallaa :D mój brzuch ma taki kształt ze nigdy bym nie powiedziała ze brzuch tak moze wygladac ;) wszystkie narzady mam poobijane a piety niuni pod moimi zebrami mam non stop ;D nie moge sie doczekac wizyty we wtorek .. eh ciekawe co wyjdzie ze wszytskich badan i z usg .:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877878 przez MarzenaBZ
Hej Kobietki! Ale mnie tu nie bylo ohoho...
Jakos nie moglam sie zebrac do uruchamiania laptopa...korzystalam z urlopu meza i pieknej pogody.

Mam za to smieszne wiesci po wizycie u ginekologa.
Po pierwsze to w koncu nasza corcia nam sie rozkraczyla i pokazala od "dupki strony"...
Hehehe jak to moj maz stwierdzil "ksiazkowa cipka". Okropny jest,ale faktycznie tak to wygladalo na usg jak w ksiazce;)
Ale i tak najlepsze jest to,ze Emilka najzwyczajniej w swiecie nas olala!
Normalnie widzielismy jak sika. Ginekolog nie zdarzyl zrobic zdjecia,bo zaczelam sie smiac i potelepalam obraz.
Ale takich jaj to nie bylo. Szczerze nawet nie wiedzialam,ze dziecko tak sika,myslalam ze to jakos przez pepowine sie wymienia czy cos... tak wiec mielismy ubaw po pachy,z sikow, ktore wygladaly jak unoszaca sie para.

Poza tym to jest ok,glukoze przezylam i dobra wyszla,w moczu mam jeszcze bakterie ale mam urosept jeszcze w szpitalu przepisany wiec lykam,no i krew coraz gorzej,ale podobno to norma.
Szpikuje sie teraz tabletkami bo i na tarczyce i na pecherz a poza tym musze brac magnez i zelazo,a dodatkowo falvit mama.
Jeszcze troche i bede jakas supermanka;)

Buziaki Dziewczyny! Zycze tylko slonecznej pogody i milego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877884 przez rewelka1312
Magdalen ja tez mam daleko do sklepow:/ musze czekac na mojego i wolny dzien gdzie sklepy sa dluzej otwarte zeby kupic cos malutkiej
Juz zaczynam kompletowac wyprawke juz nawet troche nam sie nazbieralo:) dzisiaj bedzie zamontowana roleta i karnisz u malutkiej w pokoiku , za tydzien powinnam dostac zamowiony dywan i dodatki i tak remontujemy pokoik Lenki i mieszkanie :) za tydzien goscie jada od nas a za 3 tyg tato moj z zona i braciszkiem moim przyjezdza 3 letnim wiec znowu urwis na glowie ale ten to spokojny grzeczny :) i jescze zona mojego taty tez w ciazy sie okazalo haha wiec moja siostra/ albo brat bedzie mlodsze od mojego dziecka haha komedia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877910 przez agnieszka89
Dziewczyny czy któraś kupiła albo chce kupić wózek bebetto luca albo euro cart passo? Bo my bylismy juz zdecydowani na rico primo ale teraz sie wachamy, wiec jak juz ktoraś ma zakupiony ktoeys w wyzej wymienionych to prosze o opinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877925 przez Cania
Uf , juz wrocilismy po wycieczce do domu, bylo cudownie :) pogoda dopisala, Julka sie dotlenila na spacerze :) naladowalam bateryjki :)

Malgorzatawalak moja mala teraz tez tak bardziej sie przeciaga, choc czasem tez kopniakiem zasadzi. I czesto jak sie przeciaga to tak zatrzyma noge, ze brzuch w jednym miejscu robi sie bardzo twardy. I tak yrzyma. Smiejemy sie ze ja wtedy laskocze po stopie :) a czasami jednoczesnie czuje ja z dwuch stron, jakby z jednej przyciskala pupke a z drugiej kopala nozka :)

MarzenaBZ solidaryzuje sie z Toba w braniu lekow :) mam na uklad moczowy femisept uro, do tego magnez, na tarczyce euthyrox i witaminki ciazowe :) a do tego tez codziennie zastrzyk z clexane. Takze tez tylko czekac az zyskam od tego wszystkiego jakis supermocy :p

Tez bym cjciala zobaczuc taki numer o jakim piszesz :p idziemy na usg w srode, moze malutka cos wywinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877928 przez marta0488
Witam w ten zimny i pochmurny dzień(widzę po waszych wpisach, że nie tylko u mnie taki)...
No nie za bardzo się udała pogoda na tą majówkę:) ale grila udało nam się wczoraj zrobić więc sezon w końcu rozpoczęty :)

Przed długim weekendem się przeprowadziliśmy więc teraz trochę spokoju będzie. Lekarz stwierdził, że mi się jakieś mini rozwarcie zrobiło(pewnie wynik przeprowadzkowego szału)... i że nie mam się na razie martwić, tylko bardziej oszczędzać.

Agnieszka89 niestety nie znam żadnych opinii o tych wózkach, o których piszesz. Nam się udało w końcu wybrać do sklepu po upatrzony model(tako extreme) i już go mamy w domku więc się bardzo cieszę :lol:

Teraz poluje na jakieś łóżeczko bo komoda z przewijakiem dojadą do mnie 12 maja i wtedy w końcu rozpocznę mega pranie ciuszków dla Wiktorii(imię nam się zmieniło z Mileny bo mąż mnie przekabacił jednak ;) )

Pozdrawiam weekendowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl