BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #877977 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny.
Leże w lozku i boje sie za okno wyjzec,bo mamy takie plany na grilla a pewnie pogoda u nas bedzie kiepsko. Choc od srody slonecznie...

Snila mi sie moja Emilka. Lezelismy w lozku a moj mąż spod kołdry nagle wyciągnął przeslicznego niemowlaka. Miala niebieskie oczka i czarne wloski. Ciekawe jak będzie wyglądac nasza Niunia w rzeczywistosci?

Zycze udanego weekendu,duzo duzo slonca!
Buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877984 przez gabi28
Dzień dobry,

chociaz cięzko powiedzieć czy dobry.za oknem pochmurno,zimno,siedzę sama w domku,T pojechał na komunię.

czuję się okropnie. Ból w pachwinie promieniuje na nogę. Nie mogę chodzić,tak bardzo boli. Nie mogę w nocy przekręcić się z boku na bok. Ogólnie jest cięzko.Nawet jak kaszle czy kicham to rwie bardzo. Czytałam o tym trochę na necie i może to być przez wiązadła,ale również to mogą być inne rzeczy. Nie wyobrażam sobie aby mnie to bolało cały czas,bo nie będę w stanie tego znieść. dzisiaj leżę,odpoczywam,jutro również. Mam nadzieję ,że do poniedziałku mi przejdzie bo jak nie to znowu będę musiała dzwonić do gin.

Mam nadzieję,że wy się lepiej czujecie i że humory wam dopisują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877995 przez rewelka1312
hej dziewczyny!:) U mnie sloneczko wkoncu!! bo wczoraj pol dnia przelezalam taka pogoda chyba cisnienie niskie bo myslalm ze zasne ale wieczorem sklepy byly optwarte dluzej to pojechalam z kolezanka na miasto
Marzena-ja tez sie zastanawiam z moim jak bedzie Lenka wygladala, troche na tym usg 4D co mielismy widac juz rysy a to byl 20 tydzien a juz tak ladnie widac oczka nosek usta moja rodzinka byla w szoku
Napewno bedzie miala ciemne bujne wlosy i raczej powinna byc niska bo my mamy po 165cm z moim i oboje sie urodzilismy z bujnymi czarnymi wlosami a Moj narzyczony jescze dodatkowo ma ciemniejsza karnacje :)
Dla kazdej z nas nasze dziecko bedzie najpiekniejsze, ja nie przepadam z dziecmi-tym bardziej jak mam w domu teraz gosci z dzieckiem- upiorem!!!! haha ale wiem ze moja bedzie najukochansza:) tak jak moje mlodsze rodzenstwo
Gabi moze musisz wlasnie odpoczac, mnie 2 razy w nocy w pachwinie zlapalo ze sie z bolu obudzilam jak sie przewaracam, bol niesamowity ale rfaczej w tych miejscach dziecku nic nie zagraza.. mnie to codziennie cos ciagnie boli ale juz nie zwracam na to tak uwagi bo polozna mowi ze to normalne rosnie a mam maly brzuszek jak narazie wiec moze dlatego tak bo bedfzie teraz szybko sie powiekszal

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878029 przez Cania
hej Dziewczyny!

u mnie dziś za oknem pochmurno i zimno, ale na szczęście nie pada. zobaczymy co będzie dalej :) później idziemy do mojej babci na 80te urodziny, wiec będzie impreza :)

gabi28 tez czuje taki bol, ale na szczęście tylko w nocy i nad ranem. Przekrecenie się z boku na bok sprawia nie raz wielkie problemy, już nie mowiac o podniesieniu się z lozka, które czasami graniczy z cudem. Powtarzam tylko do meza, ze czlowiek się coraz bardziej w tej ciąży ułomny i nieporadny robi. Na szczęście w trakcie dnia przechodzi i mogę normalnie funkcjonować. Mam nadzieje ze i Tobie będzie przechodzilo... ja te moje problemy wiaze z układem moczowym, ale może to być rownie dobrze cos innego. Gin mi tez zalecila odpoczynek i mowi, ze to już do końca tak może być, ze cos ciagnie i boli, bo maleństwo coraz większe i się po prostu rozpycha i uciska tu i tam.

MarzenaBZ my tez się zasnatawiamy jak będzie wygladala nasza Julka :) na pewno będzie miała brazowe oczy, tylko pytanie czy ciemne czy jasne :D a co do reszty to ruletka, bo ja mam ciemne wlosy które się lekko faluja, a maz ciemny blond kręcone. Ciemne proste wlosy sa cecha dominujaca, krecne blond recesywna, ale z drugiej strony mój tato ma kręcone blond, wiec jakies tam geny ukryte posiadam :D :) ale za pewnik uznaje to, ze będzie miała piegi :D bo i maz i ja je mamy :) nie jakos bardzo dużo, ale sobie nie raz o nie dokuczamy :P a już na pewno będzie nas blogoslawila za nos, bo żadne z nas nie ma pięknego :P :) ale i tak będzie najpiekniejsza na swiecie :)

dorzucam jedno zdjecie z wczorajszego wypadu do Krynicy :) co prawda tylko jednodniowy wyjazd, ale i tak jestem w 7 niebie, ze się wybralismy :D :)



Milego dnia, Mamusie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878033 przez Ali
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie długo, tyle do nadrobienia... u nas dużo się działo, niestety złego.. Mój G. miał okropny wypadek, mój synuś byłby sierotą :( tyle stresu przeżyłam, że aż się bałam o mojego maluszka, bo mój nastrój też mu się udzielił. Ale już wszystko dobrze, teraz tatuś pomału będzie wracał do zdrowia. Także dziewczyny głowy do góry, nie narzekać i cieszyć się każdym dniem, bo nie wiadomo, co się może zdarzyć. Mam nadzieję, że najgorsze za nami i teraz w spokoju będziemy czekać na naszego synka.
Mam wizytę teraz we wtorek, już nie mogę się doczekać. Trochę czuję kłucie mnie w szyjce od czasu do czasu, no i skurcze też się pojawiają. Ale wiem, że to ze stresu :/ Mam nadzieję, że szyjka się nie skraca bardziej.
Pisałyście o wyobrażeniach o Waszych maleństwach. U mnie raczej same geny recesywne, bo ja blondynka, jasna karnacja, niebieskie oczy a mój G. ma śródziemnomorską urodę. Także jestem niemalże pewna, że będzie klonik po tatusiu. Choć marzy mi się, żeby nasz skarb miał niebieskie oczy/ Ale będzie jaki ma być, będziemy go kochać najmocniej na świecie!
Pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878046 przez rewelka1312
Cania jaki spory juz Twoj brzuszek ja to sie chyba martwie za bardzo bo ja mam maly ale duzo nie przytylam, niby nie ma na to roznicy jedna ma maly do samego porodu inna ogromny ze chodzic nei moze
Ali ja to tez strasznie sie o mojego martwie, nie mial wypadku zadnego i bardzo Ci wspolczuje bo ja bym chyba oszalala gdyby cos mojemu sie stalo .
teraz mam takie dziwne mysli jakas obsesje na punkcie zdrowia mojego malutkiej w brzuszku i mojego zeby wsyztsko bylo dobrze , ciagle za nim chodze jak tylko kaszlnie czy kochnie to lece z bluza i kaze mu odpoczywac itp.. to juz chyba instynkt opiekunczy sie wlacza
Najwazniejsze ze z Twoim mezem wsyztsko dobrze
Ja tez mam takie kłucia jakby w srodku w pochwie ze czasmai boje sie usiasc bo az mnie zgina ale to trwa 2-3 sekundy

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878057 przez ggabii
Cania ale fajny brzuszek :-D pozazdrościć ;-) Ja popołudnie spędzam u tesciowej. Być może w nocy wróci mój M to niedzielę będziemy mieli wspólną. Jak mi sie uda wkleić bo piszę z tel to pokaże Wam fajną koszulkę co ostatnio kupiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878071 przez Cania
Ali to się stresu wszyscy najedliście. Najwazniejsze żeby Twój wracal do zdrowia i by ten stres się nie odbijal na maleństwu, ale na pewno wszystko będzie dobrze. Musi!!! :) Jestesmy z Wami :)

rewelka1312 no nie ma reguly, jedne maja większy, inne mniejszy :) Najwazniejsze żeby maluszki miały tyle, co maja mieć :D ja akurat jestem z tych większych heh. Taka uroda :P ale i przed ciaza było mnie więcej niż potrzeba, wiec to zapewne z tego po prostu wynika.

ggabii wklejaj wklejaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878116 przez Cania
Witam :)

Dzis ma być zimno i niebyt ladnie, ale co zrobić. Taki klimat :) Oby każdej z nas jednak nastroj dopisywal a wszelkie boleści i skurcze i inne problemy nie dokuczaly :) Wlasciwie nie mamy nic w planach na dzisiejszy dzień, ale może cos się jeszcze wykluje :)

ggabii slodka ta koszulka :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878119 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczyny!
Widze ze tylko ja nie mam spania. Budze sie wczesnie,a ze nie chce mi sie wstawac to leze i sprawdzam forum na telefonie.
Wczoraj mielismy paskudna pogode,ciagle padalo,bylo wilhotno i pochmurnie. Ale to nie zniszczylo naszych planow i zrobilismy rodzinnego grilla na dzialce. W piatek wybudowalismy wiate z mezem,taka z folii, porobilam lampiony w sloikach i bylo milo,cieplo i przytulnie. Smialismy sie,ze to wspomnienie z dziecinstwa,gdy budowalismy pod blokiem prowizoryczne bazy z kartonow i innych smieci... tez tak robilyscie?

Ali,bardzo wspolczuje Wam tego stresu,ale dobrze,ze wszystko juz Ok. Ja mam obsesyjny strach,gdy pomysle o tym,ze cos mogloby sie stac mezowi. Zycia bez niego sobie nie wyobrazam...nawet nie chce o tym myslec,bo juz mi sie chce plakac.
Teraz odpoczywaj i juz sie nie stresuj,dla dobra Was wszystkich.

Bol w pachwinie tez mialam ale moj ginekolog powiedzial wlasnie ze to wiezadlaa. Teraz juz nie boli,chyba ze zrobie cos gwaltownie.

Ggabi,koszulka sliczna.
No nic,zycze milej i slonecznej niedzieli! Papapapapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878148 przez gabi28
witam się i ja...

pogoda może nie najgorsza,ale jakoś zimno.. zresztą jest mi to obojętne,bo i tak nigdzie nie wychodzę.

ból w pachwinie nadal jest,wczoraj było mi troszkę lepiej po kąpieli,ale w nocy to masakra,przy kazdym obruceniu sie na drugi bok bolało strasznie i jeszcze podbrzusze mi się napinało. Teraz gdy siedzę to nie jest źle.Mam nadzieję,że to jednak minie. Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu -zwłaszcza jutro.
wizytę u gin mam dopiero 13 maja. Moja jest na urlopie,wiec jestem ciekawa jaki lekarz mnie przyjmie-może to i dobrze,bo skonsultuje mój poród jeszcze z innym lekarzem i wtedy bardziej mi się rozjaśni w głowie.

A mam pytanko,ile macie już na plusie? ja się zważyłam dzisiaj i jest 7 kg do przodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #878156 przez marzena25
Cześć Wam dziewczynki, melduję się i ja po chwilowej nieobecności, musiałam skończyć pisać pracę mgr bo mnie terminy gonią , została mi jeszcze mała obróbka estetyczna i będzie koniec a między czasie miałam jeszcze jeden egzamin i szkołę rodzenia i mężuś przyjechał na na przerwę majową w czwartek, dzisiaj już musiał jechać ale dobre i 3 dni pobyliśmy znów razem. Także miałam niespodziankę a już myślałam że będę sama :) .
ggabii bardzo fajna ta koszulka :)
Ali dobrze że już po wszystkim i najważniejsze że nic poważnego się nie stało.Ja tez się martwię o mojego męża jak wyjeżdża w delegację ale staram się nie myśleć o tym bo wszystko ma być i będzie dobrze :).
Na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia był temat o cesarskim cięciu i powiem wam dziewczyny, że ja wole urodzić naturalnie, i raczej tak będzie chyba ze coś niespodziewanego się będzie działo bo te wszystkie znieczulenia i później to leżenie przez 8 godzin itd mnie przeraża. ;) .
Poza tym u nas wszystko ok malutka się rusza kopie aż mi czasem ciężko oddychać bo mnie nóżkami uderza tutaj na samej górze pod biustem :)

gabi28 u mnie prawie 9 kg do przodu,:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878159 przez MarzenaBZ
Ale dolujaca pogoda.... a taka mam ochote na spacer...skonczy sie jednak na ksiazce w lozku...
Ja waze 63kg wiec od 8tygodnia ciazy przybylo mi 7kg.
Marzena,tez chcialabym rodzic naturalnie...i licze na to,ze dam rade i wszystko bedzie ok.
Troche boje sie porodu,ze cos zawale,ze nie wytrzymam bolu...
Ale tyle kobiet rodzi i daja rade,to ja nie dam?!
Nudy...zabieram sie za czytanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878162 przez Lyanka
Cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj słoneczna pogoda, ale rano tylko 1 stopień na plusie był, więc bez szału.
Ja dzisiaj jakoś marnie się czuje :( niby nic mnie nie boli, ale słabo się czuje jakoś tak od rana...tak jakbym miała zemdleć :( Nie wiem co się dzieje, czy to może wina ciśnienia czy co? Miała może któraś z was coś podobnego?
Jeśli chodzi o wagę, to od początku ciąży 9,5kg na plusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878170 przez martyska
Hej:-)

U mnie pogoda do DUP... mąż robi obiadek a później chyba przejedziemy się do rodziców bo nie chce mi się kolejny dzień mulić w domu.

Ja też bym nie chciała cesarski ale mój mały ciągle leży dupcią do dołu we wtorek mam wizytę zobaczymy co gin powie.

Lyanka ja też tak ostatnio miałam leżałam na łóżku i myślałam że zemdleje a ciśnienie miałam dobre i wyniki krwi mam wręcz książkowe żadnej anemii ani nic powiedziałam lekarzowi to powiedział ze może się tak robić i tyle.

A ja mam niecałe 9 kilo do przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl