BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #878512 przez ggabii
Cania właśnie o to mi chodziło. Wiedziałam że napiszę jakoś dziwacznie - cóż jestem tylko blondynką haha. Alarmować mamy dopiero gdy ból jest tak silny że nie da się za bardzo sensownie rozmawiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878515 przez Agnilla
mamy ze szkoly rodzenia te same informacje ;) jesli odejda wody to w te pedy do szpitala, jesli sa same skurcze, niekoniecznie :) ja mam do szpitala rzut beretem wiec chyba zdazymy ;)
mowila nam tez babka, ze kobiety z dodatnim gbs powinny zglosic sie szybciej, bo musza dostac w szpitalu jakas szczepionke, a na to tez czasu potrzeba, opowiadala o przypadku, ze laska przyszla praktycznie z dzieckiem mdz nogami i nie zdazyli jej dac tej szczepionki, bo male wyszlo
poszlam dzis na zakupy, a niby tylko po kurtke, zahaczylam o lumpka ;) mialam Wam pokazac moje łupy, ale mi sie juz nie chce :P
w drodze powrotnej zachcialo mi sie hot dogow na obiad, z warzywami to jak zaczelam robic zakupy to do domu ledwo doszlam i tak mnie zmeczenie trzymalo chyba do 19, teraz troche odzylam, ale pierwsze co to mowie mezowi, ze ostatni raz szlam sama na zakupy. to nie ejgo wina , ze poszlam sama no ale musimy sie zorganizowac, choc ja wieczorem nigdy nie wiem co chce na drugi dzien ugotowac :P
ooo jutro wiem, bo kupilismy pozniej pierogi z truskawkami, mamy jutro szkole rodzenia dosc wczesnie i nie bede sie bawic w wielkie obiady, maz wroci jemy i lecimy
aaa Marzena, ja cala ciaze mam wydzieline, poki bylo ok to bylo, ale jak zauwazylam wiecej to zglosilam ost ginowi, dal mi globulki i pobral wymaz na grzybice, pewnie w pt mi powie co i jak bo mam wizyte.
Boze, kupilam lozeczko, nie wierze :D to nie to moje wymarzone, ktore chcialam, ale bedzie pomalowane na mietowo i maz obiecal, ze bedzie ładnie ;)
jesli cos jeszcze chcialam napisac to niestety zapomnialam :P
dobranoc dziewczynki :kiss: odpoczywajcie, bo potem nie bedzie nam dane ;) ja jutro sie nigdzie z domu do poludnia nie ruszam, moze wezme sie za poszukiwania fotela ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878520 przez Cania
ggabii, Agni, no to ustalilysmy wspolna wersje :P wiec mamy te same wytyczne :D :) nie zginiemy :D :P ja do szpitala będę jechala 90km ale damy rade. w końcu jeśli to pierwsze dziecko to pierwszy etap porodu, czyli zanim nastpia skurcze parte, ma trwac średnio 8-12 h, wiec na szkole stwierdzili ze jadac 20km/h zepsutym autem da się zdazyc :D :P

Agni jak wymalujecie lozeczko to daj znac :)

ja wlasnie się dziś tez wyfrajerzylam z zakupami na jutro. Mielismy wybrać się wieczorem, ale przespaliśmy sprawę, dosłownie :D :) na sniadanie cos mam, na obiad mam ziemniaki i salate zielona, wiec musze tylko jakiegoś fileta dokupić :D a dopiero na kolejny dzień będę wymyslac :D :) bo tez się buntuje, nie będę robila sama zakupow :) już raz chodziłam na trzy tury do samochodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878522 przez Agnilla
he ja to lepsza jestem, bo pieszo poszlam, spacer itp :P a potem szlam i sapalam i jak poszlam spac w dzien to 1,5 godz jak zabita, zreszta ja codziennie sie klade ok.13 tak juz sie nauczylamw ciazy :)
pokaze Wam jak juz pokoj bedzie w miare gotowy :)
jeszcze raz dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878532 przez Cania
Agni to jak poszlas na spacer i nakupilas warzyw, to dziękuje pięknie z dźwiganie heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878541 przez agnieszka89
Hej dziewczynki :)
Nie wiem jak stoicie z zakupem pampersow ale w lidlu sa w promocji rozmoar 2 72 sz za 29, 9 ( w moim miescie niestety ludzie od 8 wtedy czekaja na promocje i kupuja pamperow jak na apokalipse, wiec normalny czlowiek nie moze nic ciekawego dostac) , ale jest tez promocja w tesco rozmiar 2 148sz za 69, 99 z karta tesco a bez karty 79, 99

Czytalam o tym jak wasze malenstwa preza sie w brzuszkach, moj oczywiscie to samo, czasem tak gdzies trzasnie ze sie zginam, albo tak sie przeciaga ze czuje jakby mi skora peknac zaraz miala, ale mimo wszytsko ruchy Kacperka jakie by nie byly to piekne odczucie :)

U mnie wyprawka skonczona, musze tylko poprac i poprasowac, brakuje mi tylko stanika do karmienia, ale z tym chyba poczekam do konca czewrca bo nie wiem jak piersi jeszcze urosna. Moja torba juz od jakiegos czasu w gotowosci stoi, teraz czas na spakowanie malego, bo moj maz juz niepijacy na imprezach na wszelki wypadek hehe (do szpitala 5 min mamy autem ale fajnie ze sie troszczy :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878547 przez staślubania
Cześć :)

agnieszka89, fajnie, że już wszystko masz, wczoraj usilnie próbowałam skompletować torbę do szpitala, ale jeszcze się nie udało; myślę, że dziś już skończę:)

szron na trawie, ale słonko zapowiada ładny dzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878548 przez martyska
Dzień dobry :laugh:

Ja dzisiaj ranny ptaszek ale to wszystko przez to ze na 10 mam wizytę u gina no i jak zwykle się denerwuje ... :dry:

O tyle dobrze ze mąż ma na drugą zmianę więc może iść ze mną. Trzymajcie kciuki żeby mały już się odwrócił ale coś po jego ruchach czuje ze ciągle dupcią w dole siedzi no zabaczymy :laugh:

Miłego dnia mamusie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 tydzień temu #878550 przez Agnilla
dzień dobry :)
ja tez mialam sie wziac za pakowanie torby, ale bodajże Cania mi napisała bym nie brała walizki a własnie torbe, więc wczoraj ja najpierw wyprałam, bo mi śmierdzi taką nowością :P mąz nic nie czuł ponoć :P no i szlafrok sobie wypiorę, poprzelewam kosmetyki w małe buteleczki itp. oo jeszcze wyślę mezowi liste co mi druknie, żebym wiedziała co spakowac, a drugi egzemplarz będzie dla niego, co będzie wiedział co mam w torbie :)
martyska nie denerwuj sie :) o własnie ide poszukac karteczke na ktora ja mam w pt wizyte, jak nie znajde to musze dzwonic do lekarza :P
Boziu wkroczyłam w 8 miesiąc, widać na fotkach dużą roznice w wielkosci brzucha w porownaniu do poprzedniego
dzis szkola rodzenia, nigdzie do poludnia nie ide, posprzatam troche w mieszkaniu i sobie odpoczne :)
aaa dzis w nocy mialam swoj pierwszy raz :P Agni-skurcz :huh: pierwsza mysl, ze przeciez magnezu dlugo nie bralam i dzis szpula do apteki bedzie :)
miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878557 przez martyska
Właśnie zauważyłam że mój suwaczek przeskoczył tydzień do przodu he ciekawe czemu :unsure:

Jak wrócę to muszę zmienić bo sama się zgubie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878558 przez elmirka_20
Dzień dobry Mamusie! :)

Kurczę, będę dzisiaj baaaaardzo upierdliwa i tak długo będę wisieć na teleofnie do szkoły rodzenia, aż w końcu ktoś odobierze :/ Miałam zacząć końcem marca a już mamy maj i ja nadal nie mam zadnej wieści. Opierdzielają się coś....

Ja całą ciążę bez wkładek higienicznych sie nie ruszam - początkowo tylko dlatego że nie chciałąm przegapić momentu ewentualnego krwawienia gdyby sie pojawiło a szybko sie okazało, że właśnie przez uplawy. Od kilku tyogdni jest ich więcej, ale są zupełnie normalnym zjawiskiem ;)

Mąż się śmiał, że mi synek dzisiaj spać nie dał a po 5.00 rzuciłam sie jak małpa na banany bo taka głodna sie nagle zrobiłam :) Mądry synuś, nie dał się oszukać wlewaniem wody mineralnej do żołądka zeby tylko mama mogła spać dalej.... :) On chciał jeśc i już! :) Banany wystarczyły, ale tylko na godzinę i po 6.00 już wcinałam pełne śniadanko z kawą zbożową, potem herbatką.... Ach :) Za to dostałam mnóstwo radosnych kopniaczków i puknięć :)

Miłego dnia Mamusie! :) Trzymajcie sie zdrowo i z uśmiechami na buźkach! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878563 przez Lyanka
Dzień doberek dziewczynki ;)
Chociaż u mnie średnio dzionek się zaczął, bo rano przed 6 taki skurcz mi wszedł w łydkę, że mało nie zeszłam :dry: No ale co zrobić, takie są uroki stanu błogosławionego....a noga do teraz mnie boli, ech.

Dziewczyny, jak czytam, że większość z was ma już spakowane torby do szpitala, to łapie mnie delikatny stresik :) Ja jeszcze nawet nie mam wszystkich rzeczy kupionych - a szczerze mówiąc trochę jeszcze rzeczy mi brakuje B)
No ale mamy z mężem twarde postanowienie - w maju bierzemy się za wyprawkę :)
Na pierwszym miejscu mamy łóżeczko. I tak chciałam się doradzić - lepsze jest łóżeczko takie zwykłe stojące, czy bujane??? Czytałam duuużo różnych opinii, ale może wy z doświadczenia, lub od koleżanek macie jakieś uwagi / zalecenia :)

Pozdrawiam was cieplutko ;)

Martyśka powodzenia u gina ;) na pewno wsio będzie OK ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878564 przez Lyanka
Dzień doberek dziewczynki ;)
Chociaż u mnie średnio dzionek się zaczął, bo rano przed 6 taki skurcz mi wszedł w łydkę, że mało nie zeszłam :dry: No ale co zrobić, takie są uroki stanu błogosławionego....a noga do teraz mnie boli, ech.

Dziewczyny, jak czytam, że większość z was ma już spakowane torby do szpitala, to łapie mnie delikatny stresik :) Ja jeszcze nawet nie mam wszystkich rzeczy kupionych - a szczerze mówiąc trochę jeszcze rzeczy mi brakuje B)
No ale mamy z mężem twarde postanowienie - w maju bierzemy się za wyprawkę :)
Na pierwszym miejscu mamy łóżeczko. I tak chciałam się doradzić - lepsze jest łóżeczko takie zwykłe stojące, czy bujane??? Czytałam duuużo różnych opinii, ale może wy z doświadczenia, lub od koleżanek macie jakieś uwagi / zalecenia :)

Pozdrawiam was cieplutko ;)

Martyśka powodzenia u gina ;) na pewno wsio będzie OK ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878565 przez kinngga87
Hej dziewczyny :)
Wczoraj miałam dzień pełen wrażeń :) Kupiłam wózek, mam już łóżeczko i kupiłam pościel wannienkę,więc już trochę kupiłam:) Byłam wczoraj na wizycie u Pani ginekolog i wszystko dobrze :D Moja mała ma ok 1848 gr, więc duża dziewczynka :)
Później powrzucam fotki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #878568 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Moj humor dzis jest naprawde dobry choc moj synek zarzadal dawki jedzenia juz o 5 rano...nie wiem jak pojde w tym tygodniu na morfologie tam trzeba na czczo a moj syn budzi mnie wyjatkowo wczesnie na jedzonko :)
Od rana wzielam sie za pranie :) najpierw wypiore w proszku dla doroslych a potem dopiero dla dzieci :) wiec troche mi to zajmie...
Ale bierzemy sie tez za kupowanie wyprawki dla mnie i synka :)
Milego dnia dziewczynki :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl