BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 dni temu #879144 przez MarzenaBZ
Moze w koncu forum zacznie dzialac normalnie.
A u mnie padalo od rana,za to teraz pieknie swieci slonko. Wyszlam na spacer z mezem i teraz do kolacji siadamy,ale nie moge jesc przez te zgage. To masakra jakas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879146 przez kinngga87
Hej dziewczyny, co chwile coś chyba zmieniają na tym forum.
Udało kupić mi się we wtorek pampersy w lidu jedną ostatnio paczkę rozmiaru 2 i jedną rozmiaru 3, jeszcze zastanawiam się czy kupić new born.
Byłam dziś w rossmannie i kupiłam w promocji płyn do prania bobini baby, chyba 7 zł zamiast 10, w internecie ma dobre opinie i jeszcze proszek lovela też był w promocji.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879154 przez ggabii
Hej mamusie :) Cały dzień dziś próbowałam się dostać na forum a tu kicha, błędy, prace na serwerze i takie tam. Teraz jak wróciłam ze szkoły rodzenia to wreszcie się udało. Czekałam na odpowiedź Agnilli ale chyba przeoczyła moje pytanie no chyba że odpowiedź na nie mi najzwyczajniej w świecie skasowali.
Mam dziś takiego doła że szok. Ryczę do poduszki bez sensu. Nie potrafię nad sobą zapanować. Dziś niby wraca mój M ale czuję, że i to nie poprawi mi humoru...
ehhh te hormony.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu - 10 lata 5 dni temu #879157 przez Cania
niestety, wszystkie wpisy sprzed południa przepadly a potem forum było niedostępne. No nic nie zrobimy z tym fantem, możemy tylko się zalic...

Rewelka, dobrze ze już goście sobie pojechali. W końcu będziesz mogla odpocząć :)

Agni fajny komplecik :) raz weszłam do mothercare w jakiejś galerii, ale widzac ceny szybciej stamtąd wyszłam, niż weszłam :P :)

ja jestem uziemiona w domu przez to chorowanie, za to moja mama buszuje po szmateksach i to dzisiejszy lup:



najbardziej rozbroil mnie tekst przy tych śpioszkach (rozmiar 50) :P :)



i jeszcze sliczna sukieneczka w motylki, ach... jak mi szkoda ze mala tak krotko w tym wszystkim pochodzi... nawet nie zday tego zniszczyć. no nic, zostanie dla następnej niuni albo może siostra w międzyczasie wezmie się do dziela i dostanie w spadku :D :)

kinngga87 ja mam jedna paczke pieluszek dla noworodka z Dady, ale to jest taka mala paczka 28 sztuk. Mysle ze więcej nie ma sensu, bo kolejne pampersy które mam sa od 3 do chyba 7 czy 9 kilo :) już nie pamiętam do ilu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu - 10 lata 5 dni temu #879182 przez Agnilla
ggabii napisalam, ze odezwe sie na priv w wolnej chwili :) pozjadalo posty niestety, nie tylko na naszym watku
Cania te sukienusie sa slodkie, dobrze, ze rodzimy jak bedzie cieplo to moze male ponosza, choc ja to bardziej spodniowa jestem i pewnie moja cora tez bedzie :P
co do pieluch ja mam 1 paczke "jedynek" pampersow tych bialych...premium care? i trzy paczki "dwójek" tez tych premium care, a ostatnio dostalam paczke bella happy "jedynek" wiec mysle, ze to wystarczy. jedynki nawet nie tyle roznia sie wielkoscia, ale na pewno sa "szczuplejsze". nawet taki klopsik 4 kg wejdzie w nie :)
kinga a lovela do białych też może była? ja mam jeden zel do bialych jelpa i kilka próbek, zastanawiam sie czy loveli nie dokupic w promocji jak bedzie, niech lezy. mam jeszcze pol jelpa do kolorow i dwie lovele do kolorow, takze zapas jest ;)
wzielam sie za pakowanie torby do szpitala, pewnie to na raty bede robila :P spakowalam 10 wkladek laktacyjnych, najwyzej maz mi dowiezie, nie bede wszystkiego w kartonach wozila :) jedynie wielkie podpachy wsadzilam 2 opakowania, nie zaszkodzi ;) mam nadzieje, ze do niedzieli sie spakuje, bo u mnie zawsze pakowanie trwa kilka dni :P
a ja dzis kupiłam materac do łóżeczka, klin i pokrowiec na materac, kolejna rzecz z głowy :)
i pani w piekarni powiedziała, że bardzo ładnie wyglądam i mam mały brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879185 przez Cania
heh, to tylko ja przychodzę raz na 3 tygodnie do pracy i slysze za kazdym razem od kolegi: "aaaale masz brzucha!"? :P :)

moja mala dziś caly dzień rozrabia :) wypycha nozki i nawet mi się udało nagrac filmik telefonem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879188 przez ggabii
Cania to aż szkoda że nie możemy zobaczyć tego filmiku. Ja jak tylko włączam nagrywanie to maluch się magicznie uspokaja ;) tyle razy próbowałam nagrać jego wygibasy no ale póki co to mi się to nie udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu - 10 lata 5 dni temu #879192 przez Cania
ggabii podejsc było wiele :P ale się udało :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879223 przez Agnilla
ja jak tylko odkryje brzuch, włącze nagrywanie i...tyle se mogę :P diabelec mały przestaje się ruszać. kiedyś z rana się podejmę i nie rusze się, będę nagrywała do skutku :P
dobranoc! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #879231 przez Cania
haha :) no tak maja te maluchy :) nie myślcie ze mi się za pierwszym razem udało, bo podejść już było naprawdę wiele :) ale dziś bylam bardzo uparta :D :) a mala caly dzień brykala wiec się w końcu udało :P :) bo tak to tez nagle przed kamera robi się niesmiala, nie wiedzieć czemu :P

ok, znikam już, pora najwyzsza :) dobranoc, Dziewczyny! :) zycze przespanej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879256 przez Agnilla
dzien dobry, huhu ja dzis pierwsza? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879258 przez Lyanka
Cześć dziewczynki :)
Chyba jestem druga :)

Ja od 6 na nogach...już po śniadanku, bo synuś się domagał, trochę ogarnęłam mieszkanie i wstawiłam pralkę. Teraz buszuję na swojej ulubionej stronie kucharskiej i szukam pomysłu na obiad, bo dzisiaj mąż wraca z delegacji, więc muszę go też trochę porozpieszczać ;)

Ja wczoraj odebrałam wyniki badań. Żelazo po nowych tabletkach poprawiło mi się o 0,2....zawsze to coś. Ale chyba w moczu mam jakieś bakterie :( I niby biorę po jednej tabletce codziennie żurawit, a i tak nie pomogło :( No nic, w poniedziałek będę u swego gina, to zobaczę co mi powie. Nic dziwnego, że tak latam na siku.....ech

Pozdrawiam wszystkie ciężaruweczki cieplutko na udany i spokojny dzionek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879262 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Mnie obudził mąż, bo wrócił z nocki i już nie mogę zasnąć. Poza tym już mnie tak ssało! A tu problem bo Euthyrox muszę pół godz przed śniadaniem zażyć!

Lyanka nie martw się za bardzo bakteriami w moczu! Ja jak leżałam w szpitalu przez ten zator w nerce, miałam bardzo liczne bakterie. Po wyjściu ze szpitala i po antybiotyku, powtórzyłam badania i też miałam liczne. Więc się przejęłam, a mój ginekolog stwierdził, że bakterie w moczu zawsze są i to po zawartości białka się stwierdza czy coś jest nie tak.

A ja wczoraj umierałam przez zgagę! No masakra była! W dodatku mnie nie piecze, nie pali tylko cholernie boli...i kłuje aż w łopatkach! no i jeszcze odbija się niemiłosiernie i wtedy czuję ogień!
Macie jakieś własne sposoby na zgagę? Piłam wieczorem mleko ale nie pomagało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879264 przez Cania
hej Laski :)

MarzenaBZ wlasnie miałam pisać ze dobrze tym dziewczynom które mogą zagladac do lodówki jak je ssie! :) bo ja tez musze czekac o Euthyroxie :) czasami robie tak, ze jeśli wstane o 5 na siku to wtedy wezme tabletke i ide spac dalej :P :) wtedy jak wstaje nie mam problemu :D ale najczęściej tak dobrze nie ma i jednak trzeba trochę odczekać.

A na zgage podobno migdaly dzialaja. Ja nie miałam okazji ich stosować, bo jakos kiedy potrzebuje to nigdy ich w domu nie mam! ale to był jedyny sposób, który dzialal na moja mame :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu - 10 lata 4 dni temu #879265 przez Cania
hej Laski :)

MarzenaBZ wlasnie miałam pisać ze dobrze tym dziewczynom które mogą zagladac do lodówki jak je ssie! :) bo ja tez musze czekac po Euthyroxie :) czasami robie tak, ze jeśli wstane o 5 na siku to wtedy wezme tabletke i ide spac dalej :P :) wtedy jak wstaje nie mam problemu :D ale najczęściej tak dobrze nie ma i jednak trzeba trochę odczekać.

A na zgage podobno migdaly dzialaja. Ja nie miałam okazji ich stosować, bo jakos kiedy potrzebuje to nigdy ich w domu nie mam! ale to był jedyny sposób, który dzialal na moja mame :)

wyskoczyl mi dziwny komunikat ze administrator wlaczyl ochrone przed nadmierna iloscia postow i ze mam odczekać chwile... w sensie ze co, za dużo piszemy? chyba po to wlasnie jest forum... najpierw mi wykrzaczylo blad przy dodawaniu posta, a teraz widze ze jednak dodalo i stad komunikat. Wunderbar. Co za dziadostwo. a skasować posta się oczywiście nie da :D przemyślane jak nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl