BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 dni temu #879266 przez Lyanka
"MarzenaBZ" dzięki za uspokojenie z tymi bakteriami w moczu :)
Jeżeli chodzi o białko w moczu, to mam nieobecne....więc może nie jest tak źle. Ale oczywiście od wczoraj już się zamartwiam. Oby do poniedziałku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879276 przez kinngga87
hej :)
Agnilla tak był proszek i do białego i do koloru normalnie koło 25 zł teraz 17. Marzena mi Pani doktor powiedziała,że jak będę miała mocną zgagę to mam kupić sobie mantii i wypić łyżeczkę tylko nie za często bo mogę od tego mieć zaparcia, muszę jechać dziś do apteki, a z domowych sposobów to mleko i migdały.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879294 przez Magdalen
Heey. moze tym razem uda mi sie wyslac z tel jakas wiad. ;) chce sie zabrac za pranie ciuszkow ale pogoda jak na zlosc nie bardzo a tak to nie mam gdzie suszyc eh . zdrowka zycze kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879300 przez Magdalen
noo udalo sie chyba. moja mala wazy poltora kg i jest wielkosciowo wieksza o tydzien. czyli wszystko idealnie. strasznie malo moejsca juz ma a ja jestem tak obolala ze ssssssssssszook. uwazam zeby sie nie najadac ale jak mi sie zdazy to przepraszam ja caly dzien juz heh. cisnie sie tam malusia. chodze zgieta w pol bo mnie wszystko boli chodzic to w sumie juz nie moge . koooszmar jakis. eh. trzymajcie sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879315 przez meniado
Cześć dziewczyny :)
trochę mnie tu nie było - ale czytałam Was na telefonie. Dopiero wczoraj wróciłam od teściowej - tydzień tam spędziłam. Nie narzekam - obiadek podany i w ogóle spokój i leżakowanie - bo we wtorek dostałam mocnych bóli - takie kłucie w prawej pachwinie że nie mogłam się ruszyć - potem mi przeszło ale cały czas czuje ból w dole brzucha i czasami skurcze a dziś wydaje mi się że brzuch mi się bardzo obniżył - wizytę mam dopiero w poniedziałek i zastanawiam się czy nie jechać do szpitala.

Dziewczyny macie super brzuszki i ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879349 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Ja niestety tez leze i to trzeci dzien z rzedu...pierwszy dzien nie mialam sily...drugi troche stresow i mnie zmoglo...a dzis troche mnie ciagnie w podbrzuszu i jakos taka jestem do dupy...wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch po prawej stronie...no coz jest coraz gorzej...
Odpoczne troszke i biore sie za pranie ciuszkow bo odkladam to od trzech dni...
Dziewczyny uwazajcie na siebie bo to juz ostatnia prosta przed meta... :laugh:
Milego dnia dziewczyny :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879360 przez rewelka1312
hej dziewczyny:)
Wszedzie pada i dlatego takie humory niebardzo.
ggabii z tymi hormonami ja juz tez nie wyrabiam, wlacze radio cos porobioe posprzatam pogotuje a za chwile w ryk i to taki placz jak nie wiem co.. jakby ktos z boku popatrzyl to by powiedzial-no chyba oszalała
Cania super ubranka ja tez kupilam pare z napisami kocham tate babcie dziadka:)
Marzena ja mam zgage dzien w dizen i juz nic na nia nie pomaga, mam syrop ale pomaga tak jak mleko i inne specyfiki na 5 minut a jak zlapie zgaga to normalnie siedze nieruchomo i czekam az przejdzie bo wygladam jakbym miala skurcz haha

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879374 przez Cania
U mnie niby chodza chmury ale jest bardzo cieplo i slonce sie przebija, wiec odwazylam sie dzis na wyjscie z domu :) gardlo juz lepsze, niz wczoraj, takze ma sie ku dobremu.

Z tymi bolami to juz tak ma podobno byc, dzieci coraz wieksze wiec tu i tam uciskajskaja. Na szczescie to juz ostatnia prosta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879418 przez Ewa1001
Cześć,

U mnie wszystkie ciuszki już są poprane, poprasowane i czekają na Olka w szufladach :)

Co do zgagi to mnie męczy całymi dniami i nocami. W dzień jakoś wytrzymuje ale w nocy jak tylko się położę to wszystko od żołądka aż po same gardło mnie pali. Mleko i migdały pomagają na 5 minut. Ja przed snem zażywam Rennie. Można je brać w ciąży a przynajmniej daje radę zasnąć bo bez tego nie ma mowy.

Mój Mały tak wysoko kopie nóżkami, że bolą mnie całe żebra. Czasem jak włoży mi nogę pod żebro to zatrzymuje się w takiej pozycji a ja muszę siedzieć nieruchomo przez jakieś 10 minut aż zmieni pozycję, bo każdy mój ruch to okropny ból. No ale ważne że Olusiowi jest wygodnie :)
W poniedziałek mam wizytę, już nie mogę się doczekać aż w końcu go zobaczę :)

Ja dziewczyny na szczęście nie mam takich zmian nastroju a od kilku dni mam tyle energii, że mogłabym góry przenosić :)

Pisałyście coś o podkładach poporodowych. Ja kupiłam z Canpola. Są fajne cienkie a czytałam opinię, że się sprawdzają. Te z belli mnie trochę przestraszyły, takie wielkie jak pieluchy :)
Pampersy kupiłam z firmy Pampers. Rozmiar 1 wzięłam paczkę 43 sztuki, żeby mieć do szpitala. Kolejną paczkę kupiłam już rozmiar 2 i w paczce jest 80 sztuk. Na razie więcej nie kupuję zobaczymy jak będą szły :)

Mi do wyprawki brakuje jeszcze wózka. Jakoś nie mogę się wybrać, żeby je gdzieś pooglądać. Mąż pracuje do późna a w weekendy zawsze nam coś wypadnie. W przyszłym tygodniu obiecuje sobie już zamówić jakiś, jak nie w sklepie to przez internet.

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879425 przez gabi28
Dzień dobry.

dzisiaj jestem troszkę póżniej bo od 7 byłam już w sklepie(mam nadzieje,że nasz sklep jednak wypali,bo narazie idzie tak sobie)

w drodze powrotnej zrobiłam zakupy i dzisiaj na obiad mam rybke,mizerie i ziemniaki.
Załaczyłam pralkę,bo od tyg nie prałam i się troche tego uskładało.
Poza tym znowu byłam w lumpku i kupiłam Olkowi spodnie w moro :) i śpiworek.

chciałam coś dla siebie ale nic nie było ciekawego.

chyba czas iść do kuchni,bo naczynia leżą w zlewie jeszcze od rana... gdyby moja mama to widziała to zawału by dostała :) (jest okropną pedantką )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu - 10 lata 4 dni temu #879438 przez martyska
Cześć dziewczyny

U mnie humor od paru dni słaby bo wczoraj byliśmy na pogrzebie... :(

A tak ogólnie to ja nie mam jakiegoś wahania nastroju czasem jakoś mi smutno ale szybko przechodzi.

A wczoraj w nocy złapał mnie taki skurcz w łydce że szok mąż się obudził widzi że się zwijam to pyta co się dzieje ja odpowiadam że skurcz... żebyście widziały jak szybko można wyskoczyć z łóżka i wskoczyć w spodnie to byście się zdziwiły :) po chwili dosłyszał że w łydce to wymasował i poszedł spać biedny mój ;)

A dzisiaj mąż niestety do 23 w pracy ale zaraz wpada do mnie koleżanka więc myślę że humor się poprawia :dry:

Gabi podrzuć mi trochę tego obiadku bo smaka narobiłaś :S


Ps. No mój suwaczek żyje swoim życiem... powinno być 31 tygodni i jeden dzień i w ogóle ósmy dzień to kolejny tydzień a tu pokazuje 31 tygodni i 8 dni już dwa razy go poprawiałam ... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879443 przez MarzenaBZ
Dzięki za pomoc w tej zgadze, bo znów mnie dopadła...dziś w ogóle po jedzeniu wymiotowałam...
Mała ma chyba za mało miejsca i to przez to ten żołądek nawala..
idę zaraz po Reni do apteki...
Oby jakoś przetrwać jeszcze te 3 miesiące a później to czeka nas piękne macierzyństwo;):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879495 przez Cania
martyska haha mówisz ze mialas probe generalna gotowości meza? :D :P biedny zestresowal się ze to już. skurcze lydek zdarzyly mi się do tej pory dwa razy, do najprzyjemniejszych przezyc nie naleza, a później caly dzień nogi bola. No nic nie zrobimy, tylko magnez trzeba brac.

MarzenaBZ co jest z tym Twoim zoladkiem... myślisz ze to maleństwo tak się układa ze uciska i stad te problemy?

mnie przed chwila wzielo spanie, przespałam 1,5 h na kanapie. Cos opadłam ostatnio z sil, nic dziś oprócz obiadu nie zrobiłam. Na szczęście pranie ciuszków już w większości za mna :) jeszcze tylko kilka rzeczy które się kupilo w międzyczasie. Ale musze jeszcze poporzadkowac w szafach, bo się jednj szafki musze pozbyć żeby zrobić miejsce na kolyske. Niestety, uroki ciasnoty mieszkania z rodzicami :D na szczęście w sierpniu odbieramy swoje M :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879498 przez marzena25
Witajcie kobietki :) doczytałam Was ledwo ale chyba mi odpadło parę stron bo pisałyście że poznikało, wczoraj próbowałam wejść ale się nie dało.
Dziewczyny od dwóch dni mam taki ból żeber po lewej stronie że już nie wydalam normalnie o siedzeniu nie ma mowy bo mnie zaraz kłuje a do tego jeszcze doszedł ból pleców na wysokości łopatek masakra jakaś czuję się coraz gorzej ociężała jak słonica, (mąż mówi do mnie moja mała ciężarówko :) ) do tego jeszcze pogoda się coś pogorszyła i chyba spada ciśnienie bo boli mnie głowa. Poddaje się po prostu jakby tego było mało to w niedzielę mam egzamin i nic mi nie wchodzi :( .

Widzę że wy już macie wszystko poprane poprasowane a ja nawet nie zaczęłam ciągle wydaje mi się że mam czas ale w przyszłym tyg już zacznę się za to brać. Też nie mam wózka mimo iż zamówiłam miesiąc temu bo ciągle jeszcze nie zszedł z produkcji bo to nowy model z tego roku i pierwsza seria tak im poszła że dopiero następna się robi. i nie mam jeszcze pościelki do łóżeczka.

Ostatnio kupiłam mleko Enfamil w puszcze położna mówiła żeby mieć jedno opakowanie w zapasie w razie czego.

A dziewvzyny ładne ciuszki, brzuszki pokoiki i w ogóle :) trzymacie się ciepło

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 dni temu #879523 przez martyska
Heh no miał przygotowanie przynajmniej wiem jak go budzić :) a on się bardziej stresuje porodem niż ja... poważnie że będzie mnie bolec a on nie będzie mógł temu zaradzić ;)

Ciuszki mam już dawno wyprane a najlepsze że wyparł je mój mąż :laugh:

Współczuje tych zgag :( ja na szczęście nie mam takich problemów czasem coś delikatnie poczuje więc nic nie mogę polecić :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl