BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #893469 przez Cania
hej Mamusie :)

dziś od rana będę szykować lasagne na obiad :) obiecałam mezowi, bo później może być ciężko heh :) Do tego caly dzień mam zamiar spedzic na swiezym powietrzu, wiec będzie na pewno mily dzień :)

Ainoah witamy :) i zapraszamy :) ja tez wcześniej nie udzielałam się na zadnym forum, ale w to się wkrecilam :D Fajnie ze zdecydowaliście się na niespodzianke :) Do tej pory kazda z nas chciała wiedzieć, co będzie :) My spodziewamy się dziewczynki, mam nadzieje ze przy porodzie nie okaze się tak jak u jednych moich znajomych, ze jednak będzie chlopiec :D :) tzn niech nikt mnie nie zrozumie zle, tez będziemy kochac nad wszystko! :) ale sukienusie i rozowe śpioszki już kupione :P :D

staślubania trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze! i zebys się lepiej czula. Albo niech się maly decyduje. W każdym razie żeby było ok.

martyska wiec zdecydowanie idzie w dobra strone :) no niestety to ze boli nie znaczy ze to już teraz... bo jeśli tak to już powinnam była rodzic chwile temu :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893471 przez gabi28
Cania lasagne... mniam :) ja dzisiaj mam pierogi ruskie. Praktycznie cały dzień będę sama. T jest w pracy,o 14 przyjedzie tylko na obiad a potem jedzie na turniej i nie bedzie go pewnie do póznej nocy.

Wczoraj kupiłam jeszcze truskawki więc dzisiaj zrobie drożdżowe bułeczki ..może wyjdą,to będzie mój debiut.

www.mojewypieki.com/przepis/buleczki-waniliowo---truskawkowe

Ali wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893474 przez Cania
gabi28 to wpadam na buleczki, wygląda ze będą pyszne :) a co do pierogow to wczoraj mowilam do meza, ze dawno nie jadlam takich dobrych domowych ruskich z duza iloscia pieprzu :) :D i cos musze pomyslec jeszcze o nich i zrobić :)

Tez mogę się numerem na prv wymienić :) tak w razie czego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893477 przez misiana
Hej mamusie :*

U was też taka beznadziejna pogoda dzisiaj ? :( Patrze przez okno a tam szaro buro deszcz pada :( eh i znowu caly dzien bedzie taki jakis zamulony ..

Agni jedy to już za 4 dobre dni ! ;) W sumie to się możecie cieszyc z jednej strony bo wiecie kiedy malenstwo wam wyciagna a my musimy jak na szpilakach siedziec, wyczekiwac bóli i skurczy .. Juz sama nie wiem co jest gorsze hehe ale bardzo się ciesze ze juz Pola bedzie z nami a ty bedziesz mogla dochodzic do siebie :*

Staslubania trzymaj sie i odzywaj sie co z Tobą !

Gabi28 zrób wiecej takich bułeczek, wpadniemy ;D hehe

Ainoha witam nową mamusie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893480 przez elmirka_20
I ja się witam w ten zamulony poranek ;)

Cześc Nowa Mamusiu :) Widać i na począrtek i na koniec ciąży w podobnym tempie przybywa nam koleżanek :)

Marzenka25, ładne te opaski :) Córcia będzie ślicznie wyglądać :)

Agni, no to trzymam kciuki za tą środę, bo jednak choć to szybko (nam sie tak wydaje, ale to już przecież są nasze terminy :) ), to jednak mniejszy stres niż gdyby akcja poroda miała się zacząć a Ty byś czekała na 2 lipca.... Wydaje mi sie, że to inny i mniejszy stres....
Ja w środę 25-ego mam dentystę, więc szasne na urodzenie mam większe, bo ja tchórz straszny i jeszcze ze strachu mi tam wody odejdą! :D :)
Ale by było !!! :)

Gabi28, Rewelka,Cania trzymam kciuki za Wasze pichcenie ;) Ja mam dziś totalnego lenia... Ale mogę sobie na to pozwolić bo mam mięsko z wczoraj więc tylko dorzucę ziemniaczki lub ryż i obiad z głowy... ;)

Ja też na priv poszastam moim tel. i zacznę już zaraz. Na wszelki wypadek :) Bo ja na pewno internetu mieć w tel. nie będę. Tzn szanse są naprawdę bardzo, bardzo słabe.....

Miłego dnia i trzymajcie się Kobietki - oby wszelkie dolegliwosci Wam przestały dokuczać ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893481 przez misiana
Dziewczyny wiem, ze na was zawsze mozna liczyć !
chyba potrzebuje waszej pomocy ! :)
Ostratnio po powrocie ze szpitala nie wiem jak zyje a dzisiaj ujrzałam w kalendarzu, że jutro z moim M mamy rocznice rok zareczyn a we wtorek 5 lat razem ! I co teraz ? Musze jakaś mała niespodzianke lub prezent wymyslec a w glowie pusto !!
RAAAAAAAAAATUNNNLKKKKKKKKKUUUUUU :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893486 przez Cania
misiana no to faktycznie swietowanie się szykuje :) może jakas kolacyjna przy swiecach? :) ciaza donoszona, wiec po kolacji może jakiś... deserek? :) oczywiście o ile samopoczucie pozwoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893489 przez Ali
Dzień dobry dziewczyny! Witaj Ainoah!
U mnie nocka przespana nawet dość spokojnie. Ale już ranek był okropny, otwieram oczy i zawsze się witam z moim brzuszkiem, a tu trzy rozstępy... Chce mi się wyć, całą ciąże nic nie miałam, teraz zrobiły się koło pępka. Synuś wczoraj coś tam majstrował, nie przypuszczałam nawet, że taki prezent mi zrobi. Wczoraj się śmiałam, że może się urodzi na moje imieniny, a złośliwiec mały zrobił mi inny prezent... ale nic i tak go kocham, ale jest mi strasznie przykro. Już dzwoniłam do mojego G. z płaczem, on mnie uspokaja i mówi, żebym się nie przejmowała. Ale jest mi przykro, bo nie sądzę, żeby zniknęły po... Także łączę się w bólu z dziewczynami, które też mają takie niespodzianki..
Staślubania a ja już byłam pewna, że urodzisz :) ale wszystko przed nami, jak nie dziś, to może jutro, pojutrze itp. Agni Ty juz niedługo, fajnie wiedzieć kiedy... Aż zazdroszczę!
Co do numerów tel, też chętnie się wymienię! Dobry pomysł! :)
Gabi28 kochana dziękuję! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893491 przez agnieszka89
Ali współczuje bo wiem co czujesz ja wczesniej tylko na biuscie mialam a w 9 mies boczki popekaly i brzuch od spodu ale jyz oo ptakach nic sir nie zrobi :/
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893500 przez Ali
No niestety Agnieszka taki "urok" ciąży :( ale nic nie zrobimy. Mój mi próbuje poprawić humor i cały czas mi pisze, że i tak mnie kocha :) i będzie kochał nawet rozstępy ;)
A żeby nie wyszło, że jestem okropna matka i się złoszczę na synusia, pochwalę się Wam zakupami. Są teraz przeceny w smyku i wczoraj mu zamówiłam dwie zabawki :)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893508 przez Cania
Ali nie przejmuj sie rozstepami, ja swoimi dawno przestalam. Jesli mialabym kazdego dnia plakac nad jednym, to mam ich chyba na caly rok! Taki urok, jedne brzuszki pekaja bardziej, inne mniej, jeszcze inne w ogole nie. Po porodzie przybledna, jesli jest ich malo to nawet nie bedziesz pamietala ze sie pojawily :) ale za to kupilas piekne zabawki! :)

Wszystkiego najlepszego, Ali :)
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893511 przez rewelka1312
Ali chba dzisiaj ma imieniny? 100 lat:) i jeszcze wiecej;)
Ja wlasnie zupe gotuje mam taka ochote juz z 3 tyg nie robilam, pewnie rosolek albo pomidorowka, innych nie umie,:) lubie gotowac ale nie mam przepisow i polowy Polskich skladnikow brak, mam nawet problem z dostaniem korzenia pietruszki:( a jak juz znajde to mroze na zapas:)
Misiana tez mysle ze kolacja jakas fajna romantyczna a pozniej moze cos z chumorem bo w jakies seksowne gorsety juz sie nie mescimy haha:) mi moj wczoraj obiecal na mohe urodzińy w grudniu jak juz dojde do formy po porodzie jakas ladna biala bielizne:) bo twierdzi ze biala bardziej seksowna niz czerwona ha:)

Dzisiaj robie ciasto ale na gotowych blatach przeloze smetana i truskawkami:) bo po ostatnim niewypale nie chce kolejnego popsuc,

Caniaja tez uwielbiam lasagne wlasne wczoraj zastanawialismy sie zeby dzis zrobic ale juz filety wyciagnelam:)
Witam nowa kolezanke, jak juz zaczniesz sie udzielac to wciaga niesamowicie:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893518 przez misiana
Cania Rewelka własnie zastanawiam sie nad jakoas kolacja i "deserkiem" ale jak narazie to nie mam na nic sił ;( niestety sexi bielizna odpada hehe. Kupiłam skladniki na sernik na zimno z truskaweczkami wiec ide sie zmusic do jego zrobienia, a nad kolacja bede myslec w miedzy czasie.

Ali jak masz tylko 3 to moze akurat po ciazy znikną:* badz dobrej mysli. A zabaweczki cudowne :) ja mam wgl osttanio kota na punkcie żyrafek i małpek hehe wiec takze ta zyrafke zabieram :D
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893527 przez wiolcia1004
Hejka dziewczyny!
Staślubania pamietaj melduj sie tu nam co jakis czas:)
Misiana kolacja bedzie najlepszym pomyslem no chyba ze twoj facet cos wymysli:P Biedna rozumiem cie tez nic mi sie nie chce najlepiej bym lezala caly dzionek.
Ali wszystkiego co najlepsze, ty sama wiesz czego!!!!
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893534 przez ggabii
Hejka :)
Troszkę mnie nie było ale miałam wczoraj urodziny i pełno gości więc miałam tyle roboty że wieczorem już chodzić nie potrafiłam. Jeszcze rano na badaniach krwi - zobaczymy co wyjdzie tym razem. A dziś znów kolejna część gości hehe duża rodzina mi się trafiła ;) Od 5 już na nogach bo mojego M odwoziłam w kolejną podróż a potem od razu na zakupy, potem sprzątanie po wczorajszym i teraz odpoczywam wreszcie. Ale czuję się taka połamana..... Kręgosłup nie odpuszcza, podbrzusze też bolało w nocy no ale co ja się dziwię ;)

Witam nową Mamusię :)

Misiana a może wybierzcie się gdzieś na kolację. Przynajmniej nad garami nie będziesz musiała stać haha :) A potem jakaś wspólna odprężająca kąpiel :silly:

Ali przecudne te zabaweczki. Moje maleństwo w sumie nie ma jeszcze ani jednej. Ale planuję mu kupić taką szmatkę do przytulania. Na sam początek myślę że będzie najfajniejsza a reszta zabawek sama przyjdzie z ciotkami i wujkami :D i najlepszego :) z każdym dniem coraz więcej przyjemności :)

Staślubania melduj się tu nam żebyśmy nie popadły w nieuzasadnioną panikę!
Podziękowania: Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl