BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #893383 przez Agnilla
a gdzie jest moj wpis? :angry:
melduje sie!
no wiec Pola fasola, siedzi dupka w dół. lekarz wystawil skierowanie na cesarke i powiedzial, ze jesli w srode 25go nie beda mieli za duzo to mam sie szykowac, ze w srode laduje na stole. a wszystko okaze sie w poniedzialek, bo mam sie zglosic na oddzial i mi wyznacza termin. jak nie 25 to 2 lipca. choc sam powiedzial, ze woleliby 25.06 bo to mniejsze ryzyko, ze zaczne sama rodzic. jak to powiedzial, ze nie chce zebym im trafila na oddzial w sobote w nocy :P
teraz musze stworzyc liste, co do wtorku chce zjesc :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893388 przez wiolcia1004
Matko dziewczyny czy to juz??? Moze to ta pogoda tak wplywa?? U mnie narazie cisza . Staslubania wspolczuje rwy to masakra trzymam kciuki laski za was:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893390 przez staślubania
chyba jednak nie przejściowe... boli mnie coraz intensywniej. wezmę prysznic i jak nic się nie zmieni dzwonię do gina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893402 przez wiolcia1004
Staślubania melduj nam tu na bierzaco!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893403 przez Agnilla
O kurczaki Staś to juuuuz?? Weź bo mi się udziela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893407 przez rewelka1312
staslubania daj nam znac co i jak jakbys jechala juz na proodówke:)
teraz coraz mneij dziewczyn na forum widac dzisiaj MarzenaBZ sie odezwala, cos Ewy nie widac i innych dziewczyn ciekawe co u nich ktora bedzie kolejna:)
Ja to sie za 2 tyg bede szykowac juz i stac w gotowosci bo chyba jescze u nas za wczesnie:)
czasami mnie tylko poboli brzuch jak na okres i kregoslup ale jakis takich przepowiadajacych objawów nie mam nawet brzuch sie nie obnizyl.. ciagle chodzi za mna ciasto kupilam dzisiaj gotowe blaty i jutro zrobie jakiegos przekladanca ze smietana i truskawkami:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893409 przez martyska
Ocho to czuje ze w ten weekend coś sie wydarzy staślubania trzymaj sie tam. No i przyszły tydzień może być owocny boziu jak to zleciało mnie ten brzuch też nadal boli :dry: zobaczymy co to bedzie trzymajcie sie tam a ciąże donoszone niech sie rodza :) wiecie że większość porodów zaczyna sie w nocy? Więc miłej nocki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893420 przez Cania
u mnie trochę leniwe popołudnie, ogladalismy film, teraz mecz. Mala w brzuchu szaleje a ja jej tlumacze, żeby już się do wyjścia szykowala, bo tu będzie miała zdecydowanie więcej miejsca :D :) i już mamusi by tak nie gniotla i nie uciskala heh. No zobaczymy czy posłucha. Co noc jak wstaje do toalety to z takim malym zawodem, ze to jeszcze nie. Bo tak jak martyska pisala, większość porodow zaczyna się skurczami w nocy. A mala ciśnie tu i tam, wiec boli tu i tam z każdym krokiem. Takie zycie, czekamy... :)

marzena25 kupiłam mojej Julce taka sama opaske, jak masz ta na srodku :) tyle ze akurat biala :)

staślubania mnie tez czasami dorwie, na szczęście już dawno nie... ale jak dorwie to nie ma mocnych, chodze jak paralityk. Oby CI to szybko przeszlo! Koniecznie daj znac co Ci gin powiedział/a...

MarzenaBZ uwijajcie się ladnie :) My wlasnie tez jeszcze robiliśmy porządki, przed chwila skonczylismy przegladac papiery, jakies stare dokumenty itd. :) I poszla wieeelka torba papierzysk. Także tez już kończymy przygotowania :) Żeby zdarzyć ze wszystkim na malenka :)

martyska sliczny brzuszek :) ale tak ladnie wysoko :) Wiec może jeszcze daj temu maleństwu chwilke :) :D a kregoslup w końcu musial zacząć bolec... W końcu to te pare lub paręnaście kg więcej :)

Agni 25go? looo, toz to 5 dni tylko! :) zwarci i gotowi na przyjście córeczki na swiat? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893423 przez agnieszka89
Staslubania informuj nas Trzymamy kciuki :)

Cania mój synek tez sie rozpycha i tez mu tłumaczę ze na zewnatrz więcej miejsca ale nie slucha. Czasem jakis skurcz cxuje i wyczekuje następnych ale narazie dupa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893433 przez staślubania
Coś forum szwankuje. Pisałam, ale nie widać postu. Chyba czuje się lepiej i nigdzie się nie ruszamy. Przynajmiej dziś. Ale torbę mam przy łóżku w razie czego. Spokojnej nocy mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893443 przez martyska
Cania ja mojemu maluszkowi dam tyle czasu ile bedzie potrzebował to że boli nie oznacza że rodze :)

Brzuch i tak sie już obniżył jeszcze niedawno nie mogłam normalnie oddychać straszny miałam z tym problem wzięcie pełnego oddechu graniczyło z cudem... :dry: o dopasowaniu stanika w obwodzie nie wspomne ale już jest dobrze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893459 przez Ainoah
Dzień dobry wszystkim :)
podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłam się zdecydować na rejestrację i przywitanie. Pewnie dlatego, że nigdy nie udzielałam się na żadnym forum. W końcu jednak postanowiłam się przełamać i odezwać. Lepiej późno niż wcale :)
A zatem, witam wszystkie Mamy i Dzieci :) ja jestem z Lublina, termin porodu mam na 22 lipca. Nie wiem, czy spodziewamy się chłopca czy dziewczynki, bo postanowiliśmy, że chcemy mieć niespodziankę przy porodzie :)
Pozdrawiam serdecznie, i życzę miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893464 przez staślubania
Cześć. Jestem w domu, ale noc była okropna. Nie będę na razie pisała, żeby Was niepotrzebnie nie stresowac. Jak będzie już jakiś konkret dam znać. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893465 przez staślubania
Witaj Ainoah:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893468 przez gabi28
Witaj Ainoah.

Staślubania myślisz,że u Ciebie już się zaczyna? jak się teraz czujesz? gdybys była w szpitalu to będziesz mieć dostęp do neta? Dziewczyny które chca,to powymieniajmy się numerami tel ,ale na privie.

Agni,Matko z córką przecież to już ta środa. "Nasza" Pola będzie już na świecie. Jeju.. nie wiem jak znieść tyle natłoku atrakcji. :)

Nie będę się rozpisywać o swoich bólach,bo kurcze to nie jest mój czas. Olek musi poczekać przynajmniej do 4 lipca popołudniu,niech matka weźmie ten ślub coby tata się nie rozmyślił później, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl