BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #893604 przez Ali
Co chwilkę wchodzę, żeby sprawdzić jak tam Marzena :)
trzymam mocno kciuki! :)
a wkleję Wam jaki mi obrazek podesłała koleżanka odnośnie rozstępów:D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893605 przez Cania
Lasagne juz zjedzona, zostalo troszke na jutro wiec bedzie bez gotowania :) a wyszla dobra, bo na przemian mieso i szpinak :) pycha :)

Co do tego karmienia jeszcze to kazda mama wie co dla jej dziecka najlepsze :) jesli jakas mama wybiera mleko modyfikowane to na pewno ma swoje powody i nic nikomu do tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893606 przez MarzenaBZ
gabi28 - ja też czasem już chcę rodzić, ale nie dlatego, że mam dość, tylko dlatego, że już chciałabym mieć to maleństwo:) W sumie ostatnio kogo bym nie spotkała, wszyscy mówią, że odechce nam się jeszcze po porodzie wszystkiego, że dopiero wtedy zaczyna się maraton i tragedia... podobnie, jak to co ostatnio ktoś z DEMOTYWATORÓW tu wstawił. Kurde, nie chce ciągle słyszeć jaka to masakra mieć małe dziecko...zwłaszcza, że to było naszym marzeniem i trochę się staraliśmy. Wkurza mnie to, bo ciągle jakaś dzieciata i doświadczona mamuśka mówi mi, "o ludu, współczuję, teraz się zacznie i da ci popalić! Zamiast "o super! jesteś w ciąży!"
Czy to aż takie masakryczne będzie??? Nie wiem?!
Obyśmy nie stały się zgorzkniałymi mamuśkami!!!
Buziaki, idę się zrelaksować, skoro później już nie będę mieć chwili nawet na podtarcie tyłka;):):)
:P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893610 przez wiolcia1004
Cania to co zostało z lasagne to prosze mi zstawic wpadam heheheh
MarzenaBZ ja tez jaka mame spotkam to zawsze mowia ooo zobaczysz jak to jest i wogole przedstawiaja macierzysntwo jak koszmar. Znajoma co ma juz wieksze dziecko mowi no dobrze ze jestes w ciazy a dlaczego masz miec lepiej od innych normalnie dowalila tym tesktem masakra jakas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893611 przez MarzenaBZ
Dokładnie, masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893612 przez gabi28
kurcze,jakbym swoje znajome słyszała.. kiedyś mówię,że chcę karmić piersią a one.. w śmiech i mówią,że zobaczysz jak to jest,jak sutki będa pękać,będzie bolało... potem preszły do tematu tego,że na nic czasu nie będę miała,ani na umalowanie się,zrobienie paznkoci nie wspominając już o wyjściu z domu...i może gdybym nie miała siostry co urodziła dziecko i po 2 miesiącach wróciła do pracy,oczywiście że miała dni gdy padała na twarz,ale nigdy jej nie widziałam ieszczesliwej,zaniedbanej. Wszystko zależy od nas Kochane i od wsparcia jakie będziemy miały :) amen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893617 przez wiolcia1004
No wlasnie otóż to to wszystko zalezy od nas, wiadomo beda dni kiedy bedziemy mialy wszystkiego dosyc itd ale niestety decydujac sie na dziecko musimy sie z tym liczyc ze odpowiadamy za te malenstwa i sa one zalezne od nas. Ale nie sadze zeby macierzynstwo bylo jakimis katuszami czy czyms w tym rodzaju jak opisuja to inne matki. Macierzysnstwo to najwiekszy prezent od losu i tym sie kierujmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893627 przez agnieszka89
marzena kazdy chyba tak gada ale nikt nie mowil ze bedzie łatwo i przyjemnie ciagle ale dziecko to samo szczescie i milosc :) a te kupy po pachy itp to tylko urozmaicenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893629 przez carmen12345
długo mnie nie było.. prawie dwa miesiące :O ale sesja pochłonęła mnie bez reszty :huh: :huh:

Agnilla.. chyba się nie widzę w tabelce.. widzę że i na forum i na wątku porządki :laugh:

wpiszesz mnie? Eliza- termin na 20 Lipca.
No nic.. krótkie odwiedziny i dalej do nauki, bo jeszcze jeden egzamin :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893644 przez rewelka1312
Dokladnie MARZENABZ! dobrze ze nie tylko mnie to denerwuje takie gadanie mnie to do furiii normalnie jakiejs doprowadza jak slysze i jeszce z 2-3 razy mi ktos tak powie to jak wybuchne powiem co o tym mysle.. Ja uwazam ze jak kobieta jest ogarnieta i obrotna i zorganizowana to na wsyztsko jest czas przeciez dziecko 24 na dobe nie placze? przeicez tez spi.. a poza tym to po cholere te baby robily kolejne dzieci, 2,3,4 dziecko skoro to taki koszmar??ja tego nie rozumeim.
Ja mam kolezanki ktore wygladaja jak czarownice i wiecznie maja balagan w domu i nie maja czasu nawet zjesc i takie ktore maja czas wyjsc na piwo do kosmetyczki i sa zadbane pomalowane dzieci nakarmione szczesliwe ida z mamusia na obcasach i w sukience ladnie w wozku
Wiec glowa do gory ja o to sie nie martwie o brak czasu bo sama nie jestem zawsze jest MOJ .P. do pomocy i jak bede chciala meic godiznke dla siebie to zawsze po pracy posiedzi z mala a ja w tym czasie zrobie sobie wlosy brwi ogole nogi i mi ta godzina w zupelnosci wystarczy do doprowadzenia sie do ładu i składu:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893648 przez gabi28
NOO... upiekłam :)

jak smakują tego nie wiem,ale zapraszam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893649 przez rewelka1312
gabi piekne!!napewno sa pyszne ja bym w zyciu takiego cuda nie upiekla!!!!! to chyba trzeba meic reke do wypieków...:(

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893651 przez gabi28
rewelka,pierwszy raz je piekłam. Mam sprawdzoną stronę z wypiekami,tam również osoby które pieką pisza komentarze,jeśli sa pozytywne to próbuję i ja. Ale uwierz.. nieraz jakiś placek lądował w koszu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893652 przez Cania
Gabi28 jakie piekne te buleczki! Jak te ze zdjecia w przepisie :) piekne Ci wyszly :) i na pewno pyszne!

Zgadzam sie Rewelka, jesli mamusia jest zorganizowana i ogarnieta a do tego moze liczyc na pomoc tatusia to nie ma sily, da sie wszystko pogodzic :) wiadomo ze dzieci sa rozne jedne bardziej inne mniej wymagajace, nie oszukujmy sie bo czasami naprawde bedzie trudno, ale damy sobie rade! :) bo oprocz kup i placzu w macierzynstwie mozna odnalezc znacznie, znacznie wiecej :)
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893654 przez rewelka1312
Gabi podaj ejscze raz ta stronke bo juz chyba wklejalas?? moze cos tam wybiore dla nas :)
tak Cania napewno nie raz bedzie- "nakarmilam Cie przebralam przytulilam, zcego Ty dziecko placzesz??!!! i bedzie placz godzinny hehe to napewno bo wiem po moich mlodszych siostrach, sama jestem najstarsza wiec bralam czynny udzial w ich wychowaniu i od malego kapalam przewijalam karmilam to zawsze cos tam zostaje :)
Pamietam jak nie weidzialam ile takie dziecko je i karmilam z 4 lata temu moja siostre miala wtedy ok 8-9 miesicy zupka to dalam jej caly kubek a ten kubek byl na 3 razy to mi na siedzaco z przejedzenia zasnela i spala 4 godziny a jak mama wrocila to tak sie smiala ze mnie , ale jadla chetnie buzie otwierala i jej sie oczy zamykaly w trakcie jedzenia i usnela hahahha do tej pory sie z tego smieje:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl