BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #893571 przez misiana
Weszłam na fejsa a tam wyskoczył mi własnie artykuł dla nas :)
www.supermamy.pl/brzuszek/4128/Zalety-karmienia-butelka.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893573 przez wiolcia1004
Tez bym juz chciala byc na porodowce, troche Ci Marzenka zazdroszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893574 przez misiana
Ja bym chciała urodzić we wtorkową roczniće hehe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893575 przez wiolcia1004
A ja w dzien ojca hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893579 przez Cania
Gabi28 jak chinki takie male piersi maja to nie ma sie co spodziewac, ze beda duze biustonosze produkowac :) w tych chinskich marketach zawsze trafiam na same male rozmiary.

Oj dziewczyny, ja tez bym chciala tak juz, zaraz po niedzieli najlepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893580 przez wiolcia1004
Caniu no tobie blizej do porodu niz mnie wiec daje ci pierwszenstwo hheheheheh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893583 przez rewelka1312
MISIANA wlasnie czytalam ze jak sie chce swoim mlekiem karmic to trzeba regularnie co 2,5 -3 godz nawet w nocy sciagac zeby pokarm nie zanikal.. ja zobacze moze zmienie zdanie po porodzie:) jak mala bedzie miala kolki i ja sie bede meczyc i plakac razem z nia ze pokarm niewartosciowy to przejdziemy na mleko w modyfikowane, najwazniejsze jest podobno ta siara ktora jest na poczatku a pozniej to juz zalezy czy mleko bedzie wrtosciowe czy nie, czasami dzieci jedza i placza nie najadaja sie .
MARZENA25 trzymamy kciuki jak dali oksytocyne to pewnie do jutro juz bedziesz miala swoje dzieciatko w ramionach!!!super! ja juz sie nie moge doczekac swojej :)
WIOLCIA1004 no wlasnie o tym sie mowi ze to polozne zmuszaja, ale jak mozna kogos do czego zmuszac? wredne babska jak ja bym takiej dała bo ja to jak moj tato mowi-gebe mam nie wyparzona haha i sie ciesze ze nie rodze w Polsce bo jak zaczne przeklinac i sie drzec to nikt mnie przynajmniej nie zrozumie co moze bedzie i lepsze tylko MOJ bedzie mnie sluchal i napewno bedzie sie smial z moich wiazanek haha sa jakies plusy w tym wsyztskim:)
Gabi 28 ja tez mam problem z biustonoszami bo mam duze piersi a w pasie malo i nie wiem jakies takie nie wymiarowe ze ciezko mi cokolwiek dobra a teraz jak urosly i ejscze urosna to ja chyba bede sie pielucha wiazac hahah
A w koszulce to ja spie w tych co wczesniej bo sa elastyczne i wygodne i sexowne w jednym ale ostatnio tez wzielam koszulke mojego i mi w niej bardzo wygodnie i najwazniejsze ze jemu tez sie podoba:)
Ja wiem ze facet jak kocha to nei zwraca uwagi moj to nie widzi zadnych niedoskonalosci i to tylko w mojej glowie siedzi bo czlowiek to ciagle dazy we wszystkim do doskonalosci, w zyciu wygladzie pracy itp :) Ale przynajmniej bede miala motywacje do powrotu na silownie juz patrzylam zeby sie pozniej moze na jakis aerobic zapisac albo cwiczenia na pilkach i rowerykach , raz w tygodniu zostawie tatusia z mała i sobie skocze, tez do ludzi wyjde i bede sie lepiej czula a jak narazie to sie bede zajadała ciastem ze smietana i truskawkami haha.. juz jak szalec to na calego:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893588 przez wiolcia1004
Rewelka ładnie to tak samej wcinac co???? Juz mi tez dzis Cania ta lasagne zrobila.. Ale idziemy dzis do znajomych i jakas pizze zamowimy bo taka mam ochote ze masakra:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893589 przez rewelka1312
fajny artykul wlasnie przeczytalam:) Tak nam gadaja w mediach ze zyjemy w wolnym swiecie wiec kazdy ma prawo wyboru:)
Ateraz leci i kto to mowi 2 haha wsam raz dobra komedia na odstresowanie sie:)
Kazda matka swojemu dziecku bedzie chciala dac to co najlepsze, ja tez nie chce zbey Lence cos brakowalo(oczywiscie wszytsko w granicach rozsadku) Bo jak pozniej bedzie mamo tato ja chce to i koniec i zacznie walic nogami rekami w sklepie jak moja mlodsza siostra tak robila na srodku miasta przed sklepem to moja mama i ja nie wiedzialysmy co zrobic ja stalam jak wryta hahah i nie raz taka sytuacje widzialam a teraz sie smiejemy z moim ze tak MOJ mowi ze trzeba tak robic i tak ze jak jesc to przy stole ze trzeba od razu czyc co wolno a zcego nie a w praktyce moze wyjsc inaczej haha:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893591 przez gabi28
Oj o jedzeniu piszecie... więc idę odgrzać sobie pierogi. Mój T wpadł tylko do domku na obiad i pojechał z chłopakami na turniej. A niech jedzie,za miesiąc może się okazać,że już nie pojedzie :)

Olek dostał takiej czkawki,że mnie to zaczyna już męczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893593 przez marta0488
Marzena 25 ale mnie zaskoczyłaś, z jednej strony też już bym chciała być na porodówce. Lekarz mi mówił, ze według niego szybciej urodzę i teraz człowiek czeka i czeka nie wiem na co bo być może mała ma już swoje plany pozostać u mamy w brzuchu jak najdłuuuużej ;)
Nie wiem czy już sobie wkręcam i mam schizę taką, ale wydaje mi się, że mi dzisiaj ten czop śluzowy odszedł. tylko skąd człowiek może mieć pewność skoro nigdy wcześniej tego na oczy nie widziałam?? Lekarz mi mówił że to w ilości tak pół łyżeczki będzie i ciągnące i białawo żólte albo podbarwione krwią. Krwi żadnej nie było ale reszta by się zgadzała więc nie wiem....
No nic zobaczymy za kilka dni :P Czy zacznę rodzic czy nie ;)
Narazie to lece się szykowac bo zmykamy na 40 rocznice slubu do męża cioci. Nie wiem czy długo tam usiedze bo coś dzisiaj mi bardziej dokucza ból w kroczu i zaczęły się tez pierwsze bóle pleców. I tak długo mnie to omijało więc nie narzekam :) Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893595 przez wiolcia1004
Marta czop niekoniecznie musi byc zabarwiony krwia sama na oczy nie widzialam ale slyszalam od kolezanek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893597 przez rewelka1312
marta 0488 dobrze ze napisalas co lekarz mowil bo ja bym nawet nie wiedziala jak to mzoe wygladac ale jak to jest w ilosci pol lyzeczki i jest geste to mozna to pomylic ze zwykla wydzielina ktora ja np mam czesto dosyc i mowia ze to normalne w ciazy zwiekszenie wydzieliny wiec skad bede wiedziala ze to czop skoro to jest podobne geste i biale?? ja myslam ze czop to tak duzo jakby galarety sie zrobi hehe
ale chyba to tylko oznaka dla nas ze sie zbliza porod a skurczy napewno sie nie pomyli:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893598 przez MarzenaBZ
Cześć!
Ja jak zwykle tylko na chwilę. Nie mam weny i męczy mnie siedzenie przed kompem!
Ale pamiętam o Lipcówkach i często tu wpadam ogarnąć co się dzieje!
Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893602 przez gabi28
Zjadłam,i teraz czas odpocząc chwilkę. Ciasto drożdżowe sobie rośnie.za godzinke będę robić bułeczki.Teraz może sobie cos oglądnę dla zabicia czasu,bo sprzątać mi się nie chce.

Też mam chwile w których chciałabym już urodzić,ale to jeszcze nie ten czas. Niech Olek jeszcze "dojrzewa" w brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl