BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #898183 przez wiolcia1004
Co do ruchow dziecka to sie nie dziwie ze to jest ogromny strach ja tez bym zawalu dostala gdyby mala nie dawala o sobie znac. W sumie dobrze ze szpitale tak reaguja a nie olewke maja:) Wiec Aga zycze ci abys wyszla juz z malenstwem do domku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898187 przez Cania
Hej Dziewczyny'

Wczoraj siedzialysmy nad tymi ślubnymi gratami do 2 w nocy heh... a dziś i tak rano obudzilam się o 6:30 no i nie ma spania :) ale tu dziś nerwowa atmosfera, bo jeszcze to i to nie gotowe, mama wymyśla ze może by jeszcze takie ozdoby do auta a kolega zazadzwoni ze zmienila mu się osoba towarzysząca, a wszystkie winietki i plan sali gotowe. Istny cyrk na kolorach :D :p może później Wam wrzuce jak nam to wyszli, ale póki co jest tu straszny chaos, bynajmniej niekontrolowany :) ja chyba bylam ciut lepiej zorganizowana :)

Agnieszka jeśli wszystko jest w porządku to dlaczego Cie zostawili? Nie lepiej żebyś się zajęcia czyms w domu zamiast się sterować w szpitalu?

Dariak, Gabi dolaczam do klubu, tez mi gbs wyszedl dodatni. Ale sprowadza się to do podania antybiotyku w szpitalu i tyle.

A co do kolka to ja mam taka poduszke , kolko z dziura kupione w biedronie i się tez wlasnie zastanawia czy brać. Trochę dużo miejsca mi w torbie zajmuje.

Ok, zmykam do tego wariatkowa :) jeszcze dzis mam kurs z siostra i jej przyszlym mezem drugim autem z rzeczami na sale, alkoholem itd... potem kwiatki na auto, koszula dla meza, spowiedz, cos na pewno jeszcze wpadnie. Takze musicie mi wybaczyc niedyspozycje w ten weekend :) ale jesli cos by sie zaczelo dziac to bedziecie pierwsze wiedzialy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898203 przez elmirka_20
Ggabii, ja wiem to samo co dziewczyny o dodatnim GBS: trzeba mieć wynik przy sobie, bo lekarze podają antybiotyk tylko mając w ręku wynik, i przy dodatnim GBS trzeba szybciej zdążyć do porodu niż inne kobiety, bo antybiotyk trzeba podać ponoć min. 4 godziny przed urodzeniem dziecka. Przy naszych pierwszych porodach trwajacych długo nie powinno być z tym problemu, ale lepiej dmuchać na zimne ;) Natura jest nieprzewidywalna, więc jakby zaczęły się silniejsze skurcze, to od razu bym leciała do szpitala, żeby własnie mieli jeszcze czas podać antybiotyk.

Agnieszka, trzymaj się Słońce w tym szpitalu! I jaka dobra wiadomość, że i z dzidzia w porządku i już jednak skurcze są... Słabe, ale zawsze! :) Trzymaj się tej myśli, to może obecne leżenie zaowocuje już dzieciątkiem na reku! :) I ja też wolałabym spanikować niż zareagować o raz za późno....

Dariak, mi koleżanka, która rodziła w zeszłym miesiącu od razu poleciła kółko takie do pływania dziecięce, żeby kupić, bo własnie to ponoć niesamowita ulga dla obolałego krocza. Pierwszego dnia po porodzie nie miała nawet jak zjeść na łóżku, bo nie mogła usiąść a jak jej mąż dowiózł kółko to od razu i humor lepszy bo sobie usiadła porządnie i przy stoliczku szpitalnym mogła normalnie zjeść i siadac żeby zając się córcia.
Ja kupiłam za niecałe 5 zł takie kółko (z Kubusiem Puchatkiem :) ) w Inter Marche. Są tanie i akurat pod nasze pupy :) I już mam spakowane do szpitala.

Co więcej, ta sama kolezanka poleciłam mi, by nie uzywać kleju od wkładek laktacyjnych, bo jak leżała w tych pierwszych obolałych dniach, to przyklejone wkładki nie dawały się przesuwać w staniku, żeby go nie brudzić, bo wiadomo, że na leżąco jednak nam się biust i bielizna inaczje układa.. Ale do takich wniosków to same dojdziemy jak będziemy już na tym etapie ;)

Cania, to miałaś ciężką noc! :) Ale zawsze to jakaś odmiana i atrakcja szczególnie nam potrzebna teraz w tych dniach pełnych oczekiwania :) Mam nadzieję, że sie świetnie wybawisz na ślubie siostry i córcia wyjdzie wtedy, kiedy i Tobie będzie juz pasowało! ;) Bawcie się dobrze!!!! ;)
Podziękowania: ggabii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898209 przez misiana
Ja już chyba dziewczyny w głowę dostaję hehe
za równy tydzien, jak mały nie zdecyduje się wyjść sam, o tej godz bede juz chyba w szpitalu ..
chodzę, układam małego rzezy mimo, że są ułozone, tu wycieram tam cos przekładam ;) hehe
nie mialam ubierac jeszcze łózeczka, mój M miał to zrobić, ale musiałam hehe załozyłąm medaliki do łóżeczka i wózka :)

Idę przygotować sobie do obiadu, żeby nie świrować więcej hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898211 przez wiolcia1004
Oooo Misiana wlasnie medaliki zapomniala o nich zamawaialas gdzies czy jak??? Wlasnie najgorsze to czekanie.
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898222 przez agnieszka89
Dzięki dziewczyny za dobre słowo :* nie powiem cykora mialam Zostawili żeby poobserwowac czy nie ma niuansów żadnych pewnie czy puls nie będzie spadał itp Nie powiem ze o niczym tak nie marze jak żeby już urodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898223 przez misiana
Wiolcia Ja akurat kupiłam w takim sklepie u nas z różańcami, zaproszeniami, kartkami, szczerze nie wiedzialam poczatkowo gdzie taki kupić. W koncu znalazłam 2 zł za sztukę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898225 przez elmirka_20
Yyyy...... A co za medaliki Dziewczynki? .... :blink:

A macie możliwość wklejenia zdjęcia, jak to wygląda?

Ja mam nad łóżeczkiem synka powieszony obrazek z Aniołem Stróżem, który czuwa nad chłopcem i dziewczynką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898255 przez martyska
Cania życzę Ci dobrej zabawy a w niedziele porodu wiesz żebyś jeszcze w nocy odpoczeła ;)

Agnieszka dobrze że z małym wszystko dobrze i obys wyszła już ze swoją kruszynką :silly:

Wiolcia noc pewnie miałaś udaną bo cały dzień się wymęczyłaś super :)

Misiana ja też miałam dzisiaj myśl ze jak mały się nie urodzi do terminu to za tydzień o tej porze będę w szpitalu także będziemy razem :laugh:

Mąż oddelegowany do pracy i ja do 23 sama :( niestety ale jakoś minie muszę zjeść obiad później prysznic żeby się ochłodzić i późnym popołudniem jakieś małe zakupy bo teraz jak bym wyszła to bym umarła chyba z gorąca
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898259 przez misiana
Martyska No hehe zapomniałam że my mamy jednakowy termin hehe Ciekwae której pójdzie szybciej :D

Elmirka Mi mama kazała załozyć i w łóżeczku i w wózku

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898263 przez rewelka1312
Dziewczyny my sie amrtwimy jak damy sobie dade z jednym a na polsat cafe teraz o pieciaraczkach jest program haha:) to to dopiero nie wiadomo gdzie rece wlozyc.
A ja nie mam ani zadnego obrazka ani medalika bo nawet nie mam skad wziasc:( a chcialabym chociaz jakis obrazek poziesic malutkiej

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898266 przez elmirka_20
Misiana, bardzo Ci dziękuję! :) To piękne jest! ;) Nie spotkałam się nigdy wcześniej z takimi medalikami :( ... Ale bardzo chętnie też się za nimi rozejrzę, jeśli tylko zdażę albo nadrobię już z synkiem na spacerku :)

P.S. Sympatyczne pościele w łożeczku i w wózku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898267 przez rewelka1312
ja sie boje tez ze urodze po terminie a tutaj nie przyja mnie do szpitala nawet 2 tyg po terminie moglabym urodzic i mnie to martwi wlasnie zeby np wody nie byly zielone zeby dziecko nie bylo niedotlenione bo tutaj tak sceptycznie do tego podchodza:( Brzuch mi sie jescze nie obnizyl wiec w poneidzialek mam andziej ze zrobia mi usg bo od 20 tygodnia wogole nie mialam usg a bylabym spokojniejsza dowiedzialabym sie co u malej ile wazy.
Dzisiaj to mnie tak dusi nie wiem czy na zoladek czy na watrobe az mi ciezko oddychac i strasznie niedobrze;/
Leze dzisiaj w pizamie i nie chce mi sie ic robic na obaid ryba wiec nic nie musze szykowac:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898268 przez dariak
Dziekuje za wasze odpowiedzi, skoro mowisz Elmirka, ze kolko jest bardzo przydatne to napewno znajdzie sue w mojej torbie :)

Misiana i Martyska w sumie to ja tez jesli maly nie urodzi sie do tego czasu to za tydzień tez bede juz pewnie w szpitalu, bo moja gin kazala mi sie wlasnie 11 zglosic jesli nie urodze do teh pory. Ale mam ogromna nadzieję, ze jednak maly zdecyduje sie wyjść szybciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898270 przez misiana
Elmirka Dziękuję :) u nas były tylko takie medaliki, a w domu zadnego nie mialam. Rozejrzyj sie jak masz tam gdzies u siebie jakiś sklepik gdzie można kupić wasnie jakieś różańce, krzyzyki albo rzeczy tego typu. A jak nie to kupię większą ilość i będę wysyłała pocztą haha :D

Własnie dzwonił kurier, czekam za moją karuzelką nad łóżeczko w zyrafki ! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl