BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #898273 przez misiana
dariak czyli dobrze rozumiem ze termin masz na jutro a doszpitala masz sie zglosic dopiero za tydzien 11 lipca ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898277 przez martyska
Hehe no to może będziemy rodzić wszystkie trzy tylko trochę późno kazali Ci się zgłosić :whistle: :laugh: ale ja też mam nadzieje do tego czasu urodzić ;)

Misiana no to się ścigamy który Igor szybciej :side: i zgapiam medaliki fajny pomysł i czekamy na foto karuzelki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898297 przez wiolcia1004
Misiana ty masz zyrafki ja mam owieczki hehehe posciel w owieczki karuzelka z owieczkami i jeszcze jakas przytulanka owieczka by sie przydala ehheheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898300 przez dariak
Misiana wczoraj byłam na wizycie u mojej gin i powiedziała, że jeśli nie urodzę w terminie czyli 5 i przez te dni do 11 to mam się zgłosić jako 'ciąża przeterminowana' i będą wywoływać, a wolałabym uniknąć wywoływania, dlatego pospieszam synka jak się da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898302 przez wiolcia1004
Dariak czyli 6 dni to nie jest jeszcze tak duzo podlug tego ze kaza czekac do 2 tygodni zycze ci aby malenstwo urodzilo sie na dniach:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898309 przez ggabii
Misiana karuzela w żyrafki??? Masz może link? Akurat by mi pasowała bo u mnie wszystko w żyrafki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898316 przez dariak
wiolcia dziękuję, żeby jeszcze tak mały się dostosowal do tego :) no niby nie dużo, ale zawsze lepiej jak maluszek sam zdecyduje się wyjść niż leżeć z kroplówką z oksytocyną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898318 przez wiolcia1004
No pewnie zeby bylo najlepiej, ale niestety to juz nie od nas zalezy:( a szkoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898322 przez malgorzatawalak
O matko dariak jak czytam ze tobie termin na jutro wypada to azzazdrosc mnie bierze ...ja mam dopiero na 20 lipca i juz doczekac sie nie moge a ty juz wlasciwie moglabys byc po wszystkim gdyby maluszek sie pospieszyl...ja to sie boje ze moj smyk nie bedzie chcial wyjsc wczesniej choc troche i bede musiala lezec na wywolanie... :( oby mi sie to nie przytrafilo :S
Lece dziewczyny troche posprzatac i popracowac nad tym moim maluszkiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898328 przez dariak
Malgorzatawalak co z tego, że termin jutro jak maluszkowi sie nie spieszy niestety :( ja też właśnie mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć na wywołanie, dlatego staram się malucha pospieszyć :) teraz czekam co Elmirka napisze o tym olejku i może spróbuję.

A tu zdjęcia kącika Kostka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898329 przez dariak
Malgorzatawalak co z tego, że termin jutro jak maluszkowi sie nie spieszy niestety :( ja też właśnie mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć na wywołanie, dlatego staram się malucha pospieszyć :) teraz czekam co Elmirka napisze o tym olejku i może spróbuję.

A tu zdjęcia kącika Kostka :) już tylko czeka na lokatora :)





Załączniki:
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898331 przez dariak
coś forum szwankuje, nie chciało dodać zdjęć i do tego post dwa razy dodało :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898341 przez rewelka1312
dariak super kacik ja tez kupywalam caly komplecik poscieli:)
A ja niedawno wstalam bo musialam sie przepsac ale obudzila mnie moja wredna papuga nie da pospac małpa jedna a dzisiaj to sie czuje fatalnie od rana, mala bardzo malo sie rusza jak poszturcham ja to tam sie wyciagnie przeciagnie to jestem spokojniejsza ale tak mnie dusi ten zoladek, jakos mnie mdli i nie mam zbytnio apetytu a zaraz msuze robic obiad i ejscze zakupy mnie czekaja na caly tydzien a tak mi sie nie chce ze szok najchetniej bym poszla dalej spac... mecza mnie juz te obiady dla mojego, ja lubie mu szykwoac itp ale teraz juz nie mam na to siły ale przeciez to normalne on pciezko pracuje teraz robi po 10-12 godzin taki maja ruch przed wakacjami, pracuej na mnie siebie i nasza Lenke to mu sie nalezy obiad pod nos:)
O wlasnie mala dala mocno znac o sobie to mnie na duchu trzyma, i napewno beda chwile zalamania po porodzie ale dziecko bedzie dawało ta sile zeby sie nie poddawac, Po ciazy widze jak moj organizm jest wytrzymaly, mimo zmiazdzonych wsyztskich narzadów w srodku ktore juz nie wiem gdzie sa hehe i tyle krwi pompuje zeby utrzymac dwa organizmy to w tym wsyztskim normalnie sie funkcjonuje.Teraz koncówke to chyba cala przeleze a jak mysle o zakupach to az mi nidobrze heehehhe.
Plecy tez mnie dzisiaj bola ,moze jak sie przejde troche to lepiej sie poczuje

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898344 przez martyska
Dariak śliczny kącik te nasze maluszki mają już wszystko przyszykowane a wychodzić nie chcą :side:

Elmirka melduj jak po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898351 przez misiana
Ggabii Tu jest link do tej karuzelki :)
allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-na-pilot...hit-i4379657822.html

Na reala prezentuje się tak:

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Dariak oby mały zechciał wyjśc sam ;) my pracujemy pracujemy i bez efektów hehe mały nie chce wyjść sam i koniec ;) jak juz w ostateczności będzie trzeba wywołać jakoś to przezyję, ale też czekam na relację Elmirki na temat tego olejku ;)
A poza tym sliczny kącik małego! ;) uroczo prezentuje sie ten misiek w rożku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl