BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #901952 przez Ali
Misiana głowa do góry! Wiem, że łatwo powiedzieć, żeby się nie stresować, ale musisz być dobrej myśli. Tak jak Gabi napisała, to nie jakaś straszna wada, poza tym pani doktor w waszym przypadku tylko podejrzewa ten problem. Jakby to było coś bardzo złego, nie zwlekali by z konsultacjami. Wszystko będzie dobrze! Masz cudownego syneczka i dzielnego mężczyznę u boku, dlatego ciesz się swoimi chlopakami, a nie zamartwiaj. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901954 przez Cania
Malgorzata, wiem wiem :D heh :) nikomu nie zycze i mam nadzieje ze Twoje malenstwo sie jednak zdecyduje :) a sytuacje pewnosci mam dopiero teraz bo tak to moje leniwe Szczescie mnie wzielo na przetrzymanie :) i moglam sobie czekac na grom z jasnego nieba ktory nie przychodzi :)

Misiana, ggabii jestem z Wami i Waszymi maluszkami i mam nadzieje ze z ich serduszkami bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku!
Podziękowania: malgorzatawalak, ggabii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901968 przez Agnilla
Cania, po pierwsze to no stress, choc mi teraz latwo sie mowi. Ja naprawde nie moge narzekac, cale przygotowania zero bolu, cesarka tez rewelacja. bol po jest no co bede mowic, ze nie, ale tak naprawde na 2 dobe staniesz na nogi i juz sama pojdziesz pod prysznic itp. ja dzis jestem 2 tyg po zabiegu, cos tam czasem zaboli, a wlasnie maz mi powiedzial, ze mam zajebisty brzuch :P moge Wam przy okazji pokazac ;) nie wygladam jak chodakowska, ale chyba mnie tam porzadnie wyczyscili ;) zastanawia mnie tylko fakt, bo przed ciaza mialam miesniaka 14 mm....po porodzie przyszedl do mnie lekarz, ktory mnie ciął i powiedział, że mięśniak ma 5 cm. ciekawe czy mógł urosnąć przez ciążę
Kolejnym mamom serdecznie gratuluję! Kurde ledwo 1/3 lipca za nami a tu juz tyle porodow :)
a nas z ranca dzis zaskoczyla polozna, ja w gaciach i staniku z mala na ramieniu, maz tez w galotach, poranni ledwo z lozka ( o 10). no ale powiedziala, ze z mala wszystko ok, bleeeeh nawet pępola urwała, bo dyndał, ale ja go nie ruszałam :P
no nic, nasza foczka, bo takie odglosy wydaje, budzi sie powoli wiec smigam.
wczoraj niestety zaliczylismy pierwsze brzuszkowe rewolucje, ale chyba ja zjadlam cos nie tak, bo i mnie pogonilo. wieczor mielismy z glowy, a byl plan isc szybciej spac. za to w nocy mala pociagnela do 6h snu i ja wybudzalismy
a wiecie, wyslalam zgloszenie do ubezpieczalni i dostalam kase za hospitalizacje ;) jeszcze musze wyslac zgloszenie za urodzenie dziecka u mnie i meza i wziac sie za becikowe, czas zleci to kasa na szczepionki sie przyda
trzymajcie sie cieplo i podziekujcie Poli, ze moglam tu zajrzec :P
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #901987 przez malgorzatawalak
Ciocia Gosia bardzo dziekuje Poli i innym maluszkom ze ich mamusie moga zagladac ipodtrzymywac na duchu te mamy ktore jeszcze sa w dwupaku :)
Agni to mieliscie wizytacje z zaskoczenia :laugh: dobrze ze nago nie chodziliscie :cheer:
Ja ostatnio otworzylam drzwi pani z ulotkami ale naszczescie tylko brzuchol byl na wierzchu bo byl smarowany :laugh:
Byla chyba bardziej speszona ode mnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902038 przez tosienka
melduje się i ja oczywiście 2 w 1 :)
ból nerek już mi przeszedł, więc już normalnie funkcjonuje, jutro mam wizyte, ciekawe co mi powie, czy mam jeszcze tydzień czekać czy położy mnie na oddział, i będą wywoływać,
chyba że coś się wydaży :laugh: chciałabym tak 16,07 urodzić bo córka na imieninki :laugh:
, dzisiaj już mnie wkurzyła teściowa( mieszka z nami) non stop rządzi się moim autem wszędzie jeździ a zatankować ni pierun, ale mam ku.........! przepraszam ale musiałam się wyżalić, tak mi źle, wy też mieszkacie z teściami i tak macie?
wszystkim Mamusiom GRATULUJE, i oczywiście zazdroszcze że wy już po,
Misiana na pewno będzie wszystko dobrze, musi. trzymam kciuki :)
P.s. mecz oglądałam, mąż z wrażenie wszystkie skórki zjadł przy paznokciach :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902060 przez Cania
Agni moze byc tak ze w ciazy miesniak sie powiekszyl, to dosyc czeste z tego co mi wiadomo. A co do cc to poki co nastawiam sie pozytywnie. Powiedzmy sobie szczerze, ze innego wyjscia nie mam :D

czekam jeszcze na pogaduchy z anestezjologiem na temat znieczulenia pezed zabiegiem. I doszly mnie sluchy, ze ide jutro rano na pierwszy ogien. Wiec moze jakos w miare szybko mnie postawia na nogi :D na to licze.

A mala rozrabia w brzuchu niczego nieswiadoma, ze tak sie na nia tu szykuja heh...

Tosienka no to ta Twoja tesciowa to niezle ziolko... Przypomina mi sie jak moj maz mial kiedys samochod z bratem, on lal a brat jezdzil i zostawial auto w takim stanie ze nie dalo sie dojechac na stacje :p my chwilowo mieszkamy z moimi rodzicami ale oni maja swoje, my swoje auto i nikt nikomu nie jezdzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902138 przez sabina211
Witam, dziś czuję się fatalnie fizycznie i psychicznie. Mam nadzieję, że niedługo coś się zacznie, bo sama siebie nie poznaję. Nie znoszę takiego rozmamłania, najchętniej bym patrzyła w sufit i płakała bez konkretnego powodu. Więc albo niech się to skończy w nocy w szpitalu, albo niech przejdzie. Na dziś tyle, bo nie mam siły na więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902168 przez Cania
Sabina glowa do gory, juz blizej jak dalej :) wytrzymalas tyle czasu, wytrzymssz jeszcze te kilka chwil!

Mam nadzieje ze zasne dzisiaj :) o 6 rano juz mam byc super ukapana i gotowa, podepna ktg a potem prosto na przygotowanie do zabiegu. Tylko juz dzis mi wenflon zalozyli, musze znalezc jakis patent na spanie z nim :) moj nowy towarzysz!
Podziękowania: sabina211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902171 przez Ali
Sabina rozumiem doskonale Twój nastrój, sama co chwilę łapię taką deprechę, ale nie dołuj się, bo to już niedługo! :)
Cania no to jutro jak wejdziemy na forum to już będziesz rozpakowana! Powodzenia! Trzymam kciuki i czekamy jutro na wieści! :)
Dobranoc! Owocnej nocy dla nierozpakowanych lipcówek ;)
Podziękowania: sabina211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902181 przez sabina211
Wiem, że niedługo i bardzo się cieszę. Na szczęście wcześniej takich nastrojów nie miewałam (może zupełnie na początku, ale nie z takim nasileniem), a wręcz byłam stabilniejsza emocjonalnie niż przed ciążą. Zrobiło się chłodniej i minimalnie mi lepiej, ale Kajtek niech już wychodzi. Dzięki dziewczyny za empatyczne wsparcie.
Cania, trzymam kciuki bardzo mocno....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902198 przez SylwiaWiktoria
Witam,
Jestem Położną.
Zachęcam kobiety ciężarne do wypowiedzenia się na temat karmienia naturalnego i Banków Mleka w Polsce - poprzez wypełnienie ankiety.
docs.google.com/forms/d/1_5ct2dOl7w-ym0b...hKjVnqEiBAk/viewform
Proszę o pomoc poprzez udostępnianie oraz wypełnianie.
Dziękuję bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902220 przez Lyanka
Czesc moje kochane...ja tak na szybko :) Od wczoraj jestem już w szpitalu. Dzisiaj rano o 8:15 CC. Już jestem wykąpana, ktg zrobione....noc nieprzespana, na dodatek zjadłabym konia z kopytami :) Trzymajcie kciuki za mnie, bo trochę mam stracha, ale już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swego syneczka :)
Buziaki dziewczyny...trzymajcie się tam wszystkie. Jak tylko będę mogła to odezwę się :kiss:

Cania, to możemy sobie podać ręce z terminem ;) życzę ci powodzenia i szybkiego dojścia do siebie!!!

Sabina daj znać jak będziesz na oddziale...może uda się nam spotkać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902224 przez MarzenaBZ
Cześć Kochane!

Śliczne macie maleństwa. Gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Mam kiepski humor, od paru dni prawie nie śpię, bo złapałam jakąś infekcję albo to alergia. Katar zatyka mi no, gardło boli, kaszlę...jednym słowem totalna masakra...
Naprawdę mam już dość... dziś idę do lekarza się przebadać, a jutro ginekolog...
Mam wrażenie, że Emilka ułożyła się znów główką w górę - wszyscy mówią, że dziecko już coraz mniej powinno się ruszać - u mnie skacze cały brzuch... sama nie wiem...
Każdego dnia czekam czy coś się zacznie...już mam dość....nie wiem czemu...już chciałabym mieć moje maleństwo na rękach...
Jakiś strach mnie opętał i płaczę całymi dniami...

Przepraszam, że od rana tak truję i marudzę...nie wiem co mi się dzieje...jeszcze durny ZUS nie wypłaca mi pieniędzy... Wszystko się wali...

Może to jakaś depresja przedporodowa...eh...

Nic, idę robić sobie śniadanie. Życzę miłego dnia, zdrówka i dobrego samopoczucia!!!!
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902257 przez maggi
cześć dziewczyny!
Przez weekend sie nie odzywałam a tu juz kolejne dzieciaczki. Gratuluje wszystkim nowym mamom!!

Ja w nocy juz miałam nadzieję, że cos sie zaczeło, skórcze miałam co 8 min ale niestety ustały. Także nadal czekam na swoja kolej ale szczerze też mam już dość, jak chodze to mnie tak kłuje wszystko ze mam wrazenie ze zaraz urodze ;)

MarzenaBZ nie załamuj sie tak, wiem ze łatwo sie mówi, sama mam takie dołki co jakis czas. Wczoraj wieczorem sie poryczałam przez meża. Prosiłam go jak wychodziłam wieczorem zeby ogarnąl trochę mieszkanie, a ja szłam na spotkanie z kolezanką, z którą sie dawno nie widziałam i udało mi sie wyrwać po raz ostatni przed porodem. Wracam a tam burdel na kółkach, córki zabawki porozwalane, tak ze ledwo do przedpokoju mozna wejsc, i jeszcze mi odburknął niecenzuralnie :( No focha mam konkretnego chyba szybko mi nie przejdzie. To ja sie staram mimo braku sił zeby wszystko było zrobione i w domu i zakupy, i inne sprawy do załatwienia, nie migam sie nawet zeby do mechanika jechać a tu taka wdzeczność. Chyba go po prostu przezwyczailam do tego ze sobie radze nawet z bardziej meskimi sprawami, ale to sie zmieni. Jest mi po prostu bardzo przykro, bo nie sadziłam ze mnie tak kiedys potraktuje, bo to fajny wychowany facet a jednak zycie zyciem. Na dzis ma juz zadanie zrobic zakupy, mimo ze pozno wraca z pracy i ile moglam to ja robilam bo wiem ze zmeczony przychodzi. Ale po wczorajszym wieczorze mam to gdzies niech sie przekona jak to jest, ja tez chodze bez sil a jeszcze mam z córka zakupy targac do domu. Dobra nie truje juz bo jeszcze sie moj nastroj udzieli Wam, po prostu cos we mnie pekło wczoraj.

Cania i Lyanka powodzenia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902261 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Ja nadal w dwupaku ...juz przestalam sie tym przejmowac... :)
Cania, Lyanka zycze wam z calego serca by wszystko poszlo jak najlepiej i zebyscie juz niedlugo mialy swoje maluszki przy sobie :)
Sabina, Marzenka wiem co czujecie ... ja tez przez pewien czas mialam chyba depreche przedporodowa ;) to niby smieszńie brzmi ale wcale z naszej perspektywy to wcale nie wyglada tak happy...
Ja dzis w nocy nie moglam nawet sie przlozyc na drugi bok bo tak mnie miednica i pachwiny bolaly :(
Marzenka ja tez bym chciala miec juz moje malenstwo na rekach ... Tez wyczekuje dnia porodu i jakichkolwiek oznak rozpoczynajacego sie porodu... :( wczoraj weszlam na 10 pietro do moich rodzicow a malego nawet nic nie ruszylo...jedyne co to byl bardzo aktywny :laugh: maz mi mowi ze nie powinnam przyspieszac porodu bo bedzie wtedy kiedy bedzie...

Zycze wam milego dnia kobitki :) Cania, Lyanka czekam z niecierpliwoscia na zdjecia waszych :laugh: pociech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl