BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #868029 przez Ewcia87
ann-sunshine Gratuluję Dziewczynki :) Super, że z malutką wszystko dobrze. Moja dzidzia troszkę większa bo waży 420 gram :) Dobranoc

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868104 przez nataliaa87
Dzień dobry :)
Jak minęła noc??
Mi się dzisiaj tak dobrze spało ale trzeba było wstać do laboratorium. Już jestem po wypiciu glukozowego koktajlu. Pani kazała wejść na pobranie bez kolejki ale strach się bać normalnie tych ludzi, że oczy wydrapia.. Przerażające. Godzina w przychodzi i człowiek ma dość na kilka lat. Głodna jestem jak wilk ! :D

Ann jak mąż zareagował na druga córeczkę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868109 przez marsi
Hej mamuśki :) dzisiaj idziemy na pierwsze zajęcia ze szkoly rodzenia. Juz nie mogę sie doczekac. Jestem ciekawa jaka beda miały formułę i czy ciekawego cos z nich wyniesiemy. A Wy juz chodzicie?

serduszko ciesze sie również z Tobą. Jak widać ciaza dla kobiety to czas wielkiej cierpliwości, nauki spokoju i pokory.
ann-sunshine gratuluje :) kolejna mloda dama. Zapewne liczyliście na chłopca,pamiętajcie do trzech razy sztuka :laugh: a tak na poważnie NAJwazniejsze zdrówko maluszka, ale tego zapewne nie trzeba Ci przypominać
A teraz kochane idę prać i sprzątać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868219 przez kakadu
marsi do 3 razy sztuka, czyli ja już szansy nie mam ? :P Bo mam 3 chłopaka teraz :):) phi też coś .. a co to 4 razy nie można ;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868225 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

Natalia mąż zareagował kiepsko :-/ trochę zajmie czasu zanim się przyzwyczai i pogodzi z sytuacją. Tym bardziej, że wszyscy znajomi mają drugich synków, w rodzinie jest tak samo. Współczuję mu, bo to jemu zależało. Mnie wystarczy że zdrowa jest.

Marsi, ja w końcu zrezygnowałam ze szkoły rodzenia, wszystko właściwie wiem, wiem jak dziewczynką się zajmować ;-P

Przedstawiam Wam Natalię Karolinę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868236 przez nataliaa87
O Ann jakie ładne imię wybrałaś dla swojej córuni :lol: Wierzę, że mu zależało na synku. Nie zapomnę jaki mój był dumny i chwalił się wszystkim kolegom i rodzinie, że wiedział co robi :) Ale faceci już tak mają. Mi też to było obojętne, mimo że jakoś chwilami bardziej chciałam mieć córkę. Ale kompletnie nie czułam się zawiedziona jak się okazało, że będzie mężczyzna :D
Aaaa i śliczne zdjęcie do albumu :)

Marci ja już po szkole rodzenia.

Przeżyłam to obciążenie glukozą. Naprawdę nie ma się czego bać i gdybym miała powtórzyć to badanie jutro, to nie miałabym najmniejszego problemu. W głowie tylko trochę mi się kręciło. Weszłam dopiero do domu.. Lecę robić jakieś wypasione śniadanko, bo mały wygłodzony :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868241 przez ann-sunshine
łe, zrobiłam sobie nowe wiosenne suwaczki i ten jeden coś źle liczy :angry:

A imię wybraliśmy wspólnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868265 przez marsi
kakadu a można i tyle razy aż sił starczy :) Moi rodzice próbowali 3 razy a tu trzy babeczki, a że wiek już był nie ten na dalsze próby to tata musiał się zadowolić dziewczynkami. Teraz z kolei odbija sobie we wnukach. Trzeci w drodze - nasz Antoś, z kolei mama niepocieszona bo tylko jedna wnuczka. Gdzieś sprawiedliwość na świecie jednak jest :laugh:
ann-sunshine nie dziwie się że zrezygnowałaś ze szkoły rodzenia, doświadczenie już zdobyłaś przy pierwszej córeczce :) ja w drugiej ciąży też już nie pójdę.
nataliaa87u nas podobnie, mój mąż również dumny tatuś, a jego tekst to :to był złoty strzał :) Ja od samego poczatku miałam przeczucie, że będzie chłopiec. Mimo to na chwilę przed tym jak się dowiedzieliśmy miałam nadzieje że jednak dziewczynka. Ale w tej chwili nie wyobrażam sobie by miało być inaczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868295 przez Wiki
Hej Dziewczynki

Ann ja w pierwszej ciąży bardzo chciałam mieć dziewczynkę i jak poszłam z mężem na usg to on szczerzył zęby z radości tak samo mój tata a ja miałam minę nie tęgą jak się dowiedziałam że to będzie syn. Teraz przy drugiej ciąży wszyscy sie jakby zmówili i wmawiali mi od początku że będzie dziewczynka i ogólnie że się zmieniłam (bo niby urodę mi zabrała tylko ja tego nie widziałam :) ) a ja już nie chciałam dziewczynki tylko drugiego synka :) i jak szłam na usg to sobie myślałam że może to jednak bedzie chłopak i udało się :)

Ale głowa do góry Kochana ważne żeby była zdrowa a jak się urodzi to mąż będzie w niej zakochany po uszy:) Musi ochłonąć i tyle. Imię bardzo ładne wybraliście. Zresztą imię starszej córki też mi się podoba bo o nim kiedyś myślałam :) Zdjęcie do albumu też ładne wyszło

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868315 przez MAniula
GRATULUJE mamusiom nowych odkryć ciążowych:) najważniejsze, że maluszki zdrowe :lol:
Czekam na kolejne relacje, ja za tydziwń w piątek mam połówkowe.

Milo mi, że wam się moje filcowe figurki podobają Ann chyba pytalas czy z głowy, szukam sobie zdjęcia, żeby zobaczyć proporcje np u zajączka, a część całkiem własna inicjatywa.

U mnie w mieście są spotkania dla kobiet w ciąży finansowane przez UE tyle że deklaruje się, że się weźmie od nich położną , podobno część pokrywa się ze szkołą rodzenia. Więc pewnie skorzystam :)

A ja uświadomiłam sobie, że przed nami coraz bliżej remont, wczoraj była ekipa mają przygotować kosztorys, no zobaczymy czy nie będziemy z czegoś rezygnować bo oszczędności pójdą na to całe plus pewnie jakaś pożyczka, a tu szkrabek też będzie potrzebował wyprawki. Hmmm trudne decyzje przed nami.

A ja wyleguje się w słonku na balkonie, zaraz jednak pójdę z psem na spacer i do pracy na 14:30. Byle do świąt, potem chyba to wszystko rzucę.. :P

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868316 przez asienka87
Witam w piękny słoneczny dzień :laugh:

Wczoraj miałam wizytę i badanie połówkowe :) malutki piekny i wszystko ma na swoim miejscu :) serduszko jest, pięknie bije (moglismy posłuchać :blush: ) przepona jest, żołądek jest, rozstrzepu wargi nie ma, jąderka są :) wszystko na swoim miejscu :) niestety twarzy nam nie pokazał, bo zakrył rączkami :) jak to lekarz powiedział, bawił sie z nami w "a kuku", tyle tylko , że robił "a', ale "kuku" juz nie :P raz spojrzał przez paluszki i mrugnął do nas :) :blush: waży prawie pół kg :) a dokładnie 490 g :) tylko zdjecia zadnego nie dostałam :(
ogolnie wyniki wszystkie super, dalej mam nie brać żadnych leków, witamin itp bo lekarz powiedział, ze skoro jest wszystko w porzadku to nie ma pptrzeby wspomagać sie farmakologicznie.. tylko mąż mnie wkopał i mam jeść więcej ryb :P dlatego dzisiaj panga na obiad :)
aaa i muszę sie pochwalić, że mąż w końcu poczuł kopniaki Kacperka :) ale był szczęśliwy :laugh:



Natalia miałam podobną sytuację z dentystami ;/ płaciłam, a i tak miałam zęby do poprawy, jak sie okazało ;/ i dopiero , jak trafiłam do tego, do którego chodze obecnie, od roku mam spokój z zębami.. ale musze sie chyba na jakąś kontrole wybrać... tak w razie czego :) gin mi wczoraj powiedział, że spokojnie można leczyć zęby, znieczulenie mozna brać, ale od prześwietleń lepiej się ustrzegać... chyba że ząb bardzo boli to wybrać sie do dobrego dentysty, który ma dobry sprzęt do prześwietleń, to tak, jakby ktoś pytał :)
a mój mąż o dziwo chciał córeczkę ;) ale z synka oczywiście równie mocno sie cieszy ;) ważne, aby zdrowe było ;) chociaż, teraz jest synek, to drugie by sie chciało, aby było dziewczynką ;) ale oczywiście zobaczymy, jak wyjdzie :laugh:

Aggi dziwne bardzo, ze USG Ci nie zrobił... mnie robi na każdej wizycie, tylko zdjeć nie dostaje na każdej.. szczególnie, ze chodzisz prywatnie.. no ale ważne , ze z dzidzią wszystko dobrze :)no a połówkowe miałam własnie wczoraj, wiec tez chyba powinien Ci zrobić.. no nie wiem..
ja mam tradycyjnie wizytę dzień po Tobie :)


Marsi dokładnie, leci ten czas :) mnie teraz strasznie szybko biegnie ten czas od wizyty do wizyty :) może dlatego, że faktycznie dzidzia już kopie i wiem, ze jest :) no i pogoda jest ładniejsza, codziennie mam coś do zrobienia, codziennie wychodzę na spacer i te dni tak szybko lecą :)
ja jeszcze nie chodzę, mam się przypomnieć w tym tyg , wiec dziś badx jutro mam zadzwonić i umówić sie dopiero na termin :)


Serduszko cieszę sie, że wszystko dobrze :) nic sie nie przejmuj, mój synek wczoraj też cały czas rączki na buzi trzymał i nie chciał twarzyczki pokazać :)

Ann gratuluje córeczki :) czyli Twoje przeciucie sie sprawdziło ;) wiem, ze liczyłaś na synka, ale ważne aby zdrowe było :) Piekne zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868331 przez nataliaa87
Asienka ja niby też zdjęć z tych "genetycznych" badań nie dostawałam, ale za każdym razem dostawałam płytę z nagraniem całego badania.. Także włączam sobie na tv i oglądam brzdąca jak szaleje kiedy tylko mi się chce :)
A co do ryb kochana, to lekarzowi pewnie chodziło o kwasy omega3 i omega6, więc lepiej żebyś zajadała się troszkę lepszymi rybkami, bo panga nie za wiele wartości odżywczych w sobie ma i za dużo nie zmieni. Ale to tylko moja mała sugestia :)
A i super, że z Kacperkiem wszystko dobrze! Z resztą na sierpniówkach inaczej być nie może :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868366 przez asienka87
Natalia no ja niestety żadnych nagrań nie dostaje :( a szkoda :) a co do rybek, to masz racje, chodzi o te kwasy, tylko ja sie nie znam ;/ lekarz powiedział, zeby w ogóle jeść ryby, nawet śledzie :) możesz podpowiedzieć jakie najlepiej jeść :laugh: ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868380 przez nataliaa87
Asienka kwasy znajdziesz w sardynkach, makreli, śledziach, łososiu i podobno nawet pstrąg hodowlany coś tam ma. Niewielki ilości są już w dorszu, flądrze czy soli. W każdym razie panga to taka ryba bardzo sztucznie hodowana i ona w ogóle jest biedna w jakiekolwiek wartości. Omega 3 są też w olejach (lnianym najwięcej, rzepakowym w miarę dużo i trochę w oliwie). Tylko oleje trzeba spożywać na surowo :D Ehhh to się napisałam. Szkoda, że gdzieś mi się zapodziała książka o żywieniu, bo bym może więcej naukowych rzeczy tu napisała, a tak to już niewiele pamiętam :)

Odebrałam wyniki. Obciążenie wyszło dobrze. Gorzej z morfologią. Na 20 pozycji- 10 jest ze strzałką w górę lub w dół, ale już się do tego przyzwyczaiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868419 przez aggi
Witam się na szybko znów :) Postaram się coś ponadrabiać - żeby jutro było mniej :)
Help amputujcie mi kręgosłup! Dzisiaj czyściłam babci wieeeelki dywan - masakra. Trzy godziny roboty, ale babcia chociaż zadowolona ;) Poza tym jest pięknie a ja mam jeszcze trochę pracy.


Pierwsze co to ANN widzę że u Ciebie dziewczyneczka ! :silly: co na to mąż????? Nie osiwiał??? Tak bardzo chcieliście mieć synka. Ale gratuluję będzie miała tutaj branie u naszych chłopaków :woohoo: :kiss:

asienka my chcemy jechać na mazury początkiem czerwca, jeśli pogoda pozwoli i mój stan... tak bardzo byśmy chcieli :) ciekawe czy się uda. :)

Ewcia nie mogło być inaczej :kiss: ja też biorę Tardyferon Fol i strasznie po nim zaparcia są :dry: a krew mimo brania mi spadła w badaniach trochę. I gratulacje dziewczynki :kiss:

dziulka to ja jak mój wychodzi do pracy to z godzinę leżakuję zanim zasnę :S To potem się budzę koło 10 :D mi też czas strasznie szybko leci tymbardziej że niedawno robiła test bratowa mojego męża a tu już niemal miesiąc jej został do końca :ohmy: strasznie to leci !



To tyle na dzisiaj, jutro już będę na spokojnie :)
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl