BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #870328 przez aggi
Cześć :)
Ale tu cichutko i malutko do nadrabiania mam :S
Co do weekendu to miałam rację że minie niewiadomo gdzie.
W sobotę u teściowej, a wczoraj u kuzynostwa od emka byliśmy w odwiedziny.
I tak przeleciało. Ale jest plus :D Ciotka od emka zapytała czy mamy imię.
Z początku wzruszyliśmy ramionami - ja wolałam się nie odzywać :S A potem jak
drugi raz zapytała to emek powiedział że zastanawiamy się nad Maksem :S :blush:
Czyli jest postęp :P :P Może do sierpnia wyjdzie na moje :S


missyy glukoza dobrze Ci wyszła :) biedaku Ty to masz te problemy.. przytulam :kiss:

Ann oj tam zaraz na smutno, aż tak mu się ta wizja przyszłości nie podoba?? Toć on celował :) :P

MAniula
ciężarne to temat TOP nr 1 zazwyczaj :D szczególnie w małym gronie. Ale nic się nie przejmuj aaaaa niech sobie gadają :D No mi też jak się maluch nie ruszał tak teraz puka i puka - a czasem i 4h non stop trzaska :P zdjęcie super mimo że brzuszek już poważny ciążowy to Ty taka chudzinka!!! :) i tak malutko przytyłaś :ohmy:

asienka mam dobre wieści zaliczyłam wczoraj z emkiem pszczyńskie lody :D wkońcu! Nie umiałam się doczekać a to ciągle pogoda nie taka, ale wczoraj nie odpuściłam :blush: pycha, tego mi brakowało :D

natalia trzymam kciuki za wizytę :D

marsi ja tak samo od dzisiaj pilnuję się z jedzeniem bo ostatnio za dużo słodkości i niezbyt zdrowych rzeczy wpadało do mojego menu..

No u mnie pogoda piękna, muszę pranie zrobić. A później leżakowanie :woohoo:
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870343 przez dziulka
Mnóstwo dziewczyn ostatnio choruje na niedoczynność tarczycy. To jest już chyba jakaś choroba cywilizacyjna. Na początku jak się dowiedziałam że mam niedoczynność to się załamałam. Bałam się, że za późno zaczęłam brać leki i zaszkodzi to dziecku. A teraz widzę, że wiele ciężarnych ma niedoczynność.
Mam nadzieję że macie racje dziewczyny i mała ma na razie zapasy i rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870395 przez aggi
Poszalała matka dzisiaj trochę i wynalazła na necie kilka tanich ciuszków dla swojego małego mężczyzny :S dużo dziewczyn chodzi po lumpkach, a w moim mieście jakoś nic nie ma a ceny z kosmosu.. A Wy szukacie używanych ciuszków czasem??

Patrzajcie :lol: :

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870435 przez Suzanna
aggi bardzo fajne bluzy-sweterki , gdzie takie znalazłas? :) Jesli mozesz podaj jakies namiary , chętnie bym zamówiła dla swojej dzidzi:)

Dziewczyny , nie wiem jak to nawet napisac ale czy któras moze tak miała albo wie co to jest, otóż dzis rano po siusianiu wyleciał mi gesty galaretowaty sluz i teraz strasznie sie martwie....w internecie pisza tylko o czopie sluzowym ale to przeciez jeszcze nie ten etap... Wizyte mam w czwartek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870448 przez aggi
Suzanna to wszystko znalezione na allegro za grosze - co prawda używane ale ile takie maleństwo może zniszczyć ciuszki ;) Body czy śpiochy będę kupowała nowe, ale spodnie czy bluzy wychodzą nieziemsko drogo jak na to by kilka razy ubrać! Także polecam szperanie po allegro :P

hmm a co do śluzu to nie mam pojęcia co to może być, na czop rzeczywiście za wcześnie jest :unsure: może spróbuj do lekarza zadzwonić zapytać????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870473 przez nataliaa87
Ja już po wizycie. Junior nie zmienił się w dziewczynkę. Rośnie pięknie, symetrycznie.
Mam tylko niestety łykać żelazo, bo hemoglobina spada. Jakoś średnio mnie to cieszy :/ Boję się zaparć.. Zaraz będę kombinować jak sobie podnieść to żelazo dietą.

Aggi śliczne te ubranka :) Już chyba na trochę większego bąbla :) Ja musze się wziąć porządnie za zakupy, bo daleko w lesie z tym jestem.

Suzanna ja też nie mam pojęcia, co to może być. Jeżeli tego śluzu było dziwnie dużo, to też radzę zadzwonić do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870495 przez asienka87
Natalia ciesze się, że wszystko z juniorkiem dobrze ;)


Marsi u Was w weekend było sloneczko, a u nas znów w sobote paskudna pogoda ;/ ale grill i tak był :laugh: tyle tylko, że w kurtkach siedzieliśmy :)


Dziulka nie mam pojęcia jaki wpływ na wagę ma tarczyca... ale nic sie nie martw, dzidzia na pewno rosnie :) ja po prostu mam apetyt spory :) no ale brzuszek chociaż też rośnie, do 17-ego niedaleko i niebawem wszystkiego sie dowiesz :)


Missyy współczuje alergii :( mam nadzieje, że objawy sie uspokoją i będzie lepiej :)

Aggi no pyszne pyszne :laugh: aż mi smaka zrobiłaś :S powiem Ci szczerze, że jadłam już w kilku miejscach w ostatnim czasie, ale nie umywają sie w ogóle do tych pszczyńskich :blush: mniam :)
co do używanych ciuszków, to ja bardzo lubie sh, sama często chodzę :) a dla dzidzi póki co mamy ubranka po dzieciaczkach w rodzinie :)
a ubranka słodkie:)

Suzanna niestety nie pomogę :( zadzwoń do lekarza najlepiej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870547 przez midnight
Cześć mamuśki :)
Nie mam ostatnio weny, żeby napisać cokolwiek, przymulenie i dół mnie ostatnio ogarnął, napiszę więc tylko, że cieszę się, że wszystkie rośniecie zdrowo i względnie bezproblemowo :)

Mój mały rośnie chyba prężnie, bo kopie mamuśkę naprawdę mocno i często. Dzisiaj byłam znowu na obciążeniu 75g glukozą i czekam teraz na wyniki - co ciekawe - jak mierzyłam sobie cukier glukometrem, to po 2 godzinie miałam poniżej 140, więc tak, jakbym nie miała cukrzycy.. zobaczę jak wyjdzie pomiar w laboratorium. :/ Dodatkowo mam codziennie lekkie skurcze i brzuch mi się napina, łykam więc nospę i modlę się, żeby szyjka mi się przez to nie skróciła :( W czwartek idę do gina, więc może mnie trochę uspokoi i wypisze skierowanie na usg połówkowe (już doczekać się nie mogę).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870566 przez ann-sunshine
Suzanna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Midnight napinanie i skurcze zdarzaja sie kazdej z nas i nie musi sie to wiazac ze skracaniem szyjki.

Wakacjuje sie u mamy wiec tylko na szybko zagladam co u was slychac.

Milego papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870802 przez nataliaa87
Dzień dobry ;)

Kolejny słoneczny dzień przed nami :D

Ann a ja się wczoraj zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz, bo żadnego porannego posta nie było :D
Odpoczywaj i nabieraj sił :)

Midnight nie możesz się dołować! Wiesz przecież, że to nic nie daje. Chyba teraz większość z nas ma jakieś skurcze itp. Ja też czasami muszę nospę łykać, ale byłam u lekarza i z szyjką wszystko dobrze. Ciało nam się zmienia i tyle. Nie martw się, bo to jest najgorsze dla maluszka. Daj znać jak wyniki glukozy.

A ja pędzę zaraz do dentysty, a potem do pracy zawieźć zwolnienie. Hmmm..nie wiem gdzie bardziej mi się nie chce :P

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #870808 przez ann-sunshine
Mialam u mamy zostac tylko do dzis, ale w naszym pionie remontuja balkony i konkretna rozwalka od wczoraj wiec maz stwierdzil ze mam siedziec u mamy zeby to najgorsze mnie ominelo.

Tez musze do dentysty bo wczoraj druga czesc plomby wypadla mi przy jedzeniu platkow ryzowych na mleku!

Missy siostrzeniec ciagle chory ze z nim siedzisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870854 przez aggi
Dzień dobry mamusie :)
Śniadanie zjedzone, herbatka wypita. Przepis na muffiny czekoladowe wydrukowany,
za chwilę idę pichcić :D Mam ochotę coś upiec - w końcu!
A na obiad fasolka po bretońsku :blush:


natalia super że wszystko dobrze :) ja łykam żelazo i męczę się z zaparciami od samego początku, ale w piątek skusiłam się kupić śliwki suszone (ale z Bakkalandu, nie z innych firm!) i kurcze szok :ohmy: poszło szybciej niż myślałam. Także polecam zagryzać śliwki bo działa ;) a ciuszki są w rozmiarach 62, niektóre 68. Nie ma sensu kupować na 56 więcej niż kilka sztuk które już mam :)

asienka no ja sądzę to samo, nasze lody najlepsze :S :S :S Ja się wybrałam ostatnio do lumpka to mi kopara opadła.. ceny z kosmosu a ciuszki wcale nie jakieś 'łał'.. zazdroszczę tym które mają naprawdę fajne dostawy u siebie..

midnight :) Dawno Cię nie było ;) napewno będzie wszystko dobrze ! Dużo odpoczywaj :) A jak maluch kopie to zdrowiutki :D

Ann ale Ci dobrze :) wszędzie dobrze ale u mamy najlepiej :D

Ale się przez ciążę zęby sypią wszystkim na potęgę :ohmy: mi póki co nic się nie dzieje.. tfuu tfuu !

Udanego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870939 przez midnight
Dzień dobry :)

Niby wiem, że te skurcze są normalne i nie powinnam się martwić, ale po poprzednich perturbacjach i kilku pobytach na porodówce od 6-go miesiąca jestem strasznie przewrażliwiona - poza tym przy ostatniej wizycie lekarz mnie nastraszył, że szyjka się skraca
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Ale każdy kopniak poprawia mi humor :)
A doła mam chyba dlatego, że od 3 miesięcy siedzę na zwolnieniu i po prostu świruję powoli - tu gdzie mieszkam nie mam znajomych, i przesypiam większość dnia... :/

Dostałam dzisiaj wyniki obciążenia 75 g glukozy - jak robiłam za pierwszym razem to stwierdzili mi cukrzycę, a teraz po 2h cukier miałam 130, więc w normie - i według tego ostatniego badania już cukrzycy nie mam :cheer: nie bardzo wiem, jak to mozliwe... :S ale jutro mam wizytę u mojego diabetologa to może mi wyjaśni :)

I też muszę do dentysty się udać... a nie cierpię ;) Po poprzedniej ciąży wszystkie zęby mi się posypały :(

Zmykam do dermatologa :) Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870963 przez aggi
midnight ja mam to samo - siedzę sama w domu całymi dniami i tak krążę między łóżkiem, a kompem, czasem zajdę do lodówki :silly: można ześwirować :)


Muffinki zrobione, jedna skosztowana - pyyyszne ale jak dla mnie za słodkie :silly: mężowi będą smakowały mam nadzieję :)

polecam przepis:
www.kwestiasmaku.com/desery/muffiny_cupc...oladowe/przepis.html
wg niego robiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870969 przez midnight
Można zamiast części mleka dodać coli - może nie do końca zdrowo, ale puszyste wyjątkowo wychodzą :) Ale mi smaka narobiłaś ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl