BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #869045 przez nataliaa87
Cześć dziewczyny :)

JA w sumie się chyba tylko przywitam, bo dzisiaj jestem nie do życia. Głowa mi pęka od rana i kompletnie nie mam siły na nic. Położę się - może wróci moc :)

Aaaa..
Asienka szczerze nie za bardzo się orientuję w paprykarzach itp., ale wydaje mi się, że jeżeli w skład wchodzi ryba zawierająca kwasy to sam paprykarz też będzie coś miał mimo przetworzenia.

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869339 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

Dzis juz lepiej, bo wczoraj ugielam sie i wzielam apap na ten bol glowy. Nie wiem czemu wczoraj taki kiepski dzien byl.

Katsi, rewelacyjnie dbasz o siebie i maluszki.

Maniula jak dajesz rade w pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869432 przez aggi
Cześć :) U mnie jeszcze śniadaniowo, ale jak tylko się pozbieram to zmykam sprzątać dom. A popołudniu na urodziny do kochaniutkiej - teściowej.. No cóż. Jakoś odechciało mi się siedzenia wokół stołu bo co tydzień no żeby Was nie skłamać to co sobotę jakaś impreza siedząca :dry: Także.. Znów weekend minie niewiadomo gdzie.

Ann dobrze że lepiej dzisiaj.

Choć np u mnie dziś pogoda nie napawa pozytywnie i jakaś głowa ciężka - wczoraj było o niebo lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869541 przez missyy
dzień dobry :)

W końcu trochę w domku pobędę. Całe dnie z młodym mnie wykańczają. A od poniedziałku pewnie znów za nianię pójdę :P
Próbowałam doczytać co tam u Was, ale nie za bardzo miałam kiedy, bo młody odrazu do kompa leci, jak widzi, że go odpalam i nici z czytania.

Jedno co mi udało się wylookać. Ann gratuluje córeczki :kiss: :kiss: :kiss: No cóż, mąż musi się przyzwyczaić do tej myśli. Albo potem próbować dalej z testem i kalendarzem w ręku :lol: Heheh.
Natalka ładne imię, nieskromnie powiem :blush: :blush:

A u mnie różnie bywa. Odpadła mi ta plomba i byłam zmuszona iść do dentysty wyrwać ten przeklęty ząb :( :( Mija kilka dni a ja nadal cała obolała i dziąsła bolą. Dostałam znieczulenie i nic nie czułam, a teraz to jazda. Dentysta zapisał mi augmentin, ale nie chciałam go nawet wykupować i się nim truć. Siedzę czasami pół dnia z zzimnym obkładem, jak sobie dziąsło naruszę jedzeniem. Męka. :( Nie wiem po co zęby mądrości rosną, jak i tak musze je potem wyrywać :S

Dziś z kolei poszłam na glukozę. bosheeeeeeeeeee, jakie to paskudztwo, takie ciepłe mi podali i aż paliło w gardle. Ale dzielnie jak zwykle wytrzymałam.
Wynik: Na czczo: 4,06 (3,3-5,5mmol/l)
Po 1h (75g) 7,00 (<7,8 mmol/l)
po 2h 6,75 (6,7-7,8 mmol/l)

Chyba ok co? Tylko po 1h blisko granicy :unsure:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869548 przez ann-sunshine
Missy w normie. Ale masz jakies inne jednostki w tym labo. A z zebem wspolczuje. Mnie ukruszyla sie plomba wiec wyjscia nie mam tylko szukac pomocy.

Aggi impra dzis u nas. Martuche wywiozlam pierwszy raz do mamy i tam bedzie nocowac, a my wolna chate mamy i spraszamy gosci zeby mezu mogl sie upic na smutno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869595 przez MAniula
Ann hehehe :lol: rozśmieszyłaś mnie z tym "upić na smutno", ale przeboleje .... ;)
A dla Martuchy przełom, ale da radę;)

My dziś byliśmy w Katowicach spróbować wygrać skode yeti, ale się nie udało, widać są lepsi w płynnej i ekonicznej jeździe :angry:

Potem Ikea, Castorama pooglądać meble i płytki bo do czerwca wcale już tak dużo czasu nie ma.

Ann co do pracy to na l4 było mi dobrze nie byłam taka zmęczona. Teraz o 50% zmniejszyłam ilość klientów dziennie i wieczorami padam, ja nie wiem jak ja mogłam po 6-7 zwierzów obrabiać. No ale muszę zacisnąć zęby czynsz za lokal i zus sam się nie zapłaci. Ale góra do końca maja potem woooolne. Najśmieszniejsze jest to, że ludzie już plotkują, dopowiadają sobie własne wersje. Ostatnio dzwoni pewna pani umówiona już 3 miesiące temu i pyta czy ja przyjmę Remika, no ja, że tak. A ona, że słyszała UWAGA od lek weterynarii, że ja już nie przyjmuje bo mam ciąże zagrożoną... heh miałam ubaw, że mi nic o tym nie wiadomo :) ze faktycznie byłam na zwolnieniu, odwoływałam wizyty ale dziś jest ok. Nawet nie wiedziałam, że ja i mój szkrab jesteśmy na językach :P

Ehh Missyy współczuje zęba, mi też się ukruszyła 6-tka i mam termin na 25 kwietnia dopiero..., i wiem że też w górnych 8-kach coś mi tam wylazło więc poodwiedzam stomatologa.
Miłego weekendu.

Edit
Dziewczyny z dwa tygodnie temu poczułam muskanie jakby rybka mnie skubała, a dziś to już daje czadu, dziś zaczął szkrabek pukać, i nawet mój mąż miał okazję poczuć. Nie wiem czy to możliwe ale dziś tak skacze, że sama jestem w szoku. :lol:
Może podpłynął maluch bliżej tej ściany brzucha :S
Ale czucie dziecka bezcenne. :blush:
Połówkowe usg mam w piątek za tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869853 przez asienka87
Witam sie w ten troszkę ładniejszy dzien ;)


Inna chyba , że tak, no ale teraz na pewno będzie lepiej ;) życze Ci tego :)


Dziulka dokładnie, 6 miesiac, a Ty tylko kg :silly: ja 7 :P ale wszyscy mówią, że nie widać, że aż tyle, podobno tylko brzuch mi rośnie i piersi, więc tym sie pocieszam :laugh:
Staram się jakoś powoli przekonywac do ryb.. spróbuje zrobić tego łososia z przepisu Ann, bo akurat losoś grillowany mi smakował na początku ciąży :)


KAtsi ciesze sie, że u Ciebie wszystko dobrze :) dzidzie rosną, więc i brzuszek się powieksza potrójnie :) aaa, i dobrze, ze póki co obylo się bez szpitala ;)


Aggi dokładnie, śmiejemy się, ze może nad morzem nadrobie te ryby :P zobaczymy :) wczoraj faktycznie pogoda paskudna :( a byliśmy na urodzinkach mojego taty i grilla i tak robiliśmy :P



Natalia odpoczywaj i wracaj do sił :) paprykarz mi smakuje, wiec zawsze to coś :)


Missy glukoza mieści sie w normie, wiec nie masz sie czym martwić ;)
co do zeba, to współczuje :( ja cale szczęście ósemki mam zaplombowane i jest wszysko ok.. ale to chyba tez niestety od dentysty zależy..

Maniula to na pewno dzidzia tak puka ;) mnie tez juz porzadnie kopie, mojego meża tez, ale ja jestrem w tyg dalej od Ciebie i póxniej czulam, ale kazda czuje inaczej :)
no i nie przemęczja sie tak Kochana tymi klientami :) a ludźmi sie nie przejmuj, to idzie jak głuchy telefon, każdy cos doda, i póxniej bajka wychodzi ;) my mamy dostać działke od rodziców, tylko czekamy na przekształcenie na budowlana, a doszły mnie słuchy, że już dom budujemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869957 przez MAniula
Ok urosłam i nikt nie może temu zaprzeczyć ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870056 przez ann-sunshine
Maniula rewelacja pomysl na zdjecie. Tylko trzeba miec faceta z plaskim brzuchem :P

Asienka jak losos?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870091 przez asienka87
Maniula Chudzinko, brzuszek ślicznie się już odznacza :laugh:


Ann jeszcze nie robiłam, bo jakoś nie było okazji :) ale na dniach na pewno zrobię, bo już mi ślinka leci na sama myśl :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870162 przez nataliaa87
Cześć dziewczynki :)

Jak tam po weekendzie? Ja w sobotę też miałam "teściową" imprezkę tylko imieninową :D Wczoraj nawet nie wiem kiedy dzień mi zleciał. Pól dnia spędziliśmy na spacerze. Dzisiaj od rana pięknie świeci słoneczko. Szkoda, że sobota taka nie była..
A ja o 15 idę oglądać Juniorka :D Aż wstać się dzisiaj chciało :D

MAniula gratuluję ruchów! W końcu się doczekałaś :) A i brzuszek pięknie rośnie :) Nie da się ukryć:D

Asienka nie zwlekaj z łososiem :D Mi tak narobiłyście ochoty tym pisaniem, że wczoraj wylądował u mnie na talerzu z dużą ilością warzyw :D Mniam! Zaspokoiłam się :D

missyy współczuję problemów z zębem. Ja też teraz jestem w trakcie leczenia ( poprawiania) i jutro mam kolejną wizytę..Też mi wspomniała, że będę musiała wyrwać zęba mądrości, bo źle rośnie. A ja nigdy nie miałam wyrywanego zęba! Ale jak mus to mus.

Miłego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870187 przez marsi
Cześc dziewczynki :) witam z pochmurnego pomorza.
Weekend z kolei byl bosko słoneczny. Sobotni ciepły wieczór spędziliśmy przy ognisku u znajomych na działce. A w niedziele wygrzewaliśmy się na słonku przed domkiem :) szwagier wyprawiał urodzinki. Na moje nieszczęście była to okazja do zajadania się smakołykami, a miałam z nimi przystopować :( Od dzisiaj zaczynam pilnować się z jedzonkiem :P Słonko tak ładnie grzało, że na twarzy nabrałam kolorku :laugh:
MAniula śliczny brzuszek chudzinko, pozazdrościć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870209 przez dziulka
asienka szczerze to zazdroszcze ci tych 7 kg:) ja się cały czas denerwuje czy moja mała rośnie, a do 17tego jeszcze sporo czasu. Nie mam pojęcia dlaczego nie mogę przytyć. Czy myślicie dziewczyny , ze może być to spowodowane tarczycą? Na początku ciąży wykryto u mnie niedoczynność i zaczęłam brać Euthyrox najpierw 25 a teraz mam zwiększoną dawkę do 50.

Maniula gratulacje ruchów maleństwa. Zgadzam się że to cudowne uczucie :) no i piękny masz brzuszek :):)

Dziewczyny ja dziś też spróbuje tego łososia :) może mi zasmakuje :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870230 przez nataliaa87
Dziulka ja też mam niedoczynność i też jestem na lekach (mam większą dawkę), ale jakoś powoli na wadze przybieram. W 20 tyg. miałam 2,5 kg więcej. Ale czuję, że przez ostatnie 4 tyg. na pewno coś mi doszło :) Nie martw się tym. Czasami tak po prostu jest. Każdy organizm inaczej się zachowuje. Niektóre kobiety na początku tylko chudną. Dzieciątko na pewno sobie radzi i rośnie tak ja powinno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870271 przez missyy
dziulka
nie martw się, też przeszłam z euthyroxu 25 na 50 :) To nie ma znaczenia jeśli chodzi o wagę :) Najwyraźniej maluszkowi tyle zapasów wystarczy. Lekarz gdyby miał wątpliwości, to na pewno by Ci powiedział.

Nie mam czasu na nic. Nadal z młodym siedzę. W ogóle czuje się kijowo, bo dziąsło jeszcze promieniuje i nachylić się nawet nie mogę bo wściec się idzie. Jeszcze dodatkowo wraz z wiosną przyszła masakryczna alergia, tak było wczoraj ładnie na dworze, a ja przesiedziałam w domu z chusteczkami i uporczywym kichaniem. I tak do nocy :angry: Nochal dziś mam cały czerwony. :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl