BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #825891 przez missyy
aggi napisał:

Mmm obiadek zjedzony - ziemniaczki podsmażone z kurczaczkami i suróweczką mmm :blush: pęknę chyba :D

asienka ale umowa na zastępstwo nie ma żadnych zobowiązań jakby okazało się że kobieta jest w ciąży. Nie mają do mnie żadnych prawnych ustosunkowań i mogą mnie po prostu zwolnić. Już wałkowałam ten temat i wiem na 100% jak jest, ale już się do tej myśli przyzwyczaiłam i jakoś nawet zaczęłam się cieszyć że w domu będę sobie odpoczywała..


aggi ale mi apetyt robiszz :S :S Matko jedyna a ja już głodna się zrobiłam. :ohmy:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825954 przez MAniula
Ja też dziś jakaś zmęczona, chętnie bym z tydzień wolnego sobie zrobiła ale nie ma mowy, klienci poumawiani juz na poprzedniej wizycie, nie mam ich gdzie przestawiać. Ehh z jednej strony super bo ludzie mnie doceniają z drugiej ciekawa jestem jak będą lojaln,i gdy będę wracać po macierzyńskim. Na dziś nie sądzę, abym na macierzyńskim była rok :( pracując na samozatrudnieniu taka ponad roczna przerwa to tak jakbym zaczynała od początku, pracować planuje do końca maja potem byłoby mi już trudno ale to wszystko "wyjdzie w praniu" bo jak będzie trzeba odpuścić to odpuszczę, nikt nie jest niezastąpiony. Marze, żeby z dzidzią spędzić jak najwięcej czasu ale chba na rok mnie nie stać...

A z milszych rzeczy to jeszcze naleśniczki usmaże na jutro, z serkiem i syropem klonowym :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826070 przez aggi
missyy ja teraz dojadłam na kolację pięć ziemniaczków i dwa kurczaczki i mam dość :P Już na nie dłuuugo nie spojrzę :D ale polecammmmm :blush:

MAniula to moja mama wymyśliła naleśniczki z serkiem i owocem granatu :D Ciekawe jak to smakować będzie :S

A ja jutro obiecałam mamie że pojadę z nią poszukać płaszcza jakiegoś do CH..
kurcze niby L4, niby można odpoczywać ale ciąąągle coś. No nie usiedzę w domu. A najchętniej bym spała i spała..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826095 przez nata
Mhm....ale smaki narobilyscie z tym jedzonkiem :laugh: hihi az sie glodna zrobilam a to juz ta godzina :P ja bylam dzisiaj u kol.i zrobilysmy sobie frytki mniam :lol:

A jutro dzien pelen zajec, zakupy przed wyjazdem, pakowanie itd. A wyjazd na dluzej bo do wtorku :laugh: to takie zastepstwo letnich wakacji B)

A nad tym lekarzem sie zastanawiam i sama nie wiem co zrobic :angry: pewnie gdyby. O ty nie wiedziala to nie byloby problemu a tak.... ;)

aggi masz racje niby na L4 a ciagle cos, mam tak samo :) I bym powiedziala,ze powinnam byc zmeczona a tu lipa :dry: w dzien bym spala,bo zmeczona a wieczorem jak sie klade to spac nie moge, a rano oczu otworzyc eh...

maniula jesli moge wiedziec czym sie zajmujesz?

Ogolenie mowic nigdy nie mialam problemow z cerka, syfki itd. To raz na..... a teraz ... :dry: na twarzy jakies krostki, jakis maly syfek, na szyi tez syfek, co jest? Dr mowila,ze sie poprawiam wlosy,skora i paznokcie.
Milej nocki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826104 przez aggi
nata to ja chodzę w dzień nieprzytomna czy wstanę o 6 czy o 12 bo i tak w nocy spać nie mogę :( Wieczorem ziewam że szok, a zasnąć się nie da bo nie umiem się ułożyć do spania :angry: masakra szkoda gadać, mam nadzieję że to minie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826144 przez ann-sunshine
Aggi ale mialas noc :ohmy:

Ja sie zarazilam od was i tez co noc sie budze a potem nie moge zasnac. Czasem pol godziny, a czasem poltora.

Maniula jezeli jestes doceniana to nawet jezeli klienci sie wykrusza to szybko zdobedziesz nowych.

Nieatety z umowa Aggi tak jest. Przy umowie na zastepstwo kobieta nie jest chroniona w ciazy.

Tak sie nastawilam ze ide 31 na usg ze jest mi zle bo mi grafik zmienili, ale mam to w nosie, planow nie zmienie, grafik musza zmienic.

Z przerazeniem stwierdzam ze jak jestem w domu to jem co 2 godziny z zegarkiem w reku
Podziękowania: Inna607

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826171 przez MAniula

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ann no nie łatwo pewnie zmienić termin usg więc może uda się zamienić zmiane, tego ci życzę. A co do moich klientów to liczę dokładnie na to co napisałaś :laugh:

Nata udanego wypadu! Odpoczywaj.

Aggi a ja jakoś ostatnio mniej objawów, choć wieczorem padam to fakt;)

Ogólnie miłego dnia wam życzę, ja dziś od 12:30 do 20 uff i na pełnych obrotach. Byle do weekendu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826226 przez aggi
Ann i dzisiaj znów taka noc za mną :dry: chyba zwariuję bo się kompletnie nie wysypiam :ohmy: no pewnie że nie Ty masz się dostosować, byłaś pierwsza, a na USG się dostać to jak w totka wygrać ;) a ja jak jestem w domu to lodówka mogłaby na chwilę obecną nie istnieć :dry: wszystko mi na sam widok w gardle stoi - chyba mam gorsze jedzeniowe dni :dry: choć i tak dobrze że śniadanie wciągnęłam jakoś :S

U mnie -5, zimno brrrr, a ja mamie obiecałam że z nią pojadę do CH :S niewiem jak przeżyję, kość mnie ogonowa napitala jak za długo chodzę... same problemy ze mną ;)

No nic, miłego dnia dziewczyny B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826346 przez asienka87
Aggi no chyba że tak, nie mam pojęcia, jak wygląda umowa na zastępstwo i jakimi prawami sie rządzi... przykro mi :kiss:

Missy ja sie tak wczoraj najadlam , ze szok...wieczorem sie ruszać nie mogłam, az mnie z tego obżarstwa żoładek rozbolał :P musze bardziej uważać na to , co jem i ile jem :laugh:

Nata pierwszy raz tej nocy nie obudziałam sie ani raz siusiu :) dopiero o 8.00 rano wstałam :laugh: miodzio :laugh:

Ann no pewnie, Twoja wizyta najważniejsza, to oni muszą sie teraz dopasować do Ciebie :)
i nie przerażaj sie tym jedzeniem, bo to właśnie dobrze, ze jesz co 2 godz:) mnie lekarz wyraźnie powiedział- jeść często, ale mało, nie robić długich przerw miedzy posiłkami... uwazam , ze co 2 godzinki coś przegryźć jest bardzo dobrze :)


Maniula stawialam, ze jesteś fizjoterapeutką :) ale masz bardzo ciekawy zawód :) no i na pewno musisz teraz bardzo uważać na siebie :kiss:



A ja znów mam problem Dziewczyny :(
Dopiero miałam problem z pęcherzem, już jest wszystko dobrze, a od wczoraj pieczenie i dyskomfort w okolicy narzadów płciowych :( i lekki ból podczas i po współżyciu :( boje sie , ze to grzybica bądź zapalenie pochwy :( a wizyte mam dopiero w przyszłym tyg w srode...i chyba znow musze zadzwonic do mojego gina :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826376 przez nata
maniula ja tez myslalam,ze tak jak ja jestes fizjoterapeutka :laugh: ciekawy zawod. Musisz miec dobre podejscie do zwierzaczkow :lol:

asienka87 musisz uwazac na siebie. Mi pomaga plyn laktacyt. I zauwarzylam,ze jak chodze w stringach to czuje dyskomfort gdzie kiesys tylko stringi i nie bylo problemu.

aggi sluchaj tzn.,ze pojawiaja sie u Cibie bole z kosci krzyzowej. Jest na to sposob :laugh: kinesiology taping. Jest on calkowicie bezpieczny dla kobiet w ciazy :lol: kinesiology taping to plastrowanie - takie kolorowe plasterki co maja sportowcy :) poszukaj kogos w Twoim miescie co ma kinesiology taping dla kobiet w ciazy :blink: poza tym mozna go stosowac w wielu innych schorzeniach a u kobiet w ciazy m.in.nietrzymanie moczy, podtrzymanie brzucha, bole kregoslupa, kolka, zgaga, puchnace nogi itd. Kwestia dobrania aplikacji :-) a i nie wierz w to,ze kolor plastra ma jakies znaczenie, bo to nie prawda a czesto tak mowia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826456 przez missyy
dzień dobry ;))))

mroźno, zima się odezwała i nie chce sobie pójść. Jedyny plus słoneczko świeci więc nie jest tak ciemno w domu :blush:
Jak zwykle nic mi się nie chce. noce dla mnie to najlepiej z 12h trwają. Mam do tego jakieś zbzikowane sny :S :S
Dobrze mają te, które nie muszą w nocy wstawać do toalety :silly: . Ja jestem z tych które wstają co najmniej raz. Bo na dodatek ciągle chce mi się pić w nocy. I tak się niekiedy budzę co parę godzin :side:

A moje dolegliwości to już chyba tak zostaną. Nic mnie niby nie boli (no może od obolałego krzyża :blink: ) ale co jakiś ruch, wstawanie, przewracanie się z boku na bok, nadal czuje takie "ukłucia igłą " wiecie gdzie :blush: :blush: :blush: Upierdliweee :angry:
Ja tu pokłuta, a emek co...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
samolub :P

nata też mam problem z cerą. Jak nigdy takie wypryski mi się nie zdarzały, to teraz hurtowo :dry: Paznokcie faktycznie są mocniejsze,ale to na tyle :lol:

aggi jak tam zakupy?? B)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826481 przez asienka87
Nata ja kupiłam nawet specjalnie płyn do higieny dla kobiet w ciąży... tylko ze ja zawsze miałam z tym problem, już przed ciążą, lekarz powiedział , że " to już taka moja uroda" i ze ma wiele pacjentek z takim nawracajacym problemem...a podobno w ciaży tym latwiej o to... w każdym razie zadzwoniłam do gina, kazał kupić maść clotrimazolum , stosowała któraś może? w przyszłym tyg mam wizyte, wiec na razie kazał tylko ta maść i zobaczymy... ehh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826541 przez ann-sunshine
Cześć,

Asieńka, ty to się masz. A tę maść to chyba Aggi stosowała na samym początku ciąży jak się nie mylę. Ja nie mam problemów tego typu na całe szczęście.

Ale jestem dziś rozbita, nic mi się nie chce :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826657 przez MAniula
Hej, paaaaadam na twarz, dobrze, że koleżanka przyszła mi umyć dwa zwierzaki na koniec dniówki bo bym tam padła i nie wstała..., ehh a teraz mi się aż chce ryczeć z tego zmęczenia, normalnie mam dość, ale koniec narzekania...

Fizjotetapeutka, ojoj ładnie by było, ale mnie ciągnęło do zwierzów i po zootechnice jestem;)

Asienka, ja używam laktacyd od bardzo dawna bo też takie historie bywały, teraz lekarka poleciła mi ten fioletowy z arniką, każe się myjąc zostawić na chwilę i dopiero zmyć i zostawić żeby wyschło samo. Do tego smaruję się w koło lacibios femina, to żel do tych okolic też dla kobiet wciąży i odpukać jest ok.

Dobranoc dziewczyny, jutro też mam ciężki dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826661 przez aggi
asienka ja już przywykłam i jakoś uznałam że widocznie tak będzie lepiej.. też za często przeceniam swoje jedzeniowe możliwości :D Niby jest nas dwójka a nie umiem jeść tyle co wcześniej :cheer: kup sobie w aptece krem clotrimazolum na załagodzenie pieczenia i swędzenia (mi lekarz kazał go stosować bez obaw i działa) i pędź do lekarza, bo zapewne przepisze Ci globulki jakieś albo może dasz radę przeczekać do wizyty na tym kremie. O widzę że sam Ci o tym clotrimazolu powiedział :) Ja mam zawsze w domu tubkę na wszelki wypadek.

nata przeczytałam co mi napisałaś i jestem w szoku że coś takiego istnieje :P Może do Ciebie się przejadę na zabiegi haha :S

missyy mój ma to samo - ciągle i wszędzie :P :D więc Cię doskonale rozumiem :blush:
aaaa zakupy bardzo dobrze, nie ma to jak z mamą jechać haha :D

Mama jak wpadła do sklepu to nie wiedziała gdzie patrzeć (jechaliśmy kupić dla niej płaszcz - którego nie kupiła, dla mnie buty pooglądać i tak pochodzić) kupiła mi 3x body 'bo są słodkie i w ogóle takie zajebiste' :P Słowa mojej mamy :S kij że na 74 wielgaśne ale ważne że są 'słodkie' ;) Jak zobaczyła malusie skarpetki to musiałam ją powstrzymywać :D Ale i tak powiedziała że na spokojnie sobie kiedyś przyjedzie pochodzić i porzucać tymi ciuszkami :woohoo: A ja sobie zakupiłam spodnie na gumce jeansowe ze ściągaczami na nogawkach :P za całe 16 zł :D

Ann to wskakuj w ciepłe papućki i pod kołdrę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl