BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #925188 przez MAniula
Hej przepraszam, ze znow nie nadrobilam, poprawie sie moze jutro:) bo chce wiedziec co u was!

A teraz znow tylko pytanie: jakie macie laktatory chodzi o firme i czy elektryczny. No i czy zadowolone jestescie?

Dobranoc, jutro wlacze laptopa i elaborata walne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925194 przez Wiki
Maniula- ja mam elektryczny z Medeli jestem z niego zadowolona i polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925195 przez MAniula
To raz jeszcze ja, Ewuchna tez charczy. Dzis polozna powiedziala, ze to normalne, ze to krtan zapewne - sapka sie na to mowi lub moze byc spowodowane zakrztuszeniem albo ulaniem jak do noska pojdzie. U nas wczoraj sie zaczelo i w nocy mialam traume z tym zwiazana. Jutro sie odezwe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925224 przez aggi
MAniula ja mam LOVI Prolactis elektryczny dwufazowy. Jest dość drogi ale super spełnia swoje zadanie. (Uwaga będzie poemat bo jest tak dobry że mogłabym godzinami chwalić :D ) więc można go zmienić w ręczny bo są dodatkowe części. Więc jak nie masz prądu to działa na baterie a jak baterie wysiądą to można w ostateczności ręcznie ściągać :) Działa szybko, bezboleśnie. Ma funkcję masażu, odmierza czas, można sobie zapisywać ustawienia :) Jak dla mnie bomba ! Cena może trochę wysoka jak dla mnie, ale nie orientowałam się jak tam z innymi firmami. Ja jestem zadowolona w 10min mam pełną butlę mleka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925231 przez Inna607
maniula ja kupowałam elektrycznybz BabyOne chyba jakos tak szczerze NIE polecam jest okropny pieniądze w błoto .. . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925308 przez gabi28
Dzien dobry..


ja z lipcówek jak już wiecie..

piszecie ,że wasze dzieci charczą.. u nas jest tak samo. od dłuzszego czasu już.

Pani doktor powiedziała,aby stosować wodę morską.. mam taką fajną nazywa się STERIMAR BABY.
Na lężąco wpryskać tą wodę,potem podnieść dziecko do pionu albo położyć na brzuszku. po chwili śćiągnąć aspiratorkiem,tylko,że jeśli ściągamy z lewej dziurki to prawą przytykamy z boku noska palcem i potem na odwrót... troszkę pomaga... chociaż charczenie nadal jest...ale jakby mniejsze.

powodzenia dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925353 przez Gąska
aggi całkiem nieźle prezentuje sie ten laktator :) musze go poszukac w promocji :) niedlugo wracam na uczelnie to bede musiala zrobic juz zapasy mleka dla Orzeszka.

My po wizycie poloznej,maly wazy juz 4700g czyli przez tydzien 400g znow przytyl.z moim mlekiem wszystko ok i z iloscia,poprostu maly ma wzmozony odruch ssania,dlatego ciagle cycek,a za smoczkiem nie przepada :( bedziemy walczyc.
A ja mam duzo jesc wszystkiego,zeby nie zniknac ;) zobaczymy co z tego bedzie.

Musze powoli szykowac prezenty na dzien mezczyzny dla moich chlopakow:) malemu musze poszukac huśtawki,ma lezaczek w spadku fisher price,ale jescze za wczesnie dla niego,a jak podrosnie to lezaczek juz bedzie za maly dla klocka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925387 przez Inna607
Hejo :D

Dziś dzien zupełnie inny niż wczoraj od rana wszystko dobrze sie uklada, byliśmy na badaniu bioderek - wszystko bardzo ladnie :)
Od wczoraj traktowalam Nadie woda morska wlasnie ta co gabi napisala i juz zasypiala rozesmiana dzis rano tez jej psiknelam do noska i jakby juz nie charczala i przede wszystkim ladnie oddycha, teraz kupilam Fride do noska bardzo polecam fajny sprzet i skuteczny GRUSZKA to przezytek !!! No i niunia juz mi sie nie dusi ufff a i kupilam w razie co Maść majerankowa co prawda jest od roku ale w ostateczności nie zawacham sie jej uzyc :D Przede wszystkim moja królewna dziś spokojnie śpi i nie wybudza sie bo nie mogla oddychać ulzylo mi :)

gaska my musimy w koncu sie zgadac na ten spacer taka piękna pogoda ze az szkoda nie korzystać :)

Ooo alarm sie zalaczyl :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925391 przez Gąska
Inna607 dzis jade do rodzicow,jak maly bedzie grzeczny to dam znac na fb :)j

A oto nasz Orzeszek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925570 przez asienka87
Witam mamusie :)
my po szczepieniu na rota i pneumo, mały zniósł to dzielnie i po szczepieniu też nie był marudny ani nie miał gorączki, wiec ogolnie wszystko ok:)
niestety znów po wizycie mam mieszane uczucia... u nas w przychodni jest tak, ze mimo, iż wybrało sie pediatre dla dziecka, to i tak przyjmuje lekarz, który akurat ma dyzur... i wczoraj trafilismy na innego dr, niz dotychczas... tez z kolei kazał zaprzestać stosowania rureczek antykolkowych (poprzednia Pani dr nie miała nic przeciwko) i zapisał syrop lactulosum na zaparcia.. oprócz tego zauwazył płaska główke i nakazal dodatkowo co drugi dzien podawac wit D3 i przyjsc do kontroli za 3 tyg...płaska główka i problem z doborem wit D3? przeraziłam sie :( mam nadzieje, ze sie jeszcze ładnie wyksztalci...
co lekarz to opinia ;/ kupiłam leki i bede podawac.. zobaczymy.. ehh

było też wazenie i mierzenie :)
Mój Skarb waży już 6640 g i ma 66 cm :)



Aggi no to sie pochwaliłam tym spaniem :P od dwóch dni 6 godz zmniejszyło sie do 4 :P
ja tez zakładałam poł roku... na razie dałam rade 2 miesiae, a ile jeszczr to zobaczymy... póki co mam nadal strasznie poranione sutki i nie chca sie zagogic co wiaze sie z bólem... maltan i bepanten srednio pomagaja..

Inna no własnie małemu tez cos sie poprzestawiało znów i budzi sie po 4 godzinach :)

Gaska tylko najgorsze jest to, ze ja i tak tych 6 godz nie spałam, bo on zasypia o 21 a ja dopiero 22-23 :) a teraz w ogóle spi krócej :P zobaczymy jak bedzie dalej :) śliczny synek :)

Maniula ja mam elektryczny również z medeli, jak Wiki i jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925581 przez Inna607
asienka bo z tymi naszymi szkrabami tak jest zdążymy się pochwalić a na drugi dzień koniec dobrego heh bynajmniej ja tak mam :)
Ja też tak mam że niunia zaśnie a ja jeszcze siedzę a potem nie wyspana jestem heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925589 przez marsi
Hej :kiss:
widzę ze nie tylko ja mam zaległości. Postaram sie nadrobić wieczorkiem a teraz napisze co u nas. Co najwazniejsze chrzest za nami :) Antoś to prawdziwy aniołek, caly chrzest przespał. Nawet polanie główki woda nie bylo go wstanie obudzić. Na sali również caly czas spal, nawet pod czas zdjęć gdy byl przekładamy z rąk do rąk. Naprawdę mam aniolka. W ciągu dnia zalicza jedna drzemkę 4-5godz., a tak to standardowo wcina co 2,5godz. W nocy tez zalicza jedną dłuższą drzemkę 5-6godz. Z reguły od 20 do 2. Ostatnio jestem mega szczęśliwa bo udaje mi sie pogodzic mój pedantyzm w sprzątaniu, z gotowaniem, zakupami, spacerami i opieka nad synem. Jestem mega podbudowana, nawet znalazlam czas na fryzjera i kosmetyczkę. Przesyłam wam kochane moja pozytywną energie i zycze dużo spokoju. Polecam na relaks kąpiel w solach o ulubionym zapachu urządzoną przez męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925618 przez asienka87
Marsi to tylko pozazdroscic ;) mam nadzieje, ze mój synek tez stanie sie bardziej ogarniety, hihi, zebym i ja miała czas na wszystko ;) ale narzekac nie moge, bo juz jest duzo lepiej ;)

a na dzien dobry mój synek przesyła usmiech ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925637 przez aggi
hej mamusie :*

u mnie z cycami lepiej, już nie bolą i wiecie nie wiem ale moje serce w takich sytuacjach gdy to zapalenie odpuszcza... mówi mi że mam się w łeb porządnie z patelni walnąć że w ogóle o mm myślałam.. chyba póki co dalej będziemy się karmić cycem,.................. ale jakoś z mlekiem nie wyrabiam żeby odciągnąć tyle ile mój głodomor potrzebuje :blink: zawsze miałam zapas zrobiony w lodówce a tu deficyt się pojawił i ledwie odciągam tyle co zje czyli ok130ml..... nie wiem co się dzieje?

marsi zazdroszczę że masz na wszystko czas :) ja nadal mam problem z organizacją

asienka no niestety co lekarz to opinia... zdrówka :* nie martw się na zapas! śliczny Kacperek :blush:

ja dzisiaj wieczorem na wizytę kontrolną do gina . jak ten czas leci mały ma już 6 tyg :woohoo:


Maksio też pozdrawia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925646 przez asienka87
Aggi oj czas leci, leci :) i Twój Maksio, jak na 6 tyg, to naprawdę duży chłop :) śliczny ;)
co do deficytu mleka, to pewnie Kochana masz kryzys laktacyjny... pojawia sie miedzy 4 , a 6 tyg, ja tez go miałam i mimo wcześniejszych zapasów, to właśnie w tym okresie miałam tak "na styk"... a teraz znów mam 3 porcje w lodówce :) tak więc musisz to przetrwać, dalej odciagać, a wszystko wróci do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl