BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #909103 przez Kinga2424
Dziewczyny, czyli według WASZEGO liczenia ja jutro zaczynam 8 miesiąc????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909104 przez agniesia1604
Hej melduje się... mąż o zabiegu i już w domu:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909107 przez agniesia1604
A CO u Was słuchać?
Któraś urodziła?:P Jak się czujecie?:) ...nie nadrobie tych wszystkich postów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909108 przez Caroina
To jest właśnie problem, że nie w każdym szpitalu mozna załatwić znieczulenie. Co to za problem udostępnić je w każdym szpitalu za opłatą i ulżyć kobietom, które nie chcą się katować bólami. Dlatego tamta klinika mi odpowiadała bo znieczulenie gwarantowane :) ale tyle kasy nie dam, jednak sknera ze mnie nawet jeśli chodzi o moja własną wygodę ;)

Dotkawy Do kołyski można kupić mniejszy komplet pościeli i prześcieradełka. Wpisz sobie w allegro posciel do kołyski to pełno tego wyjdzie.

Aneta Czuje się niezbyt...ból nie odpuszcza, już łykam ziółka, pije 100% sok z żurawiny i nie mija. Musze sie wybrać do apteki po urafuraginum. Co z tym idzie w parze to dołek psychiczny bo już tak dobrze się ostatnio czułam i znów....no załamać się można. Ale jaka to byaby ciąża gdyby nie przykre dolegliwości :silly:
Z tym układaniem to przyjemność jeżeli 1.nie robi się tego na raz, 2 lub jest tego mniej, 3 bez prasowania - ja nie prasowałam ubranek (chyba, że naprawde tego wymagały.
Fajnie wkręciłaś mame :) Poka ten rozek i podusie :)

Munkki No właśnie bo żeby chęci były to trzeba mieć to gdzie ułożyć, a jak pokoik nie gotowy to jesteś usprawiedliwiona ;)

Ja licze tak jak Marza pisze czyli 2 tydzień 7 miesiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909109 przez Kinga2424
agniesia1604 Och Aguś współczuję Ci przeżyć. Wyobrażam sobie co teraz czujesz. Niepotrzebny i stres i zamieszanie. Pamiętaj Ty masz być szczęśliwa ze swoją rodziną. I dobrze, że mąż idzie za Tobą. Dobrze, że operacja się udała i wszystko wraca do normy. Teściami się nie przejmuj. Teraz Bidulko masz inne zmartwienia na głowie.

Caroina U mnie znieczulenie jest darmowe, ale... jak zaczął mi się poród i ich błagałam o znieczulenie to niby było już za późno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909112 przez Caroina
Kinga 8 mies zaczyna się po 31,5 tyg. Miałaś leżeć i nie stresować się. Z tymi kamerkami dobry pomysł. Proponuje jeszcze teraz zamontować i kontrolować wszystko z kanapy ;)

Agniesia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909114 przez Caroina
Kinga Tak robią w szpitalach. Ostatnio na jakimś forum dziewczyna pisała, ze bardzo jej zależało na znieczuleniu. Dograła wszystko w tym temacie, miała to na piśmie, a jak przyszło do porodu to przykro nam ale anestezjolog ma urlop :blink: Ręce opadają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909118 przez Marza
Kinga jutro masz ostatni dzien 7 miesiaca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909119 przez Kinga2424
Caroina MarzaDziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909121 przez Marza
Kinga nie ma za co :D dzieci.civ.pl/tygodnie-miesiace-ciazy ja sobie wg tej stronki patrze :)

A u mnie dzisiaj jakoś nudno... Już ogarnęłam mieszkanko i teraz się obijam :) Przeczytałam wszystkie posty, ale już nie wiem co komu napisać, więc to przemilcze :silly:
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909124 przez aneczka25
dziewczyny!!!!
Doradźcie coś lub odradźcie....
Nie wiem czego ile.....czy tak wystarczy?






3xmajty poporodowe
1x bepanthen
1 x rożek z uszkami
40x gaziki jałowe
1 x termometr z miękką końcówką
1 x Nose Frida + 10 x filtry
1x szczotka do butelek
1x łańcuszek do smoczka
2 x smoczek LOVI
60 x płatki dla niemowląt
60x patyczki kosmetyczne
1x krem do pielęgnacji Ziajka
30 x podkłady poporodowe
1x prześcieradło nieprzemakalne frotte
1x butelka 150ml tomme tippee 1x butelka 260 ml ze smoczkami o wolnym przepływie+ dwa smoczki o średnim przepływie
4X podkłady 90x60 do szpitala
1x podkład na ramię z ceratką
3x Rureczka WINDI
1x mydełko odplamiające
1x materacyk do kąpieli + 2 gąbki
1x termometr do kąpieli
1x oliwka Ziajka
6x sól fizjologiczna
1x maść przeciw odparzeniom
1x płyn natłuszczający do kąpieli
1x cążki
1x naturalna szczotka do włosów
Czy coś mi niepotrzebne???? Czy o czymś zapomniałam???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909126 przez Aneta_78

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Caroina to tak żartobliwie było o tym układaniu...Ty wiesz ;-)
Wiesz mnie wykończyło prasowanie tych rzeczy..no masakra,upał do tego..

Marza ja też się chcę ponudzić :-) ale u mnie to nawet ryba na patelni się buntuje cholera!! rozpada się..
B pyta "mama co dziś na obiad??"
Ja "dorsz...po przejściach"

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909129 przez Aneta_78
a propo przepraszania.
Moje dziecko jest luzakiem. Moje dziecko się nie spina, w szkole również..
Na lekcji polskiego Pani wyczytała jego koleżankę z ławki,żeby wyrecytowała wiersz. Dziewczynka albo się nie nauczyła,albo zestresowała - nie wiem, w każdym bądź razie struchlała..łzy w oczach..
A mój syn ( wtedy 7 latek) tak oto ja wsparł:
"- Nie denerwuj się. Nie warto. Poproś o jedynkę..i bez stesu"
K na to łamiącym się głosem -"Proszę Pani..yyy..poproszę o jedynkę."
Zostałam wezwana,syn demotywuje koleżankę a na prośbę Pani,żeby przeprosił powiedział " przeprosić mogę..jak trzeba...ale nie obiecuję poprawy"
No tego go uczę..po co przepraszać dla samego słowa przepraszam,jeśli my uważamy ze nic złego nie zrobiliśmy i nie planujemy się zmieniać..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909137 przez Caroina
Aneta Wiem, wiem :) Dlatego też nie prasuje jeśli nie trzeba ;) Nieźle, że już do 7latków wzywają do szkoły :woohoo: Tez kobieta miała powód, nie poważna ta nauczycielka zawracać gitare takim drobiazgiem :blink: Sytuacja ogólnie zabawna widać brakowało jej poczucia humoru...sztywniara ;)

Aneczka Wykluczyłabym: materacyk do kąpieli, położna nam doradziła, żeby nie używać żadnych leżaczków ani gąbek bo po 1 tylko przeszkadzają, po 2 bezpieczniej jest trzymać maleństwo w rękach bo na takim leżaczku nie trudno o poślizg i 3 przede wszystkim siedlisko baktrii (gąbka/materiałowy leżaczek). Ja już miałam wtedy taką plastikową wkładkę/lezaczek i faktycznie nie używałam bo łatwiej mi było bez. Aaaa, żeby dzieciątko się nie ślizgało wystarczyła pielucha tetrowa.
Co do reszty to raczej wszystko się przyda, w jakich ilościach to już indywidualna sprawa więc kup jak uważasz :)
A co to są te Rureczki WINDI ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909139 przez aneczka25
Aneta podziwiam twojego małego mężczyznę :P
Caroina w takim razie wykreślam tą gąbkę :huh: Dzięki za info :kiss: A te rureczki to wszyscy dookoła polecają na kolki....do dupki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl