BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #909517 przez marzenap
cześć Dziewczynki dawno nie pisałam bo przez 2 tyg.mojego "urlopiku" nie miałam dostępu do netu.Nie dam rady Was nadrobić to ok.300 postów ;)
ale teraz bede na bieżąco ;)
miłej niedzieli kochane :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909525 przez jagodzianka44
Bozeee!! Nie moge spac w nocy co zaczyna mnie strasznie irytowac ;/

Malvi to widze ze nie bd musiala juz pieniedzy tracic :) tez mam kilka ciuszkow na 74 ;) ja we wrzesniu paczke dostanee ;) +wozek +fotelik+kojec :) na mnie mowia Betoniaraaa -,-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909526 przez Aneta_78
Malvi..byłam foczką,a od jakiegoś czasu jestem foczillą :blush:

Caroina ja wczoraj byłam na zakupachvw centrum handlowym z koleżanką. Sklepy były super klimatyzowane i w ogóle nie odczułam upału ;-)
Ale oczywiście,że lepiej wykorzystać ten czas na basenik..
My dziś z kolei jedziemy nad jeziorko, bo wczoraj moi chłopcy byli na spływie kajakowym, a ja no cóż na takie rzeczy się nie nadaje. Więc dziś plażing - dla mnie :-)

I znów kupiłam ciuszka dla maluszka ;-) eh no ja nie mogę wychodzić do sklepów..no nie mogę..

Miłej niedzieli!!!

P.S. Nelcia jak chcesz to Ci napisze jakie ja miałam podejście do "ślepego przepraszania" przez 2-3 letnie dziecko...ale to jak wrócę..aha tylko wiesz,ja jestem dość kontrowersyjną mamą..;-)..może lepiej idź za tłumem?!?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909578 przez malvi
Wow jak tu dziś pusto :P

Ja właśnie ugotowałam rosół i się dosłownie rozpływam.....

marzenap a jak się czujesz w 8 mscu? ;)

Jagodzianka no pewnie - z 1 strony oszczędność a z 2 ogromna radość :laugh: bo tyle tego jest, że nie wiedziałam co najpierw zacząć oglądać :woohoo: :woohoo:

Anetka miłego odpoczynku :) Ja to już nawet nie mam co patrzeć na ubranka, bo na razie to się zastanawiam gdzie te pochowam :P i kto mi je wszystkie wyprasuje haha :woohoo: chyba zaraz się wezmę za jedną partię :P

Kinga do Ciebie mam pytanie :) Bo widziałam, że część rzeczy dla dziewczynek wisi w szafie. Powiedz mi - czy masz takie standardowe wieszaki dziecięce na 30-32 cm? Ja się przymierzam właśnie do zakupu tej szafy tekstylnej w JYSKu i jakichś wieszaczków na allegro ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909583 przez agniesia1604
ja posiadam wieszaczki dziecięce 30cm z allegro i te najtańsze...a szafka ma głębokości 40 i pasują;)

Ja też będę musiała zabrac się za wyciaganie starych malutkuch ciuszków , za pranie i prasowanie.... oraz układanie w szafie... ale najpierw mąż musi wrócić na tyle do zdrowia zeby mógł chociaz troche mi pomóc w tym wszystkim
Nie wiem po jakim czasie tak naprawdę będzie mógł np dźwignąć Stasia... ja narazie daje radę ....ale boję się ze za 4 tygodnie to ja już w ogóle będę miała balon... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909591 przez malvi
Agniesia a powiedz mi - dużo masz tych wieszaczków? I jakie typy ubranek na nich wieszasz? :) Sorry za głupie pytania, ale ja jestem zielona w tych kwestiach, a nie chce jakoś za dużo czy za mało kupić.... Myślałam nad kupieniem 50 szt. tych "zwykłych" i jeszcze z 10-15 z klipsem na spodenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909630 przez agniesia1604
mam 30 szt i używam ze 20 max... wieszam kurteczki, bluzy, sweterki no i spodnie dżinsowe ....
No i 20szt mieści mi się w szafce o szerokości 50cm... i jest to ściśnięte raczej .... zależy jaką będziesz miała szafę o jakiej szerokości ... no i przyjmij to że lepiej nie ściskać tych ubranek...
myślę że 30-40 szt to max... bo prawda jest taka że dziecko szybko wyrasta z ciuszków a raczej body nie będziesz wieszała na wieszaczkach:P
Nawet proponuję na początek kupić 30 szt... a ewentualnie gdyby kiedyś miało braknąć to dokupić... bo Ci się to będzie walać jak mi:(
Dla dziewczynki kupiłabym o 10-15 szt wiecej bo kiecki:P
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909632 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Jestem w domu. Dziś rano dostałam pierwszą dawkę sterydów. Jutro rano druga. Już jestem spokojniejsza.

malvi Co do tych wieszaków. Jak kupowałam Paulince wieszaki, to szło kupić mniejsza za rozsądną cenę. Teraz niestety tych mniejszych nie udało mi się nigdzie znaleźć. Zmierzyłam je przed chwilą. I tak... Mają 34 cm długości. Kupiłam je w pepco. Nie wiem, czy nie umiem szukać, ale tańszych nie udało mi się nigdzie dostać. I tak... Pierwszym razem jak byłam w sklepie to kupiłam 8 opakowań pakowanych po 6 sztuk. Za komplet niecałe 4 złote, więc jak dla mnie nie aż taki majątek. A dla mnie wygoda jest niemożliwa. Niestety dla mnie te 48 sztuki to było za mało. Następnego dnia skoczyłam znów do sklepu i kupiłam jeszcze 7 opakowań. Ale teraz z czasem znów zaczyna mi tego brakować. Więc znów będę musiała kogoś posłać, by mi jeszcze dokupili.

Co wieszam na tych wieszaczkach. No więc tak: śpiworki, spodnie ogrodniczki, sukienki, wszystkie pajace, kilka śpiochów, a poza tym wszystkie GNIECĄCE się rzeczy. Dla mnie to wygoda i gdybym miała więcej miejsca, to i wszystkie śpiochy i wszystkie body bym powiesiła. Paulinka ma osobną szafę i ma ciut więcej rzeczy na wieszakach. Ja wyciągając rzeczy z prania już lubię je wieszać na wieszaki, bo wtedy zdarza się, że ich wogóle nie prasuję. Nie wiem, czy Ci pomogłam, ale napisałam jak jest u mnie.
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909641 przez malvi
Dzięki dziewczynki za rady, ja będę miała tak jak Agniesia szafę o szerokości 50cm, także jakoś bardzo nie zaszaleję z tą ilością powieszonych ciuszków :P Głównie chcę powiesić kombinezony, bluzy, spodnie itd.
Szafa już zamówiona, także powinna być za kilka dni :) Ale i tak jeszcze czeka mnie tyle prasowania, że ho ho :D

Jutro mam wizytę u chirurga naczyniowego, ciekawe co mi powie :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909658 przez aneczka25
Cześć dziewczynki :kiss:
Witamy się z rana pierwsze.
Mamy dziś wizytę u lekarza-tylko najpierw trzeba się zarejestrować więc za godzinę będę dzwonić.
Ostatnio zrobiłam badania TSH i wyszło mi 3,64, a poprzednie było 2,9 więc chyba powinnam zwiększyć dawkę Euthyroxu.Muszę iść do endokrynologa :/ z tym że u mnie w mieście takowego brak....
Kinguś ale Ci zazdroszczę! Pięknie wygląda ta szafa! Ja nie mam w ogóle wieszaczka! Same półeczki! A poza tym trzymaj się kochana trzymaj :kiss:
Malvi powodzenia na wizycie!
Ja jeszcze nic nie wyprałam, nie wyprasowałam....pfff muszę się za to wziąć
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909678 przez munkki
dzien dobry :)

tez wam zazdroszcze wieszaczkow, no ale nic... jakos sobie poradze z komoda;)
rano bylam juz na morfo, wyniki beda wieczorem, zobaczymy jak to wyglada. boje sie ze beda gorsze bo przy tej diecie to wydaje mi sie ze jem mniej wartosciowych skladnikow:/ zobaczymy...
tsh tez robilam, mam nadzieje ze nie uroslo.
u mnie wizyta i usg jutro, wiec dzisiaj wegetuje czekajac na jutrzejsza wizyte;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909684 przez malvi
Hej :)

Aneczka również powodzenia na wizycie ;)

Kinga cieszę się, że się trochę uspokoiłaś, trzymamy z Krzysiem kciuki, żeby dziewczynki jeszcze jak najdłużej posiedziały w brzuchu :) :)
A tak w ogóle to dobrze mi podpowiedziałaś, może zobaczę dziś te wieszaki w Pepco, bo będę niedaleko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909704 przez Ania86
Hej:)
Malvi, Aneczka powodzenia na wizytach.
Munkki, do jutra przeleci i zobaczysz maleństwo, ja też zawsze już dzień wcześniej przeżywam a jeszcze jak mam mieć usg to w ogóle ;)
Kinga, dobrze że dali Ci te sterydy zawsze to większy spokój w razie gdyby się zaczęło. Ale dziewczynki pewnie jeszcze posiedzą sobie w brzuszku tylko się oszczędzaj i uważaj na siebie.

Te upały mnie wykończą :/ masakra jakaś w nocy może spałam z 2 godziny tak mnie bolą nogi w kostkach że nie mogę sobie miejsca znaleźć, zaraz je chyba wsadzę do miski z zimną wodą może trochę przejdzie. Uważajcie na siebie dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909729 przez jagodzianka44
Munki jak cukry? u mnie po śniadaniu dziś 132:( a zjadłam tylko 2kromeczki małe z odrobiną masła i szynką... powoli mi ręce opadają! już mam dość, mam dość tej zasranej diety, ciężko jest ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909747 przez ewa123
Witam wszystkich ;) jestem tutaj nowa . Termin mam na 10 pazdziernika. Bedzie maly skarbuś Mikołaj :) Tez mam stwierdzona cukrzyce ciazowa i wiem,jak jest ciezko ustabilizowac cukier sama dieta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl