BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #909263 przez nelka
Cały tydzień czekałam na ten piękny dzień-wypłate i zakupy a skończyło się na tym że ledwo żywa wróciłam, wkurzona i zastanawiam się na co poszła kasa skoro lodówka nadal pusta...

Agniesia nie fajna historia z twoimi teściami ale grunt że mąż jest po twojej stronie. Szkoda że kaska na wyprawke przejdzie wam koło nosa. Jak nie będą przyjeżdać to tylko ich strata że nie będą widzieć swoich wnuków.

Kinga rewelcyjny porządek w szafie i jak elegancko wszystko wisi. No nic dziwnego że poród ci się przyspiesza skoro tak się napracowałaś.

Dotkawy ja kupuję kołyske i akurat mam taką mniejszą kołderke, muszę tylko dokupić prześcieradła. Zobacz jaką dużą masz kołderke do łóżeczka (jeśli już ją masz), kołyska
wcale nie jest dużo mniejsza od łóżeczka powinna też pasować. A materac masz?

Aneta a jak B był mały to też uczyłaś go że jak nie czuję się że zrobił coś złego to ma nie przepraszać? pytam tak bardziej w kontekście małych dzieci które nie rozumieją dokońca że zrobiły coś złego a rodzice karzą mi przepraszać. Podoba mi się twoje podejście bo ja np pochodzę z domu w którym trzeba coś zrobić (oczywiście często wbrew sobie) bo tak wypada itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909291 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Nie dość, że pół nocy nie umiałam zasnąć, to od 4 już znów się przewracam z boku na bok.

Caroina Udanego wesela:) Wybaw się za nas Wszystkie.

A co do szafy Dziewczynek. To niestety na ten czas remontu ja musiałam opuścić trochę miejsca w mojej. Ale ten czas tak szybko leci. Jak Paulinka była Malutka to ja w większości też wszystko układałam w półkach, ale potem doszłam do wniosku, że om więcej rzeczy wisi, tym dla mnie lepiej i wygodniej. Jeszcze zostało mi kilka rzeczy do prasowania, ale tym musi zająć się mój mąż. Dziewczynki pewnie będą malutkie więc na szam początek powyciągałam tylko ubranka poniżej 60 i 62. Reszta kurzy się w kartonach na strychu.

A co do tych tygodni ciąży, to racja teraz zaczął mi się już 32t.c. Ale niestety u mnie w szpitalu patrzą na skończone tygodnie. Także jakbym teraz urodziła to nie w 32, tylko dalej w 31. Ale może co szpital to obyczaj. Jutro i w niedzielę będę miała podawane przed 8 sterydy na rozwój płuc. Trzymajcie kciuki, by nic się po nich ni e wydarzyło.

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909301 przez nelka
Zamówiłam wczoraj sterylizator, znalazłam używany w dobrej cenie stanie to się wkącu skusiłam. Kinga miałaś rację co do sterylizatora canpolu też by mi się nie zmieścił do mikrofalówki, jakieś 0,5cm by zabrakło.

Obudziłam się o 5 i już nie mogłam zasnąć ;) Idę rano do fryzjera a potem jedziemy do rodzinki na grila. Choć już mi się odechciało jechać bo teściowie chcą się z nami zabrać :angry: a mówiłam mojemu kochanemu M żeby im nie wspominał bo będą chcieli też jechać a ostatnio działają mi na nerwy...

Miłego dnia mamusie i oby pogoda dzisiaj nas nie wykończyła bo podobno ma być upalny weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909341 przez Kinga2424
nelka To całe szczęście, że sprawdziłaś sobie wymiary tego sterylizatora. Ja niestety kierowałam się opinią, że pasuje do wszystkich mikrofalówek i nie sprawdziłam dokładnie wymiarów, ale...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909348 przez agniesia1604
byłam dzis na targu porobiłam zakupy ...dziś będę robiła ogórki po kaszubsku ... pierwszy raz:P :) Mąż leży dalej plackiem, młody troszeczkę marudzi ale to pewnie dlatego że nie ma tyle zajęcia co byli dziadki ...
Do tego przyszły upały i gorąco się zrobiło .... zaraz jeszcze musze wyskoczyć po gorczyce i wodę dla męża...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909349 przez Ania86
Cześć :)
Ufff, ale dziś gorąc a to dopiero po 10:00, masakra jakaś w nocy też zaduch. Ale ja dziś się o dziwo w miarę wyspałam.

Kinga
, super szafa, elegancko poukładane, na pewno nie będziesz mieć problemu żeby się znaleźć. A ciuszków fakt sporo, ale też będziesz mieć swa skarbeczki :)
Caroina, baw się dobrze na weselu :)
Nelka, udanego grilla, ostatnio chyba większość ma problemy z teściami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909359 przez dotkawy
Czesc :-)) wreszcie u nas jest piekna pogoda, bo ostatni tydzien to tylko lalo, az sie humorek poprawia :-)) ale przynajmniej wczoraj sie zmobilizowalam, sprzatnelam cale mieszkanie, takze dzis tylko zostaje mi umyc podlogi :) i jeszce biszkopt upieklam z galaretka, malinami i borowka :woohoo:

Ale sie okropnie wieczor czulam, brzuch zaczal mi sie stawiac, zaczelo mnie podbrzusze bolec tak jak przy okresie, naprawde sie przestraszylam......wzielam nospe, magnez, 3 poduszki podlozylam pod biodra i tak lezalam i dzieki bogu przeszlo ale chyvba po godzinie.....a juz sie zastanawialam czy nie jechac do szpitala.....

Rejestrowalam sie jakies 2miesiace tumu na tych stronkach gdzie daja darmowe probki i juz myslalam ze nic nie dostane, a tu wczoraj dostalam z HIPP 2 paczki nawilzajacych chusteczke dla maluszka i broszurki ;)

Widzicie wiekszosc z Was pisze ze ma problemy z tesciami, a ja znow moge tylko polegac na mojej rodzinie, z ktora jestesmy bardzo zzyci, Mama mojego meza nie zyje juz chyba od 17lat, jego Tate znow widzialam moze 10razy w zyciu, a mieszka ode mnie 3km.....ostatnim razem na Boze Narodzenie.....maz jezdzi do niego pare razy w tygodniu...na poczatku klocilam sie z nim dlaczego mnie nie bierze ze soba, nie potrafilam tego zrozumiec....zwlaszcza ze mam inna rodzine....teraz juz jest mi to obojetne i moge powiedziec ze jego Tata jest dla mnie zupelnie obca osoba...tez to troche smutne jest... Takze moje dziecko bedzie miec jednych dziadkow, bo watpie w to ze jego Tata zmieni sie po urodzeniu wnuczki....zwlaszcza ze juz 10lat jestesmy z mezem, razem.....takze widzicie i tak zle i tak......

Aneczka25 ja butelki mam z aventu, duzo osob mi polecalo ta firme :-)) W sumie mam jak narazie 2, 125 i chyba 260ml :)

Kinga ale musialas sie napracowac z tymi ubrankami, ale co sie dziwic jak 2 dzieciaczkow bedzie ;) w ogole fajny pomysl z tymi skarpetkami, chyba sobie od Ciebie pozycze :woohoo:

nelka materaz mam ale od tej osoby co mi dala kolyske, ale bede kupowac, bo nie chce zeby mala lezala na starym, zeby bron boze sie z kregoslupem nie stalo nic....chyba ze mozna dac materac uzywany, nie wiem sama......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909389 przez munkki
Witam w tą upalna sobotę;)
Dotkawy, mówi się że materac nie powinien być używany ale jeżeli ta kołyska używana jest 4-5 miesięcy to nie wiem czy to się zdarzy "odklsztalcic "... W łóżeczku to inna sprawa bo jest dłużej używane... Chociaz nie wiem, to taka moja teoria;)
U mnie mąż skręca właśnie łóżeczko... Mamy podział obowiązków: on skreca, a mnie bolą plecy;) miłego weekendu dziewczyny! ma być upał, uważajcie i dużo pijcie wody!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909413 przez malvi
Hej dziewczynki! 2 razy już pisałam Wam posta rano z telefonu, ale oba się skasowały przed wysłaniem i się delikatnie mówiąc zdenerwowałam :whistle: :/

A więc tak... Była wczoraj u mnie kuzynka i nie spodziewałam się nawet, że dostaniemy aż tyle rzeczy :woohoo:
Ubranek mam tyle, że już jest zakaz kupowania, Krzyś ma teraz więcej niż ja :P Są nawet na większe rozmiary 74 i 80!
Poza tym dostaliśmy łóżeczko, karuzelę, wanienkę, śpiworek, 2 komplety pościeli plus ochraniacz i 3 prześcieradła, całą siatkę butelek i smoczków, pieluchy tetrowe we wzorki, laktator aventu, podgrzewacz do butelek i termometr bezdotykowy... Pewnie jeszcze coś, ale zapomniałam :P
A łóżeczko już stoi skręcone z zamontowaną karuzelą i z materacykiem :D :D

A dziś byłam na targu i kupiłam sobie 2 letnie sukienki i stanik bezszwowy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:D łączny koszt - 60 zł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909418 przez nelka
Kinga gdybyś o tej wysokości sterylizator nie napisała to bym też tego nie sprawdzała i kupił. No i by dupka wyszła, więc dzięki!

Malvi ale się obłowilaś! Super!

Dotkawy Munkki ma rację, materac w kołysce używa się max do 6miesięcy i dzieci nie są takie ciężkie więc go nie wyleża. Zresztą na pierwszy rzut oka widzisz w jakim jest stanie. Jeśli bedziesz ją używać np tylko w ciągu dnia a w nocy będzie spać w łożeczku to moim zdaniem nie ma sensu kupować nowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909461 przez Ania86
Malvi, ale super że dostałaś aż tak dużo potrzebnych rzeczy :) Większe ubranka też się przydadzą na pewno, też mam trochę większych ale to jak na "ciuchach" było coś fajnego i po cenie. A swoją drogą to pochwaliła byś się łóżeczkiem skoro już skręcone ;)
W przyszłym tyg. mój M ma 4 dni urlopu :cheer: bo pracuje teraz bez wolnego łącznie z sobotami i niedzielami że nawet nie mam kiedy go właśnie na targ wyciągnąć i też planuję kupić coś na dupsko ;) Jakaś sukienka by się przydała bo w ten gorąc to już nie wiadomo w czym chodzić.

Ale tu dziś pustki, no ale jak to przy sobocie, Caroinka bawi na weselichu inne dziewczynki grilują ;)
Spokojnej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909480 przez pauletta
My dzis pol dnia nad wodą bylismy bo ukrop straszny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909481 przez dotkawy
Ja wlasnie wrocilam z grilla i czuje sie jak smoczyca :woohoo: ubralam dzis spodnie dresowe....w ktorych nie chodzilam chyba z 1,5miesiaca....i troche mi sie humor podlamal, jakie sa obcisle..... :(

Za to moja malenka sie rozpycha tak ze chyba juz malo miejsca ma, w poniedzialek jade na wizyte do lekarza, juz sie nie moge doczekac eby sie dowiedziec jaka duza juz jest i w ogole czy wszystko ok, bo troche boje sie.....bo moje samopoczucie ostatnio jest nie bardzo, strasznie mi sie ten brzuch spina i to po kilka razy dziennie juz........ :-(((

malvi no to naprawde bardzo pozytywna niespodzianka :)

munkki, nelka dzieki za rady :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909494 przez Caroina
Malvi Ale dużo rzeczy, ulga dla portfela niesamowita - wrzuć fotkę :)

Dotkawy To samo miałam w piątek zakładając swoje dresy :(

Impreza weselna za nami. Niestety nie opóścił mnie ból głowy więc bawiłam się średnio. Musieliśmy się zmywać wcześniej, bo na noc czułam się już okropnie, do tego Nadia zmęczona była. Przynajmniej już od 5 wyspana jestem (o ile w 5h można się wyspać :whistle: )
Na dziś planowałam wyjazd na większe zakupy ale z racji pogody chyba sobie odpuścimy i spędzimy dzień w basenie, a pogoń za wyprawką zostawię na gorszą pogodę.

Mułej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909513 przez malvi
Hej :kiss:

Caroina no szkoda, że wesele średnio udane :P
Co do gorszej pogody to nie wiem czy się doczekacie do września ;)

Dotkawy zauważyłam, że każda z nas ma na siebie inne określenie :woohoo: Ty smoczyca, Aneta foczka, ja hipopotamica.... :evil: Inne dziewczyny też jakieś miały, ale już zapomniałam :whistle:
Na pocieszenie powiem Ci, że już się nie mieszczę w spódnice ciążowe, które nosiłam do niedawna. Także u mnie wchodzą w grę teraz tylko przewiewne sukienki i luźne t-shirty i legginsy (ale na tą pogodę druga opcja odpada) :)

Ania no sukienki są niezastąpione dla mnie przy tej pogodzie! A nawet nie wiesz jak mi ulżyło jak "przerzuciłam się" na ten stanik bezszwowy, po prostu coś cudownego :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl