BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #909148 przez pauletta
Anetka przestan. Bedzie co bedzie. Zaczne sie martwic gdyby sie powiekszalo. Oby nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909188 przez dotkawy
Agniesia1604 co za ludzie.....wspolczuje, ale wiesz co w tym wszystkim jest najwazniejszego, ze twoj maz stanal po Twojej stronie :) !!! Bo to roznie bywa z tymi chlopami.....

Aneczka 25 teraz patrze na swoje zakupy, to ja jeszcze kupilkam pieluchy tetrowe, waciki z alkoholem do przemywania pepka i wkladki laktacyjne , chusteczki sensitive (nawilzajace dla dzieciaczka)z pampersa z nivea kupilam wklady tez, ktoplomierz do lekarstw. O widze ze jeszce mam **NIVEA baby** PURE _ ŻEL do mycia ciała i włosów i pampersy :-))
Kupilam 2 paczki pampersow, jedna new born 2-5kg 43szt i 2ga premium care 1ki 78szt, ale juz siostra mi powiedziala ze niepotrzebnie kupowalam te 2gie. Zeby od razu kupowac ,,2"ki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909198 przez Ania86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909201 przez aneczka25
dotkawy tylko że ja już mam chusteczki nawilżane i tą resztę co wymieniłaś-zostały mi pampersy :dry:
a butelki brałaś? a jakie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909209 przez munkki
aneczka, ja zamowilam tomme tippee zestaw startowy, tam sa rozne butelki, bo nie umilalam sama podjac decyzji ktore sie przydadza. a pozatym moja lista zakupow wygladala bardzo podobnie do twojej:) pampersow tez jeszcze nie mam, kupie pozniej, i na poczatek tylko newborn, potem na biezaco bede dokupywac.
jeszcze pomysl o wkladkach laktacyjnych (chyba nie bylo na twojej liscie ale terazj uz nie jestem pewna ..)

agniesia wspolczuje:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909212 przez Kinga2424
Anetko przepraszam, że to nie łóżeczko, ale ja jeszcze poczekam dzień na ten baldachim. Choć przypuszczam, że już na strychu tak przeschnął, że szok.

Za to wysyłam Wam zdjęcia Moich Maleństw ubranek:) Niestety w osobnym poście, bo nie umiem dodać tego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909214 przez Kinga2424

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909215 przez Kinga2424

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909217 przez jagodzianka44
Pauletta zwracam honor, 7 msc i 2 tydz;).

Kinga to mówisz,że byłas Miss Mokrej koszuli?:) ale masz ciuszków dużoooo!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909220 przez munkki
Kinga ale ciuszkow! super:) i fajnie ze wisza, nie bedziesz musiala grzebac... ja juz widze jak grzebie w tej mojej komodzie i wszystko jest poprewracane... ef ze mnie to balaganiara, wiec bedzie ciezko:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909227 przez Aneta_78
Munkki ja też się będę musiała z porządkiem pilnować ;-) nie mam drążka w szafie zeby ciuszki wisiały.

Kinga no robi wrażenie,było co prasować oj było..:-)

Caroina taki ta podusia- rogalik :-) maleństwo w realu,wypełnione gryka..
Nie dorabiam żadnej ideologii, nie namawiam...to tylko mój kaprys. Ponoć pomocne w kształtowaniu główki dziecka...gadżet ot co..


...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909234 przez Caroina
Aneta Trzeba sobie dogadzać :)

Kinga Ale świetnie zorganizowana szafa. Widze, że niczego nie brakuje. Super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909237 przez Aneta_78
A ja zamierzam niedługo pójść spać. Może jak się wcześniej położę to się lepiej wyśpię? :huh:
Normalnie ściągam do łóżka koło północy.. więc dziś inaczej!

Dzwoniła koleżanka od karuzelki, podrzuci ją pod koniec sierpnia jak będzie w Płocku...no to chyba jednak będę ją miała - ona jest z projektorem, Carolina czy dzieci to lubią i na to patrzą ? czy to tylko gadżet? :-)
Ja dla B nie miałam..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909246 przez agniesia1604
ja też idę lulać ... padnieta jestem :)
Nie przyzwyczajona do robienia wszystkiego:) Ale mysle że dałam dzis radę i ogarnęłam trochę po gosciach, zrobiłąm pranie, pozmywałam, ugotowałam obiad mezowi, wykąpałam Stasia i go uspiłam, zrobiłam łózeczko męzowi no i kolacyjkę.... zapomniałam jedynie o sobie... że wypadałoby coś zjeść ... i w sumie nie jadłam dziś śniadania, obiadu a dopiero zjadłam kolację ... tak naprawdę nie miałam głowy i chęci do jedzenia i do tego okropny ból głowy ale paracetamol pomógł:)
Za to Jas teraz ostro kopie:))))
Dobranoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909260 przez Caroina
Aneta Nie wiem czy dziecko będzie się interesować tym projektorem bo też przy Nadii nie miałam ale wydaje mi się, że tak. A jak nie to ja sobie pooglądam ;)

Agniesia To głowa pewnie bolała Cie z głodu, do tego nerwy. Dobrze, że Ci już przeszło.

Ja właśnie czekam na powrót męża. Powinien lada chwila dojechać. Tak więc przez tydzień będzie mnie tu troche mniej :) Jutro wesele szwagierki, a w niedziele jak się będę w miare czuła ruszamy na zakupy.

Miłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl