BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #910413 przez ewa123
Dziekuje wszystkim za miłe powitanie :) Ostatni trymestr nie jest taki zły , tylko troszke juz ciezko (slodki ciezar) ale to juz z gorki, Najgorsze sa upaly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910414 przez jagodzianka44
Ewcia a Ty na insulinie, czy nie? Jak tam dieta?;c zszywka.pl/p/sniadaniekanapka-z-chlebem-pelnozia-10173810.html tu są przykładowe diety, ale dziewczyna która je układa poprostu ma bzika na pkt liczenia kalorii, więc pod cukrzycową coś podejdzie !;)

Anetka przesadzasz, ja opowiem Majce jakie to ciocia Anetka sny miała w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910421 przez Aneta_78
eee ...dziewczyny..czy to znaczy,że tylko ja mam takie sny maniaka?? :whistle:
A u Was sielsko-anielsko ? biegacie z brzuszkiem po łące pełnej kwiatów...i zero tam krwawych porodów i innych odjechanych akcji w których rodzicie np dzidziusia z twarzą teściowej??
Nic..?...to może chociaż sny erotyczne macie? :P

Witaj Ewa!!!
no proszę jak u Ciebie optymistycznie "ostatni trymestr nie jest taki zły"... a ja tu popatrz mam już takie sny,że sama bym siebie gdzieś umieściła ;-)..wszyscy wiedzą gdzie..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910429 przez dotkawy
Aneta Twoje sny sa lepsze niz kabaret, hehehe :woohoo:

Dziewczyny jak tam po wizytach ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910488 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Nie wiem, gdzie wcieło mój dzisiejszy post:(

aika
To poleżymy sobie plackiem razem ;) Jeszcze do tego mamy do siebie "rzut beretem" Rybnik-Gliwice:)

munkki Mi już cieknie ho ho... Chyba od samego początku (może 2 miesiąc) sporadycznie, teraz trochę więcej.

jagodzianka44 U mnie w szpitalu jest tak, że jeśli chcę to mogę dawać swoje ubranka, ale... nie zawsze muszą one do mnie wrócić. Także ja wolę niech oni dawają swoje, a ja przynajmniej o nic nie muszę się martwić.

Aneta_78 Gratulacje rozruszania telefonu.
Jak się czuję po sterydach??? Fizycznie dziś dobrze, wczoraj strasznie brzuch mi się napinał. Psychicznie troszkę gorzej. Dziś rozmawiałam ze swoją położną. Powiedziała, że jeśli akcja zacznie mi się nagle to będę rodzić SN. Jeśli dotrzymam do września to cc. Powiem Wam, że ja wolałabym rodzić SN. Szybciej byłabym w formie. Ale przeraża mnie to że mogą pojawić się jakieś komplikacje i drugie dzieciątko wyjdzie niedotlenione. Ból to jakoś przeżyje. Ale ten strach o dziewczynki jest dla mnie strasznie dołujący.
Aneta tym snem mnie tak rozbawiłaś... Nie minęłaś się z zawodem?? Powinnaś zostać komikiem :P
Mi ostatnio mało co się śni, bo jakoś chodzę już jak zombi, nie umiem spać... Mąż śpi, a nawet mi chrapie. Paulinka śpi. A ja... chodzę, jem i tylko sen nie chce nadejść:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910498 przez pauletta
Ja przerazona.spotkalam znajoma, pyta co bedzie. Mowiw córka. A ona ze tez miala miec corke i pół h przed CC mowia jej bedzie zdrowy syn. Omg. Padlam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910504 przez malvi
Pauletta ale jaja! A pewnie wszystko kupione było dla dziewczynki :P Swoją drogą - ciekawe na jakim sprzęcie jej robili usg ;)

Aneta Ty to masz sny :P Ja też kiedyś miałam sen, w którym mi się śniły niektóre z Was (ale nie pamiętam kto i co mi się śniło, pamiętam sam fakt). Ale to jest dla mnie dziwne, bo nawet nie wiem jak wyglądacie (oprócz Jagodzi i Kingi ;) ), a we śnie jednak jakoś wyglądałyście :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910509 przez Kinga2424
malvi Chyba każda z nas po pierwszym wrażeniu jakoś sobie pozostałe osoby wyobraża. A jakbyśmy się zobaczyły w realu, to mogłybyśmy się zdziwić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910512 przez nelka
Aneta nie pomyliłaś się mam nadmiar wolnego czasu... Za to mnie nie doceniasz :P buty poukładane zanim M wrócił z pracy. Kwatera nad morzem już wybrana choć nie wiadomo jeszcze czy pojedziemy. A malowanie zwierzątek jest po za moim możliwościami....

Ogólnie to wszystko poprane, poprasowane, obiad ugotowany, mieszkanie posprzątane, rzeczy w szafach poukładane. No nie mam co ze sobą zrobić, gdyby nie to że sama mebli nie przesune chyba bym odmalowała salon bo ściany już są na tyle brudne że nie mogę na nie patrzyć.

Kinga a co ile masz teraz wizyty u lekarza? kazał ci przychodzić na ktg? kontroluje czy poród nie zaczyna się szybciej żeby zdąrzyć z tą cesarką? a może ustalił ci termin cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910517 przez Kinga2424
nelka Hmmm... jakby Ci to powiedzieć. Termin kolejnej wizyty zawisł w otchłani. Lekarz wczoraj powiedział mi, że pewnie teraz spotkamy się już na porodówce. Ale myśle, że jeśli nic się nie zacznie, to za jakieś 2 tygodnie się do niego zgłoszę, by mnie zbadał. Na KTG jeszcze się nie zapisywałam, choć myślę, czy się nie przejść w tym tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910520 przez malvi
Kinga pewnie by tak było jak piszesz ;) Ale jesteśmy tak rozrzucone po Polsce (i nie tylko), że spotkanie się nas wszystkich w jednym miejscu graniczyłoby z cudem :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910524 przez nelka
no bo jeśli mogę wtrącić swoje trzy groszę to wydaje mi się że przy ciąży bliźniaczej i to zagrożonej wcześniejszym porodem, chyba powinaś mieć te wizyty na końcowce częściej i ktg. Żeby chociaż spróbować uniknąć porodu naturalnego.
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910535 przez Kinga2424
nelka Jasne, że możesz wtrącić swoje trzy grosze. :lol:

I ja tak uważam. Ale tydzień temu Zuzik mi się obrócił. Teraz obie siedzą główką w dół. Niestety i lekarz i położna chcą bym rodziła naturalnie. Także tak... Nie wiem, czy mam wogóle coś w tej kwestii do gadania. Wydaje mi się, że chyba nie.... Oboje wiedzą, że przy bliźniakach wolałabym mieć cc, ale chyba zażądać tego nie mogę:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910565 przez nelka
aha to dlatego chcą byś rodziła sama.... kiedyś pisałaś że napewno będziesz mieć cc dlatego tak się zastanawiałam dlaczego lekarz nie pilnuje cię bardziej żeby nie dopuścić cię do porodu naturlanego. Chyba każdy lekarz i położne twierdzą że poród naturlany jest lepszy, ale myśle że jak dojdzie już co do czego to napewno jak będzie jakieś zagrożenie dla dziewczynek to zrobią ci cc.
Moja znajoma też urodziła bliźniaczki sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910604 przez ewa123
witam :) Jagodzianka jestem na samej diecie , nawet nie dostalam skierowania do diabetologa . staram sie jak moge zeby obnizyc cukier ale i tak na czczo mam przewaznie ok 105 . Sen przezabawny i troche straszny :cheer: Napisałam ze ostatni trymestr nie jest taki zly byc moze dlatego,ze wczesniej 2x poronilam. Juz bym chciala byc po wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl