BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 9 miesiąc temu #910269 przez jagodzianka44
Malvi jeśli szpital zapewnia ubranka dla Brzdąca, to nie wyrazi zgody na to byś używała swoich (u mnie przynajmniej tak jest) .;) Noo jak nie urok.. hahah :D

Aika Tak, fotograf nam robił. Z tym,że ona nigdy nie miała styczności z ciężarnymi więc zdjęcia nam za free zrobiła, ale jak pytałam się innych fotografów to koszt 120zł za 20 zdjęć ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910297 przez malvi
Jagodzianka no co Ty u mnie w szpitalu nie zapewniają nic oprócz bezpłatnego znieczulenia zewnątrzoponowego :P Jest cała lista na stronie co najlepiej spakować do porodu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910300 przez munkki
malvi wiec i tak zapewniaja najlepsze co moga! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910302 przez nelka
CO TU DZISIAJ TAK CICHO? czyżby mamusie zabrały się za pranie i prasowanie? :laugh:

Dzięki dziewczyny za odp w sprawie TSH.

Malvi a u mnie dadzą ci wszystko po za zewnątrzoponowym :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910306 przez jagodzianka44
Nelka, Malvi u mnie do naturalnego też ponoć nie ma znieczulenia, ale jest gaz rozweselający hahaha :D

Munki dziś o 15 mam diabetologa,aż się boję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910307 przez nelka
U mnie do naturalnego też dają gaz albo dolargan ale zewnątrzoponowe to już luksus...

Ale dzisiaj pogoda, ciągle pada. Idę zrobić mały porządek w szafce bo nie mam już gdzie schować buty które wczoraj kupiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910316 przez munkki
Jagodzia trzymam kciuki! bedzie dobrze. Jak dostaniesz insuline to nic nie boj, odpowiem Ci na wszystkie pytania, po tym tygodniu klucia czuje sie juz jak weteranka;)
my mamy USG o 16:00 pomalu sie zbieram, bo przeciez snuje sie od rana po domu i jestem nieogarnieta:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910334 przez Aneta_78
Hej..ja nadal nie mam czasu popisać więcej...
Ale
Jagodzia i Munkki powodzenia na wizytach!!dajcie znać po :-)

Malvi to ja mogę ze sobą przytargać pół szafy dla małego i rozkładane łóżko dla siebie ;-) ale żeby zewnątrzoponowe dali gratis.

Nelka po ilości Twoich postów wnoszę,że masz kochana sporo wolnego czasu ;-)
więc może :
- naszkicujesz mężowi sówki na ścianie,a mąż tylko pomaluje...?!?kto wie jakie talenty w nas siedzą..
- schowasz buty zanim mąż wróci i je zobaczy ;-)
- poszukasz kwatery na wyjazd nad morze..hm?
Aha,spodobał mi się tekst o krówce i mieleniu językiem ...brzmi dziwnie znajomo :whistle:

Agniesia jak tam dom,dziecię i "szpital na peryferiach"? :-) dajesz radę? Pamiętaj o jedzeniu..

Kinga jak po tych sterydach,odczuwasz coś??

Aha, dla wszystkich śledzących moją przygodę z telefonem...otóż ku radości ojca i syna i ...matki - ruszył :woohoo:
ochoczo i radośnie powitał nas krótką informacją -uwaga!! niski stan konta...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910338 przez Caroina
Wiajcie :)

U nas codziennie coś się dzieje, jeszcze w niedziele wyskoczył spontaniczny wyjazd do teściów i wróciliśmy dopiero wczoraj w nocy. Tak więc dopiero teraz wziełam się za czytanie Was.
Zakupy po części zaliczone :)

Gratuluje udanych wizyt.

Kinga Dobrze, że już po zastrzykach, teraz możesz troszkę odetchnąć. 3mam za Was kciuki

Aneta Spływ kajakowy, rewelacja!!! Twoje chłopaki potrafią sobie uatrakcyjnić wolny czas :) Mocny ten telefon :woohoo:

Ewa Witaj! Gratuluje Mikołajka :)

Jagodzianka i Munkki Samych dobrych wieści na wizytach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910346 przez Aneta_78
Caroina hm...tylko zauważyłam,że ta aktywność moich chłopaków jakoś tak dziwnie nasiliła się w te wakacje :-) kiedy to akurat ja mogę tylko stać na brzegu i machać chusteczką za odpływającym kajakiem...;-)
Ich radosne plany sięgają nawet października...bodajże 3 dni po moim porodzie, ja będę siedzieć na poduszce- kółeczku modląc się żeby ominęła nas kolka,a oni na Stadionie Naradowym modląc się,żeby Polska wygrała :-)
Cóż...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910349 przez Aneta_78
P.S. Tylko że moje modlitwy mają szansę na wysłuchanie..ha ha.. :evil:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910360 przez Aneta_78
Aha,przypomniało mnie się...ostatnio miałam sen schizofrenika,w którym to śnie brały udział niektóre z Was. Tych których w tym śnie nie było przepraszam,nie miałam na to wpływu..ale w sumie to ...Wasze szczęście,bo mi już NAPRAWDĘ bije.. :woohoo:
I tak śniła mi się:
-Munkki siedząca nad wielkim,okrągłym stołem zawalonym Staszkowymi rzeczami mówiąca do mnie spod kruczoczarnych włosów opadających na ten stół, z obłędem w oczach :
" Aneta..i gdzie ja mam to teraz pomieścić"??? :-)
-Jagodzianka która goniła mnie ze strzykawką pełną insuliny, krzycząca :
" chodź tuuuu...przecież ja wiem i ty wiesz,że masz cukrzycę.." ;-)
- Kinga siedząca z wózeczkiem na ławeczce w parku. Sielanka?!..dopóki nie podeszłam bliżej i nie zajrzałam do wózeczka..a tam.TROJACZKI :-)
i słowa Kingi "ach wiesz..lekarz nie zauważył..zdarza się.." :woohoo:
- i jeszcze Agniesia ( hardcore normalnie). Jestem u niej w domu. Siedzimy.Rozmawiamy. Staś śpi na balkonie w wózeczku..ale po cichutku zaczyna popłakiwać..przebudzać się...
Agniesia dopada wózek, przywiązuje do niego linkę i spuszcza wraz ze Stasiem 3 piętra w dół mówiąc "no widzisz...nie trzeba przy dziecku ruszać się w ogóle z domu. Ja teraz będę tą linką go przeciągała góra-dół,góra-dół..aż zaśnie".
Czy byłam we śnie tym przerażona??ależ nie! Pomyślałam tylko : OOo żesz,a ja mieszkam tylko na pierwszym piętrze" :whistle: "to się nie uda".. Eh..

A wszystkie te sceny następujące jedna po drugiej..szybko...
Więc dziewczynki...nie pytajcie " co biorę"?
to ciąża, to tylko ciąża..

Dziękuję za uwagę :blush:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: Kinga2424, malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910391 przez jagodzianka44
Munki Insulinka na noc :angry: powiedz mi jak się ją wstrzykuje, w sensie że przed kolacją czy po?:D póki co mam 2j, ja za insuline zapłaciłam 9zł :P

Anetka jebłam jebłam! nooo sen miałaś przeee zabawny!

zrobilam sb koktajl arbuzowo-jeżynowy, a Marcin mówi,że ogórkiem smakuje!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910402 przez Aneta_78
Jagodzia dużo można by o tym śnie powiedzieć..ale uwierz mi - nie był przee zabawny ;-)
Trącało horrorem...i widać,że mi ta cukrzyca w głowie siedzi...

Przykro mi,że musisz się kłuć...dobrze,że niedługo :kiss:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910404 przez agniesia1604
hahahahaha Aneta normalnie padam ze śmiechu:P ... opowiem kiedy to Stasiowi...jakie to potrafią być sny:P :)

A ja jakoś daję radę, mąż na tyle wrócił do zdrowia ze ugotował dziś obiad:) ...

Wyciagnęłam wszystkie ciuszki spod łózka ... masakra... jeszcze tego nie otworzyłam ale jestem przerażona...

Trochę mnie głowa bolała więc wzięłam paracetamol i dopiero teraz powoli puszcza mi pulsujący ból...:)

Poza tym : zamówiłam częsciowo wyprawkę + witaminy dla mnie(w ciaży i dla matek karmiacych) i dla Jasia (K+D)... i tak 340zł pykło...:) ...

Co w tym tygodniu muszę zrobić... niewiele... odebrać specjalne mleko dla Stasia bo byliśmy u alergologa i szukamy wyjścia żeby zrezygnować z bebilon pepti które powoduje krostki na policzkach (a wszystko przez to DHA- 4 miechy temu zmieniło się mleko a wraz z nim- skóra na policzkach synka)...
Zrobić zakupy w tesco przez neta (dostałam 20zł kupon na zakupy internetowe więc zakupię żel i oliwkę HIPP dla Jasia...)
Kupić worki do odkurzacza bo juz jest zbyt pełny :P ...nie ma to jak żona bierze się za sprzatanie to wszystko widzi...:P:P
Zrobić pranie i prasowanie ciuszków dla Jasia i poukłądać w szafie a przy okazji Stasia przenieść z powrotem do jego pokoju i moze będzie lepiej spał ...:)
Kupa roboty... masakra:)

a mąż jutro jedzie na zdjęcie szwów ...to juz 7 dni minie... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl