BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #917788 przez malvi
Agniesia nie strasz kochana takimi historiami :( az mi sie smutno zrobilo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917796 przez agniesia1604
oki masz rację...przemilczę;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917819 przez Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917827 przez Paletka
hejka babeczki przepraszam ze pisze ze z sentymentu do Padziernika;) tbo Synka mam z 5tego:) trzyma za was kciuki jeszcze miesiac:) i troszke...:)





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917840 przez nelka
Troszkę smutno się tu u nas zrobiło ostatnio...

Kinga gratulacje dotrwania do 34tc!!! ja ci życze żebyś nie miała za dobrze i donociła dzieczynki nawet do 38tc :P zazdrosze ci że tak szybko przytulisz swoje księżniczki.... ja to chyba oszaleje do października!

Ale się pogoda zmieniła, normalnie z dnia na dzień przyszła jesień :angry: troszkę mnie przeraża ten fakt bo fajnie by było spędzać z dziewczynami pół dnia na dworze a tak to w domu mnie będzie co robić.

Zaczełam 33tc i teraz widzę że brzuch mi się dopiero poniósł. Trudniej mi się oddycha, czuję jak Marysia rozpycha się bardziej pod żebrami.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917851 przez Kinga2424
Żeby Was troszkę rozbawić:)

A oto mój brzuszek:) I moje Dziewczynki:)


Załączniki:
Podziękowania: Kamka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917856 przez nelka
imponujący masz ten brzuszek Kinga:) kiedy masz teraz wizyte? chyba miałaś się pokazać przed ślubem brata tak? wogle to wybieracie się? daleko musicie jechać?

sto pytać do;)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917857 przez Kinga2424
nelka Mam dużo dużo większy brzuszek niż przy Paulince przed samym rozwiązaniem. I te rozstępy na nim.... Specjalnie pokazałam tak by było je widać. Przy Paulince nie miałam ani jednego, a teraz... Cały brzuch. Smaruje już je taką maścią, ale czy pomoże... Zobaczymy.

Wizytę mam w czwartek przed weselem. Wesele sobota, niedziela. Jeśli okaże się, że jest jakiekolwiek zagrożenie. Nawet najmniejsze, to zdecydowałam, że nie pójdę. No, ale zobaczymy. Czuję, że Opatrzność bardzo nade mną czuwa.

A w przyszły poniedziałek mój lekarz chce już mnie położyć w szpitalu, ale ja z nim walczę, by to jak najpóźniej opóźnić. Gdybym nie miała Paulinki, to mogłabym leżeć, a tak... No, ale zobaczymy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917860 przez nelka
Kinga nie ma co się dziwić że masz większy brzuch i pojawiły się rozstępy w tej ciąży, wkącu nosisz w sobie BLIŹNIAKI :woohoo: przy trójce dzieci zgubisz brzuszek raz dwa a rozstępy z czasem z bledną.

Pewnie twój lekarz chce cie mieć na końcówce pod okiem w szpitalu ale nie dziwie się że niechcesz zostawić Paulinki. Tylko pamiętej że z dwoja złego lepiej żebyś poleżała w szpitalu w razie czego...

Na tym zdjęciu co ostatnio dodałaś Paulinka przypomina Zosie rok temu, a teraz to zupełnie inna dziewczynka ;) to nie wiarygodne jak dzieci szybko rosną!
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917865 przez Kinga2424
nelka Dziękuję za słowa pocieszenia:) Położna powiedziała mi, że póki rozstępy są czerwone, to można się ich jeszcze pozbyć, ale jeśli zaczną robić się jasne, to już musztarda po obiedzie. Więc staram się je wyplenić za wszelką cenę.

Idę spać, może uda mi się zasnąć. Tak mnie te noce męczą. Najgorsze jest to ciągłe siusianie:) Ale co tak, już niedługo.

Słodkich snów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917876 przez malvi
Kinga az sie usmiechnelam na widok Twojego brzuszka :)

My dzis juz mielismy ktg i pobrana krew i mocz do badania. Pozniej usg i badanie na fotelu. I cos mnie brzuch dzis pobolewa choc na ktg nie wyszly zadne skurcze :(
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917879 przez agniesia1604
hej laseczki
Imponujący brzuszek:) ....oj to ja mam z 200 rozstępów na brzuchu,...jeden przy drugim....

Dziś mój mąż poszedł pierwszy raz do pracy po zabiegu... to juz 4 tygodnie od zabiegu... a rana wciąż sie sączy :( ... jak do czwartku mu się będzie to babrać to wyślę go do szpitala i niech mu dadzą jakiś antybiotyk bo wg mnie tak nie powinno to wyglądać....
I zostałam sama ze Stasiem:P o dziwo Staś dziś spał aż do 6:30!!! o 5 wziełam go do łózka i spał ... oczywiście ja nie bo czuwałam:)
Ale już wracamy do normy ... cały tydzień Staś nie chciał jeść ani śniadania ani obiadku ani kolacji ... a ostatni posiłek był o 15 a potem o 6 rano...
wczoraj zjadł już coś na wieczór - i to nie mało bo już 90ml :P z kaszką na noc się wstrzymam ... wystarczy mu z rana...

Zmieniliśmy mleko a krostki na policzkach zostały :((( więc to nie te cholerne DHA w bebilon pepti a coś innego... w środę odbieram wynik panelu pediatrycznego (to sprawdzenie z krwi na co dziecko moze być uczulone 20 alergenów - 10 wzwiewnych i 10 pokarmowych)....
Zobaczymy...
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917891 przez munkki
Cześć dziewczyny,
Kinga piękny okraglutki balonik :)
Mój rośnie i chyba się.coś podniósł bo mi się ciężej oddycha...
Rozstępów brak, krem do smarowania się skończył, zaraz musze skoczyć do rossmana;)
Jagodzianka cukier wczoraj po kolacji 160!!! Masakra...
Dziś na czczo ok, zobaczymy po śniadaniu... Co jesz na drugie śniadanie? wena mi się juz kończy:/
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917911 przez pauletta
Ja dopiero teraz moge napisac. Nie bylo neta i tylko moglam podczytac na tel.

Kinia super brzuszek. :-)

Wychodzimy dzis ale sie ciesze.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917926 przez malvi
Pauletta zazdroszcze ;) ja czekam na obchod a pozniej na badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl