BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #919575 przez pauletta
Malvi :-) to coraz blizej :-) :-). Ale moze byc tak ze sobie poczekasz jeszcze :-)

Mi pozyczyla wcxoraj kol. Tyle rzeczy ze/szok. Jestem taka happy,, m, in, hustawke z/fp. Co nowa kpsztuje ok 700 zl :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919578 przez malvi
Munkki dam znac albo najlepiej jak odpale laptopa to wrzuce Ci moja liste ( jest na stronie szpitala w ktorym leze ale dodalam jeszcze kilka rzeczy), bo pakowalismy wedlug niej przez telefon ;) co do cc to moim zdaniem trzeba miec to samo, tylko wtedy nie przydaje sie np. Tantum rosa do pielegnaci krocza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919583 przez pauletta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919593 przez Ania86
cześć :)
Kinga, czyli same dobre wieści uda się załapać na wesele i później już będziesz cieszyć się córciami. Kurczę nie mogę w to uwierzyć jak to przeleciało i z jednej strony zazdroszczę Ci że będziesz miała swoje skarby już ale też na pewno się denerwujesz. Będzie dobrze :)
Malvi, wow co za zwrot akcji tu miałaś już wychodzić a takie informacje, ale Twój Krzyś to silny chłopczyk więc nawet jak byś teraz rodziła to jest bezpieczny. Jak byś mogła to wrzuć tą listę chętnie popatrzę bo mam wrażenie że nie mam wszystkiego :/
Pauletta, super że dostałaś tyle przydatnych rzeczy a huśtawka super wypasiona widziałam takie na allegro i nowe i używane ale ceny są niezłe ;) Dobrze mieć takie koleżanki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A zapomniałam napisać w niedzielę jedziemy w odwiedziny do kuzynki co urodziła nie całe 2 tyg temu nie mogę się doczekać, mam do niej całą masę pytań ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919599 przez malvi
Dziewczynki wrzuce Wam ta liste po obchodzie bo na razie czekamy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919604 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pfzepraszam, muszę uciekac do Paulinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919617 przez Marza
Cześć.

Dziewczyny smutne bardzo to co piszecie o swoich mężach... Trochę mnie to przybija :( U mnie na razie jest super, ale nawet rok nie jesteśmy po ślubie, więc jestem żółtodziobem dla Was pewnie... Faceci nie angażują się tak w ciążę, bo nie odczuwają tego co my... Ruchów, mdłości i tych wszystkich bóli. Wtedy by na pewno inaczej się zachowywali. Ale w końcu to faceci. Nie reagują na wiele rzeczy tak jak My kobiety. Chociaż czasem mogliby ;) Główki do góry kochane! Na pewno po narodzinach dzidzi wszystko wróci do normy, a Wasi mężowie nieraz Was pozytywnie zaskoczą swoim zachowaniem i zaangażowaniem !! :kiss:

U mnie kolejna nieprzespana noc... Męczyłam się długo , żeby zasnąć :( Ale to chyba nadmiar myśli tak na mnie zadziałał. Cały czas miałam przed oczami Malvi, czy już rodzi czy nie :D POtem przyszły myśli o moim porodzie, że to niebawem. Wiecie, chyba zaczynam odczuwać niepokój, że to się dzieje naprawdę i po ciężkim bólu zostanę w końcu mamusią małego Miłoszka. To zarazem ekscytujące jak i przerażające...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Bo w końcu dzisiaj dzień sprzątania jak co piątek :pinch:

JAgodzia jak samochód? nam dopiero wczoraj mechanik go zabrał :angry: nie spieszyło się mu, bo wie, że to jego wina, że padła ta pompa...

MAlvi ja tylko czekam, aż napiszesz, że już tulisz synusia :woohoo:
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919623 przez jagodzianka44
Marza nasz stoi nadal u mechanika bo część jeszcze nie doszła... jestem uziemiona, nic dosłownie nic nie idzie załatwić bez samochodu. Teściu ma swój, ale do pracy jakoś tez dojeżdżać musi ;c.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919642 przez agniesia1604
hej laseczki ...
u mnie okey...
przeleciałam szybciutko posty ... przykre...ale tak to już jest:)

Fajnie że wszystkie w dwupaku:)

Idę zaraz usypiać Stasia:)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919680 przez pauletta
No fajnie miec taka kol.
Jeszcze to dostalismy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919688 przez Marza
Pauletta pozazdrościć ! super rzeczy :)

Jagodzianka my też musimy załatwiać transport jak mamy coś do załatwienia, bo w domu nie ma w ogóle drugiego auta... najgorzej z zakupami... Na rowerkach albo sam M na rowerze jedzie. Nie lubię tego, bo wolę sama połowić promocje. On bierze byle co, a ja zawsze na ceny patrzę i porównuję :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919709 przez agniesia1604
W cropp 40% znizki na wszystko i w house 40% na nowe kolekcje. Nr kuponu do pobrania poprzez facebook.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919716 przez malvi
Marza ja też chciałabym go tulić, ale mimo wszystko wolałabym, żeby jeszcze troszkę poczekał u mamy w brzuchu ;) No ale tego nie wie nikt kiedy on zamierza wyjść, tylko on sam :P

Wrzucam Wam moją listę do szpitala:

Potrzebne będą:

koszula nocna umożliwiająca karmienie, szlafrok oraz kapcie,klapki pod prysznic
długi t-shirt do samego porodu
biustonosz, bawełniana bielizna osobista
przybory toaletowe oraz ręcznik
zapas podkładek (podpasek) ginekologicznych, niejałowych z wkładem chłonnym na cały okres pobytu
podkłady jednorazowe na łóżko o wymiarach ok. 60x60 cm
nakładki na sedes
majtki poporodowe siateczkowe
Tantum Rosa
miękkie, tekstylne obuwie dla osoby towarzyszącej
lanolinowa pomadka do ust (wysuszonych podczas długotrwałego oddychania
woda mineralna niegazowana
dla chętnych: aparat fotograficzny, ulubiona muzyka i odtwarzacz mp3
laktator
wkładki laktacyjne
nakładki laktacyjne na sutki


Wyposażenie dla noworodka:

5 pieluch tetrowych
1 paczka pieluszek jednorazowych
10 opakowań gazików jałowych 5x5 cm
1 kocyk lub rożek
3 koszulki lub body
3 pary śpiochów lub pajacyków
3 czapeczki
3 pary skarpetek
2 pary rękawiczek niedrapek
2 ręczniki frotte
chusteczki nawilżające
krem pielęgnacyjny na pośladki

Koszulki i śpiochy powinny być wyprane i wyprasowane.
Bielizna i odzież pozostająca w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka powinna być wykonana z naturalnych włókien.
Zabieramy ze sobą tylko niezbędne, wymienione powyżej rzeczy w jednej niedużej torbie lub walizce!
W dniu wypisu ze Szpitala należy przynieść ubranka dla dziecka dostosowane do pory roku.

Na powrót do domu: (to już wszystko po porodzie)


ubranie dla mamy (pamiętaj, że Twój brzuch nie od razu stanie się płaski)
odpowiednie do pogody ubranko dla dziecka
krem ochronny
fotelik samochodowy dla noworodka.
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919758 przez Caroina
Malvi Dzieki za liste - okazuje się, że mam jeszcze pewne braki i musze dopakować pare rzeczy (dla dzidzi).
Świetnie, że KTG wyszło dobrze :)

Agniesia Też mi szwagierka mówiła o tej promocji

Pauletta Świetne rzeczy, a karuzelka marzenie. Te karuzelki są genialne (właśnie taka kuzynka kiedyś składała i rozkładała do auta biorąc ją ze sobą wszędzie) A troche to czasu zajmowało. Jej synek wprost uwielbiał tą huśtawkę. Też zawsze taką chciałam ale jednak zajmuje sporo miejsca więc ostatecznie zdecydowałam sie na taką szybko składaną na płasko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919764 przez Kinga2424
nelka Gdyby to nie była ciąża bliźniacza, to pewno bym ją i tym razem przenosiła (w 42 t.c. urodziłam Paulinkę). A ciąże bliźniacze są rozwiązywane między 34-36 t.c. Ja będę w ostatnim dniu 36 t.c. Bliźniaki ciut szybciej się rozwijają. Jak to wygląda wszystko w praktyce,, to opowiem jak już będę mamą Bliźniaczek:)

Aaa... mój lekarz właśnie dążył do tego bym jak najdłużej pochodziła w ciąży. Móiwł mi ciągle. Jak Pani wytrzyma do 34 t.c. to będzie dobrze...

Caroina Na samym początku tak właśnie było, mąż spadł na drugi plan. Ale jak ja zauważyłam co się dzieje, to zaczęłam starać się ich traktować tak samo. Ale...

pauletta Och, marzyłam o tej huśtawce przy Paulince, ale niestety koszty....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl