BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919965 przez agniesia1604
Ania zarejestruj sie na bebiko i zamow probki, ja zamowilam co prawda miesiac minal i przyslali mi od roczku dla stasia.
Poza tym mleko w biedronce mozesz kupic bez problemu
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919969 przez nelka
Ania Z dokarmianiem sztucznym mlekiem szczególnie na począteku jak maluszek musi się nauczyć ssać trzeba uważać ale warto kupić mleko na wszelki wypadek. Ja Zosi musiałam dać już w pierwszym tyg sztuczne bo po całym dniu ryczałam z bólu i nie byłam w stanie ją nakarmić a głodnego dziecka nie mogłam położyć spać.
Zastanów się tylko jakiej firmy chcesz w razie czego później np po karmieniu piersią dawać mleko bo czasem jak dziecko się przyzwyczai do jednego to trudno jest zmienić mleko np na tańsze.
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919980 przez pauletta
Marza tez bym z checia poszla bo to bliska rodzina meza ale to juz bedzie koniec 8 mc, po drugie szpitalna akcja byla a po 3 to 75 km w jedna/str. Masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919987 przez Ania86
Nelka, Agniesia dziękuję za rady w takim razie kupię żeby mieć w razie czego, dobrze wiedzieć że nawet w biedronce można kupić.
Marzena, dobrze że wróciłaś zaglądaj do nas częściej :)
Malvi, Kochana głowa do góry na pewno masz dość ale musisz być silna dla Krzysia. Oby położyli Ci jakąś fajną towarzyszkę, zawsze miała byś raźniej.

Anetka
, myślimy tu o Tobie.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919996 przez Marza
Pauletta lepiej nie ryzykować to fakt. Pewnie nie na jedno jeszcze wesele dostaniemy zaproszenie także nie ma się co łamać :D

Malvi :( przykro mi, że płaczesz... nie umiem Cię pocieszyć, bo naprawdę pobyt w szpitalu, szczególnie tak długi jest okropny :( ale tak jak Ania napisała dla Krzysia musisz być silna :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919997 przez agniesia1604
Ania86,
ja w biedronce kupuję obiadki i słoiczki owocowe, dodatkowo kaszkę ryżową ale są i mleczne kaszki smakowe .... zresztą tam gdzie pieluchy tam i te jedzonko. W biedronce jest i bebiko i bebilon i coś jeszcze... chyba mleko nr 1 czyli do 6 miesiąca nie jest nigdy w promocji ale cena bebiko czy bebilonu jest chyba najniższą z cen mleka. Aniu to nie jest duży kosz bo około 25zł za karton - ale jeśli masz biedronkę, rossmana czy jakikolwiek sklep blisko to nie ma sensu juz teraz kupować mleka...mleko jak otworzysz to ma termin ważności chyba 3 tygodnie ... a nie wiem jaki termin ma ogólnie mleko w paczce ale też pewnie koło roku.... i wiesz cio...chyba jakieś próbki będą w NIEBIESKIM pudełku które dostaniemy w SZPITALU po porodzie:)

Powiem tak... ja szpitalu miałam Stasia non stop przy cycu w drugi dzień ze wzgledu na to że mi położna powiedziała że jeśli nie będę go miała przy cycu to nas nie wypuści bo Stasiowi spadła waga w 32godziny z 3330 na 3130...200g (do 10% może spaść)... tak wiec podawałam mu i pobudziłam tym laktację... oczywiście zanim mleczko sie pojawiło to chyba w sumie 3 dni minęły i 4 dnia zaczęło lecieć już mleko a nie siara.... Ja poprosiłam tylko raz o mleko dla Stasia i wtedy przyniosły 90ml mleczka.... zawsze można poprosić o mleczko ale lepiej próbować samemu przy cycu pobudzić ...a pobudzisz tylko trzymając maluszka non stop przy cycusiu...:) mnie już ręce opadały wiec warto mieć podusię do karmienia antyalergiczną ( ja miałam z piór szpitalną) bo w naszym wypadku pojawiły się potówki od tego karmienia:( ....
Wezmę ze sobą malutką podusię o ile nie zapomnę bo rogala zostawię w domu ...

A kupiłyście rogala do karmienia?:) Zajebi... rzecz:) bez niej nie wyobrażałabym sobie karmienia:)
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919999 przez pauletta
Rogala zamowie po wyplacie, takiego zwyklego.

U nas sypialna pomalowana az milo :-). Hustawke przetestowalam, ma tyle bajerków ze/szok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920004 przez kinia1994
Witam wszystkie przyszle mamusie :* Jestem tutaj nowa .
Jak moj nick mowi nazywam sie Kinga :) mam 20 lat i razem z mezem spodziewam sie coreczki, ktora nazwiemy a w zasadzie to juz nazwalismy Amelia ;) Jestem z wojewodztwa lodzkiego (moze sa tu jeszcze kobietki z tego samego)
Moj termin porodu z OM to 23.10 a z USG 2.11 :)
Niestety ciaze mam lezaca, bo od 26 tygodnia zaczela skracac mi sie szyjka. Pozniej troszke wstalam i bylam w ruchu przez okolo 2-3 tyodnie ale od 3 tyodni znowu leze plackiem bo moja szyjka trzy tygodnie temu na wizycie miala 2 cm :( na szczescie leze w domu, biore luteine 2x2 i magnez 3x2 i jakos sie trzymam :)
Teraz w poniedzialek o 18 bede miala wizyte i zobaczymy czy cos sie zmienilo. Czy moge do was dolaczyc? :)
Pozdrawiam :* :kiss:
aha i pokaze wam fotke mojego brzuszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920009 przez jagodzianka44
Hej Kinia również mam 20 lat ;) równiez bede miec córeczke, ale o imieniu Maja :). Mi ponoć w 26 tyg też się szyjka skróciła, dowiedziałam się o tym jak byłam w szpitalu, ale później jak badał mnie ordynator to mówił,ze zachowana ;). Strasznie późno z usg Ci termin wychodzi.;) Jasne,że możesz do nas dołączyć :). A jak się teraz czujesz oprócz tego,ze szyjka krótsza i " opierdzielasz" się hehe :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920012 przez ewa123
Witam :)
Malvi naprawde jestes dzielna,wytrzymaj jeszcze troszke juz Ci dlugo nie zostało Najwazniejsze,ze jakby coś sie dzialo jestes pod fachowa opieka.
Kinia witaj :) Tez jestem z łódzkiego :)
Kinga miłej zabawy na weselu ;)
Miłego weekendu. Pozdrawiam
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920014 przez kinia1994
Oprócz tego, że się opierdzielAm to jem,jem i jeszcze raz jem :D mam już 10 kg na plusie!! Ale moja pchełka mała bo 3 tygodnie temu na USG wazyla 1050:( aha no i jest odwrócona bogami w dół, czyli jak się nie obróci to cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920016 przez kinia1994

ewa123 napisał: Witam :)
Malvi naprawde jestes dzielna,wytrzymaj jeszcze troszke juz Ci dlugo nie zostało Najwazniejsze,ze jakby coś sie dzialo jestes pod fachowa opieka.
Kinia witaj :) Tez jestem z łódzkiego :)
Kinga miłej zabawy na weselu ;)
Miłego weekendu. Pozdrawiam

A skąd dokładnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920018 przez agniesia1604
Witaj Kinga:))))
Ja wg OM mam termin na 29.10...wg lekarza na 2.11 a wg usg oj późno tak koło 10 listopada:)....
Pewnie będę ostatnia....
Jak w sierpniówkach w tamtym roku byłam w sumie pierwsza tak w październikówkach będę ostatnia:)

Cóż ja taka młoda nie jestem bo chyba w tym momencie tu z wypowiadających się najstarsza....82 rocznik:)

Ja zapitalałam że szok a moja szyjka aż 5cm... dźwigałam synka (roczek niedawno skończył), pomagałam mężowi (miał zabieg i w sumie 3 tygodnie nie mógł dźwigać a dopiero jak powiedział ze żona w 7 miesiącu ciąży i czy może mi pomóc dźwigać synka ...to lekarz powiedział po to miał pan laparoskopię)... sprzątałam i t d .... dalej sie nie oszczędzam i dalej jeżdzę na spore zakupy i dźwigam po 7-10 kg na rękę:P .... chyba mój organizm dobrze sobie z tym radzi:)

Stan mojej wagi to też nie za dużo ponad ale i się nie oszczędzam bo jem sporo słodyczy i żelków :P oj żelusie :P moje żelusie:).... w Każdym razie ostatnio jak byłam na wizycie to + 5kg na plusie i liczę że wiele więcej nie przybiorę... też ponoć grubo nie wyglądam w ciąży...tak mówią ale czuję się WIELKA:))))))
aaaaa będąc w CROPP mówię do męża ale ta sukienka XL to dla grubych ...na co mój mąż skromnym zdaniem " przecież jesteś gruba" .... no tak , jasne:P :) Zakupiłam L:))))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920021 przez kinia1994
A dziewczyny macie jakąś grupę na Facebooku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920023 przez jagodzianka44
grupy na fb nie mamy :). No to Moja Maja w 29 tyg wazyła 1800 :) A teraz nie wiem ile waży, bo usg miałam msc temu, ale za 2 tyg mam usg z określeniem masy płodu :). ja przytyłam 20kg, ale mam cukrzyce ciążową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl