BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #920197 przez munkki
Jagodzianka, ja dostalam od swojego gin taka liste:
1. Morfo, mocz (czyli standard)
2. OWA, Hbs, HIV, HCV
3. INR, APTT
5, Wymaz GBS
6. Wymaz standard

nie wiem, moze nie kazdy to daje, m imowil ze powinnam je miec idac do szpitala;)

heh a u mnie dzis taki leniwy dzien, ze moglabym lezec z ksiazka caly czas... a was energia rozpiera... ;)
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920199 przez jagodzianka44
Munki HIV, HCV,Hbs miałam robione w 13 tyg, OWA to kiła? jesli tak to nie miałam, wymaz gbs pobrał mi ostatnio w gabinecie (u nas GBS lekarz robi u siebie), wymaz standard? nie wiem co to jest, wiem ze jakies skierowanie na badania mam odebrać we wtorek, napewno morf i mocz a reszte to nie wiem ;/ ale boje się,że jak wyjdzie mi GBS dodatni to nie zdążę go wyleczyć bo biore juz jeden antybiotyk, tzn zasysam haha :D Do szpitala musisz mieć wszystkie badania + usg przynajmniej u mnie :P Jaką książkę czytasz? mnie ciągnie do 50 twarzy Greya, ale nigdzie pewnie nie dostane bo ponoć kolejki są do tej książki haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920205 przez pauletta
Dziewczyna wczoraj z innego watku urodzila :-). Mc przed terminem:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920211 przez malvi
Pauletta a na ktorym watku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920225 przez agniesia1604
jagodzianka44
GBS nie leczy sie w trakcie ciąży, tylko podaje sie antybiotyk w trakcie porodu.
Jeśli któryś z lekarzy leczy to nic to nie daje bo podczas porodu i tak musza Ci podać antybiotyk bo GBS potrafi powrócić za 2 tygodnie po antybiotykoterapii...

a HIV nie musicie robić bo to badanie płatne ... i nikt Wam nie karze jego robić a jeśli lekarz twierdzi że trzeba to niech skieruje:)... o tym juz się nie raz mówiło :) ....

ja w obecnej ciaży robiłam tylko mocz, morfologie i HBS:)
HBS to przeciwciała na żółtaczkę chyba:) ...
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920247 przez jagodzianka44
ja miałam HBs robiony, HIV,VDRL- czytałam i jest to badanie przesiewowe w kierunku kiły, ale ja to miałam w 13tyg robione, HCV miałam, GBS no zrobił mi ostatnio.

Agniesia a mojej znajomej za późno gbs zrobili i ponoć z tego powodu cięcie miała.. ale ponoć paciorkowiec nie jest wskazaniem do cięcia;c

HBS jest to badanie w kierunku żółtaczki typu B :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920250 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Ania86 Ja przy Paulince nie miałam żadnego mleka, ale... Jak wychodziłam do domu to zapytałam, czym była dokarmiana, by nie zmieniać. Okazało się, że Bebilonem i takie mąż biegł kupić do sklepu.

malvi Wyobrażam sobie jak bardzo Ci ciężko siedzieć w szpitalu. A anie próbowałaś robić sobie czegoś na szydełku. Mi to strasznie pomogło zabić nudę szpitalną. Przy Paulince też troszkę się należałam w szpitalu na początku ciąży. Robiłam serwetkę za serwetką.

pauletta U mnie to było wesele mojego jedynego brata. Gdybym na nim choć chwilkę nie była, to bym się chyba zapłakała.

marzenap Co się stało??? Oczywiście jesli chcesz o tym mówić!!!

agniesia1604 Ja rogal dostałam, ale czy się sprawdzi, to zobaczymy:)

kinia1994 Serdecznie witamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920252 przez Kinga2424
My już po weselu. Niestety byliśmy tylko na chwilkę. Wczoraj jechaliśmy na mszę na 11, w domu byliśmy o 16. Dziś jechaliśmy na obiad na 13, w domu o 17. Powiem Wam, że dało mi to strasznie w kość. W nocy miałam tak ogromne bóle, ale o 3 nad ranem ustały. Jeszcze Paulinka z wrażenia nie umiała spać. Dziś czuję się troszkę lepiej, ale przeraża mnie perspektywa nocy.

Zostały mi tylko kilka dni. 3 pełne dni w domu, a w czwartek do lekarza. No chyba że wcześniej mnie wyśle. Jutro ide po skierowanie do szpitala i jakieś wskazania do cc. Powiem Wam, że jakoś mam stres przed cc. CHyba wolałabym poród SN. Zawsze to co jest tajemnicą, to jest straszne. Ale co tam... Najważniejsze jest zdrowie dzieci. Jeszcze dziś na weselu kuzynka zaczęła mi opowiadać swoją ostatnią cc (6 tygodn temu). Powiem Wam, że aż byłam na nią zła.

Zapomniałam Wam dodać. Jakią furorę zrobiły moje piękne Córeczki na weselu (wszystkie trzy):)

Wchodzę do kuchni po zupę dla męża, bo był na dworze z Paulinkę, a kucharka: "To Pani jest od tych bliźniaków". Hehehe... wiecie jakie to było przyjemne. Każdy się ze mną witał, żegnał i wszyscy jak jeden mąż życzyli szczęśliwego rozwiązania. Jeszcze tylko 5 dni. Masakra, ale ten czas szybko leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920261 przez agniesia1604
Super Kinga że jeszcze jesteś w 3 paku:)...:P

Idę grać z mężem w Ligretto:)
Mogłbyscie w szpitalu w to grać... świetna gra ...:) wystarczą dwie cieżarne.... my mamy niebieskie pudełko:) ... a śmiechu przy tym też co nemiara:)...
Ale mi sie nieco spina przy tym brzuszek ... no ale to emocje:P
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920263 przez pauletta
Malvi na bellybestfriend.

Kinia rozumiem. U nas najblizsza kuzynka meza. Ale nie ryzykuje, do tego daleko.
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920268 przez Kinga2424
pauletta U mnie było około 30 km, a i tak strasznie się tego obawiałam.
DO kuzynki pewnie też bym nie poszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920271 przez pauletta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920314 przez aneczka25
Cześć dziewczynki. My już nie śpimy. O 13.30 mam usg i tak się zastanawiam czy żeby zmierzyć szyjke to gin musi zrobić usg dopochwowo? Tak poza tym
Kingus gratuluje udanego wesela i że dalej 3 w 1:-*
Malvi kruszynko jak po nocy?
Ja to jestem przerażona że Aneta się tyle czasu nie odzywa....
Podziękowania: Kinga2424, malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920315 przez agniesia1604
hej ...
u mnie dziś zanosi się na chłodno, pochmurno i deszczowo:(

Aneczka,
ja miałam mierzoną szyjkę dopochwowo ... ale na samolociku widział ze wysoko;) ... poprzedni ginekolog mierzył paluchami:P :)

Staś znalazł sobie zabawę... wszedzie tam gdzie nie ma mamy:)

Jak usnął o 12 tak wstał o 5:P :) ... więc dziś można by powiedzieć że noc fajna... ale od 21;30-00 budził sie co 30 min i myslalam ze będę musiała go nakarmic i próbować uśpić ale udało się że zasnął aż do rana:P
Mąż wczoraj go uśpił bez smoczka...:))) no ale budził sie i jeczał wiec moje kochanie się poddało i smoczka podało:P


3 dni temu...
budzę się w nocy , mały sie wierci i płakusia tak delikatnie:)....
Dotykam ... mokry cały ...posikał się...
budzę męża żeby mi g o sięgnął (jak leży to prosze męża o sięganie...jak stoi lub siedzi to go dźwignę)
Maż zaczął go rozbierać do przebrania...i do mnie tak.....
" a gdzie on ma pampersa?????? "
a ja mu:
" no tak jak tatuś no noc nei założył to jak dziecko ma czuć się sucho..."

ech ten tatusiek:P

Kinia a Ty zaczęłaś odpieluchowanie?
ja stwierdziłam ze zacznę jak Staś będzie miał prawie 2 latka albo i nawet trochę wiećej i dwóch będę odpieluchować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920323 przez malvi
Aneczka nic dzis nie bolalo :) dzieki z troske :* a w ogole rozbawilo mnie ze napisalas do mnie "kruszynko" bo moj brzuch jest juz gigantyczny :D kochana a szyjke mi mierzyli najpierw na usg dopochwowo a ostatnio juz palcami i stwierdzili ze ma 0,5-1cm i ze jest rozwarcie na 2 palce :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl