BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 2 miesiąc temu #849699 przez _kasik_
Kochane trzymajcie za mnie kciuki. Gdyby nie Wy zwariowałabym... Dam znac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849714 przez Caroina
Kasik Oczywiście bede trzymać kciuki. Daj znać jak po wizycie.

Motylek05 Obyś miała racje. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i progesteron wystarczy, tak jak to było u Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849833 przez _kasik_
Dziewczyny wszystko dobrze. Jest serduszko 130 uderzeń na minute. Nawet słyszałam. Powiedział ze mam się niczym nie przejmować, że będzie dobrze. Jestem juz spokojniejsza...
Powiedział że najważniejsze nie występowały u mnie plamienia i że wg niego powinno się wszystko utrzymać bo wygląda pieknie. Wizyta za 2 tygodnie.

Dziękuje, że tutaj jesteście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849847 przez Caroina
Kasik Wspaniałe wieści:) gratuluje. W którym jesteś teraz tc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #849852 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849864 przez yoozia
Kasik, to super :) ale w takim razie skad taki niski przyrost bety?

dziewczyny a czy ktoras z Was mierzy codziennie temperature? u mnie dzisiaj o 2 kreski nizsza niz wczoraj. panikuje z byle powodu, wystarcza dwie kreski w dol albo podbarwiony na rozowo sluz i juz wpadam w panike i mam czarne mysli :/ takiej temperatury jak dzis rano jeszcze od poczatku ciazy nie mialam... ja chyba osiwieje :( spodziewalam sie, ze ciaza po poronieniu bedzie trudna, ale nie ze az tak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849869 przez MlecznaMama
Cześć Kochane!!\
Jesteście wspaniałe i dużo mi lepiej gdy słyszę,że mogę na kogoś liczyć i zawsze się do was odezwać :) W tym całym cierpieniu ukojenie znajduję w moim ukochanym Synu... dzięki niemu się nie załamałam totalnie..
Yoozia... właśnie tego się boję przy następnej ciąży kiedyś... jak się coś takiego przeżyje to później ma się to w głowie, natomiast wspieram Cię i nic się nie martw bo na pewno jest dobrze. Wiadomo trzeba się monitorować ale nie wato żyć w strachu... ciąża to piękny czas. Kasik cudownie że wszystko ok!
pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849872 przez Caroina
yoozia To normalne, że szczególnie się martwisz. Moja rada, to przestać tak dokładnie wszystko kontrolować (sprawdzać temp. poziom bety itp.) bo jak widać zdarzają się różne wahania od normy, a mimo to wszystko kończy się dobrze. To tylko powoduje stres, a jak wiadomo ten nie wpływa korzystnie na ciąże. Staraj się myśleć pozytywnie i odpuść troszkę. Będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849886 przez meli1990
yoozia a jakie ty masz temp? bo chciałabym mieć porównanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849887 przez motylek05
Kasik . świetne wieści !! :laugh:

yoozia ; a po co mierzysz temperaturę :unsure:

ja nie robiłam żadnej bety ,żadnego mierzenia temperatury... po prostu poszłam na usg 2 razy,serduszko biło to czekam na 3 usg. a też jestem po 2 poronieniach. co prawda plamiłam i przez to trochę wariowałam" ale jak teraz nie plamie to już nie szukam na siłe powodów do zmartwień :)

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849903 przez _kasik_
Motylek to mi powiedział lekarz ze mam zakaz mierzenia temperatury czy robienia bety bo mozna osiwiec a jak sie bede stresowała to na pewno dziecku nie pomoge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849907 przez _kasik_
dziekuje. Bog mi Was zesłał....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849917 przez yoozia
Meli, bardzo roznie. najwyzsza z rana mialam 37,1. srednio co 2-3 dni spada o 2 kreski i potem za kilka dni znow 2 kreski w gore. dzis bylo 36,7. zaczelam mierzyc temp. dopiero teraz na poczatku ciazy, wczesniej nigdy tego nie robilam wiec nie mam porownania jaka byla ''normalna'' temp. ciala u mnie...

Motylek, po co mierze? mierze dlatego, ze 4 miesiace temu mialam ciaze obumarla i teraz za przeproszeniem sram z byle powodu, zeby sytuacja sie nie powtorzyla. po poprzedniej ciazy naczytalam sie tyle w necie, ze krecka dostaje. cokolwiek nowego i niepokojacego sie u mnie dzieje, to od razu wklepuje w google i kopie w necie czy to nie jest nic zlego :dry: wiem, ze to troche haczy o jakas schize, ale w pierwszej ciazy bylam kompletnie spokojna, nic mi nie dolegalo, sielanka i okazalo sie, ze ciaza nie zyje. moze gdybym wtedy wczesniej zareagowala, to by do tego nie doszlo.

ktora nie stracila ta nie zrozumie :(

poza tym od piatku mam zwiekszona dawke utrogestanu do 200 mg, a mimo to temperatura spadla. dlaczego? czy to jest normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849920 przez yoozia
a jeszcze co do bety, to mialam ja robiona jak na razie tylko raz przy potwierdzeniu ciazy, a poziomu progesteronu jeszcze nie badalam, ale 14.03 mam wizyte to wspomne o tym ginowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #849922 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl