BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #943438 przez toffik1984

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943445 przez Marza
Nie no Toffik super, że tak opisujesz dokładnie, bo właśnie dzieki Tobie wiem co to, bo mam tak samo... Okropnie to wygląda... a kiedy dostałaś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
po tym? a bolał Cię przy tym brzuch jak na okres?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943450 przez toffik1984

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943458 przez toffik1984

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943461 przez yoozia
Toffik, ja mam podobnie. Tzn zagladam co chwile do malej i sprawdzam czy oddycha :S wiem ze brzmi glupio, ale naczytalam sie kiedys o smierci lozeczkowej i teraz wole dmuchac na zimne. Jak za dlugo spi w jednej pozycji albo oddycha tak, ze nie slychac, to zaraz wisze nad nia i przygladam sie czy brzuszek sie rusza :S teraz np mam podobnie. Spi juz ze 2 godz w hustawce, ciagle tak samo ulozone raczki i nozki, oddycha tak ze nie slychac i sprawdzam co chwile czy wszystko gra.

Marza, fajny bujaczek :) mojej w bujaczku podobaja sie tylko wibracje :p

Ania, wspolczuje bolu. Nie wiem jak to boli, ale wyobrazam sobie :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943463 przez toffik1984
O widze yoozia ze nie ja jedna ma takie halo ;) dobrze wiedziec ... kiedy nam to mine ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943466 przez dotkawy
Czesc :-)) Czytam Was caly czas, ale jakoś ciągle cos wypada żeby napisać...Wiki wazyla w ub czwartek 4200 :-) w nocy spi mi od 8-9 do 3-4 i potem 7-8 :-)) dzis tylko cos sie jej odmienilo i od 6-8 oczy jak 5zl i nie ma spania :-)) caly czas cos tam sobie pomrukiwala w lozeczku.
Dzis jest strasznie niespokojna, bo bylismy na usg Glowy i potem robiliśmy badania chyba z 3probowki krwi...az serce sie krajalo jak plakala...Usg gliwki na szczęście wyszlo OK :-)) jutro znow mamy neurologa, a w sob usg gliwki...

Wczoraj mój Babel sie 1raz swiadomie usmiechnela do mnie :-)))

U has pogoda do d...leje...i niestegy na spacerki nie mogę chodzic, a tak to codziennie od 1.5h-2h chodziliśmy po gorkach. Aż brakuje mi tego, w sumie dobry sposób żeby wrócić do formy, bo niestety...jeszvze mi brakuje...cisgle chodze w dresie, bo w swoje spodnie nie mogę wejsc...bluzki wiekszosc tez dramat, bo brzuch...ehhh zawsze bylam wysportowana i jakoś nie mogę sie z tym pogodzić, ale walczę, hihihi :-)) mam ćw dla dziewczyn po CC jakby ktoś chcial, napewno bezpieczne :-))


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943471 przez toffik1984
dzieki za rade .... moze jak mautka podrosnie , jak juz do swojego pokoju pojdzie to wtedy pomysle, poniewaz teraz mam ja na wciagniecie reki doslownie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943478 przez munkki
Pauletta tez tak miewalam ze 150 w 10 miminut.. a teraz jakiś kryzys przyszedł, po 50 odciagam... ale może to chwilowe, pije ten femalikter,. Może pomoże;)


Toffik ja też mam angel care i dzięki temu lepiej śpię. Staszek śpi z nami codziennie od 5 do 7, po ostatnim karmieniu go do łóżka biorę i śpi z nami dopóki mąż nie wstanie. raczej z.tego nie będziemy rezygnować bo dla mojego to ważne.bo ma te dwie godziny żeby mały na nim polezal:)

Okresu brak, ale słyszałam że.przy karmieniu piersia to dluuugo może nie być. Liczę na to heh;)

Yoozia.nie wiem co Ci polecić... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943486 przez pauletta
Munkki ja sie nie nastawiam na odciaganie. Ale jutro tavobrona takze pasowalo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943501 przez Marza
Dotkawy ja poproszę te ćwiczenia! Bo nie wiem czy od razu mogę od razu z Chodakowską zacząć. Byłam już na zaawansowanym etapie, a teraz znowu chyba muszę stopniowo do tego poziomu dojść... Spacerów też mi brakuje... Małemu pewnie tak samo... ale taka pogoda, że boję się choroby u niego :(

Yoozia mi już nie leci nic, a nic. Nawet jak próbuję naciskać.

Ja też cały czas patrzę czy mały oddycha, bo też mnie ta śmierć łóżeczkowa przeraża ! Wczoraj w aucie jak jechaliśmy na USG panikowałam, bo nie widziałam czy oddycha i już miałam głupie myśli...

Toffik bardzo mi pomogłaś, dziękuję ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943506 przez kacha
yoozia i toffik - Ja też odwijam małą z kocyka i patrzę, czy oddycha. Najgorzej na spacerze, nie mogę odwinąć, to buzię ciągle dotykam czy ciepła.
Yoozia - Ja nie odciągam od dwóch tygodni, bo miałam dość patrzenia na te 5 - 10 ml w butelce. No i brakowało mi czasu na regularne odciąganie. Teraz tez zauważam kropelki mleczka jak ścisnę brodawkę. Jak to zauważyłam, to miałam znów okropne myśli - że nie potrafiłam wykarmić własnego dziecka, że może za wcześnie odpuściłam itp. Ale darowałam sobie dalszą walkę, bo po prostu nie mam na nią siły, myślenie o karmieniu piersią mnie boli zwykle i myślę, że gdybym spróbowała dalej pobudzać laktację to i tak nic, poza złymi emocjami, by z tego nie było. Cóż, tymczasem tulę Duśkę jak najczęściej się da, żeby jej dać ciepło mojego ciała mimo braku piersi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziś Dusia miała najaktywniejszy dzień w swoim życiu - od 9 do 20.30 spała tylko 2,5 h i dwa razy po jakieś 15 - 20 min. Ciekawe czy po aktywnym dniu nie będzie aktywnej nocy...
Byłam u gina - wszystko super, podobno nie widać, że urodziłam naturalne tak duże dziecko, nawet doktor dał mi od razu pozwolenie na kolejne dziecko, jeśli tylko chcę. Tylko mięśnie brzucha mam rozciągnięte, mam zgodę na ćwiczenia znów, wracam na pilates od jutra. No i pewnie coś w domu zacznę ćwiczyć.
pauletta - jutro myślami jesteśmy z Duśką z Tobą - pokaż klasę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943513 przez Marza
Yoozia przed chwilą z ciekawości ścisnęłam sutek i pojawiła się kropelka mleka! Znowu mam milion myśli... Też bym wolała dawać moje mleko, ale znowu myślenie nad tym co jeść żeby małemu nie szkodzić... Jejuuu znowu dylemat! :(
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943534 przez yoozia
Marza, ja mam to samo. Od kilku dni mysle tylko o tym czy probowac czy nie. Bo wiem, ze jak sprobuje to zaraz bede sie podlamywac, ze takie marne ml odciagam, ze co ze mnie za matka itd. To powoduje frustracje, a frustracja blokade psychiczna. Blokada psychiczna zas nie sprzyja laktacji i kolo sie zamyka. A z drugiej strony
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943553 przez malvi
Pauletta trzymamy z Krzysztofem kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl