BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 5 miesiąc temu #943277 przez pauletta
Minnie super :-) my mamy 100 zdj i czekemy na nie. Na mailu tylko kilka.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943299 przez malvi
Anetka mam nadzieję, że to będzie dziś... Ale mimo, że Krzyś długo śpi to ciężko go ostatnio uśpić wieczorem :P Podejrzewam, że jest trochę marudny, bo ma ciemieniuszkę na głowie i pewnie go to swędzi :S choć smaruję go codziennie i czeszę szczotką dla niemowlaków i powoli ustępuje ;)
Ty masz bieganinę, a ja za jakieś 1,5h mam gości - muszę chociaż łóżko pościelić i się ubrać :woohoo: :woohoo:
I... UWAGA... właśnie kurier przyniósł mi soczewki kontaktowe, już chyba z pół roku ich nie nosiłam, także zaraz aplikuję :D

Marza tak to pewnie wina źle założonego pampersa :P Mi też się zdarzyło kilka razy, 2 niestety z kupą :evil:

Minnie na moich też niby napisane, że mogą powodować tycie, ale występuje to bodajże u 1/100 kobiet. Także lekarz zalecił kontrolować czy są jakieś niepożądane objawy przez 3 mies, jeśli tak to pomyślimy co dalej ;)
A Krzyś spał tak po butli ;) a cycki miałam rano tak pełne, że Krzyś najadł się z jednego i teraz odciągnęłam jeszcze około 200ml :silly:

Kacha fajne majty :D

Pauletta, Minnie śliczne dziewczyny <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943321 przez yoozia
A u nas noc taka sobie. Pobudki ze 3-4, ale i tak o niebo lepiej niz przedwczoraj. Moze to ta chusta zaczyna dzialac? :P
Na moja kokon nie dziala. Raz sprobowalam, ale tak mi sie darla, ze ja odwinelam po chwili. Chyba nie lubi byc skrepowana. Moja mama mowi, zebym mala z dzien czy dwa "wymeczyla" za dnia i nie dala jej spac, to powinna sie przestawic i przesypiac noce. Co myslicie o tym? Z jedzeniem dalej cyrki. Raz zje ladnie cala butle, a nastepne karmienie juz krzyki, plucie, 15 razy musze ja odbijac i pol butli zostawia.

Gdzie Nelka i Caroina?

Aneta, oby bylo tak jak u ciebie! ;)

Malvi, zawiodlas mnie. Liczylam, ze wchodze tu poczytac o bog wie jakich spazmach i orgazmach :D no trudno, wytrzymam jeszcze troche :P
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943326 przez yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943357 przez Ania86
Dziewczyny ja to jestem pechowa, wieczorem okropnie rozbolała mnie pierś w nocy powyżej 39 stopni gorączki. Byłam u gina zrobił mi się zastój w prawej piersi, boli masakrycznie :( do tego temp powyżej 38 mimo paracetamolu. Mam masować + antybiotyk a jak nie przejdzie to nastraszył mnie cięciem i szpitalem. Mam dość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943381 przez Ewciaa
Witam :)
U nas ostatnio też noce nie przespane straszne problemy z brzuszkiem nawet ten niby niezawodny sab simplex nie pomaga :(mały ciagle sie pręży i sie wybudza tak ze ani on nie wyspany ani ja jeszcze spróbuje mleko na comfort wymienic może się uda...
Swietne sdjęcia z sesji wasze dzieciaczki mają tez musze o tym pomyślec fajna pamiątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943407 przez toffik1984
Yoozia ja tak od miesiaca robie mala ma 2 razy taki czas ze nie spi rano od okolo 8 do 12 i wieczorem ta sama pora... i pilnuje zebywtedy nie spala, i w nocy raz sie budzi i potem nad ranem okolo 8... nie wiem czy po prostu malutka taka grzeczna czy to dziala..... czasem jak nie chce zasnac w ciagu dnia robie wszystko zeby spala ... a jak zasypia o porze o ktorej nie powinna wybudzam, nie powiem jak wybudze jest marudna poplakuje , czasem wrzeszczy i jak pora spania przychodzi to marudzi , ale ze zmeczenia szybciutko zasypia ale na ogol jest spoko mala sie juz prawie przyzwyczaila ....
U na ssukces mala usnela po godzinie w luzeczku pierwszy raz tam spala..... CHociaz powiedzenie samam sie nie do konca sprawdza pomiewaz luzeczko na maksa do naszego luzka dosunelam zdjelam jedna scianke i spalam z reka w luzeczku :blink: ...Le to i tak sukces bo z mezem odzyskalismy luzko dla siebie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943422 przez pauletta
Odciagnelam 150 ml w 10 min omg :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943423 przez Marza
Chciałam się pochwalić jak pozytywne wibracje leżaczka działają na mojego Żuczka ! :woohoo:

Oby nie na chwilę ! :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943424 przez yoozia
Toffik, ale ze twoja corcia pierwszy raz spala w swoim lozeczku? :huh: to do tej pory spala tylko z wami? Jeny uwazaj, zeby jej tak nie zostalo, bo bedzie ci bardzo ciezko oduczyc ja tego. Moja jak na razie spala z nami tylko dwa razy i to w naprawde krytycznych momentach kiedy juz nawet bujanie na rekach nie pomagalo.

Malvi, wyprobowalysmy dla ciebie nasze nosidlo i moim zdaniem jest super. Mala mi wlasnie w nim zasnela wiec chyba jej sie podoba :P tak naprawde jesli chodzi o wygode, to nie czuje specjalnej roznicy miedzy nosidlem a chusta, ale wiadomo ze chusta zdrowsza. Jedyna roznica jest dla mnie taka, ze w chuscie czuje sie pewniej noszac mala, bo wiem ze nie moze mi wyleciec, a w nosidle sa zapiecia, guziki, zatrzaski i jakas psychiczna bariera i obawa, ze cos moze strzelic i dziecko wypadnie, dlatego podtrzymuje ja jedna reka, a przy chuscie rece sa totalnie wolne wiec moim zdaniem 1:0 dla chusty. Ewentualnie nosidlo na zakupy czy inne wyjscia, a chusta w domu. Moja skromna opinia ;)
Podziękowania: malvi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943426 przez pauletta
Marza super :-)

Po pierwszym karmieniu nocnym Maja spi ze mna :-) tz rzadko spi z nami. A jak spi to odkladam do lozeczka jak usnie prY cycu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943430 przez toffik1984
WIem , na poczatku przez pierwszych kilka tygodni spalam z mala na kanapie , ja lezalam na kanapie a ona na mnie, potem przeszlysly na lozko, a eraz ucze w lozeczku, wiem wszystko brzmi absurdalnie domyslam sie , ale strasznie sie balam ze mala sie w nocy zakrztusi , albo co i tak spalam , i nie chciala spac inaczej ,ale wtedy malutka byla i bylo nam wygodnie , teraz juz prawie 5 kg wazy i jest niemozliwe , czasem w dzien po jedzeniu usnie na mnie i kilka godzin tak przespi, staram sie odkladac do mojzeszka ale pospi tam 30min i sie budzi a u mnie po kilka godzin, w bujaczku tez pospi kilkanascie minut , przy dobrych wiatrach ... Ale teraz juz ucze "samodzielnosci" , bo nie wyrabiam na nic czasu , oprocz czytania Stephena Kinga nie mam , a gdzie obiad , i chate ogarnac.... Ale pierwszy krok zrobiony, noc w luzeczku zaliczona , i nie bylo tak zle, tye ze ja zasnac nie moglam ,caly czas sie patrzylam czy z nia wszystko ok.... WIem brzmie jak szalona osoba, ale po 6 latach staran o nia kazda jedna niepokojaca mnie sytuacja mnie niepokoi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943431 przez Marza
pauletta jaka śliczna kruszynka! :D Czekam na więcej zdjęć z sesji !

Minnie Ty tak samo piękne zdjęcia ! :)

Też się zastanawiam nad jakąś sesją, ale mam kilku fotografów do wyboru i nie wiem którego wybrać...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943432 przez toffik1984

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943434 przez Marza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl