BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #944438 przez pauletta
Ja podobnie jak Dotkawy, boczek i kocyk pod plecki. Terazxtez podlozylam ale i tak przekret :-)

Chyba w koncu usypia bi od 3-30 to spalam moze godzine. Ehhh. Moze teraz/chociaz/pospi z 3 h.
Wiekszosc sie budzi pewnie a ja ide spac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944439 przez dotkawy
Tez teraz idę spac...Wiki po inhalacji zobaczymy ile pośpi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 4 tygodni temu #944450 przez Aneta_78
:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944451 przez Aneta_78
..popycham posta :evil:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #944468 przez Ania86
Dotkawy, moja tydzień temu była taka chora, to samo co piszesz. Trwało to około 5-6 dni z dnia na dzień było stopniowo lepiej. Ale chyrczała i katar straszny :/ ja jeszcze dawałam maść majerankową pod nosek i nam pediatra zalecił Nasivin soft do noska tylko na noc. No i oczyszczanie noska + sól fizjologiczna. Antybiotyku nie miała i przeszło a bardzo się bałam. Tak że bądź dobrej myśli.
Aneczka, ja też w nocy nie odbijam.

Dziewczyny moja Mała po usg bioderek - poduszka frejka, ma drobną dysplazję i minimum na 8 tygodni. Może mieć 2 przerwy po 2 godziny a tak to na okrągło :/ U nas cały czas "coś". Miałam straszną temp. od tej chorej piersi pod 40 stopni bałam się jej dawać swój pokarm i 2 dni była tylko na mm to znowu kupy nie było, dopiero po czopku ale zielona i cuchnąca....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944484 przez dotkawy
Ania86 to ja robie dokladnie tak jak Ty, tylko jeszce daje jej cebion - 5kropli, to jest witamina c dla dzieci. Lekarka powiedziala mi ze jak mala juz nawet wyzdrowieje zeby podawac jej 3krople codziennie przez okres zimy, na wzmocnienie. A powiedz mi po ilu dniach wyszlas na spacerek z mala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944489 przez Ania86
Dotkawy, też podaję Cebion :) żałuję że wcześniej (przed chorobą) nie wiedziałam że można to bym podawała. Na spacer do tej pory nie wyszłam :/ bo mam zapalenie piersi, przez parę dni miałam strasznie wysoką gorączkę, boli i boję się żeby cyca nie zaziębić ;) a mój M wracał z pracy późnym popołudniem więc nie było jak. Teraz w tym tyg. póki jest zdrowa chcemy ją zaszczepić na pneumokoki bo mieliśmy 2 tyg. temu to pewnie dopiero pod koniec tygodnia wyjdziemy. Ale nam lekarka mówiła że jak dziecko ma tylko katar, bez gorączki można wziąć na spacer. Nasza miała i katar i kaszel i takie 37,5 gorączki więc się bałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 4 tygodni temu #944503 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944512 przez Ania86
Anetka, widziałam to w ulotce ale nam powiedziała pediatra że maść majerankową, wysmarować cienką warstwą pod nosek a z tym Nasivinem to na noc jak jest duży katar, ja stosowałam go raz na dobę. Jak Julka była taka chora to jak nie to, to nie wiem co mogło jej pomóc, a nie chciałam żeby skończyło się na antybiotyku.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 4 tygodni temu #944516 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944532 przez pauletta
Anetka ja tez zostalam hihi. Moj maz chce inne forny prxytulanek hehe skoro ja jeszcze niedyspozycyjna.

My bylismy na polq. Teraz usypianko.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944540 przez yoozia
Aneta, a jak tam kupki Jasia? Dalej zielone? Ponoc w wiekszosci przypadkow to nic powaznego ;)

My dzis super wyspani :woohoo: mala spala od 22 do 7 i byly tylko dwie pobudki na papu :woohoo: coraz rzadziej sie budzi w nocy na karmienie. A dzisiejsza noc pomogla nam przespac suszarka do wlosow :D na yt jest wersja 10cio godzinna i to dzieki niej tak pospalismy :woohoo: teraz lecimy na spacer mimo, ze ponuro strasznie, ale chociaz nie pada...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944569 przez minnie90
Hej laseczki:) Ja miałam weekend uczelniany :/ wczoraj jak wróciłam po 3 godzinach to tak się stęskniłam za małą, że szok, a ona mała franca, wolała do tatusia :dry: u mnie płacz, tak mi przykro było, że aż mi się płakać chciało, dziś za to nie było mnie 7 godz i może bardziej się stęskni za mamą :p na razie śpi więc jeszcze nie miałam okazji sprawdzić :p

Anetka spokojnie na każdego przyjdzie pora ;)

W ogóle macie jakiś pomysł jak przyzwyczaić małą do spania w łóżeczku w dzień??

Jutro idziemy na pierwsze szczepienie i aż jestem cała przerażona...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #944573 przez dotkawy
Aneta mi tez pediatrzy zalecili ta maść, także chyba jednak mozna smarować :-)

Minnie niestety nie pmoce Ci, bo moja corcie od początku odkladalam do lozeczka w dzien i w nocy...

Kurcze chyba moja Mama przyniosła jakiś wirus do domu:-( bo czuje ze mnie też zaczyna rozkładać... :-((

Jutro idę kontrolnie do pediatry...mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ok..i ciekawe jaka będzie ta noc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #944604 przez aneczka25
ja za moim dzieckiem nie nadążam ;)
Dzisiaj praktycznie co zje to zasypia i już się boję nocy jak cały dzień przespała-a ja pozwoliłam sobie z mamusią wypić grzane winko:P przy niedzieli:P
moja maleńka ma chrostki na buzi już tyle czasu i nie wiem od czego:( niczym jej buzi nie smaruje,myje osobną,czystą wodą....gdyby miała skaze to chyba więcej objawów by było? :dry:

też smaruję maścią majerankową:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl