BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #953811 przez nelka
Toffik u nas odruch Moro nadal występuje ale nie masz co się zadręczać bo to prawidłowy objaw i napewno zaniknie.

Aneczka hehe właśnie miałam pisać że wybraliśmy się dzisiaj na zakupy a Marysia dostawała furii w aucie! Jak auto jedzie to jest ok ale jak zapinamy fotelik albo bylismy zatankować to był ryk i złość... Mam nadzieję że to chwilowe bo dosyć często jeździmy autem i nie wyobrażam sobie jak tak będzie za każdym razem. Do tej pory wszystko było ok.

Marza ja ostatnie dwa prania zrobiłam w zwykłym proszku bo akurat mi się skończył a ciuszki się już wysypywały z kosza na pranie. Narazie nic niepokojącego nie zauważyłam. Ja lubię zapach loveli więc pewnie jeszcze ją kiedyś kupie a tak to będę prać w tym co akurat mam ;-)

Pisałyście ostatnio o tym że wasze maluchy są niespokojne w obecności innych dzieci a Marysia bardzo lubi jak u Zosi są koleżanki czy jedziemy do mojej siory i dzieciaki biegają i hałasują wkoło niej, od czasu do czasu zagadują i się do nich uśmiecha. Siedzi przeważnie wtedy na leżaczku i obserwuje je.

A i znajoma sprzedała mi dzisiaj pewien patent na usypianie żeby maluch się nie budził po odłożeniu do łóżeczka. A więc lulając trzymamy dzieciaczka np na poduszce, nie bezpośrednio na rękach żeby nie czuł tej różnicy jaka jest jak się trzyma na rękach a jaka jest jak leży na materacyku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953816 przez pauletta
Moja non stop te raczki na buzi, jak sie budzi to az nos sobie wykrzywia. Nie ma/szams zeby sie nie obudzila i melek takim sposobem jej wypada i od razu budzenie. W nocy jak spi ze mna sto razy wkladam. Oszalec idzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953831 przez pauletta
Julka mialam otulacz ale wyrosla i juz nie lubila :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953840 przez pauletta
Maja usnela sama ? Omtej porze ? Sni mi sie ? :-)
Byla kupa, pierdy, zyg, przebranie , kolysanka i spanie hehe oby na dobre :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953857 przez Marza
Nelka spróbuję Twojego patentu na usypianie! W dzień na pewno się przyda :)

Mój zasypia czasami bez smoczka, a w nocy i tak się go domaga... I też muszę potem latać i podawać... Skrępowane rączki jak ma to jest zły :D już nawet myślałam, że na gumkę mu smoczek dam i się będzie trzymał :silly:

W ogóle już nawet nie mogę go położyć na boku bo momentalnie się przewraca na plecki... Trzeba pilnować, żeby się nie zakrztusił mimo iż główkę kładzie na bok, ale raczej woli na prosto spać. WAsze dzieci mają podobnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953876 przez pauletta
Spala do 2 woooooow. :ohmy: I dopiero jedzonko szok, ale wiecie co ma zablokowane raczki bo one ja ciagle budzilynzawsE bo sie valy czas jakby przeciagala i cala buzia atakowana byla takze np wczoraj byla walka z wiatrakami. Rece- buzia wypadajacy cumel i tak w kolko a ja zoombie. Teraz te by tak robila widze, ale blok ja uspokaja i spi :-)

Marza moja rzadko na boku, chyba ze przy cycusiu usnie.

Lece dalej spac bo to co bylo dzis sie rzadko zdarza :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953897 przez toffik1984
tak przez krotka chwile w nocy rozmyslalam, jak bylam w polsce spotkalam sie ze znajomymi ... wiecie jakie bylo najczestsze pytanie ... i to od dziewczyn, majacych dzieci badz tez nie , i zeby bylo smiesznie faceci tez o to pytali .... A KARMISZ PIERSIA ??? tak jakby to pytanie bylo przymusowe, jakby bez tego pytania nie mozna bylo rozmawiac .... dziwne .....
AA i dzien dobry przy okazji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953901 przez pauletta
O cy cowanie zawsze kazdy pyta :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953927 przez minnie90
Boże wczoraj pochwaliłam noc, to dziś miałam za swoje.... Fakt z usypianiem nie mamy problemów bo zrobiliśmy Wiki schemat kąpiel, butla, łóżeczko i tak codziennie ok 21.30 Wiki śpi. Zje kładę ją do łóżeczka i zasypia bez lulania...(także została odzwyczajona bo M to zawsze lulał ) pierwsze spanie po butli ok bo śpi do 1.30-2 ale potem to już jest cycuś i pobudki co 2 godz:/ zombie ze mnie to mało :blink: dziś to w ogóle masakra bo nie dość ze co 2 godz chciała jesc to jeszcze w między czasie z 10 razy się budziła bo ją bączki męczyły.... Nad ranem to już normalnie się aż poryczałam bo to pewnie przez to ze wczoraj zjadłam "gorący kubek" :dry: Biedna chciała spać i ciągle się budziła no to ja przez te pół nocy wisiałam na łóżeczku i jej masowałam brzuszek, dopiero o 7:05 zasneła i pospała do 07:50 ..... No ale już wiem co ją tak męczyło calą noc.... KUPA.... i to jaka :woohoo:
Wanienka poszła w ruch i to 2 razy bo wodę było trzeba wymieniać ( mimo że wcześniej tą najgorszą warstwę zmyłam chusteczkami) wszystko było z kupy....
No i dziś jest mała maruda bo się nie wyspała :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953929 przez minnie90
:angry:


A odnośnie prania to ja piorę w bobini a płynu do płukanie nie używałam żeby uczulenia nie miała. Raz też miałam jelp'a i też był ok, ale bobini cenowo tańsze o wiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953944 przez Marza
Nam się też jeszcze nie trafiła kupa poza pampersem, ale szkoda krakać, bo pewnie to jeszcze będziemy przerabiać :D

U nas znowu sypie śnieg :) Tylko wiatr taki, że głowy urywa! :dry:


Gdzie się podziałyście dziewczyny? :( Okropna cisza tu jest...

Aha! Zapomniałam, że przecież weekend... Tracę rachubę...


Toffik też zawsze mi zadają takie pytanie, a jak powiem, że nie TO DLACZEGO ?! A gówno ich to wszystkich powinno interesować! :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #953976 przez toffik1984
:) dokladnie tak jakby bez tego pytania nie mozna bylo prowadzic konwersacji :S
mnie moja mama dluuuuugo przekonywala zebym karmila, nie docieralo do niej ze mala niechce, ze mam za malo pokarmu, ..... a jak bylam teraz u niej okazalo sie ze ja i moj brat na butli chowani :huh:
tak a propo cycow ....
Kurcze to faktycznie minnie masz kaszanke niezla :dry: ja tak mialam jedna noc jakos tydzien temu , budzila sie co 2 h jak w zegarku... ale zjadla i zasypiala... przypuszczam ze miala wtedy skok ... bo tak to nie moge narzekac :) odpikac, zeby nie zapeszyc.... zycze dluzszych nocy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #953978 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953987 przez pauletta
My dzis obiadek w restauracji zjedlismy. Maja spala, obudzila sie jak juz wychodzilismy. opRocz swojego obiadu zjadlam jeden trojkat pizzy od meza Potem galeria. Maja przespala tez. To prawie 4 h bez jedzonka . Kupilam w mohito torebke i bluzke. Ahhh juz sie lepiej czuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #953991 przez Aneta_78
;-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl