BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954006 przez munkki
Cześć dziewczyny, my pierzemy w lovelli i nie używam żadnego płynu do płukania.
Od jutra zaczynam ostre postanowienie ćwiczeń. mam zamiar mieć płaski brzuch i jędrne ciało do wiosny ( heh...), trzymajcie kciuki!
Poza tym jestem zmęczona. Wczoraj byliśmy u znajomych, Staszek dobrze zniósł wizytę ale nadrabial w nocy i niewyspana chodzę dziś. U nas wieje i śnieg, rano udało nam się jeszcze w słońcu spacer zaliczyć.
Pauletta zazdroszczę zakupów, ja póki co pasuje. Za to kupiłam w sobotę Staszkowi w smyku pizamki. Trzypak pajaców za 30 zł wiec mega okazja i fajne te pajace...wzięłam 74 i 80 na zapas;) a w galerii byłam przy okazji badań. Cukrzyca zniknęła i tsh tez w normie ;)
Pytalyscie o odruch moro- u następnie jest ale nie wybudza za często.
Pytanie o karmienie piersią tez uważam za niestosowne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954042 przez pauletta
Oj tak dziewczynki, duzo mi dalo to wyjscie. Potem jeszcz sama sie wrocilam do galerii do media zobaczyc za tymi zestawami sluchawkowymi.
Wypilam kawe latte w chibo, pogadalm z kol. I wrocilam do moich marud :-)

Zawinelam Majke w kocyk bo tz spi dzis ze mna. Zobaczymy jak noc bedzie w lozeczku :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954065 przez kacha
Oj tak, dziewczyny, mnie tez wpienia pytanie o karmienie piersią. I jeszcze raz, na moje, że nie - usłyszałam - trudno, może z następnym się uda. Jakby Dusia już była dzieckiem straconym i jakbym musiała coś nadrabiać z następnym. A mnie jest dobrze tak jak jest... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954070 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954087 przez pauletta
Anetka mam podobnie.

Wczoraj Maja sie rozzalila strasznie i Tz ja tulil i uspokajal a ja latalam wokol nich i mowie " daj mi ja" z 10 razy. A wiem, zecon tez chce ja potulic itd. I nic zlego nie robi. Ale mowi, ze ma tak samo jak Maja placze a ja mam ja na rekach. :-)

Krepowanie raczek pomaga, druga nocka super :-)
I troche fajerwerkow bylo nawet :-)

Dzis byla lekko zielonkawa Qpa. Zobaczymy jaka nast. Bo ja juz panika.
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954095 przez minnie90
Dziewczyny helppppp, znowu straszna noc.... ja nie mam pojęcia czemu w nocy tak ją męczą te bączki?? Boże jak ona się męczyła :dry: W ciągu dnia puszcza często i bez problemów, jak śpi w ciągu dnia to zwykle też nie ma problemów czasem zajęknie. Ale to co się dzieje w nocy to tragedia. Wiki zasneła o 21, a o 23,30 już ją obudziły bączary :/ i tak do 3 w nocy biedna się męczyła. W końcu zasneła i pospała do 5 kiedy znów ją wybudziły ale dałam smoka i zasneła na godz bo o 6 obudziła się na jedzonko. Normalnie takim trybem to ja nie pociągnę. M mi mówi idz spać, a on posiedzi z nią ale ja za cholerę nie zasnę jak wiem że biedulka się męczy :dry:
Boję dać jej espumisan bo nie chce żeby było jeszcze gorzej tak jak ostatnio :/ Nie mam pojęcia dlaczego tak, na dietę staram się uważać :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954105 przez munkki
dzien dobry dziewczyny,
melduje z e trening wykonany. Staszek nawet pozwolil.
Dotkawy a ty gdzie sie podziewasz? zatracilas sie w cwiczeniach :D?

mój mąż chętnie tuli Stasia. No i maja swoje chwile czułości podczas masażu Shantala, bo robimy na zmianę ;)
Minnie mój Staszek też ma bączki (póki co nie śmierdziuchy). Bardzo często go też wybudzają no i się denerwuje przy tym. Myśle ze bączki sa nieuniknioe. No chyba że faktycznie to jest tak jak ty opisujesz to może faktycznie trzeba czymś pomóc. My póki co rodziliśmy sobie z masażem brzucha, plecków (tak gdzie jelitka) no i zbawienna jest pozycja na brzuszku! Przy masażu Shantala też dzieci sie odgazowuja... moze spróbuj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954107 przez Caroina
U nas już druga noc z rzędu i pobudki co 3h na mleczko. Ostatnie 2 tyg tak marnie jadła, czesto przesypiała noce i nawet w ciągu dnia pomijała porcje. Wy piszecie, że Wasze piją po 150ml, a moja 120ml żadko wypija, przeważnie 90ml. Już bałam się, że za mało przybierze ale zwarzyłam ją wczoraj i jest ok - 6kg.

Marza Jak u Ciebie z ćwiczeniami? Ja dopiero zaczynam. Dodaje zdjęcie Milenki - nie szukałam specjalnie odpowiedniej fotki, tak pstrykłam jej wczoraj. Może akurat jakies podobieństwo znajdziesz ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie odwrotnie. Brakuje mi tego, żeby wsadzić M mała w ręce bo go nie ma. Czasem są sytuacje, że obie coś chcą, a nie rozdwoje się. To dopiero jest wkurzające. Płaczące stereo.

Pytanie czy karmie piersią też bardzo często słyszałam. Przy Nadii mnie to drażniło ale teraz (już chyba z przyzwyczajenia) nie robi mi różnicy.

Pauletta Uwielbiam rzeczy marki Mohito. Szczęściara, że masz ten sklep w pobliżu bo w naszej mieścinie nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954108 przez toffik1984
I ja tak samo mam.... tylko ja "potrafie zajac sie malo dobrze" ..... to chyba jakies zboczenie jest ....
pauletta moja tez ma czasem lekutko zielonkowata, co jakis czas, potem juz kupsko oki... mam nadzieje ze i u ciebie tak bedzie....
minnie kurcze coraz gorzej masz ... nie chce udawac modrej , ale slyszalam gdzies ze koperkowa herbatka wzmaga gazy .... nie znam sie na tym ale zanim czegokolwiek uzyje szperam godzinami w necie szukajac potwierdzenia jakie ma dzialanie, potem jeszcze do encyklopedii dzwonie (moja mama) jak sie uda do lekarza, i wtedy uzywam :blink: no.... ale to jestem ja , kazdy robi jak uwaza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954109 przez Caroina
Munkki Szacun, ja się zaraz biore za ćwiczenia jeśli mała pozwoli. 3mam kciuki za wytrwałość
Podziękowania: munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954112 przez pauletta
Caroina slodka malutka :-)
Ja do galerii mam 5 min piechotka naszczescie :-)

Toffik dzieki, zobaczymy jaka bedzie nast qpa :-)

Minnie kurcze poczytaj moze na necie co na te baczki.
Moja tez czasem sadzi smierdziuchy :-)
Podziękowania: Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954116 przez Ania86
Caroinka, słodziak z Milenki :)
Powiem Ci że kamień spadł mi z serca, moja Julia też tak je, rzadko 120 ml zazwyczaj 90-100 i czekam na szczepienie żeby dowiedzieć się czy dobrze przybiera.

A pytanie o karmienie piersią to też u mnie norma, ja karmie ale planuję powoli zakończyć i daje już 2 butle mm żeby jej tak drastycznie nie przestawić. Jak się ktoś dowie że chce sama zakończyć mając pokarm to dopiero oburzony ;)
Podziękowania: Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954119 przez Aneta_78
.

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954122 przez toffik1984
ania sa 2 opcje albo na taczkach wywioza albo ukamienuja ....
Podziękowania: Ania86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954126 przez minnie90
julka - tak Wiki dostaje 1 butelkę na dobę mm właśnie przed spaniem, bo nie umiała się najeść cycusiem i były wrzaski i szarpanie cycka:/ no i chyba się przyzwyczaiła że dostaje tą butle bo teraz po kąpieli się wręcz jej domaga. Zasugerowałam M, że to może przez mm ale stwierdził, że cały czas było ok, więc to pewnie przeze mnie (tzn przez to co zjadłam) zagroził że będę na wodzie i sucharach..... ( czasem mm Wiki dostaje też w weekend kiedy jestem na uczelni) tak się zastanawiam czy nie kupić jej mm takiego przeciw kolkom itd. może będzie lepsze. ( póki co je bebiko)

Munnki - no ja też właśnie brzuszek jej masuje, chętnie bym ją położyła na brzuszku ale to jest jeszcze większa histeria bo ona nie cierpi leżeć na brzuchu :/

Aneta - Wiki ma tak samo, czasem aż posądzam M, że to on i zwala a Wiki:p

toffik - no mi też lekarka powiedziała ze jak jest za dużo kopru to jeszcze gorzej z bączkami, więc zamiast dawać małej to od urodzenia ja piłam 1 kubek herbatki z kopru, żeby przeszło z mleczkiem. Jak kiedyś zapomniałam wypic przez 2 dni to się meczyła wiec pije dalej.. i tak naszczęście kolek nie mieliśmy. Teraz kupiłam jej herbatke z humanny " na brzuszek" może to pomoże...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl