BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #954131 przez pauletta
bezpiecznydzieciak.pl/product-pol-1313-R...Roczek-BABY-ART.html

Taka ramke dostalismy na chrzciny. Wczoraj stopke odbijalismy . I co mc zdj bedzie dodawane
Tylko biala mamy.

Jem sniadanie a jedma rela wozek pcham :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954137 przez yoozia
tez nienawidze jak ktos mnie pyta czy karmie piersia. jak mowie, ze nie, to pada glupie pytanie DLACZEGO??? nie wiem co ich to obchodzi, ale zauwazylam, ze zazwyczaj pytaja o to buraki :)

my wczoraj zwazylismy mala przy kapieli i troche sie zalamalismy. 16.12 u pediatry wazyla 5200, a wczoraj w domu 4800 :S mozliwe zeby przez przeziebienie az tyle spadla z wagi? nie dowierzalismy, ze az tyle stracila na wadze :pinch: miala ze dwa dni podczas choroby, ze jadla polowe tego co normalnie, ale teraz ma dobry apetyt, jest pogodna, radosna wiec zdziwilismy sie fest... powinnam sie martwic czy przy przeziebieniu to normalne? katar nadal ja meczy, czasem zakaszle jeszcze. kurde bylam pewna, ze juz co najmniej 5,5 kg wazy, a tu 4,8 :dry:

EDIT: zwazylismy przed chwila ponownie i dzis pokazuje 5,4 kg wiec chyba nam wczoraj szwankowala waga albo stala na nierownym. ufff juz mialam goraco...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954157 przez Aneta_78
:huh: )

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954161 przez yoozia
''witaj w internecie, gdzie kazdy moze pisac co chce i udzielac rad nieproszony i nawet moze napisac ze Twoje dziecko umrze na tężec i nie przekaze kolejnym pokoleniom genu glupoty ;P''

to czesc wiadomosci jaka dostalam od Julki przed 5 minutami heh... idiotek nie brakuje jak widac. dziekuje za uwage.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954177 przez toffik1984
caroina alez dama :) super butki
Podziękowania: Caroina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954185 przez Caroina
Aneta Jestem cały czas duchem, podczytuje na bierząco ;)
Ja mam wryte, że dziecko powinno przybierać tygodniowo ok 200g (przynajmniej na początku, ale trzymam sie tego dalej i faktycznie tyle przybiera)

Jestem z siebie dumna, w końcu udało mi się zabrać za ćwiczenia i wytopić troszkę spyrki :)
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954186 przez Marza
Cześć dziewczyny.
Mąż oddelegowany do pracy, mały śpi, ale będzie się niebawem budził na jedzenie pewnie, na polku pięknie sypie śnieg, a ja przed komputerem:P Mieliśmy dzisiaj iść zamawiać chrzest. Niestety spałam, a M mnie nie obudził i nie zdążyliśmy...


Haha nie uwierzycie M dzisiaj nie pracują i przyjechał do domu, a ja myślałam, że rozwalił auto :woohoo: Aż mnie ze stresu brzuch rozbolał :D Jednak pojedziemy załatwiać chrzest, bo ksiądz jeszcze jest od 17 do 18 :D Może się nam uda, bo w tą niedzielę są u nas w parafii :D Oby, bo chciałabym już to mieć za sobą!
I nie wiem, bo uznałam, że po ceremonii w Kościele zabierzemy gości do restauracji na obiad, a potem pojedziemy do nas na tort i kawę. Myślicie, że to dobry pomysł? Będzie nas tylko 9 także najwygodniej tak będzie zrobić. Szkoda się babrać w domu. A dostalismy ubranko do chrztu na rozm 62 to akurat nie będzie trzeba kupować! :D


Munkki brawo za postawienie !!!

Pauletta u nas cały zcas zielone kupy i mega śmierdzące... Odkąd nie robi codziennie po tym zatwardzeniu to cały czas takie brzydkie ma :( Lekarz tego nie skomentował.

Podpinam się pod Anetkę, bo też planujemy zakup spacerówki na wiosnę :D

Minnie nasz też jak czasami trzaśnie bąka to gorzej niż ojciec :D haha zawsze mu tak mówię :D co do bączków to nie pomogę :( Ja bym dała espumisan albo koperek...

Caroina u mnie z ćwiczeniami nieźle. Przez święta miałam lenia ! Ale już się znowu zmobilizowałam i ćwiczę :D Jacie! Masz rację Milena jest bardzo podobna do mojego szkraba!!! Nawet M to przyznał :D Kochana :*

Ja też często oddaję M małego, żebym miała trochę spokoju. Jak widzę, że już naprawdę nie może sobie poradzić z jego płaczem to go zabieram, ale rzadko się to zdarza. Jednak nie wyobrażam sobie zostawić go pod jego opieką sam na sam, np żeby jechać do sklepu! Bym umarła ze strachu. Lubię go mieć na oku. :D

Aneta ja próbowałam dzisiaj umówić bioderka i szczepienie i cisza w słuchawce :( Nie wiem co mam robić :( Martwię się :(

pauletta Sliczna ramka! Ja planuję jakąś ścianę poświęcić na same zdjęcia :)

Yoozia te wagi tak szwankują! Chociaż nasza waga też ma wachania w dzień, raz więcej, a raz mniej :) Nic się nie martw :* Co do tej wiadomości to szkoda nerwów :*
Podziękowania: yoozia, Caroina, munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954187 przez Caroina
Marza Ha! Czyli nie mam zwidów :)
Ćwiczysz codziennie czy co 2 dzień?
U nas też ładnie sypie śnieg od rana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954188 przez Marza
Caroina gratulacje :D OBy tak dalej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954189 przez Caroina
Marza Oby oby. Najgorzej zacząć, póżniej już jakoś leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954193 przez munkki
Aneta, Marza -a nie mialyscie spacerowek w komplecie z gondolami? o ja mialam gondole od siostry i spacerowke musialam kupic osobno. Kupilam juz jakis czas temu zeby miec lekki stelaz pod nosidelko. Zdecydowalam sie na mutsy evo. Fajny ale nie wiem jak sie sprawdzi bo jeszcze nie mialam okazji wyprobowac (poki co uzywamy przeciez gondoli;)). Moge powiedziec ze stelaz jest super, lekki, dobrze sie sklada. Tak samo siedzisko - to na pewno plus - dobrze sie sklada i zajmuje nieduzo miejsca w samochodzie.
Kolka przednie skretne, ja tylnie wzielam pompowane (jest taka opcja). JEzdzi sie fajnie (z nosidelkiem sprawdzone).
Siedzisko jest rozkadane calkiem na plasko i mozna zrobic taki hopsiup przy nozkach i jest taka mini gondolka... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi;)
Wozek jest dosc drogi - ale na olx jest sporo ofert to moze akurat cos znajdziecie:) ja kupilam nowy bo mialam na to fundusze ze wzgledu na niekupowanie gondoli... ale jakbym miala druga dzidzie to gondole dokupie na pewno uzywana do tego :)

Caroina to musimy sie motywowac skoro dzisiaj obie zaczelysmy na ostro!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954194 przez Caroina
Munkki Świetny pomysł. W sumie to własnie Ty mnie dziś zmotywowałaś. Myśle sobie Marza i Dotkawy już od dłuższego czasu ćwiczą, od dziś Munkki też. Zaraz wszystkie z formum będą laski tylko ja zostane locha. Tak nie może być :woohoo: i wystartowałam, sama siebie zaskoczyłam bo już od 2mies. zaczynam :laugh: To kiedy znów działamy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954197 przez munkki
Caroina jak to kiedy? cwiczenia 4-5 razy w tygodniu:P ja planuje cwiczyc: poniedzialek, wtorek, SRODA ODPOCZYNEK, czwartek i piatek, WEEKEND ODPOCZYNEK. Jak mi starczy czasu to chce raz w tygodniu na basen chodzic, ale nie napalam sie ze zawsze sie uda bo wiem jak to wyglada:/ oprocz tego : zero slodyczy (to bedzie ciezkie...) i zdrowe jedzenie (ale nie bede jedzenia ograniczac, byle bylo zdrowo;P).

fajne filmiki z cwiczeniami wrzuca na YT Sportsmama - przesylam link do jej strony:
www.youtube.com/channel/UCm5z_JLrF2fehq3bag8edmQ/videos

ja robilam rozgrzewke (juz bylam zmeczona hehe) i shape and cardio... jutro to samo tylko cardio skroce na rzecz boczkow i brzucha;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954199 przez Caroina
Munkki Czyli jutro ruszamy znowu (z zakwasami pewnie) :)
Ja przerobiłam dziś Mel B. 10min na brzuch, 10min pośladki, 10min na nogi i 10min rozlużniająco rozciągające ćw. Oczywiscie na pół gwizdka, żeby jej dorównać trzeba będzie sporo poćwiczyć w moim przypadku...100% kanapowiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954202 przez Ania86
Dziewczyny podziwiam Was za ćwiczenia :)

Kurcze tak myślę i też pewnie będziemy musieć rozejrzeć się za jakąś lekką spacerówką. Mamy w komplecie do gondoli ale chciałabym taki żeby się łatwo składał. Koleżanka polecała mi taki olx.pl/oferta/quinny-zapp-quinny-zapp-to...sPeT.html#585aad5551
ale kupię używany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl