BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 2 miesiąc temu #954203 przez Marza
Ja ćwiczę codziennie poza niedzielą! :) I na razie z Ewą, ale mam takie super zestawy z Mel B właśnie i chyba dzisiaj się na nie skuszę :D

Munkki ja mam niby spacerówkę jak się żłoży gondolę, ale mam to pożyczony wózek i zjeżdża na lewo... Uciążliwe to jest jak fiks! Poza tym taspacerówka mega ciężka i nieporęczna. A mi chodzi, żeby załądować do auta i w trasę :D Żeby można było wszędzie zabrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #954207 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #954212 przez yoozia
Aneta, ja do niej napisalam, bo na testach owu pisze pierdoly, ze rece jej opadaja jak czyta wrzesniowki i pazdziernikowki. w dodatku kaze byc dumna ze swojego opanowania wzgledem nas :D no to jej napisalam, zeby nie pchala sie tam gdzie jej zle i problem z glowy. i wyjechala mi, ze to ja na nia naskakuje, nazwala ''pokrecona istota'' i inne wspanialosci wiec qrwa sorry, po co tu wchodzi? zeby sie potem napier....ac z nas na ''owulkach''? :laugh: szczerze? nie dziwie sie, ze mamy taka piznieta sluzbe zdrowia :woohoo:

a teraz czekam na lincz B)

Marza, ja tez bede robic chrzciny w restauracji na zasadzie obiad, kawa, tort i do domu :)

czy wasze dzieci juz sie tak rwa do siadania? bo moja dzisiaj tylko siadac chce - inaczej ryk :silly:


Juleczko, twoja laktacje mam wiesz gdzie? no. dokladnie tam :)
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954214 przez pauletta
Ja mam wozek 3 w 1Ale wczesniej czy pozniej pewnie kupimy jakas lekkA spaCerowke.

Marza chcemy powiesic ta ramke w salonie wlssnie na glownej scianie. Biala bedzie ladnie wygladac.

NIE Chwalilam sie. :-).W czwartek tz sie tatuuje. Na piersi imie Mai i klepsydre czasu z data i godz. Ur :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954216 przez Marza
Wiecie co... Naprawdę Julka jak już tam siedzisz na tych owu i nas oczerniasz to przynajmniej tu nie rób z siebie bohaterki i nie racz nas swoimi cudownymi radami. Do tej poryy bez nich dawałyśmy sobie świetnie radę. Sama sobie ten stres zapewniasz. Żadna z nas Ci nic nie zrobiła olałaś nas to i teraz zostaw nasz watek w spokoju! Wystarczy, że się z takimi jak Ty wszystkowiedzącymi w naszych ośrodkach zdrowia stykamy.


Yoozia mój się strasznie rwie! Już od jakiegoś czasu. I tak samo jak się nie może podnieść wyżej jak mu nie podam kciuków to ryk :D
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954218 przez Marza
Pauletta super! Mój M też ma tattoo i planuje tam dorobić imię i datę uro małego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954221 przez Ania86
Pauletta, brawo dla tatusia :)

Jejku moja nie rwie się wcale do siadania:/ jak podam jej kciuki i nawet próbuję pomóc się podnieść to ma to gdzieś... nosić się bardzo lubi na prosto.... trochę się martwię u Was jak jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954222 przez Marza
Aniu ma jeszcze czas dziewczyna! :) Niczym się nie przejmuj :) Mój na rękach to w każdej pozycji lubi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954223 przez kacha
pauletta - wow!

Dziewczyny - dołączam do was z ćwiczeniami. Od kilku dni jadę na diecie bez białej mąki i cukru, jest fajnie, nie czuję głodu, bo jem ile chcę, aby zdrowo. I czuję się lżejsza. Powiedziałam to wczoraj M a on na to - podziwiam Cię, że potrafisz się tak oszukiwać. Ja nie czuję się lżejszy. Jestem po prostu nieszczęśliwy bez piwa i czekolady :laugh: Ja od końca połogu codziennie robię serie brzuszków, przysiadów itp - tak z 15 minut rano. Dodam sobie jeszcze teraz jakiś trening z płyty trzy razy w tyg - pewnie nocą, bo jak Dusia śpi w dzień to magisterkę skrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954224 przez kacha
Ania - mi rehabilitantka powiedziała, że dziecko w gaciach nie będzie się zbyt szybko rozwijało ruchowo, bo ma ograniczone ruchy. I żeby się nie martwic, bo biodra najważniejsze, a potem sobie ładnie wszystko nadrobi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954225 przez Marza
Kurde dziewczyny to zakładamy grupę wsparcia dla ćwiczących :D Żeby się motywować, bo sporo nas tu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #954227 przez yoozia
Marza, moja dzis dopiero wyskoczyla z taka nowoscia :blink: do tej pory na przewijaku cwiczylysmy siadanie i strasznie jej sie podobalo, ale dzisiaj bunt, ze ona chce siedziec na dupce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #954229 przez munkki
Ania nie boj nic - tak jak dziewczyny napisaly, kazdy indywidualnie sobie w czasie nowe umiejetnosci rozwija;) a nasze dzieciaki to maja jeszcze sporo czasu zeby sie nauczyc siadac.
Kacha - dla mnie ta dieta najgorsza... tzn zadnej tak na prawde nie mam bo karmie i nie chce przesadzac ale postanowilam nie jesc slodyczy... i juz mnie nosi a to pierwszy dzien!
Marza no to sie motywujemy :D
Pauletta z tatuazem niezle:) moj bedzie tez w tym roku robil juz drugi ale poki co sie nie ujawnil co dokladnie;p
Yoozia Emilkaj est przeslodka!!
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954231 przez Ania86
Julka, główkę leżąc na brzuszku ładnie trzyma nawet zdarzy się jej obrócić na plecki i złapie już grzechotkę.
Kacha, ja już marzę o spaleniu tej poduszki ;) w czwartek mamy mieć kontrolę bioderek mam nadzieję że przychodnia będzie czynna....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #954232 przez Marza
Yoozia jaka ślicznotka! :D

Munkki dla mnie najgorsza dieta też... Dopóki w domu nie mam słodyczy to nie muszę jeść, ale jak już coś mam, bo goście np mają być to przyznam się bez bicia, że podjadam :blush: Ale staram się nad sobą panować! :silly:


Mój ma tatuaże, ale ma niedokończony rękaw i się mu marzy w tym roku go zrobić :P zobaczymy no :D
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl