BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #954236 przez yoozia
no jasne, bo ja posadzilam ja tak na pol dnia... :whistle: wez sie zastanow alfo i omego :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954238 przez yoozia
UWAGA, kolejna wiadomosc od Julki:

''gdzie masz, Kochana moją laktację? tam gdzie swoją? ;) ''

CZYLI JEDNAK DYSKRYMINACJA MATEK KARMIACYCH MM :)

no takze tego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954239 przez Marza
Ehh Julka, bo nie każda z nas jest super doświadczona... Mamy prawo zadawać głupie pytania jeśli coś nas niepokoi i wygłaszać swoje zdanie i punkt widzenia... Niepotrzebnie nas tak atakujesz i na testach owu wyśmiewasz. To bardzo przykre. Zachowanie na miarę dzieci, a nie dorosłych. Prawda prawdą zjechałaś Yoozię za jej wybór. Ale to jej wybór i ma prawo to wygłaszać ile razy chce i gdzie chce. Tym bardziej wyzwiska w jej stronę nie były na miejscu.
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954241 przez Marza
Yoozia olej to. Widać Julka już taka wyśmiewna istota...
Podziękowania: yoozia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954244 przez yoozia
olewam Marza :) ale bede tu wklejac kazda jej zaczepke wycelowana we mnie :) bo robi z siebie ofiare losu, a to oczywiscie JA na nia ''wsiadam'' :)

i Julka przeczysz sama sobie. nie dalej jak pare godzin temu pisalas tak:

''Wiecie co, a propos pytan o karmienie to mysle ze nalezy to olac i nie ma sie co denerwowac, to jest faktycznie jakos automatycznie jedno z pierwszysch pytan jakie cisnie sie na usta osobom, ktore nie podają sztucznego mleka. Nie wiem czemu. Ale przeciez chyba nikt nie mowi, ze jestescie zlymi matkami przez to? Bo jak tak to bym zamordowała na miejscu! :angry: ''

wiec falsz wylewa sie z ciebie nawet uszami :)
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954249 przez yoozia
no takze wychodzi na to, ze powinnam dokonac mordu :P

napisz im tez, kto zaczal te debilne klotnie i kto kogo prowokuje. NO PRZECIEZ ZE JA :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954254 przez gwiazdka2014
Hej, dawno się nie odzywam sorrka ale swoje przeszłam. Jak będziecie chciały to opowiem.
Jeszcze raz sorrka ze się nie odzywałem ale nie byłam w stanie :-/t

Mam pytanko co ile wasze maluchy robią kupkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954258 przez kacha
Munkki - jak mnie tak kręci na słodkie to jem 2-3 suszone śliwki - słodkie i zdrowe. I odchodzi ochota.

Gwiazdka - Dusia raz dziennie kupka, ostatnio jednak jej się zdarzyło dwa dni pod rząd po trzy a od dwóch dni nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954260 przez toffik1984
co do siadania to moja Zocha tez sie strasznie rwie juz jakies 3 tygodnie ale ok kilku dni to szaleje, jak na plecach lezy to sklada sie w pol jak ksiazka..... na brzuszku tak niechetnie , ale kilka razy dziennie po kilka minut jak klade :) wasze dzieci tez tak maja ??? ze brzuszka nie lubia ???( sorki za glupie pytania )
Gwiazdka co prawda nie znamy sie ale chetnie "poslucham"
MOje malenstwo kilka malych zrobi dziennie , albo jedna porzadna , taka po sama szyje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954265 przez wiolaa
Cześć dziewczyny ;)
Ale się tu dzieje. Ja calutki weekend spędziłam z synkiem i mężem, który w końcu miał wolny weekend ;) aż szkoda że się skończył ale jutro znowu cały dzień razem.
Dziewczyny aż mi wstyd, większość z Was ćwiczy. A ja każdego dnia tylko sobie obiecuję, że zacznę od jutra o tak od jakiś 3 tyg :( chyba muszę wziąć z Was przykład i w końcu zacząć ćwiczyć bo oponka rośnie niestety :dry:
Gwiazdka mój synek jest karmiony piersią i zazwyczaj robi 2-3 kupki dziennie.
A z tymi przychodniami to masakra jakaś. Na szczęście moja działa. W czwartek mamy drugą kontrolę bioderek. Mama nadzieję, że nadal wszystko jest w porządku.
Wczoraj Dawid skończył 3 miesiące. Nawet nie wiem kiedy to minęło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954269 przez wiolaa
Toffik mój synek też nie przepada za leżeniem na brzuszku ale tak jak Ty kładę go kilka razy dziennie chociaż po te parę minut. No i mam nadzieję, że w końcu kiedyś polubi tą pozycję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954270 przez Ania86
Gwiazdka, moja Julia na moim mleku i 2 butlach mm robi bardzo różnie co2-3 dni. Wcześniej była kupka codziennie ;)
Mam nadzieje że z synkiem wszystko dobrze, jak będziesz chciała chętnie poczytamy co się stało.

Toffik, u nas jak jest wyspana i ma dobry humor to poleży na brzuchu ale jak nie to jest ryk w sekundzie . Najwięcej poleży rano ( max 15 minut)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954272 przez Caroina
Gwiazdka Witaj ponownie :) Pisz co się działo, że nie było Cie tyle czasu i jak Antoś?
U nas na mleku mm kupa bywa codziennie 1, czasem są 2-3dni przerwy.

Moja też już od ok 3 tyg dźwiga się jakby chciała siedzieć i ogólnie bardzo lubi być w pionie (wiem, wiem, nie powinna). Też się denerwuje jak jej nie pomogę łapiac za rączki.
Na brzuszku nawet lubi leżeć do puki sie nie zmęczy :)

Wiolaa Masz takie podejście jak ja. Sama dziś siebie zaskoczyłam :D

Kacha witam się w grupie ćwiczących mam. 3mam kciuki, żeby wszystkie wytrwały w postanowieniach i osiągnęły wymarzony cel

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954275 przez Marza
Gwiazdka u nas kupa co dwa dni. Opowiadaj :*

Trzeba zmienić temat :D

Toffik mój brzuszek teraz akceptuje, bo na początku to wył jak syrena jak go dałam na brzusio. Jednak nie jest tak kolorowo i za długo w tej pozycji nie wytrzymuje :D Też go kładę tak ile wlezie, żeby ćwiczył mięśnie, ale nie chcę go zniechęcać i jak płacze to go odwracam :) Mam nadzieję, że stopniowo się nam ten czas wydłuży :)

Wiola zapraszamy do naszego grona mam aktywnych haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954281 przez minnie90
toffik - Wiki też nie cierpi leżeć na brzuchu od razu jest ryk... baaa histeria

gwiazdka - my na kp plus 1 butla mm przed spaniem i kupa jest średnio raz na tydzień czasem 2.

Wiki dość dawno już rwie się do siadania jak się jej da palce, ostatnio nawet próbowała zaprzeć się nóżkami i podnieść pupę tak jakby chciała wstać, ale wiadomo nie jest jeszcze w stanie tego zrobić i się bardzo denerwuje.
Baaa od jakiegoś czasu już jej nie mogę zostawić w bujaczku nie zapiętą w szelki bo moja mała cwaniara jak już nie chce siedzieć, a ja od razu nie podchodzę ją wziąć to sama się ześlizguje ostatnio ją zastałam z nóżkami na podłodze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl