BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854180 przez Anabelle
HCG urosło o 20%, zalecane minimum to 66%. Dzisiaj wynik powinien wynosić nie 381 a między 520-600.

Pierwsze podejrzenie w tej sprawie to nadchodzące poronienie z tytułu pustego jaja plodowego lub obumarcia płodu. Ewentualnie ciąża pozamaciczna. W rzadkich przypadkach ciąza zaskakuje później, ale nadzieje są płonne.

Ginekolog powiedziała wprost, że to nie wróży dobrze. Wszystko się wyjaśni w piątek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854189 przez vika
Bella współczuje Ci tej niepewności.....kurczę wiem,że dobrze to się tylko mówi a każda w takiej sytuacji pewnie by panikowała ale to nic nie da musisz czekać i musisz miec pozytywne myśli :kiss: kurczę ale beta rośnie może na teraz malo a potem nabierze rozpędu ;) na pewno tak ;) zobaczysz :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854194 przez ferritka
Bella, mocno 3mam kciuki żeby to było jakieś spsucie chwilowe :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

asiulek, ja mam dzisiaj stres i sama nie wiem wątpliwości, strach a stara baba jestem :S :S :silly: :silly:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854254 przez gigsa
ferritka napisał:
wedlug mnie jestes prawie pelnoprawna listopadowka.... no prawie bo biletem wstepu jest foto pozytywnego testu ;)[/quote]
no właśnie "prawie"więc żeby za wcześnie nie zapeszać poczekam do kolejnego usg (21.03- pirwszy dzień wiosny B) ) a później okażę ten bilet ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854295 przez xpatiiix3
Bella kochana musi być dobrze, ja sie pomodlę dzisiaj za Ciebie i Nasze maleństwa :) :kiss: :kiss: :kiss:

A czy któraś z mam ma tyłozgięcie i bóle krzyża przy tym.? no i może wiecie kiedy zaczyna się prostować macica w ciąży.?

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854298 przez Anabelle
Hmm patii? a czy przypadkiem macica po prostu jest wygięta do przodu lub do tyłu?
to chyba jest anatomia. mówili mi przy ciąży z antkiem jaką mam, miałąm taką przez całą ciążę. ale ręki sobie nie dam uciąć :)

dzięki dziewczyny. ja jednak muszę się pogodzić, że nic z tego nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854313 przez xpatiiix3
Bella no moja była w porządku, a po porodzie normalnie leży wygięta w stronę pleców, a w krzyżu boli... a wyczytałam jakies bzdury, że ponoć się podnosi :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854395 przez villemo-16
ojej, ile tu sie dzialo ;) wczoraj nie zagladalam, bo jak wyszlam o 06.00 do pracy, to wrocilam o 21.00 ;) na szczescie czw i pt mam wolne, to troche nadganiam.

Bella, który to teoretycznie tydzien? moje zdanie jest takie: Jak sie ciążą utrzyma, to pedzikiem do kosciola podziekować Bogu za to, a jak sie nie utrzyma- to poplakac i sie starac dalej.Poronienia czesto wynikaja z wad genetycznych... Wiem cos o tym ;/


Gigsa - witaj

Ja mam za tydzien usg, dowiem sie czy pecherzyk wypelnił sie zarodkiem, czy tez nie... Na dwoje baba wróżyla. oby bylo dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854523 przez Anabelle
Wszyscy mnie do kościoła odsyłają, a my z mężem nie wierzący :P
Powiem tak. Jeśli ciąza miałaby być zagrożona przez caly okres trwania, to i tak nie dałabym rady jej utrzymać, bo na co dzień zajmuje się 10 msc synem.
Wczoraj czekałam do 23 aż mąż wróci żeby z nim pogadać i w sumie wybił mi z głowy, że to moja wina. Przypomniał, że na początku lutego byłam z Antkiem w szpitalu dziecięcym. Sama się rozchorowałam, miałam antybiotyk, a w tym czasie mąż też dostał antybiotyk. Być może nasienie bądź komórka jajowa były słabe? Równie dobrze słaby mógł być też mój organizm.

Tak czy siak. Zmniejszyłam dawkę luteiny o połowę, biorę tylko 1 raz dziennie. Plamienia brak, bolesności brak, a syna troszkę nosiłam.

Popołudniu mąż ma wrócić wcześniej - pojedziemy na zakupy spożywcze i na spacer przejść się po świeżym powietrzu.

Na piątek mąż bierze wolne, będzie w domu z Antkiem jak ja pojade na badania i później do lekarza, a wieczorem mam ćwiczenia na uczelni.

Jutro będzie wiadomo czy nadal mamy zagadkę z małym przyrostem czy jest spadek hcg. W środę 19 marca idę jeszcze do jednego ginekologa, którego poleciła mi kuzynka-położna. Będę chciała, żeby mnie prowadził, może jak całkiem odstawię Antka od piersi to wrócę do brania bromergonu, bo jak go brałam to zaszłam w ciązę z Antkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854556 przez vika
Bella rozumie Cie doskonale i powiem szczerze jakbym ja miala cala ciaze lezec brrrr nawet sobie tego nie wyobrazam....kto by sie Toska zajal :unsure: :unsure: :unsure: no wlasnie my troszke inaczej na to patrzymy...uwazam,ze jak ma byc dobrze to bedzie ...nie przejmuj sie tym :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854577 przez meli1990
mnie dalej boli w podbrzuszu. wczoraj tak bolało ze nawet nospa nie pomogła ale to pewnie że dźwigałam synka z wózkiem. mąż mówi żebym nie traciła jeszcze nadzieji że jestem w ciąży dopóki @ się nie pojawi. mam nadzieje że ma rację. dobrze że mój synek jeszcze śpi w dzień, mogę sobię chwilę odpocząć. miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854593 przez Anabelle
Niestety taka prawda. Jeśli jest to pierwsze dziecko to można sobie pozwolić na leżenie czy szpital pół ciąży i tragedia się nie stanie. Ale jak ma się już dzieci/dziecko to co? Miałabym leżeć cały dzień, a mąż miałaby zawiesić działalność i zająć się mną i synem? A żylibyśmy z mojego bezpłatnego wychowawczego? Wątpię ;)

Troszkę temat przegryzłam i co ma być to będzie, posłucham opinii 2 lekarzy i podejmę decyzję lub natura sama zadecyduje.

A z takich ciekawostek. Mamy Antka, chcieliśmy mieć drugie do kompletu. Ale jak wczoraj rozmawialiśmy i jednak wiemy jakim cudem jest posiadanie zdrowego dziecka, to jeśli zajdę i urodzę drugie dziecko to nie będziemy kończyć tematu. Będziemy się starać w nadziei, że będzie trójka docelowo. Dopiero jak będzie trójka to damy sobie spokój.

Także zapowiada się oszczędność na antykoncepcji :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854600 przez meli1990
będzie dobrze Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854609 przez villemo-16
dziewczyny, mialam 1 cc, 2 pewnie tez bedzie. Mozna poprosic lekarza prowadzacego o informacje, aby podwiazac jajniki w trakcie zabiegu? bo ja 3 nie chce mniec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854613 przez villemo-16
Meli, a robisz testy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl