BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #854619 przez villemo-16
meli, mi testy wychodzily juz tydzien pzed kresem. a mialam kazda firme. fakt, wynik po 3 min dopiero (nie odrazu). moze pzetestuj sie, bedziesz spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854622 przez meli1990
jeśli chodzi o ciążowy to czekam do niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854625 przez meli1990
ja już robiłam w sobotę ale był negatywny. albo było za wcześnie albo nie jestem w ciąży. nawet byłam u lekarza w poniedziałek ale on mówił że nie widzi szans na ciąże ale ja nie tracę nadzieji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854635 przez villemo-16
nie rozumiem. dlaczego lekarz nie widzi szans na zajscie w ciaze? robil usg? moze obserwowal endometrium?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854638 przez meli1990
powiedział ze raczej powinnam dostać @ w najbliższym czasie. ale ja sądzę że mogło jeszcze nic nie widać bo to był początek 4 tygodnia jeśli oczywiście jestem w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854668 przez Anabelle
Podobno lekarz na normalnym sprzęcie do usg widzi ciąże dopiero ok 1000 bHCG więc mógł nie widzieć. Gdybyś zrobiła bHCG to by było wiadomo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854686 przez gosiak
Że się wtrącę...u mnie na usg ginka zobaczyła pęcherzyk w 4t 2 dc, ginek też już mniej więcej może widzieć, czy się zapowiada na ciąże po grubości endometrium czy też po "ręcznym" badaniu czy jest tam w środku rozpulchnione itp....tak mi się wydaje

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854688 przez Anabelle
Może ale nie musi. Różnie bywa.
Ja byłam u gina pare dni temu niby 6 tydzień, ale mówiła, że usg nawet nie robi bo nic nie bedzie widać. Idę w pt do innego gina i bedzie robić usg. Głównie po to by wykluczyć ciąże pozamaciczną.
A ścianki są inne u kobiety z 20 dniowymi cyklami, a ... tak jak mi się raz przytrafiło - przy 72 dniowym cyklu.

Ja natomiast na miejscu meli zrobiłabym test z krwi. Od razu tego samego dnia byłoby jasne czy jest ciąża czy nie ma, bo lekarz lekarzowi nie równy, nie wiadomo też jaki ma sprzęt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854717 przez Olga60
Witajcie :)

Anabelle to bardzo dziwne co Ci powiedziała pani dr, w 6 tc najczęściej widać już bijące serduszko, dlatego dopiero wtedy chodziłam na usg żeby potwierdzić żyjący zarodek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854724 przez Gosia 2712
Witam :)
Anabelle zgadzam sie z Olga60 ja jak bylam na usg w 6 tyg to juz serduszko bylo widac... Wiec z jakiej racji lekarz Ci nie chcial zrobic usg... :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854753 przez meli1990
narazie nie chce robić testu z krwi. a jak się @ nie pojawi to zrobię test zwykły i pójdę do niego znowu jak będzie pozytywny. Ja też nie zawszę mam regularnie @ zazwyczaj ok 32 dc. a zdarzało się i ok 80 dc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854788 przez asiulaa05
Mi też na początku 6 tygodnia już było serduszko bijąc widać. Świetny widok mimo, że to takie malutkie wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854808 przez villemo-16
zgadzam sie z dziewczynami, 6 tydz to juz serduszko byjace jest. U mnie w 4 tyg lekarz potwierdzil ciaze - pecherzyk i kazal przyjsc za 2 tyg, by zobaczyc zarodek i serce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854868 przez ferritka
zaraz Was doczytam, tylko szybciutko się pochwalę

mamy dzisiaj 4 tydzień 6 dzień :)
piękny dorodny Groszek ukulany :lol: :lol: 1.kwietnia usg zarodkowo- serduszkowe, mam nadzieje ,że bez kawałów :))

teraz lecę Was nadrobić :lol: :lol: dobra wszystko wiem..
Bella brawo dla Ciebie, kłaniam Ci sie w pas :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
za Twoje podejście do całej sprawy... i też uważam że Bóg tu nie wiele ma do roboty, bardziej natura więc no uszy do góry co ma być to będzie.
Też uważam że nie mam na nic już teraz wpływu, więc no natura zrobi swoje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Błagam Was laski moje drogie NIE PISZCIE POSTA POD POSTEM, BO TO BEZ SENSU A TYLKO SIĘ STRON BIJE!! proszę jak napiszecie posta i już go dodacie a potem Wam się coś przypomni to EDYTUJCIE I DOPISZCIE!!! no działa to na mnie jak płachta na byka, dlatego tak o tym trąbie :blink: :blink:

Będziemy mieć tu nową koleżankę staraczkę Anie :lol: :lol: :lol: bo widziałam teściora :lol: :lol:

ja test pierwszy zrobiłam 7 dni po transferze- czyli tak na chłopski rozum 7 dni po zapłodnieniu :lol: :lol: i też wyszedł, no cieńcienia ale wyszedł :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854874 przez asiulaa05
Ja 1 kwietnia też mam kolejną wizytę :) na pewno już lepiej będzie widać maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl