BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #854065 przez meli1990
Anabelle co się stało?

Ja byłam z synkiem wózkiem na mieście dowiedzieć się o usg piersi ale okazało się że w tym co byłam nie robią do odwołania. Taka dziś dzika pogoda że ledwo wróciłam z powrotem. Raz grzeję raz wieję i nie wiadomo jak się ubierać. Coś ostatnio nie mam siły wozić synka w wózku. Chyba się starzeję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854078 przez vika
Bella nie świruj ....grunt to pozytywne nastawienie...na pewno wyniki będą takie jak trzeba :kiss:
ja tez z sił opadam coraz częściej a najgorsze jest to,że jak już nie mam sil to chce mi sie plakać,że niby nie jestem zaradna :ohmy: och ta ciąża i te hormony Brrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854085 przez gigsa
Hey, śledzę Wasze forum od kilku dni i postanowiłam się dołączyć.
1 marca zobaczyłam 2 kreski na teście, 7 byłam u lekarza- 4 tydzień na usg narazie tylko pęcherzyk i teraz czekanie na 2 usg -21 marca.
Staralismy się z mężem od dwóch lat, nie mialam zadnych przeciwskazan w koncu udało się!:)
Jednak mam pewne obawy:(( bo tak czesto mowi się teraz o poronieniach...ja nadodatek pierwsze tygodnie zaczelam z przeziebieniem - ktore nie chce mi przejsc ale jest bardzo dokuczliwe- naszczescie bezgorączkowe, dodatkowo pracuję w galerii 12-tkami i jak narazie nic nie moge powiedziec, w sklepie mamy remont, normalnie przy klientach, jest duzo pyło,kurzu- poniewaz mam odpowiedzialne stanowisko musze wszysto nadzorowac -ale to tylko jeszcze tydzien mam nadzieje ze nie zaszkodze fasolce . Postanowilam ze na razie nic najblizszym nie powiem - wie tylko mąż- no i teraz Wy :) Przynajmniej do nastepnego usg.
Moja doktor, nie dała mi nic na podtrzymanie, mimo że mialam delikatne brazowe upławy-stwierdzila że jesli ciąza ma byc zdrowa i wszystko ma byc ok to napewno sama sie utrzyma, jesli jednak od poczatku ma byc źle niech wiec lepiej "popłynie" a my mamy starac się dalej.. :( zapewne bedziecie mi radzic by zmienic lekarza- jednak ja jej ufam, przyjmuje w b.znanej klinice , jest profesjonalistką w swojej dziedzinie wiec wierze że Wie co robi:)
Tyle o mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854086 przez meli1990
gigsa witaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #854098 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854105 przez ferritka
Bella co sie dzieje chcesz odlaczyc do mojego klubu smutasow

Gigsa witaj rozsiadz sie u nas wygodnie I lekarza nie zmieniaj bo najważniejsze ze jej ufasz a ona wie co robi. Wiem ze to straszne ale 4 tyg to swiezynka I wiele z nas nawet nie wie ze w ciazy byla. Kiedy tylko mozesz odpoczywaj I lez I postaraj sie kochana nie dzwigac choc zdaje sobie sprawe ze pracujac w sklepie to prawie niewykonalne...uszy do góry wedlug mnie jestes prawie pelnoprawna listopadowka.... no prawie bo biletem wstepu jest foto pozytywnego testu ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854108 przez Anabelle
jednak miałam dobre nastawienie -.-
20% przyrost hcg w ciągu 48h
i teraz bądź tu człowieku mądry.
Albo taki urok mojej ciąży, albo puste jajo płodowe albo nie wiem co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854111 przez asiulaa05
Idzie sobie poradzić. Moja kolezanka tez zaszla w ciąze mniej wiecej w moim wieku i daje sobie rade więc ja też dam :) Tylko to jest chyba normalne ze przychodzi chwila słabości. Bynajmniej tak mi się wydaje, że to normalne. Też tak miałyście? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854112 przez Anabelle
Dzwoniłam do ginekologa.
Mam zrobić HCG 3 raz w piątek, a następnie do 17 w piątek przyjść na wizytę poza umówionymi wizytami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854113 przez gigsa
Anabelle modląc się o siebie pomodlę się i o Ciebie :) będzie dobrze..musi być!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854142 przez meli1990
Anabelle a jakie miałaś wyniki HCG wcześniej a jaki teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854148 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854152 przez vika
Bella wiesz jak to sie mówi Wszystko się może zdażyć ....miejmy nadzieję,ze u Ciebie po prostu taki przypadek....najważniejsze,że jest przyrost a co będzie dalej zobaczymy...trzymam za Ciebie kciuki i za małą fasolkę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #854158 przez xpatiiix3
Bella co się dzieje.? ;/ będzie dobrze nie smutaj Nam tu... fasolka może zwolniła ciut ale jeszcze rosnąć musi ,trzymam kciuki za następną betkę oby była wyższa :kiss:

gigsa witamy :)

a ja mam zwolnienie do końca tygodnia gdyby się nie poprawiało to w poniedziałek po nastepne mam przyjść :) więc leniuchuje sobie dalej :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #854160 przez meli1990
Anabelle trzymam też kciuki. mi się wydaję że wynik jest w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl