BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #873096 przez szyszulka
VIKA ja mam tak jak ty:) jestem wszystko zerna! ale po nie których daniach zdycham! nie moge cebuli :dry: a wkrzaniam z pomidorami,z ryba itd a potem brzuch boli :dry: to samo po frytkach,smażonym mięsie itd masakra a uwielbiam taki żarcie! :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873100 przez Alex_87
Mi to się pewnie wszystkożerność włączy po I trymestrze :lol: jejku już odliczam dni do maja :dry: wtedy jakoś koło 11 tygodnia mi się skończyły te mdłości...mam nadzieję, że na urodzinki Zuzki to już będę wszystko pożerać, bo planuje grilla, jakieś pyszne sałatki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873139 przez vika
szyszulka Witaj witaj :) oj skąd ja znam to zdychanie po jedzeniu :ohmy: teraz już to gorsze przeszło ale jak mialam takie BUM na wszystko co ciężkie tłuste i syte to była jazda :ohmy: :ohmy: :ohmy: caly czas chodzilam jak balon :ohmy: :ohmy: :ohmy:
teraz jest o niebo lepiej choć wczoraj kupilam sobie gazowane i tak sie opojilam,żę nie moglam oka zmrużyć bo mnie ciągle mdliło...a taką chęć miałam jeszcze wypić.....
Alex ja mam jeden dzień wstręt do wszystkiego i tylko lekkie potrawy a drugiego zjadla bym krwistego steka :ohmy: to się nazywa ciąża :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873147 przez dropsiczka
Hej dziewuszki :laugh:

Ja sapalam jeszcze przed wykonaniem testu

A chodzilam na silownie i mialam dobra kondycje

Wiec tak jak Alex wiedzialam ze cos jest na rzeczy :)

Mi plamienia juz sie skonczyly wiec jest dobrze :blink:

Czyli cos w tym jest ze niektorym organizm robi psikusa

I w dniu spodziewanej miesiaczki sa lekkie skurcze i plamienie

Ale strach byl rozumiecie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873153 przez ferritka
:lol: wariatki nie mówcie już o jedzeniu, bo z lodówki dzisiaj nie wyjdę :cheer:
na szczęscie w mojej nic już prawie nie zostało oprócz serka waniliowego i pół ogórka - no zakupy dopiero jutro planuje :lol: :lol:

a ja znowu padnięta, jakbym w ksiązy nie była to był poważnie się zastanawiała nad wizytą u Dr pierwszego kontaktu bo podejrzewałabym jakieś poważne chorobowe coś :dry: kto to widział tyle spać :ohmy: :ohmy: a i domownicy mi nie pomagają, bo jak tylko się ułoże to Leoś wchodzi z mruczaldem i no jak tu nie zasnąc :unsure:

aaa miałam Was pytać, cholera wszędzie trąbią żeby ryb dużo teraz jeść...no i co chodzi mi ta makrelka wędzona po głowie , kusi zapachem i smakiem...ale dzisiaj trafiłam że podobno wędzonych ryb unikać :angry: bez jaj :angry: no to można makrele jeść w ksiązy czy lepiej nie jeść???
aa i no o aloesie też poczytałam i.... podobno nie mogę go teraz pić bo mogę dostać skurczów macicy :dry: jak żyć, ja się pytam, jak same zakazy są..jakby tak człowiek chciał się do nich stosować to umarłby z głodu :dry:

a no i zbieram się do kuleżanki i co..od rana sie zastanawiam co też na siebie włoże :dry: ma-sa-kra ;/

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873196 przez Suzi
Vika, napisalam, ze to i tak zawsze indywidualna sprawa kazdego organizmu jak znosi ciąże. Ja bez względu na ( podeszły :P ) wiek znosilam ciążę w zasadzie bezproblemowo :side: , no ale to ja....
Kazda kobieta inna,,inna tez kazda ciąża. Ot i tyle "mądrości"w temacie :blink:

ferri, ja tam wszystkie ryby pozeralam i wędzone i pieczone i puszkowane :side: i smażone tyż :silly:

Aaaa, i w kwestii "wrozenia"z objawów
Odrzucalo mnie od mięsa - na chlopakow
Spalam jak po ukąszeniu muchy tse tse ( czyli zawsze, wszędzie i w kazdej pozycji ) - na corkę
Na corkę tez byłam wręcz zarłoczna - wszystkożerna z naciskiem na tzw męskie jadło :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873206 przez Alex_87
Ferri przestań tyle czytać i zacznij jeść wszystko ale z umiarem :) ryby też jadłam i to najróżniejsze, no może oprócz wędzonego łososia na zimno. zieloną herbatę też mi się zdarzyło pić, czasem jakiegoś piwka łyknęłam. Im więcej się czyta tym człowiek głupszy :P

To moje objawy są pomieszane, nie jestem aż tak śpiąca jak w poprzedniej (w tamtej to o 20 już spałam, tzn spałam od powrotu z pracy czyli od 15 z przerwą na jedzenie i mycie :D)
teraz odrzuca mnie od surowego mięsa (pamiętam, że ciocia tak miała i urodziła chłopaka hehe), ale zobaczymy :)

Ja już leżę w łóżku i popijam herbatkę z imbirem, dzisiaj kupiłam, bo pomagał mi na mdłości i rzeczywiście czuje się lepiej, kolację ledwie co zjadłam...dziwne trochę, bo jak w tv widze jedzenie to aż mi slinka cieknie, a jak mam coś przed nosem to nawet patrzeć nie mogę :dry:

Suzi a od której strony Cie "podchodzi" ten wiek? :P bo jak kiedyś widziałam Twoje zdjęcia to nie zauważyłam żebyś była dużo starsza od nas :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873278 przez martyna_89
Ja na kolacje zjadlam kebaba i popilam zimnym kakao:) ja cale dnie bym mogla leżeć, normalnie nie mogę sie ogarnac jestem taka slaba a do tego nadal przeziebiona:/
Feriikochana,tak jak Alex napisala wszystko ale z umiarem. Jak jeszcze nie wiedzialam o ciazy z tymkiem to pilam alkohol, na poczatku dzieciatko nie czerpie jeszcze od nas. I ja teraz tez jem wszystko. Lepszy dla rozwoju dziecka jest spokoj matki;)ciocia mi to powtarzala jak mialam za duzo stresów w pracy, ze dziecko w pierwszym trymestrze jest najbardziej czule na humory/stresy itp matki. Nie wiem jak to sie ma z prawda ale tymek od poczatku byl nerwowy, zobaczymy jak to przy drugim bedzie.
Vikajeszcze chcialam napisac cos do tej syt z nauczycielka-miala prawo sie zdenerowac na tego chlopaka ale nie miala prawa odebrac twojej corce mozliwosci wyjazdu na wycieczke. Mysle ze ona po prostu sie pozbyla problemu a nie go rozwiazala:/ niestety takim osoba chyba nie da sie przegadac a przeciez to oni sa dla dzieci a nie dzieci dla nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873295 przez Suzi
Alex, kochana jesteś :lol: :lol: :lol: , ale gdybys wiedziala jak dalece podeszly jest moj wiek to byś zadyszki dostala :lol: :lol: :lol:
Podeszły jak na standardy tematyki poruszanej na tym forum, of course :blink: :blink: :blink: , bo na forum studentow uniwersytetu trzeciego wieku pewnie wiekszego wrazenia bym nie wywarła :silly: :silly: :silly:
Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę Ci ze moja pierworodna wlasnie miala urodzinki niedawno............ 21 -sze :silly: :silly: :silly: ,
a nie urodzilam jej będąc nastolatką.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873314 przez xpatiiix3
Witam :)

Pobudeczka piękna wycałował mnie mój Marcelunio <3 hehe Dał pospać dzisiaj do 6.40, bo słoneczko już świeciło przez okno, a ja zapomniałam zasłonić zasłonek :P glukoza 103, także nie jest źle, ale wieczorem po kolacji 94, to już sama nie wiem czemu urosła hehe chyba taka moja uroda, że na głodnego to rośnie :P

Suzi nie gadaj, że taki podeszły hehe ,bo jesteś w wieku mojej mamuśki, a ona jeszcze nastolatka jest :D

A i zapomniałam wczoraj się mierzyła i mam już +15cm :) a waga stoi w miejscu :P hehe no i krecha na brzuchu ciemnieje już :) także co raz bardziej ciążowo się czuje :P

Miłego dnia.! :**

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873351 przez szyszulka
Vika czemu teraz jedzeniem o niebo lepiej? :) jakaś dietka?
DROPSIACZKA ja tak jak Ty ciągle bym spała padam na pysk jak rano z łóżka wstane i mysle już o nocy :) a codo plamien ja w pierwszej ciąży takich jaj nie miałam,a teraz dla mnie to było dobijające i te nerwy :dry:
Ferrietka ja tam ryby jem na jakie ochota mnie najdzie :laugh: kiedys slyszałam w jakimś programie że makrela bardzo zdrowa rybka,bardzo lubie. Dziewczyny podobno zdrowsze sa ryby na cieplo wędzone bo na zimno to zawieraja w sobie duzo więcej soli!a sól jak wiadomo nie zdrowa.
Martyna jak ja bym zjadła kebaba i popiła mlekiem zdychała bym całą noc :P
Suzi pochwal się tym swoim wiekiem :) jak masz córkę 21 to hmm 42? :laugh: ja słyszałam że jak w starszym wieku kobieta ma dzieci to sie odmladza! :) moje sieostry w starszym wieku rodziły i teraz ja od nich duzo młodsza a tematy te same :) fajnie tak!

Dziewczyny doradzcie mi! lekarz na wizycie pytał o piersi czy są jakieś zmiany to ja mu mówie że mam grudkowate piersi że jakies kulki wycczówam :dry: a on to na usg prywatnie do mnie :dry: dziad jeden! albo jak Pani chce na nfz to do onkologa prosic o skierowanie :dry: dobił mnie :dry: teraz znow amiast być wyluzowana to sie cyckami martwie :dry: jak myslicie? badać je? może ktoras z was ma takie piersi? martwie się tymi cyckami ciągle myśle o tym:dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873361 przez justynka7177
Witam z rana ;) Dziewczyny powiedzcie mi czy jest szansa na skierowanie od rodzinnego na te badania (morfologia, oznaczenie grupy krwi, bad. moczu, glukoza, hiv, IgG,IgM) do gina chodzę prywatnie jak i do reszty specjalistów to kurka chociaż za coś nfz by mógł zapłacić... i powiedzcie ile Was prywatnie te badania kosztowały

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #873363 przez vika
Suzi zgadzam się,że z tym wiekiem to indywidualna sprawa.....ja opisałam swoja sytuacje a Tobie tylko można zazdrościć,żę tak sprawnie przeszłaś ciąże :lol:
a co do wieku to nie przesadzaj,że od razu stara....ja mam siostry mnw. w Twoim . wieku 47 45 43 :) i wszystkie laski jak cholera...mówią,że po trzydziestce kobieta rozkwita a po 40 zaczyna żyć pełnią życia :woohoo:
szyszulka bo teraz jak wiem,że coś może mi zaszkodzić to jem w umiarkowanej ilości tzn tak tylko by zaspokoić chcice:) wcześniej obżerałam się wszystkim w dużych ilościach i były momenty,że z bólem myślałam,że na IP pojadę ...dopiero Gin mi uświadomiła,że to od obżarstwa :woohoo: przez kilka dni lekkostrawna dietka i bóle ustały :lol:
Ferii ja to w ciąży odnoścnie ryb trzymałam sie tego artykułu....
www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/c...iecie-ciezarnej.aspx
tzn jadłam choc mojej rybki tu nie ma bo ja najczęściej jadlam smażoną mirunę :) ale zdarzało mi się jeść makrelę tylko już w mniejszych ilościach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873418 przez chłopek
witam
wy sie chyba rozpisujecie jak ja juz spie.
feri ja jem rybe ostatnio paste rybna robiłam, szyszulka mi piersi ginekolog badał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #873437 przez vika
szyszulka mi też na wizycie Gin badała piersi....a tak w ogóle lekarz powinien na początku ciazy sam Ci zbadać piersi a nie Ciebie pytać czy z nimi wszystko ok.
Justynka ja w zeszłym roku poszłam do mojego lekarza rodzinnego i na pierwsze badania dał mi skierowanie ale tam grupy nie było....to badenie pewnie będziesz musiala sama zrobić ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl